Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Dopisuje się do tabelki ;) jestem z siebie dumna bo troszkę w tym tygodniu grzeszyłam.. a nawet wczoraj piłam wino z COLĄ... ale przez mojego mężczyzne po prostu nie mogłam odmówić xD KLEO 15.03.2014........113KG.....-0,7........85,8........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG.......-0.8......77,9KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....-2,9!!.....122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......110kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014........113KG.....-0,7........85,8........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG.......-0.8......77,9KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....-2,9!!.....122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg kopiujcie prosze ta tabele bo we wczesniejszych wychodzi ze lady osiagnela juz swoj cel grazia mamy juz prawie taka sama wage, uwazaj bo cie przescigne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka30 - dobra motywacja ale brakuje Ci tylko 100 g. :) bo ostatnie 2 tygodnie nadrobiłam prawie 1 kg. dzisiaj się ważyłam i mam 77,7 kg. Dzisiejszy dzień zaliczam do udanych , tylko tak do końca , jutro będzie jeszcze lepiej. Trzymam kciuki. evka30 - to jest dobra myśl będziemy rywalizować o każde 100g. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014........113KG.....-0,7........85,8........75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG.......-0.8......77,9KG.........75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77,8KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......70,3KG.........65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....-2,9!!.....122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO 15.03.2014........113KG......-0,7......85,8KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG.......-0.8......77,9KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77,8KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......-0,9......69,4KG.......65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....-2,9!!.....122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg....115.7kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg ...poprawiłam tylko u siebie, powinno byc oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj nie dałam rady napisać. KLEO 15.03.2014........113KG......-0,7......85,8KG.....75 KG EVKA30 05.05.2014......87KG.......-0.8......77,9KG.....75KG GRAZIA 01.07.2014......77KG......77,8KG............58KG AGULA 28.06.2014.......76KG......-0,9......69,4KG.......65KG p3r3lci4 02.07.2014.....128.2kg....-2,9!!.....122,2kg.......110kg Agata84 01.07.2014.....120.5kg......-1.2 .....114.5kg......99kg lady xxl 03.07.2014.....113kg........-3,0......110kg.......100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , graluluje wam wszystkim, jestem z Was naprawde dumna i z siebie tez ze dałysmy rade wytrwac kolejny tydzień w swoich postanowieniach i diecie i ązeniu do lepszego chudszego zycia. mam zaoszczedzone pieniadze ale czekam i juz niedługo zmienie garderobe sobie na mniejsza, mysle juz niedługo w ramach nagrody,,,,nie oszukujmy sie jeszcze 3 miesiace temu jak poszłam na zakupy to nic na mnie w moim rozmiarze nie było.. Grazia zgadzam sie zdrowa rywalizacja motywuje. Kleo masz juz dzieci zdrowe? zrobimy sobie ranking trzy pierwsze miejsca i ostatnie . - zaraz to zrobie, - w ramach zdrowej rywalizacji która bedzie nas motywowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA w tym tygodniu 1 miejsce - Lady - 3kg 2 miejsce - P3 - 2.9 kg 3 miejsce - Agata -1.2 kg Wy trzy schudłyscie najwiecej, ostatnia w tym tygodniu jest Grazia, - liczymy na mobilizacje . Całuski, Powiedzcie mi jak wam sie podoba taki cotygodniowy ranking , ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł z tym rankingiem :) Może dla porównania i jeszcze większej mobilizacji powinnyśmy np. raz w miesiącu wrzucać nasze fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Ranking - fajna sprawa- gratuluje zwyciężczyniom:) Mam dziś okropnego lenia, nie wiem jak tu się odrobinę zmotywować i ruszyc pupę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć Wow cóż za wyniki :) gratulację moje drogie.Jestem ogromnie dumna z Was i z siebie też, ale wiem, że stać mnie na więcej :P Od wczoraj ostro pilnuje godz posiłków, i licze kcal, jakoś mi tak łatwiej :) dzieciaczki zdrowe. Wczoraj byłam u rodziców. Dziewczyny które mnie widziały były w szoku,stwierdziły,że to niemożliwe,iż tyle schudłam Oby do przodu :) co do zdjęc ja jestem na nie. Pisałam na jednym forum, założyliśmy sobie na picassa album i wrzucałyśmy tam zdjęcia. Podalismy swoje imie,skąd jesteśmy itd i któraś od nas jako pomarańczka wypisywała do nas po nazwiskach.Zrobiło się niemiło. Jak chcecie,ale ja w to nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo dobrze ze liczysz te kaloriei ze pilnujesz godzin posiłków bo to jednak wazne, ja staram sie pic ta wode z rana srednio mi to wychodzi mi maz dzis powiedział ze mi "pyśki" (czyt, policzki) sie zmniejszyły. Kleo ile ty juz schudłas w sumie? chyba juz sporo, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
hej Ewa ja już schudłam prawie 28 kg. Nie wiem jak mogłam funkcjonować te 28 wstecz :o mój cel to nadal 75 kg. Jest ciężko, ale nie tylko mnie. Teściowa ma dzisiaj przynieść na obiad super zupę. Zjem, wiadomo, ale tylko trochę. W piątek mam ginekologa... mam żylaki, biorę tabletki antykoncepcyjne i muszę się do niego wybrać, aby podjąc decyzję co dalej. Do chirurga naczyniowego mam dopiero w październiku. Myślę, że jak tabletki odłoże waga może spadać szybciej- one zatrzymują wodę w organizmie. Pozdrawiam i zmykam... jakoś weny nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny piszę pracę o dietach i trudnościach z nimi związanymi, poszukuje dziewczyn do wywiadów przez internet, które chcą pomóc i opowiedzieć mi trochę o swoich doświadczeniach. Zainteresowane proszę o kontakt lori1209@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki...w kolejnym dniu dietkowania:) Kleo schudłaś już bardzo dużo, masz dużo silnej woli- podziwiam Cię:) Mam pytanko - jak reaguje na taką utratę kg Twoje ciało, stosujesz jakies specjalne kosmetyki, doradz cos kochana. Ja wyznaczyłam sobie cel 65, bo jak schodze poniżej to przestaje mi się podobac juz moje ciało zaczyna tracić na jedrności, najbardziej widoczne jest to na piersiach. Chciałabym je troche przyoszczedzic, wolałabym ,aby poszło mi z nog ,ale one u mnie chudną na koncu. Czy u was jest tak samo? Poradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Agula racja, ciało okropnie traci na jędrności. Nogi mam jakieś wiotkie,a cycki to masakra :( jakby nie patrzeć jestem po trzech ciążach. Nie stosuję żadnych specyfików i żałuję, od wczoraj... mąż mi pokazał jak skóra wisi mi na nogach :( aż mi się głupio zrobiło. Muszę zakupić sobie balsam ujędrniający ale jakiś z wyższej półki A z nóg zaczęłam tracić tłuszczyk jakiś czas temu. Najbardziej zjechałam z bieder i tali..(skóra w tali też jest jak flak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe jak tam wam idzie? mi tak sobie chyba bede w tym tygodniu miała ostatnie miejsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Hej :) Ewa a co się dzieję? ważyłaś się i waga stoi w miejscu czy podjadasz? ja nie wiem co robie źle :( dziś weszłam na wagę od pon i zero spadku :o Nie mam pojęcia co robie nie tak. Godz posiłków pilnuję, pokusie męża i słodyczy nie ulegam,pije 3 litry dziennie i klapa totalna, aż mnie dół łapie bo tyle wyrzeczeń i co???!!! Sorry, ale musiałam to z siebie wyrzucić :P DZIEWCZYNY A JAK U WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Tak myślę, że jestem przed okresem...może to woda mi się zatrzymała,może za dużo soli w diecie no kurdę nie wiem... żeby waga tak stała w miejscu?? Ewa napisz co u Ciebie... ciekawe gdzie jest Imslim (dobrze napisałam nick :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Nie przejmujcie się