Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
O co chodzi z tym asystorem dla lekarza i asystentki? o co chodzi z tą pracą duo? może ktoś odpowiedzieć kto jest już po egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytajcie się po sto razy o to samo, wysilcie mózgi i poczytajcie kilka stron wstecz! Wiele rzeczy już zostało wyjaśnionych. Czytam niektóre pytania i się zastanawiam, co robiłyście w szkole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę jak ktoś może niech napisze czy ekskawtor upychadło i nakładacz wkładamy do jednego pakietu czu osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wyjaśnić co z tym rysunkiem i pracą duo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do tych które sa już po egzaminie czy należało przygotować glassjonomer i opatr tymczasowy również czy tylko sam endoperox bd wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. na co wysypujemy kuleczki z waty i tamponiki? 2. układam umyte narzędzia na tackę wyłożoną papierem, tym do wycierania rąk? odczekam chwilę, aż się podsuszą czy od razu wycieram? 3. na pakiecie piszę datę egzaminu i 3 miesiące później plus pesel? na pasku tylko datę egzaminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakujące tak samo, jak będzie zapakowane w momencie rozpoczęcia egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda duo zakłada pracę na cztery ręce, czynną asystę, więc część narzędzi zostaje na stoliku asysty. Ale jak dokładnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka część narzędzi na asystorze lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pakiecie tylko piszemy datę sterylizacji czyli egzaminu bez podpisu i bez daty pozniejszej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
endoperox ile mieszamy i do jkaiej konsystencji i czy podajemy na nakładaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy znajdzie się ktoś dobry i mi napisze w mailu A.piglowska@interia.pl w skrócie jak wygl egz praktyczny błagam ratujcie bo tu na to już nic nie wiem bd wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co piszemy na pasku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO.Prośba do dziewczyn które już są po egzaminie. Proszę napiszcie w skrócie jeszcze raz polecenia które trzeba było wykonać. Bo dziewczyny tu szaleją 100 tych samych pytań o opisanie pakietu, czy pakiety otwieramy czy nie. Wszystko dziewczyny otwieramy i kładziemy na tacce.Przecież w gabinecie też podajecie doktorowi odpakowane narzędzia ! Zresztą odpowiedzi na większość Waszych pytań znajdziecie w Jańczuku. Skupmy się lepiej na treści zadania egzaminacyjnego !!! (to taka moja sugestia) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wejdz na poczte :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lily88 dziś " Popieram Twoją wypowiedz. Mam nadzieje , ze znajdzie się ktos życzliwy, który znajdzie chwilkę czasu i napisze jak wyglądał egzamin . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
Ja zdaję egzamin końcem czerwca. Mamy tu niezły bałagan przez powtarzające się pytania, przebrnęłam przez wszystkie posty dotyczące tego egzaminu, wydaje się ok mam nadzieję że pytania "nagle" się nie zmienią. Obiecuję, że gdy zdam wszystkie pytania i wszystko to co wpisałam przeleję TU aby pomóc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cxz dziś ja mam egzamin 16 czerwca więc wspomogę Cię moim doświadczeniem "po egzaminacyjnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, zrobiliście na tym forum wielki bajzer . Zadajecie w kółko milion tym samych pytań. Radzę poczekać , aż znajdzie się osoba która zdawała i napisze Nam wszystko co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy w szkołach już ćwiczycie coś 'pod egzamin'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw roztwór pozniej przygotowanie stanowiska do pracy wraz z zamieszaniem preparatu kolejno mycie i pakietowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda duo to inaczej na 4 ręce. wszystko lezy na Twoim systorze a na lekarza tylko jego środki ochrony osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno? A może położyć od razu lekarzowi zestaw diagnostyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie zastanawiałysmy nad tym ale to w koncu ma byc metoda na 4 rece, ty podajesz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym nie ma co zgadywać, tylko niech się wypowie ktoś, kto wie jak jest w kluczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie a ty znasz klucz ze tak o nim sie wypowiadasz o nim. Jeszcze chyba nikt nie zna poniewaz sie egzaminy nie skonczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się ktoś dopytać nauczyciela? U mnie zajęcia się już skończyły i nie bardzo mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych szkołach jak już jest po egzaminie, to komisja może powiedzieć co i jak miało być zrobione. Dlatego tak się wypowiadam o kluczu, jeśli trudno się domyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziękuje za maila tylko nie otrzymałam w nim żadnych info żadnego algorytmu pozdrawiam:-( trzeba czekać aż osoba życzliwa się znajdzie i napisze konkrety na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily88
Dziewczyny ale przecież my tam nie będziemy miały 5 stolików do wyboru żeby móc wybierać co na czym położyć. Ponoć będzie biurko na którym będziemy uzupełniały dokumentację będzie stolik pomocniczy na którym ułożymy nasze środki ochrony z przygotowywania roztworu, wanienkę z płynemdo dezynfekcji, tace, preparaty użyte w trakcie przygotowywania gabinetu a na asystorze będziemy "robić zabieg" Jeśli się mylę to mnie poprawcie .Ale nam w szkole mówiono że tak to będzie wyglądać więc o jakim Wy w ogole asystorze od lekarza mówicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×