Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
też szukam z 13:55 - Dziękuję Ci za te słowa :) Miło mi się zrobiło na duszy, że ktoś kuma o co mi chodzi, bez obrzucania kwasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie, czy całkowicie zerwałeś z nauką. Opisujesz wyjazdy na targi i filmowanie, ale czy coś z tego wynika? Zmieniłeś dziedzinę - to tez daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde prosisz sie o konfrontacje widze. Serio chcesz zobaczyc kto z nas jaest bardziej zaradny? Wiesz na czym polegnjesz? Jestes organizmem wyspecjalizowanym z cechami ulatwiajacymi zycie w konkretnym srodowisku. Natomiast ja jestem w stanie wprowadzic klika zmian w tymze srodowisku i wkrotce bedziesz grzebala po smietnikach. Serio tego chcesz? Powiedz ze tak. Probuje od jakiegos czasu ludzi nadymajacych sie na tym forum sprowokowac do jakichs malych zawodow. I jeszcze zaden nie podjal wyzwania. Skoro jestes taka zaradna. To moze zagramy? O najwyzsza stawke czyli w twoim przypadku o siope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
ShereKhan napisałam gdzieś , ze szastam pieniędzmi ? Wiele sobie dopowiadasz w tej swojej głowie pełnej nienawiści. Zupełnie się Ciebie nie boje a nawet mi się zrobiło nieco Ciebie szkoda bo chyba doprowadziłam Cię zwykłą , kulturalną wypowiedzią do jakiegoś bezsensownego szaleństwa.. :) Może wstań od kompa , otwórz okno i się trochę przewietrz. Nie wiem jak długo już tutaj jesteś zalogowany, ze uzurpujesz sobie jakieś prawa kto ma być na forum a kto nie. do gość 11.06.2014 :) nie ma za co dziękować po prostu pisze to co myślę i czuję. :) Nigdy nie chodziłam na kafe . Mijając ludzi na ulicach nawet się nie spodziewasz co im chodzi po głowie a tu wychodzi co kto ma w głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BieszczadzkiAnioł
Kurcze, nie wchodziłam kilka lat na kafe, ale widzę, że nic się tu nie zmieniło, topiki są ciągle równie powalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj linka chetnie poogladam rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Donnikova
"a przecież tego typu zajęcie już dawno wyszło z mody" XXX z mody? a co mnie obchodzi, czy hobby faceta jest modne? ja z jego hobby do łóżka chodzić nie będę. XXX od mężczyzny oczekuję konkretnych, praktycznych umiejętności, przyjemnego dla oka ciała i dobrego charakteru. no i oczywiście musi nas łączyć pociąg seksualny. a czy on zbiera znaczki czy gra w hokeja to mi wsio rawno. zainteresowania mam swoje i nie muszę się podpinać pod hobby faceta. XXX "Nie rozumiem, skąd wyciągasz wniosek, że uważam się za kogoś lepszego. Nigdzie czegoś takiego nie napisałem." XXX stąd że w kółko piszesz wyłącznie O SOBIE i swoich "osiągach". ani słowa o emocjach, o relacji, jaką chciałbyś stworzyć. bo ty nie chcesz tworzyć żadnej relacji, tylko szukasz panny, która będzie cię podziwiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj. Nie musze wstawac od kompa bo z niego nie korzystam. Co wiecej nie musze w ogole wstawac zeby ci sprawic troche bolu. Co do spekulacji to ty je zaczelas. Ja cie po prostu obrazilem bo pierdolisz glupoty. Udowodnilem ci to ale niedoczekalem. Sie kontrargumentow z czego wnosze, ze nie zrozumialas co. Do ciebie pisze. Potwierdzilo. To moje wczesniejsze podejrzenia. Ze jestes tepa dzida co z kolei daje mi pewnosc ze twoja zaradnosc jest mocno skonfabulowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sherekan to jakis sfrustrowany prawiak... zwal sobie to sie uspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bynajmniej mnie to uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Donnikova, pisząc o modnym hobby, w ogóle nie piłam do Ciebie, tylko do wypowiedzi wcześniejszych, mój post w ogóle nie był odpowiedzią na Twój, a nie wiesz tego, ponieważ - jak sama napisałaś - nie czytałaś całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawi mnie, czy całkowicie zerwałeś z nauką. Opisujesz wyjazdy na targi i filmowanie, ale czy coś z tego wynika? Zmieniłeś dziedzinę - to tez daje do myślenia." x Widzisz, uprawianie "typowej" nauki to nie dla mnie. Za dużo papierów i abstrakcji, z której nic nie wynika. Habilitacji nie zrobię, więc