Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

nadzieja jest zawsze Kochana na pocztę wysłałam wiadomość :) mam nadzieję że pozostałe dziewczyny też się dołączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja zawsze jest
kasiek3082 kochana musialabys mi podac link do profilu nie umiem cie znalesc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja nie mam facebooka, jesli zaloze to dam znać. Gość gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ladyfox ciężko cos doradzic. Jeśli jesteś w ciązy lekarz może jeszcze nic nie zobaczyć, z drugiej strony jeśli będzie cos podejrzewał może przepisac ci np luteine na powstrzymanie plamienia. Szkoda ze bety nie możesz zrobić. Ja chyba bym zaczekala czy się @ rozkreci, czy zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladfox zoe31 ma racje poczekaj do dnia planowanej @. zobaczysz co będzie no chyba że ból brzucha byłby większy wtedy pewnie się nie obędzie bez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
Zobaczcie tutaj na tej stronie http://www.spermcheck.com/ Jeszcze maz nie probowal. Dzialalismy w dzien skoku i dzien po. Teraz juz nam sie tak nie chce he he. Ciezko probowac przez tyle czasu. Za szybko zaczelismy. Zobaczymy. Kto bedzie pierwszy, oto jest pytanie :) Ja nawet teraz latac nie chce, w razie gdybym zaszla w ciaze. Jakos wole dmuchac na zimne. Kasiek, do dziela? Oj, moze jutro. Piszecie tutaj o roznych objawach. Mi tez sie zdarzylo skupiac sie na moim ciele i ciagle u siebie zauwazalam rozne objawy ciazy :) teraz przestalam, chociaz np dzis czyli 2 dni po skoku jest mi okropnie niedobrze przez wiekszosc dnia... Ale u nas jelitowka panuje wiec obym tego nie podlapala Zoe, no pieknie :) My kiedys polamalismy lozko! Tylko nikomu nie mow :) Mi tez by sie przydal taki zel nawilzajacy. Z reguly nie powinno sie nic uzywac. Nawet czytalam, ze slina moze spowalniac ruchy plemnikow, ale niestety z reguly bez gry wstepnej nie dam rady Czasami zmiana klimatu pomaga :) Znam nawet takie przypadki osobiscie. Udanego urlopu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa staraczka Ja miałam objawy wszystkie chyba, mdłości senność, wrażliwość na zapachy itp. i zawsze miałam nadzieję że się udało.... powiedziałam o tym mojej gin, powiedziała że to po prostu stres i podświadomość płata nam takie figle. Ja w środę wyjeżdżam z mężem.... 5 dni sami,też mam zamiar pare łóżek połamać haha tylko niestety już jak na złość po owu chyba jestem ale cóż, taki wyjazd jest nam baaardzo potrzebny... Zapraszamy cię do naszego grona na fb jesteśmy już tam z nadziejką :) gdybyś miała ochotę tylko pisz, wyślemy ci zapr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyfox a co u Ciebie?? nadal masz plamienie i objawy?? zoe31 zakładaj fb i dołącz do nas... jesteśmy tajne i nikt nie widzi co piszemy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieje zawsze jest
kasiek a powiedz mi ty mialas wszystkie badania juz robione? czy tylko problem jest po stronie twojego M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja się nie nadaje na facebooka. Kiedyś miałam ,wogle nie korzystał am i zlikwidowalam konto. Drugi raz chyba nie będę zakładać. Malinowa staraczko ja tak jak Kasiek w każdym cyklu mam objawy. Wiem ze to niezdrowe, ale takie obserwacje sa moja rozrywką. Maz się śmieje ze to moje hobby. Pewnie za parę dni znaczne pisać ze cos tam zauwazylam, ale musicie potrzeb na to z przymrużeniem oka;).Najlepsze jest to ze w każdym kolejnym cyklu mam coraz więcej objawów. Ladyfox jak było u dentysty? Kiedyś czytalam historie ze jednej dziewczynie właśnie stomatolog zasugerowała zrobienie testu, bo dziąsła miała rozpulchnione. I miała racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Dziewczyny przechodzilyscie lub bylyscie szczepione na różyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
O tak, latwo sobie wmowic rozne objawy Kasiek, tylko na poczatku urlopu nie polamcie nic bo nie wiadomo czy wam nowe lozko dostarcza tak szybko ;) Nie ma mnie na fb, ale dziekuje za zaproszenie Zoe, ja ostatnio myslalam bardzo intesywnie jakie by tu sobie hobby wymyslic, moze wezme z Ciebie przyklad :) Ja chyba bylam szczepiona na rozyczke, ale nie pamietam, zebym przechodzila. Dzis kilka osob z rodziny pytalo sie mnie czy juz w ciazy jestem... Jak ja nie lubie takich pytan. Moj maz jest gadula i cos tam mowi, ze sie staramy i potem jak sie mnie pytaja to troche mnie to denerwuje bo nie lubie takich pytan, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jeest zawsze
ja tez mialam rozyczke i tez bylam szczepiona ale o ile pamiec mnie nie myli bylo to w przedszkolu no a z tym odpuszczeniem nie zawsze dziala my mieszkalismy jakis czas w Anglii niby zmienilam klimat w ciaze i tak nie zaszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jeest zawsze
