Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
Pier/dolony qrewski przyglup nie zrozumial o co chodzilo no bo polaczkom trzeba specjalnie wszystko tlumaczyc bo sa tacy ogarnieci :D nie chodzilo o to ze kupilem laptopa bo to zaden luksus, moglem wziac z plu, ale o to ze nie wzialem i mialem na poczatku nic. Ciekawe cwelu ile bys wytrzymal za granica bez niczego, bez tv, neta itd i jakbys byl zupelnie sam :D pewnie po kilku dniach bys wracal do mamusi z placzem hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc przylatuje na gotowe i do kogos i strugaja twardzieli :D a wiekszosc by szybko wracala w takiej sytuacji bo samotnosc za granica potrafi zniszczyc psychicznie i nawet znam takich "twardzieli" co w plu ogarnieci na maxa, poza tym na gotowe przylecieli, net, itd ale czuli sie jak gowno bo ich za granica zniszczyla i wrocili po kilku dniach z podwinietym ogonkiem na garnuszek do mamusi :D mieczaki zaje/bane :D mocni tylko w gebie i w plu hahahaha i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest robić za "twardziela" za najniższa krajowa i być traktowanym jak biały Murzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na angielskim garnuszku to siedza takie przegrywy jak ten cwel z notingam co bączki robił na magazynie i go wywalili za to buehehhehee :D:D my w PL jestesmy na wlasnym garnku kupa rozywek i w ch!uj znajomych zakuty cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wywalili tylko dali awans cwelu :D sr/am wielkim czarnym gownem na falszywych znajomych z plu ktorzy obgaduja siebie nawzajem i udaja najlepszych przyjaciol do czasu kiedy maja cwele cos dla kogos zrobic, wspomnisz moje slowa cwelu, lepiej nie miec w ogole znajomych, zycie jest wtedy nieprawdopodobnie piekniejsze tepaku :D nigdy wiecej poswiecania sie dla cweli i bycia lojalnym przyjacielem. a poza tym to cwelu zdecyduj sie gdzie jestes, raz mieszkasz w UK i wychwalasz UK a za chwile wychwalasz je/bany syf plu. rozrywki to ty widziales w plu, raz na kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zarabiać minimalna w UK niż w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za glupie gadanie, robic jak bialy Murzyn? Ja pracuje za te same stawki co tubylcy; A ty pracuje w POlsce i sie ciesz i nie udzielaj sie tu skoro jestes idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz pobiegaj pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:35 skoro nie widzisz jak cie traktują tubylcy to jeszcze mało wiesz :D za jakiś czas może zauważysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po 16 latach powinnam cos zauwazyc ? :) A owszem, zauwazyłam zawiśc i głupote polaczków :D Zwłaszcza tych pracujacych za minimalna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie polscteo m już samo okreslenie biały murzyn brzmi rasistowsko . Murzyni skoro pracują z tobą są tacy jak ty . A ty że swoimi kompleksami siedź w swoim kraju bezmogu i ciesz się że pracujesz z białymi za gownuaba kase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAAHHAAHAA ale beka :D tylko przyglupow obchodzi to co inni o nich mysla :D ale jak np Brytyjczycy mnie od zawsze traktowali...malo mnie obchodzi ze moglby to byc falsz, ale byli zawsze przemili czego u polaczkow w plu prozno szukac, ale u niektorych w UK czasami mozna, nauczyli sie od Brytyjczykow kultury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej brytyjczyki - jak jesteście takimi potegami Europy to czemu macie jedzenie pięc razy gorsze niż my Polacy? Świat się z was śmieje, bo od zarania czasów budujecie domopodobne rudery i każdy śpię/rdo/lony. I czemu jesteście cały czas fałszywi i w dziurawych butach? Goło/dup/ce z dorzecza big bena. Przecież wy nic swojego nie macie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BUAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była full wypas pasterka. Uki tego nie mają i zazdroszcza nam tradycji i wartosci z dziada pradziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pl i