Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Cześć Maarta - poczytasz koleżanki to pewnie Cię natchnie. Każda albo prawie każda odchudza się inaczej i może coś Ci przypasuje i na nowo zmotywuje :) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Oj Efcyk nawet mi nie mow Cala noc prawie nie spalam Co przysnelam to zaraz placz Zaraz zmykam z malym do lekarza bo nie wiem czy to zeby czy gardlo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Nie wiem co się dzieje ale znów mi jakichś postów nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Hej:) mogę laski dopiero wstaly wiec teraz jem śniadanko. Owsianka z kokosem nektary a i kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Dobry znowu zezarlo posta. Właśnie szaman śniadanko. Owsianka z kokosem nektaryna i kawusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym ;( ja tez nie spalam bo maly sie krecil i na brzuch przekrecal. Nie chciał sie na plecach polozyc hehe xD Lepiej sprawdzic u lekarza bo to nigdy nic nie wiadomo. A dajesz mu jakies czopki na zbicie goraczki? Moj raz mial 39,3°C i ja dałam. Przeszło mu, spal spokojnie. A dziasla smaruje dentastix i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Efcyk ja bylam z nim wczoraj u pediatry bo mial straszny katar i zalzawione oczy Dostal syropy tantum verde na gardlo ale wieczorem zaczal goraczkowac wiec musialam isc dzisiaj Gardlo jest bardziej zaczerwienione jak dzis bedzie jeszcze goraczkowal to jutro mam mu dac antybiotyk :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
A co do czopkow to zawsze daje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Kurde moj nie chorowal jeszcze a ma 7 miesiecy juz. I mam badzieje ze nie bedzie chorowal. .. a gorączkę mial po szczepionke tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Nasz tez nie chorowal pierwszy raz goraczkuje :-( Nawet przy szczepionce nie mial Ale przez te cholerne zabkowanie jest oslabiony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
witajcie dziewczyny trochę mnie nie było aż musiałam 10stron was przeczytać :) więc kupiłam wagę i cóż szału nie ma dokładnie 89kg tak aż tyle ważę masakra czuję się strasznie zakupiłam też notes i miałam wielkie plany super odchudzania a dziś rano wpierniczyła 2 duże kanapki z chyba najbardziej niezdrową wędliną i sosem czosnkowym he he ciekawe ile miały kalorii czuje się ohydnie jedyne co mi wychodziło przez weekend to nie żarłam słodyczy cóż dziś już po diecie zaczynam od jutra pisać w notesie czego ile zjadłam i zważę się z wami w piątek, jeśli pozwolicie takiej niedołędze jeszcze spróbować się odchudzić kur jakie to trudne do tej pory odbijają mi się te kanapki nienawidzę się za to , a wyjeżdżam ale po niedzieli powiem wam ile ważyłam w piątek a tak bym chciała 60ważyć nie wiem czy kiedykolwiek zobaczę taki wynik na wadze boże co ja z sobą zrobiłam czuję się okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a teraz mu ida wszystkie na raz czy juz ma jakies? Moj ma od 2 miesiecy dziasla spuchniete a zabkow nie ma w ogole jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ja 90 no każdemu sie zdazaja wpadki. Ale nie poddawaj sie, z czasem dojdziesz do wymarzonej wagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Spuchniete dziasla to ma od 5m-cy a zeba jak narazie zadnego. Idzie mu 4z gory i 2 z dolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ja 90 nie przejmuj sie Ja mam zastoj z waga i na dodatek dzis na sniadanie dostalam napadu na slodkie wiec zjadlam 2kinder czekoladki i mleczna kanapke :-( Najwazniejsze jesli popelbiasz grz Eszki przy diecie to zeby jej nie rzucac tylko walczyc dalej :-) Dasz radw jestes twarda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
nie chcę się poddawać nie mogę przecież może być tylko gorzej u mnie dziś to nie były grzeszki tylko mega grzechy :) nie wiem to chyba to że podświadomie liczyłam na to że jednak będzie mniej na tej wadze i takie zrezygnowanie poczułam ale obiecuję się nie poddawać właśnie zjadłam 2 pomidory z pieprzem i solą i napisałam już menu na jutro więc się poprawiam prawda? :) już miałam to rzucić w cholercie ale mi się te spodenki przypomniały o których marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
