Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
Polskie pen/sje idą cały czas do góry. Jeszcze rok, dwa a będziemy zarabiać więcej niż na zachodzie a przy tym wszystko u nas jest za bezdurno. Więc pytam się was: gdzie bardziej opłaca się żyć? Czy w PL mając wysokie zarobki i płacąc jedną piątą z tego co na zachodzie czy tam w samotności, niskich zarobkach i drożyźnie. Ja znam odpowiedź: wracam do PL. Tutaj czekają na mnie serdeczni, pomocni rodacy a tam tylko same araby z kindżałami w zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wracam do PL. Biorę ze sobą oszczędności (ok. 1.000.000 zł) i za to będę sobie żyła spokojnie do końca życia. Bo w PL jest tak tanio a ludzie pomocni i bezinteresowni. Wartość moich oszczędności przewyższa koszty życia w PL wielokrotnie. I radzę wam zrobić to samo póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam wlasnie tak samo, kapusta w uk zarobiona i przywieziona do Polski. Wybudowany piekny dom za kilkaset tysiecy (w uk nie masz szans postawic takiego domu chyba ze jestes lordem) energooszczedny, pompa ciepła,duza weranda, salon polaczony z kuchnią, dwie lasienki i 4 pokoje, okna drewniane trójszybowe, działka zalesiona w połowie wiec budzi nas spiew ptakow i nawet wiewiorka )przychodzi po orzechy na nasz parapet:)), szklarnia gdzie uprawiamy wlasne pyszne warzywa, do tego mąż zasadzil kilka jabłonek i agresty i porzeczki, na działce w tym roku planujemy wybudowac basen. Nie macie czegos takiego w uk. Dookola nas wszyscy sasiedzi to Polacy pracujacy wiec nie ma mozliwosci zeby jakis ciapaty nam zaklocal spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie to, że PiS o was dba to byście wpier/da/la/li szczaw i mirabelki a tak to żyjecie za bezdurno i w luksusie. UE daje, kościół daje, PiS daje a wy szubrawce jedne tylko mruczycie niezadowolone. Co za fran/co/wa/ty naród jękliwych mruczków i nieudaczników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama muminkow
Piszesz, ze "Wybudowany piekny dom za kilkaset tysiecy (w uk nie masz szans postawic takiego domu chyba ze jestes lordem) energooszczedny, pompa ciepła,duza weranda, salon polaczony z kuchnią, dwie lasienki i 4 pokoje, okna drewniane trójszybowe, działka zalesiona w połowie wiec budzi nas spiew ptakow i nawet wiewiorka )przychodzi po orzechy na nasz parapetusmiech.gif , szklarnia gdzie uprawiamy wlasne pyszne warzywa, do tego mąż zasadzil kilka jabłonek i agresty i porzeczki, na działce w tym roku planujemy wybudowac basen. Nie macie czegos takiego w uk. Dookola nas wszyscy sasiedzi to Polacy pracujacy wiec nie ma mozliwosci zeby jakis ciapaty nam zaklocal spokoj." No i wlasnie dokladnie tak wyglada nasz dom, ktory kupilismy tu w niemczech. Mieszkamy w drugim co do wielkosci miescie niemiec ale w spokojnej, baaardzo zielone okolicy. Dzialka 800 m, zielona, intymna, dzielnica taka ze budzi nas spiew ptaszkow. A do centrum mimo to tylko 12 km. Wszedzie dokola piekne place zabaw dla dziec****arki, male lasy i jeziorka. Jest tez stadnina koni 2 km od nas. Centrum ekologiczne z owieczkami i kozami, pszczolami i innymi atrkcjami dla dzieci. Dlugo by pisac. Tak wiec nas nie motywuje wizja, ze takie rzeczy to dopiero w Polsce bo tu tak nie mamy. Smiem powiedziec, ze tu na pewno zyje nam sie lepiej i malo kto moze powiedziec o sobie, ze mieszka w duzym miescie i ma na codzien tego walory a jednoczesnie w takiej idylli. Ale mimo to uwazamy, ze jednak nie to jest najwazniejsze. a osoba, ktora wciaz uzywa slowa "za bezdurno" powinna sie zastanwowic na swoja psychika ...hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc kompletnym cymbałem zeby kupic dom u hitlerowców :D w zyciu bym nie zamieszkal wsrod milionow uchodzców turasów i islamistów ktorych sa miliony tam :D gnij w de i odmawiaj allah akbar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - dobrze napsialas, ale to tylko jakims malomozgowcom sie wydaje , ze nie mozna miec pieknego domu gdzie indziej niz w Polsce iz e kazdy amrzy o domu w Polsce. Ja mam dom w cieplym miejscu Europy, a nie jak wiekszosc Polakow zagrzybiony i piwnica zawalona weglem- fuj a ty zalozycielu debilnych tematow i spamerze ciesz sie ze mieszkasz w Polsce, ze jestes potomkiem pewnie jakies dziada- gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to glupota inwestowac w dom w europie www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.44 DOKLADNIE chee che ! To jest NIE DO POJECIA aby mieszkac w tym kraju,kraju ludzi ktorzy mysla jedynie o SOBIE,tu w tym kraju nie ma ludzi,TO SA POTWORY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.06.30 [12:36xxxx Buahahahehehehehijihihii cieszy sie tepak bingolski ze gnije wsrod falszywych polaczkow co mu doopsko obrabiaja za plecami hihiihihii :D i bingol raz ma zone raz ma meza pedal jepany. Kazdy pozna po stylu ze to ten cwel ktoremu nie wysxlo w uk pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol to przegryw
bingol to psychol, siedzi u matki w pokoju bo bezrobotny, gra w gry, a między graniem i chlaniem piwska za kieszonkowe wypisuje tu farmazony, co za przegryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wracam do Polski po 13 latach w UK za tydzien bardzo sie ciesze ,ale mam tez pewne obawy .Decyzja zapadla mysle pozytywnie ,tesknie za krajem za rodzina za mazurskimi jeziorami,troche kasy sie odlozylo rozmowe o prace mialem ze skutkiem pozytywnym.Uwazam ze majac mieszkanie bez kredytu pare zlotych na koncie na Swoja d**e i rodzine zawsze zarobie.Pozdrawiam wszystkich ktorzy maja jeszcze dylemat czy wracac a tesknia bardzo,ktos kiedys zapytal ile trzeba czekac na zmiany?-bardzo dlugo jezeli bedziemy tylko czekac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×