wartosci BUHAHAHAHAHA nie rozpier/dalaj mnie bo pekne ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kał przygłupie w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:07 jak ci się życie posypie to zobaczysz jak cie będą słodko traktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz pisac oszolomie tu na forum, wkolo zarcie lepsze, to siamto, to siedz i nie narzekaj, nieudacznik z ciebie i tyle, nie wiadomo skad czerpiesz wiedze; Bialy murzyn to ty pracujacy w Polsce za grosze i nie mogacy nawet pojsc do lekarza specjalisty mimo ze ci w chuj kasy na skladki odciagaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie pazdzierzu, twoja dziewczyna z wlosami na klacie odciaga miazsz z q**sa co rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu bingolu opisujesz fantazje twoje i twojego chlopaka, to idz cwelu na ero bo rzygne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaa
Ja za pól roku wracam po roku do Polski z Niemiec. Juz sie nie moge doczekać. Juz bym teraz wróciła bo cierpię bardzo ale muszę czekać na chłopaka. Nie zostawie go sama z czynszem. Obym tego doczekała jak najszybciej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy nie jesteśmy rasistami. Dla nas Polak, murzyn czy Arab to takie samo barachło. Traktujemy wszystkich ciapatych jednakowo. Polaków też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechali tylko nieudacznicy co w PL sie nie uczyli. Typowe dla polaczka to uciec jak szczur gdzie indziej na gotowe. Nie widzialem tylu anglikow w PL co polaczkow w uk. W PL pensja przecietna teraz to 4000zł jak ktos sie uczył a nie zbijał baki na wyzszej szkole lansu i baunsu. Zaden z moich znajomych nie zarabia mniej a zycie trzykrotnie tansze niz w uk. I mieszkania palce lizac, nie to jukejowskie domopodobne rudery za kosmiczne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wszystko piszą dorośli ludzie. Cóż za niziny intelektualne nastawione na konsumpcjonizm i szukanie dóbr materialnych bez wartości głębszych, często Boga czy miłości do Ojczyzny. Sumując i tak skończycie swój żywot i dobytku nie zabierzecie ważna jest jakość życia a nie ilość posiadanych dóbr. Jednak w dobie dzisiejszych zestawień konkurencyjnych i zazdrości tego je*anego sk*rwysyństwa 80 % bydła żyje jak żyje. Sam pracuję w Niemczech mam 25 lat nie narzekam, jednak co tydzień jestem w domu i jestem tu tylko i wyłącznie dlatego że od domu dzieli mnie 400 km. Potrafiłem składać wypowiedzenie żeby wracać do Polski nasycić się Polskością. Planuje też za jakiś czas być u siebie w kochanej pięknej Ojczyźnie. Pozdrawiam tych co nie zatracili się w dobrach materialnych i mają głębsze wartości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Ireland
trzeba byc uposledzonym umyslowo, zeby po wyrwaniu sie z gownianego grajdolu jakim jest polska, pchac sie w to szambo spowrotem. z milionow polakow ktorzy wyjechali, zaden nie pojechal podziwiac Krolowej Elzbiety II , czy Bramy Brandenburskiej, czy Pol Eliessejskich. polska to szambo nie do zycia dla ludzi, to kraj da kryminalistow, degeneratow, i ludzi wegetujacych bez szans. przestalem sie dawno oszukiwac, i nic mnie z polska nie laczy, poza ( niepotrzebna)znajomoscia jezyka. radze to tez innym, by unikneli przeklenstwa oszukiwana samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakies wartosci czyli wartosc alkoholu przyglupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty ukowski śmierdzielu jedyne wartosci jakie tam masz to stodoły zwane domami i smieciowe żarcie :D gnij w uka pedale:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedal to twoj stary cwelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy nie jesteśmy rasistami. Dla nas Polak, murzyn czy Arab to takie samo barachło. Traktujemy wszystkich ciapatych jednakowo. Polaków też! No właśnie! To samo chciałam powiedzieć! Niech wam się nie wydaje polaczki, że czymś się różnice od brudasów z trzeciego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×