miłego dnia dziewczyny mimo pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana moj maz wczoraj Kinder Maxi King kupil a ja to uwielbiam. Wczoraj mowie do niego zeby mi dal jednego ale sie ogarnelam i nie zjadlam. Potem cos kolo 21 mowie ze nie wytrzymam i musze zjesc a on sam wszystko wpierdzielil haha xD i tak uniknelam grzechu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele jak sie wkurzylam. Zamowilam laptopa i kurde czekam i czekam. W imformacji o wysyłce napisane jest ze dostarczono niby juz o 11. Ide do skrzynki a tam awizo ze u sasiada kurier zostawil. Nosz kurwa nawet palant nie zadzwonił do drzwi, ja rozumiem jakby mnie nie było i by nikt nie otwieral drzwi ale nie tak... nie pierwszy raz juz tak jest. Sorry ale musialam sie gdzieś wygadac bo mnie jelop wkurwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys tez byla taka sytuacja i paczka byla na nazwisko męża i nie chciala mi wydac tej paczki. Dopiero jak maz przyjechał u pracy to mu dala. No kurde masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya ja w sumie to nicz czuje swojego wieku, ale jak nasze mlodsze kolezanki chwalisly sie wiekiem to uswiadomilam sobie,ze jestem stara :( Efcyk moj synio mich napuchniete dziosla ladne kilka miesiecy, pierwszy zabek byl dopiero jak skonczyl 11 miesiecy, oj czekalismy. ;) Dlugo tez mi nie chorowal ale jak mial okolo 1,5 jak 3 razy infekcja wirusowa tzw 3 dniowka 3 razy raz po praz. Temperatura dochodzila do 40 stopni, co 3 h podawalam mu od garaczki leki, balam sie usnac, ze strachu ze moze temp bedzie wyzsza,maz w delegacji, brak jakiejkolwiek pomocy ale jaka szczupla bylam, 0 brzucha itp ;) Jak pojechalismy na wakacje do mama to zrobilam furrore moja szczupla sylwetka ;) Powinnam byla sie wtedy bardziej pilnowac ale same wiecie jak trudno jest dbac o siebie przy malym dziecku jak sie nie ma zadnej pomocy. Przybylo mnie I teraz trafilam na wasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk powinnas byc wdzieczna mezowi,ze Cie uchronil przed wpadka ;) A u mnie taki duuuuuuuuuuuzy zapas slodyczy, samych co lubie. Nawet nie wiecie jak ciezko mi sie oprzec, ale na razie daje rade. Nie przejmujcie sie jak z rana za duzo sniadanko, jest czas zeby potem nadrobic spalanie kalorii. zreszto prawda jest taka,ze nie raz czlowiek "ma jakas wpadke" grunt, zeby potem umiec powiedziec sobie dam rade, bede walczyc ze swoim "kochanym cialem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula ja sie w ciazy w sumie zaniedbalam. Tzn jadlam a raczej zarlam mega duzo. Przed ciaza wazylam tyle co teraz. I mowie do męża "musze schudnac z 10 kg " a tu ciąża ;p i w ciazy zawsze sobie powtarzalam ze po ciazy sie odchudze i trwa to juz niespelna 7 miesiecy. A pod koniec ciazy wazylam 95 kilo. ;p bylo minelo . Teraz jest 70kg ( mam nadzieje ze mniej bo sie od soboty nie wazylam ;p ) i jeszcze z 10 kg i bedzie super. Moje dziecko spokojne jest nawet ale wszedzie go pełno. Wstaje w łóżeczku a nawet siedzieć samo nie potrafi. Wszedzie wlezie. Hehe caly czas go musze miec na oku ;p i wszedzie pluje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche latwiej mam bo moj maz lubi inne slodycze niz ja. Ale to wczoraj to moje ulubione kurde a on mi zezarl haha xD dobra nie gadajmy o tym bo polece zaraz do sklepu kupic. Ja unikam zakupow w marketach bo mu " doradzam" jakie slodycze sobie moze kupic a pozniej sama wpierdzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas ma za soba "grzech zaniedbania I obrzarstwa ;) " dlatego tu jestesmy. Ale co tam, aby do przodu, chyba raczej do dolu ;) z waga oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety. Spoko będzie ja sie w piątek zwaze jednak bo sie nie moge doczekac hehe xD ide obiad robić. Cya ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Heheh moj nunus tez plune szczegolnoe uwielbia to robic kiedy je :-/ Dziewczyny jaka jestem szczesliwa wlasnie wracam od gin okazalo sie ze mam owulacje w jednym jajniku :-) Dostalam zastrzyj na uwolnienie komorki i zalecenie na sex przez najblizsze 4dni :-) Jestem taka happy ze poprostu obezre sie dzisiaj warzywami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana cieszymy sie z Toba, zalecenia lekarza niczego sobie ;) Malenstwo do babaci, z Twoich wczsniejszych wypowiedzi wynika, ze masz taka mozliwosc :) Zrob sobie jakas pyszna salatke warzywna I smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana super! Tylko stosuj sie scisle do zalecen :p ja juz pojadlam :p kawalki kurczaka smazone na patelni teflonowej w sosie czosnkowym plus ogoreczki konserwowe . Mniam ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Efcyk dobry pomysl na tego kurczaczka :-) Tak zrobi mi mama zastrzyk wygonie ich na spacer i do dziela :-) Czarnula ja nie oddaje nikomu malenstwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×