dałem sobie spokój z pracą na uczelni. Ale nie chcę zrywać całkiem z tym światem, zresztą przy moim typie umysłowości to po prostu nie jest możliwe. Chcę prowadzić obserwacje życia ryb w środowisku naturalnym, chcę stworzyć (albo brać udział w) coś w rodzaju programu ochrony zagrożonych gatunków ryb tropikalnych, mieć własne laboratorium, hodowlę, w której będzie się rozpracowywać metody rozmnażania tych gatunków na podstawie danych zebranych w terenie, chcę jeździć z wykładami, prowadzić zajęcia i pokazywać ludziom jak to wszystko powinno wyglądać, przy okazji mogę ich też uczyć fotografii i filmowania. Mogłoby też w tym być miejsce na publikacje stricte naukowe, ale raczej na dość podstawowym poziomie. Czy to się kiedykolwiek uda - nie mam pojęcia, ale wiem że muszę próbować, bo życie ma się tylko jedno, i nie warto go spędzić pod kroplówką :) x "ani słowa o emocjach, o relacji, jaką chciałbyś stworzyć. bo ty nie chcesz tworzyć żadnej relacji, tylko szukasz panny, która będzie cię podziwiała." x Bzdura :) A to co mogę wnieść do relacji wynika bezpośrednio z tego, co piszę. Dla osoby która czuje podobne klimaty byłoby to oczywiste, a komuś kto tego nie czuje raczej nie da się tego wytłumaczyć. Najlepszy dowód w tym co napisałaś wcześniej - że mało Cię obchodzi, jakie hobby ma facet, bo nie chodzisz do łóżka z hobby, tylko z facetem. Jest w tym sporo racji, ale nie zmienia to faktu, że osoby zakręcone na jakimś punkcie szukają osób do siebie podobnych, ponieważ kręci je to, że mogą się podzielić tym co lubią, pogadać o tym, i wzajemnie się wspierać w swoich działaniach. I żeby nie było - wcale nie uważam, że osoby mające jakiegoś "świra" są lepsze albo gorsze od takich które "świra" nie mają. Jak to już ktoś tu wcześniej napisał, ludzie są różni, i mają najróżniejsze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Donnikova
fly away - to jest forum i można odnosić się do różnych wypowiedzi, serio :P a że ja też skrytykowałam autora, więc sądziłam, że zaliczasz mnie do reszty i kierujesz te słowa także do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
ShereKhan "Ja cie po prostu obrazilem bo pie**olisz glupoty. " To nie jest "po prostu", to jest bardzo niegrzeczne i według mnie brak ci kultury i w ogóle jesteś jakiś nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, spojrzałam teraz i jednak odniosłam się też do Ciebie - do Twoich słów o pannie z dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest w tym sporo racji, ale nie zmienia to faktu, że osoby zakręcone na jakimś punkcie szukają osób do siebie podobnych, ponieważ kręci je to, że mogą się podzielić tym co lubią, pogadać o tym, i wzajemnie się wspierać w swoich działaniach. " XXX mi osobiście do podzielania hobby wystarczą znajomi-hobbyści, których poznaję w związku z tym, co robię. facet nie musi podzielać moich zainteresowań. może mieć własne - inne i równie ciekawe. XXX inaczej nieco ma się ze stylem życia - jeśli będzie wolał TV (nie posiadam i nie oglądam) od sportu czy wycieczki, to raczej oczywiste, że się nie dogadamy. aczkolwiek w moim świecie istnieje także miejsce siedzenie przy piwie i inne prymitywne rozrywki plebejskie :classic_cool::P XXX wzajemne wspieranie się jest w ogóle podstawą wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz bardzo ladny glos jak na starucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty na avatarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kogoś poprosił o podłożenie głosu Trzęsący się głos 38-letniego dziadka nie brzmiałby dobrze w reportażu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Jestem nerwowy. Ludzie nerwowi nie panuja nad emocjami. Twoj pech polega na tym ze jestem. Rowniez inteligentny i zawziety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Chyba muszę kupić kotu jakąś koszulkę z rybką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nakanale to twoje zdjecie to gosciu zabrales sie od zlej strony jesli chodzi o poszukiwanie partnerki. trzeba bylo wkleic zdjecie zamiast tego monologu jak w dziadach i podpisac "ktora bedzie moja dzi......wka?" i wszystkie sraki twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×