malinowa staraczka co do tematu rodziny u nas ten kto ma wiedziec ten wie, ale sadze ze i tez sie domyslili tyle lat w koncu...to idzie tez sie skapnac "o 6 lat sa po slubie pewnie nie moga miec" ludzie nie maja wogole taktu, czasem cos palna nie myslac przy tym, ze mogli by w ten sposob taka osobe urazic..ja juz sie nauczylam do tego ,chodz nie raz doswiadczylam z tego powodu przykrosci bolalo:(:(:( terz juz nikt nie pyta i mam spokoj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja tajemniczo się usmecham i odpwiadam ze pracujemy nad tym;) My tez jesteśmy 6 lat po ślubie , ale ludzie nie dręczą nas pytaniami. Zresztą wogole mnie to nie rusza. Pytalam o ta różyczkę bo w karcie zdrowia dziecka mam wpisane ze przechodzi lam, ale mama tego nie pamięta. Karty szczepień albo nie dostalam albo zaginęła. Nie mogę znalesc informacji czy w latach kiedy byłam w podstawówce były one obowiazkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
Ja na fb do was sie dopisze jak juz wroce, bylam u stomatologa wszystko spokojnie przezylam, powiedzialam co i jak i moglam zrobic sobie znieczulenie tylko zdjecia nie robilam bo nie bylo sensu w sumie. A jeszcze rano pojechalam na bete i prolaktyne i wyniki mialam juz po dentyscie, no wiec moj organizm sobie ze mnie zazartowal bo beta jest 2 tyle, wiec tyle ile na kobiete miesiaczkujaca przystalo. Wiec czekam na normalny okres bo jakies delikatne brazowe kropki sie pojawiaja. Ja tez niecierpie pytan kiedy wkoncu u nas pojawi sie dziecko wiec poprostu powiedzielismy najblizszyn znajomym i rodzinie ze mam problemy zdrowotke ale sie staramy, wiec teraz raczej sie pytaja jak leczenie albo poprostu temat ucichl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja jest zawsze Moje wyniki wyszły w sumie w normie tylko męża kiepskie ale podejrzewam że mnie pewnie tez każą wszystkie powtórzyć wiec już się boje na samą myśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoe31 Ja przechodziłam różyczkę na szczęście i nie szczepiłam się już bo nie było sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa staraczko Mam zamiar ten urlop w pełni wykorzystać a jak nie dostarczą łóżka to zawsze zostaje jeszcze podłoga :) już dziewczyny nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladyfox Przykro i :( naprawdę myślałam że Ci się udało... no cóż trzeba próbować dalej :) po @ ze zdwojoną siłą i w końcu u którejś z nas musi zaskoczyć... Zapraszamy na fb im nas więcej tym weselej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca1
Witam chciałam do was dołaczyc. ja staram się w sumie pierwszy cykl zobaczymy co i jak jeszcze tydzien i zrobie test. korzystacie z testow owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Witam nowa dziewczyne. Starająca ja uzywam testów owulacyjnych. Kasiek trzymaj kciuki , ja za was wszystkie tez trzymam. Ladyfoxy czytalam na innym forum ze dziewczyna w 24 dc miała bete 0.1 a tydzień później 160. Ten twój okres jakiś dziwny, tak wcześnie i jeszcze taki skąpy. Ja wciąż mam nadzieje ze się tobie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Dziewczyny jakie wyniki TSH macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja zawsze jest
kasiek3082 a jakie mialam badania ? hsg wyszlo prawidlowo ja nie wiem czy to sie jeszcze wykonuje ale mialam test na wrogi sluz i wlasnie wyszedl wrogi sluz inseminacja niby omija ten problem ale coz z tego jak nasienie jest do niczego....a powiedz mi mial twoj maz badanie z krwi na przeciw ciala? ja do in vitro bede musiala robic wszystkie badania na nowo:/ a termin waznosci badan to tylko 3 miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja zawsze jest
jak jak juz pisalam nie staram sie zostalo mi czekanie na in vitro ............ale wam wszystkim kibicuje zalozylam jakis czas temu bloga jak macie ochote to poczytajcie to jest link mozna troche o nieplodnosci rowniez poczytac a potem jakos stracilam wenne przez to wszystko....:/ to jest link http://paula3131.blog.interia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja zawsze jest
patrzcie co znalazlam piosenka o cudzie i n vitro az sie wzruszylam:(:(:( mam nadzieje ze jak tez tak niedlugo bede sie cieszyla...zobaczcie sobie http://www.youtube.com/watch?v=fd0tFlSk7sY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego stresu to wam dzieci nie wychodzą. drogie przyszłe mamy, zrelaksujcie się i nie myślcie o szale zrobienia dziecka już w pierwszym miesiącu. przecież wiele par o tym nie myśli i wyskakują piękne zdrowe dzieci. takie starania tylko powodują blokady psychiczne i nie dzieje się nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×