Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Dziewczny biore Metformax500 i folik od 17dc okres mi sie spoznia jakies 3 dni.. nic mnie nie boli nie mam powiekszonych piersi jak zawsze przed @ ... nie jestem nerwowa... z testem czekam jeszcze ale jak myslicie czy moge byc w ciazy? czy to wina ze zaczełam brac leki ( dodam ze moje cykle sa rowniez na luteinie od bardzo dawna i przy braniu jej zawsze przychodził okres jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A u mnie znów zaczęła pojawiać się krew w śluzie, wczoraj pojechaliśmy na IP ale nawet nie zrobili mi usg! Powiedzieli że tak się czesto zdarza ale jak się tak denerwuję to sprawdzą detektorem tętna... No i lekarz stwierdził że tętno jest... Tylko na moje oko troche przyciął wariata bo w 9tc detektor tętna płodu by je wyczuł?? Idę dzisiaj do ginekologa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuki ja bralam bromergon na spadek prolaktyny ::)) Dzieki temu @ mialam co do dnia::)) Mozesz kupic test i zrobic sobie szczocha i zobaczysz ::)) mi jeden dzien sie spoznial @ mialam regolarne cykle i bylam w ciazy::)) od razu dwie grube kreski wyszly a piersi tez mnie nie bolaly ::)) Jak sie starasz to moze i niespodzianka bedzie ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis idz do lekarza i sie nie stresuj bo nerwy pogorsza sprawe bierzesz cos na podtrzymanie pewnie bedzie dobrze . Ja do 4 miesiaca dupfaston bralam ale plamien nie mialam czekam na dobre wiesci ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis a to na pewno czysta krew nie takie cos przybrudzone pewnie moze luteine bierzesz i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego dekatora Paulina musiala by ci napisac ale chyba wyczuje tetno bo i serce bije nemezis na okraglo sprawdzaja tetno i serce trzymam kciuki bedzie wszystko dobrze ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy się 3 lata to błby cud.. bardzo bym się cieszyła boje sie zrobic test bo boje sie rozczarowania... pomysle nad testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, krew bo czerwona ale nie taka żywoczerwona jak przy @... taka właśnie "brudna".. Nie ma jej nawet na wkładce... tylko jak wkładam luteine to zawsze wycieram palec o papier i widzę kolor... taki brunatnoczerwony... Nie wydaje mi się by to było coś groźnego ale trzeba sprawdzić... Mam rodzinną skłonność do pękania naczynek i żylaków, może po prostu z nerwów, jakiegoś napięcia mięsni żyłki pękają na szyjce... no i wkładając luteinę mogę uszkadzać... Ale to wszystko musi sprawdzić lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis a jak by ci przepisal duphaston normalnie bys brala ona tez podtrzymuja ciaze i nie sa dopochwowe moze i by te krwawienia ustapily bo mozna z nerw sie wykonczyc .Napisz co i jak po wizycie najwazniejsze ze to nie krew taka jak na @ wylatuje mysle ze bedzie dobrze::)) Zuki jak testu nie zrobisz nie bedziesz wiedziala::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja już po wizycie, gdy powiedziałam lekarzowi o luteinie to mało mnie nie zjadł! Powiedział że natura wie co robi i jeśli ciąża jest silna to nie trzeba pomagać prochami... więc o jakiej recepcie na duphaston rozmawiamy... ^^ Luteine udało mi się załatwić od dobrej duszyczki która podzieliła się zapasami i wysłała mi 120 tabletek... To jest Norwegia, tu nikt nie daje ciężarnym progesteronu. Podobnie jest z resztą w wielu innych krajach... :( Co do wizyty, obejrzał mnie podczas badania ginekologicznego, stwierdził że nie ma nadżerek, ranek i żadnej krwi w pochwie (fakt, akurat dzisiaj jak na złość plamienia