Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość malinowa staraczka
Troche mnie martwi czasami, tak jak Ladyfox bylas u dentysty, i nie wiesz czy jestes w ciazy czy nie, musisz byc ostrozna, a np niektorzy staraja sie latami i pewnie w kazdym miesiacu maja takie dylematy. Mnie to czasami meczy troche. Wczoraj na przyklad poszlam po zakupy. Mialam wziac tylko kilka produktow, a troche sie uzbieralo i pozniej szlam do auta z siatami obladowana i myslalam sobie "a co jesli jestem w ciazy"... To taka mala uwaga :) Mam tak co miesiac narazie ... Dziewczyny, a Wy robicie sobie jakies badania przed zajsciem w ciaze? Takimi terminami operujecie, ze ja zielona jestem. Mieszkam za granica i tutaj idzie sie do ginekologa dopiero jak jestes w ok 3 miesiacu ciazy, badan sie nie robi, a prywatnie jakbym chciala to chyba bym z torbami poszla takie drogie. Do Polski przestalam latac bo nie chce ryzykowac w razie gdybym byla w ciazy. Witaj Starajaca1. Ja staram sie ok 8 miesiecy, ale tylko 2 razy korzystalam z testow owulacyjnych i mysle, ze to byl blad nie uzywac ich caly czas. W tym cyklu przylozylismy sie z mezem do tego bardzo i poszlo mi cale opakowanie 10 testow zeby zobaczyc w koncu "usmiech" na tescie, a tak naprawde juz bysmy zaprzestali lub zmiejszyli czestotliowosc zblizen dobre kilka dni przed. Dlatego mysle, ze to byl pierwszy cykl kiedy wzielismy sie porzadnie do roboty czyli seks codziennie i to w odpowiednich dniach rowniez. Wczesniej kiedy odczuwalam bole brzucha w okolicach owulacji, chyba to bylo przed kilka dni, a nie w trakcie jak myslalam... No coz, obysmy nie musieli juz wicej probowac, bo te testy sa cholernie drogie. Okres powinnnam miec 22go. Pozyjemy zobaczymy. Komus w koncu musi sie udac a potem to juz polecimy bo ciaza idzie grupami :) Co do przesadnego starania sie to rzeczywiscie moja kolezanka starala sie z mezem przez 2.5 roku. W momencie gdy odpuscili i poszli do lekarza z tym problemem, zaszla w ciaze :) Druga natomiast bardzo ale to bardzo chciala miec dziecko i starali sie przez 8 miesiecy i w koncu zaszla. Nic nie jest przesadzone. Ja tam sie staram "na sile" :) Testy owulacyjne i jazda. Jak juz pisalam wczesniej nie mamy z mezem duzego temperamentu wiec w czasie dni plodnych musimy naprawde sie starac, bo 1 czy 2 dni seksu nie wystarcza. Sorki za moje wypracowanie, ale co tam :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Staraczko ja robilam hormony tarczycy, progesteron, prolaktyne. No i oczywiście co pol roku USG i cytologia co rok. Ogólnie wszystko prywatnie bo lekarze dopóki nie masz napisane na czole ze masz np niedoczynność tarczycy to nie zleca badan. A u nas jak widza ze maz miał słabe nasienie, to juz wogole nie chcą nawet na mnie spojrzeć bo to na pewno przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
Czyli wszystko prywatnie. No wlasnie. Ja robilam badania krwi 2 lata temu. Powiedzialam, ze planuje zajsc w ciaze i to byl jakis caly zestaw z krwi. Pamietam tylko, ze wszystko wyszlo w porzadku, ale to bylo dawno temu. Tak to jest z lekarzami. Wszedzie slychac, zeby sie badac, a jak pojdziesz do lekarza i zaczniesz narzekac, ze masz jakies problemy zdrowotne, to na piekne oczy Ci mowia, ze przeciez mloda to i zdrowa. Ale prywatnie inaczej, placisz i wymagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
nadzieja jest zawsze wypierd..stad nie potrzebujemy cie tutaj zalóz sobie osobny temat o in vitro tu nikt nie podchodzi i szkoda twojej bazgraniny na pisanie tutaj my o in vitro pisac nie bedziemy i pozostałe dziewczyny sie zapewne ze mna zgodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Drogie, a może polecicie jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie, do którego warto wybrać się na konsultację? Chodzę do Fertimedica i jestem średnio zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malinowa staraczko co cie napadło? Nadzieja jak dla mnie mozesz pisać o czym ci sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Gości jeśli chodzi o ginekologa to jeszcze na takiego nie trafilam( mieszkam w Warszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