zastojami , wiem,że to demotywujące- ale są rzeczą naturalną na kazdej diecie. Organizm sie broni przed utratą kilogramów, ale jak będziecie dietkowac dalej to w koncu odpusci i kilogramy pojdą dół. Zatem głwoy do góry- wszystko bedzie ok- cierpliwości:) Pozdrawaiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Cześć :) wiem, że kg po czasie zaczną ubywać, ale tyle odmawiania sobie cały tydzień, żeby w pon zobaczyć może -0,5kg? odechciewa mi się- poważnie :( myślałam,że jak ostro wezme się za pilnowanie posiłków, picie wody itd to efekt będzie lepszy a tu odwrotnie. W 10 dni potrafiłam schudnąć 2 kg a teraz w tydz 0,7 kg, 0,9 kg to jakieś jaja normalnie. Myślę, żeby wybrać się do dietetyczki bo zaczyna mi się to wszysto nie podobać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
Byłam w aptece. Powiedziałam pani magister o odchudzaniu o tym, że waga stoi w miejscu i poleciła mi Lineę.No kupiłam... działa moczopędnie, usunie nadmiar wody i wspomoże w odchudzaniu- tylko jedno opakowanie- na miesiąc, więcej w tabletki nie wchodzę. hej dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p3r3lci4
Hej. Raz dwa trzy zamawiam w tym tygodniu ostatnie miejsce ;D bylam w pierwszej trojce teraz czeka mnie ostatnia miejscoweczka ;( jestem teraz na poltorej tygodnia u mojej mamy, babci i siostry.. nie ma mowy zeby u nich gotowac oddzielnie w innym garnku dietetyczne jedzenie.. chociaz musze powiedziec ze oni wcale sie nie objadaja jakimis golonkami czy innymi tlustymi rzeczami tylko np. Dzis jest rybka na parze z warzywami wiec jest okej Tylko ze jutro sa imieniny mojej babci i wiadomo cala rodzina sie zjezdza bo raz do roku jest taka impreza u seniorki rodziny wiec wiadomo.. pokusy pokusy i jeszcze raz pokusy aaaa no i alkohol.. Obmyslilam taki plan ze skoro trzy tygodnie sie oszczedzam to jezeli jutro zjem i wypije a pozniej wroce z powrotem to moze nic strasznego sie noe stanie.. Oczywiscie pamietam o tym zeby nie jesc z kopiastego talerza tylko wszystko w malych ilosciach ;) Blagam nie linczujcie mnie w poniedzialek za brak efektow ;P pozdrawiam i zycze milego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
czesc dziewczyny, p3 no własnie wiem z własnego doświadczenia ze im wiecej alkoholu to niestety wiecej jedzenia, im wiecej pijesz tym mniejsza "silna wola" Kleo nic sie nie martw ta waga , tak chyba juz jest ze waga czasem stoi , przeciez u mnie było w pewnym momencie tak samo , ile cekałam aby zejsc z tych 80? a przeciez wszystko robiłam jak trzeba. mysle Kleo ze wszystko robisz dobrze bo gdyby tak nie było nie schudłabys 30 kg, poczekaj tylko i jedz tak jak jadłas a u mnie hmm wczoraj sie objadłam masakrycznie, mozna powiedziec ze od 15;00 ciagle cos podjadałam a to plaster wedliny a to chrupki, a to picie gazowane, i ciagle cos do wieczora taka miałam ochote ze nie moglam wytrzymac, załuje ale musiałam sie "wam wyspowiadac" dzis juz lepiej wiecej wody itp zobaczymy jak wieczorem mi pojdzie dziewczyny miała byc rywalizacja o pierwsze a nie ostatnie miejsce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale cisza.... rano owsianeczka 2 sniadanie pół kromki pelnoziarnistego z bieluchem i łyzeczka dzemu, banan obiad bedzie ryz pełnoziarnisty, piers, salata z jogurtem naturalnym. najgozej wytrzymac wieczorem wiecie ze lampka wna połsłodkiego ma 150 kcal? dwie lampki to jak moja kolacja jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo85
hej ho wiecie jaka ja jestem niemądra? dziwie się,że waga stoi w miejscu! jak ma do cholery nie stać jak ja dziennie wcinam 3 kg śliwek, a dopiero teraz doczytałam,że 1kg ma 460 kcal. Mąż mi tylko donosił a ja wcinałam, matko! i to po 21 nawet. Czyli sliwki +1500 kcal to prawie 3000 kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja nie piszę bo nie mam czym się chwalić, kolejny tydzień a waga prawie ani drgnie dzisiaj było 77,5 kg. To ciągłe podjadanie mnie zgubi. Nie wiem już w jaki sposób temu zaradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×