ustały). Miałam USG dopochwowe (pierwszy raz bo wcześniej przez brzuch) pooglądał wszystko, nie ma nic niepokojącego. Ani śladu krwi w macicy. Żadnych krwiaków czy odklejania kosmówki, kompletnie nic niepokojącego! Za to maluszek jest i ma się dobrze, serduszko bije i urósł :) Ginekolog powiedział że ciąża wygląda wspaniale i nie ma się do czego przyczepić bo wszystko jest ok. Powiedział że nie wygląda na infekcje bo w środku czysto (z resztą mnie nic nie swędzi ani nie mam żadnego dyskomfortu). Stwierdził żebym poszła do rodzinnego po skierowanie na krew i cytologię ale że jego zdaniem nie ma powodu do niepokoju bo albo to stres albo coś dźwignęłam i naczynko pękło albo po prostu taka moja uroda. Krótko mówiąc ciązy nic nie zagraża ale i nie znalazł przyczyny plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis skoro lekarz tamten detektorem znalazl serce to napewno byś sama juz znalazla... ja tez od 9tyg sama sluchalam. Ale wiem wiem wy nie chcecie kupić.:-) tylko ja tu taka panikara jestem hehe i bez tego ani rusz najważniejsze ze z dzieckiem wszystko ok. Mam nadzieje ze te plemienia się juz nie pojawia.... Nie możesz się tak stresowac o denerwowac... malemu to tez szkodzi. A pochwal sie ile juz ma:-) ??? Dywan powiedz mi jak to jest bo ja wariuje. Ostatnio 2 dni Malý byl taki *****iwy często go czulam a teraz 3 dzien ledwo co i to czasem tylko szmyrnie i tyle:'( wszystko jest ok? Ja nie wiem do końca ciąży wieczne nerwy hehehe:-) w środę mam badania prenatalne polowkowe a w czwartek mojego lekarza i powiem mu o tym może on mnie jakoś uspokoi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Całe 23 mm! :) A to dopiero 8t+4d, wg USG ciąża starsza o tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeja ale rosnie:-) super:-) a widzialas juz pierwsze podskoki maluszka??? Ja pamiętam jak w 9tyg wlasnie widzialam jak podskakuje:-) piękny widok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
nie widziałam, ale mysle ze na nastepnej wizycie u położnej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis tak sie ciesze ze z malenstwem wszystko dobrze ::)) Paulina nie stresuj sie tymi bulgotami ja mialam je do 23 tyg i nie co dzien czulam i slyszalam przelewanie::)) to normalne od 24 tyg zaczely sie kopniaki czuje tez co dzien kopniaki ale tez sie denerwuje bo nie czuje niby kolezanka mowila ze te ruchy to zmora jakas ha ha i ma racje ciagle nerwy Paulina mam o ruchy o nic wiecej ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis mąż kupi mi test wiec jutro rano go zrobie mam nadzieje że wyjda dwie kreseczki :) Trzymajcie kciuki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuki trzy mam kciuki za pozytywny wynik:-) napisz nam od razu jak juz będziesz wiedzieć :-) Dywan moja zmorą tez sa te ruchy . Myslalam ze strach jest tylko na poczatku a teraz to juz wiem ze nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina teraz czuje ja w ciagu dnia i nocy bo mam starsza ciaze ::)) Ale tez nerwy byly nie co dzien czulam bulgoty i przelewanie ::)) Lekarz mnie uspokajal co wizyta ze dziecko za male i nie rusza sie tak jak bym chciala ::)) Nawet teraz mi mowil ze ciagle ruszac sie nie bedzie bo adhd by mialo ha ha ::)) ale ja i tak ciagle sie martwie w nocy czujnie spie i czowam te ruchy czy sa czy nie::)) Teraz sie nie stresuj pozniej bedziesz miala nerwy ha ha ::)) Zuki ja to bym nie wytrzymala juz wieczorem bym test robila ::)) trzymam kciuki ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślicie że wieczorem wyjdzie dobrze test? jakie miałyscie objawy na poczatku saym czy nic a nic? ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zuki, ja pojutrze zaczynam 10 tc i mam zero objawów... Jedynie ok 6tc zaczęły mnie boleć piersi. ok 7tc pojawiły się wzdęcia... i tyle :) Zero wymiotów czy mdłości, wrażliwości na zapachy... nic takiego typowego :) A w dniach kiedy powinnam mieć @ tym bardziej nie miałam żadnych objawów oprócz "przeczucia"... ;) A jesli jestes te 4 dni po terminie @ to na bank test wyjdzie po południu... Mi w ciążach biochemicznych nawet dzień po terminie @ rano testy wychodziły bladziusieńkie, a w tym szczęśliwym cyklu już 3 dni przed terminem @ test wyszedł wyraźnie pozytywny wieczorem. I polecam testy clearblue digital. Nie ma kresek, dopatrywania się... od razu wiesz czy ciąża czy nie... mi się nigdy nie pomylił :) a uwierz że w życiu zrobiłam wiele testów... podejrzewam że mogę to liczyć w setkach ;) teraz w ciąży zrobiłam ze 20 albo i lepiej :D Zrób wieczorem i daj znać. Dywan, Paulina, w którym tygodniu uwidocznił się Wam brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
moim pierwszym objawem była wodnisty sluz.... nigdy takiego nie mialam tylko w tamtych ciazach..... i juz wiedziałam ze cos jest na rzeczy, a i miałam jeszcze takie kłucie w piersiach. Ale tym sie Zuki nie kieruj nie jedna kobieta nie ma objawów w ogole.... ja np przechodze ciaze idealnie, zero mdłosci , zero bólu piersi no doslownie nic ale ja znowu sie denerwuje hehhe a to za mało kopie a to brzuch czasem zaboli i tak wiecej panike sieje:p Co do testu jak jestes po spodziewanym okresie to odrazu wyjdzie bez wzgledu czy wieczorem czy rano. Nemezis heheh ja tez wykonałam z 20 testów wtej ciazy bo nie dowierzałam:p co do brzucha to chyba tak 14-15tydz juz było widac.... ale zalezy jak sie ubrałam... jak ubrałam obcisłą sukienke to wszyscy juz widzieli:) a teraz mam bardzo ładna piłeczke i ciesze sie bo nie utyłam nigdzie poki co tylko brzuszek jest... wszysc mi teraz mowia ze mam taka zgrabna pupe heheh w porownaniu do brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
U mnie 10tc pojutrze i mam wrażenie że na dole brzuch jest lekko zaokrąglony... ale to chyba tylko takie wrażenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny . ja żadnych dolegliwości nie mam tylko jak przed wczoraj mąż mnie złapał za ręce jak siedziałam na podłodze i mnie tak jakby pociagnoł żebym wstała to mnie strasznie na dole brzucha zaczęło bolec ale nie wiem czy to związane z ciaża. nie jestem nerwowa nie denerwuje sie a przed @ (mąż twierdzi ) że jestem nerwowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zuki, zrób test zamiast gdybać... ;) A taki ból w podbrzuszu ja miałam i przy owulacji, i przy @ i w ciąży... więc zrób test. To pewniejsze. Kilka dni po terminie @ da Ci pewną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie czemu tak unikasz testowania... Test nie gryzie.. :P Mówisz że nie chcesz się rozczarować, ale siedzisz i od 3 dni się zastanawiasz... Zrób test i się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test ale niestety wynik negatywny.. musze pomyśleć co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz może tak zwlekałam poniewaz ja to wszystko przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zuki, nie przeżywaj ;) Nie tym razem to następnym... Uwierz że boli gorzej jak widzisz pozytywny a za tydzień dostajesz okresu... My staraliśmy się 35 cykli, 3 lata. Dzisiaj pierwszy dzień lipca. W lipcu 2012 straciłam swoją pierwszą ciążę. A teraz znów się udało i jutro zaczynam 10 tc. Odpuść i przestań się spinać, wtedy wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×