Dziewczyny ktos sie podszyl pode mnie z tym ostatnim postem :( Co za chamstwo! Piszemy o czym chcemy, takie jest moje zdanie. Ale glupia sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca1 Witam cie serdecznie i cieszę się że do nas dołączyłaś :) To topik dla dziewczyn które się starają o mały cud i nie ma znaczenia czy starasz się miesiąc czy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja jest zawsze Piosenka piękna, właśnie słucham jej i z całego serduszka życzę Ci żebyś i ty doznała już niedługo takiego właśnie cudu... dla niego pokonasz wszystko a my jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinkowa staraczko Ja też tak mam że czasem jak robię coś ciężkiego lub podnoszę też mam obawy... że może jestem w ciąży i to zaszkodzi ale wierz mi jak się ma własną firmę cholernie ciężko przestrzegać tego wszystkiego... w każdym razie staram się ograniczyć zagrożenie do minimum i dmucham na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa straraczko spokojnie takie wpisy najlepiej ignorować, to nie raz się zdarzy jeszcze bo w końcu każdy może tu napisać niestety. dlatego właśnie z nadzieją proponujemy wam klubik na fb, tam nikt się nie dopnie i nie będzie żadnych chorych jazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie o lekarzach. Ja żałuję że wcześniej nie zmieniłam swojego, chociaż chodziłam prywatnie i powiedziałam że staramy się o dziecko to jedyne co powtarzał to "TRZEBA PRÓBOWĆ" twierdził że to normalne że parą gdzieś około roku się udaje a jak prosiłam że może jakieś badania czy coś twierdził że za wcześnie. Teraz mam naprawdę cudowną panią gin, w moim woj. mówią na nią że jest od spraw beznadziejnych :) naprawdę anioł i każdemu życzę takiego lekarza, dopiero ona skierowała nas na badania, ja miałam z krwi jakieś ale dokładnie nawet nie wiem co a mąż nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki zmykam spać bo padam po ciężkim dniu. jutro napiszę więcej :0 pozdrawiam i życzę dobrej nocy. która może to nie spać tylko próbować haha. ja niestety dopiero od środy... już nie mogę się doczekać. buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
no ale nikt sie nie podszyl podemnie pisze to co mysle nadzieja jest zawsze ty sie nie starasz przeciez o ile wiadomo to napisalas to tutaj to nie jest temat o in vitro i nie musze wcale tego czytac :/i nas nie dotyczy wiec nie wiem po co sie tu udzielasz i wiem ze pozostale dziewczyny przyznawaja mi racje nie prawda? awiec szkoda twojego produkowania sie bo nikt tego nie czyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa staraczka o ile to ty bo cos mi się wydaje że nie In vitro to Również staranie się o dziecko, o ile mi wiadomo nadzieja przeszła już przez te etapy w których my jesteśmy i może nam wiele doradzić, podpowiedzieć i nie życzę nikomu żeby jedyną nadzieją na posiadanie dziecka było in vitro bo to nie jest miłe, i oby nikomu nie została tylko taka nadzieja więc bardzo proszę bez takich tekstów, jeśli coś komuś się nie podoba może pomijać posty które go nie interesują.... ten top założyłam dla wszystkich bez względu na to w jaki sposób stara się o dziecko nadzieja jest zawsze Nie przejmuj się takimi komentarzami, pisz o tym co chcesz bo ja bardzo lubię z tobą pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Komuś się chyba bardzo nudzi! Myślę o pseudo malinowej staraczce. Tez myślę ze to nie nasza malinka. Może jak się przekona ze nie wywołała jakiejś kłótni ( bo pewnie o to jej chodzi) to sobie odpusci. U mnie się juz zaczyna... Juz mnie bola piersi, jakoś tak niedobrze mi. Och ta moja chora głowa;) Nadzieja którego lipca masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfox
witam nowe dziewczyny :) co mam zrobic aby dolaczyc do klubiku na fb?? ja tez co miesiac sie zastanawiam czy przypadkiem nie nosze ciezkich zakupow, czy kosmetyki ktore uzywam nie zaszkodza, czy moge sie napic drinka, czy wziasc tabletke itp a przeciez kobiety zachodza nie wiedzac o tym i zyja, pracuja i nie zastanawiaja sie czy cos moze zaszkodzic czy nie, i rodza zdrowe bobaski. Ja musze odpuscic i poprostu co mam byc to bedzie. Chyba dam nam dwa miesiace i pozniej pojade do ginekologa aby mi przepisal clo. Po nim zaszlam w druga ciaze. A okres zaczal sie na maksa wczoraj wiec definitywnie nic z tego tym razem Nadzieja jest zawsze ja weszlam na twoj blog ale nie pokazuja mi sie twoje wpisy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
kasiek3082 dzieki za dobre slowa kochana nie zamierzam stad uciekac, wprost przeciwnie bede sie udzielala na zlosc podszywaczowi, hahah niech sobie pisze co chce debil/ka mam to w d***e :D Ja jestem dumna i wcale sie nie wstydze ze bede podchodzic do in vitro wprost przeciwnie,bo bedzie to moje upragnione i wywalczone malenstwo ,i nic nikomu do tego nie chcialabys przechodzic przez to co ja przeszlam i nie zycze tego najwiekszemu wrogowi,wiec nie pisz w ten sposób bo moze odwrócic sie to przeciw tobie pamietaj ladyfox to moj mail jogobelle82@wp.pl mozesz podac swoje dane na facebooka ,tylko kasiek musi cie zaprosic poniewaz ona zalozyla facebookowe forum:) wole tam siedziec niz tu na cafe, bo zawsze sie jakies parszywe mordy znajda ktore prawia morały nie wiedzac nic o mnie:/bo ten wpis ani mnie rusza ani parzy hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
kasiek no tak to wlasnie jest z tymi lekarza niestety ja juz tez troche ich przeszlam,ale w koncu znalazlam lekarza ktory zna sie na swojej robocie,i uwazam ze to wlasciwa osoba na wlasciwym stanowisku,a jakl przeszlas HSG?pytalam równiez czy twój maz miala badanie na przeciw ciala we krwi bo chyba nic mi na ten temat nie napisalas hmm albo nie doczytalam ladyfox moze cos sie dzieje ze stronka na moim blogu hmm nie wiem,weszlam wlasnie i normalnie sie otwiera tylko ten blog jest troche opuszczony prze zemnie:/ale jak zaczne badania procedure ivf to zancze uzupelnia c to co zaniedbalam,tam ogolnie tez sa informacje o samej nieplodnosci jakie badanie nalezy wykonac,jak i rowniez moich przezyciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfox
ok, dane poszle do Ciebie nadzieja jest zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
ladyfox nie umiem wyslac zaproszenia wyslalam ci wiadomosc na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyfox
hmmm nic nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
nie wiem cos mi sie dzieje z siecia:/ nie moge wyslac maila:/pusty poszedł a na fejscie nie umiem cie dodac do znajomej ehhh chyba masz cos w ustawieniach nie ze da sie wlasnie dodac do znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyfox
ok. zmienilam ustawienia, teraz wszyscy moga dodawac mnie do znajomych. powinno dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczka
witajcie dziewczyny. nie mam czasu tutaj wejsc, chcialam tylko spr i widze ze o 10 znowu sie ktos pode mnie podszyl!!!! co za chamy no! odpisze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja jest zawsze
zoe31 I dlatego fajnie jakbysmy wszystkie byly na forum na facebooku ,kochana ja mam wizyte 1 lipca, wiec wszystkiego sie dowiem co i jak w sprawie in vitro juz sie nie moge doczekac ,zakladaj fejsa sobie malinowa staraczka a miej to w d***e, ja mam to gdzies wpisy tej nedznej kreatury nie robia na mnie wrazenia, wiodocznie komus sie bardzo nudzi, smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Nadzieja do lipca juz tylko kilkanascie dni, zleci szybciutko. Estem ciekawa na kiedy ci transfer wyznaczał. Nie zaloze facebooka, musi mi wystarczyć kontakt z wami tutaj. Jeśli się całkiem na facabooka przeniesiecie będzie tu smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×