Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
no niestety to wy macie problem z uczeniem sie itd i mozecie tutaj usprawiedliwiac swoje nieuctwo i lenistwo a przy szukaniu pracy zobaczycie jak te braki przeszkadzaja. Jak byłam pół roku temu na rozmowie o prace to musiałam rozróznic wszystkie narzedzia w gabinecie łącznie z pilnikami ich rozmiarami i kolorami, a wy pewnie nie wiecie co to sa pilniki :D bez wiedzy nie istniejecie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście to tylko Twoje marne opinie, więc daruj sobie gówniaro te żałosne wnioski, pracuje w zawodzie już od kilku lat i znam instrumentarium stomatologiczne i uwierz mi, że moja wiedza i doświadczenie jest doceniana przez lekarzy stomatologów, z którymi pracuje, gdybym jej nie posiadała, współpracownicy nie zlecaliby mi wytłumaczenia pacjentom na czym polegają poszczególne zabiegi, którym będą poddawani czy też nie pozwalaliby na przekazywanie zaleceń. Gdybym z góry traktowała pacjentów tak jak Ty traktujesz dziewczyny tutaj, to pewnie byłabym bez pracy. Dlatego tak ich bronie, bo irytują mnie takie panienki, jak Ty, które pojęcia o człowieku nie mają, a bezczelnie mają czelność podważania ich kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pracujesz w zawodzie, one nie i z taka wiedza pracy nie znajda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to cie rozczaruje bo choc egzaminu praktycznego nie zaliczylam(zabraklo 3 %) to w zawodzie pracuje 3 lata i jakos nikt mnie z tego powodu nie zwolnil ani slowa krytyki nie uslyszalam od szefowej wrecz przeciwnie...dziwnymi kategoriami myslisz dziewczyno...troche wyluzuj, oddychaj i daj oddychac innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdałam praktyczny 96% a teorii nie zdałam a myślałam że to banał w porównaniu do praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdałam praktyczny na 93%, z kolei z teorii zabrakło mi 3% żeby zdać. Pracuję w zawodzie, a nawet od roku prowadzimy z moim chłopakiem gabinet dentystyczny. Jestem doświadczona a jednak oblałam bo spanikowałam i pod koniec zaczęłam zmieniać swoje odpowiedzi jak się okazało z poprawnych na złe :/. U nas na 24 osoby 10 nie zdało i to były także dziewczyny z 5 do 15 letnim stażem pracy w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna tam chce nas obrazić i wyzywa od nieuków, ale jakoś mnie to nie rusza. Prace mam stałą w tym zawodzie, studia też mam skończone, a egzamin się zda następnym razem. A póki co nie ma obowiązku posiadania dyplomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA teoria w tym roku była trudna mam wielką nadzieje że w styczniu zdam już złożyłam dokumenty do OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. czy ma ktoś arkusze z egz praktycznego styczeń czerwiec 2014.ćzy może mi ktos wysłac magda1988@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. moja koleżanka zdawała we wrzesniu teorie , dokładnie tydz temu i mówiła że był równie ciężki jak w czerwcu , widziałam go co za absurd zero pytań z Jańczuka. Powodzenie życze tym przed egz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział ze pytania do egzaminu sa robione na podstawie książki Jańczuka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam nauczyciele mówili że Janczuk to podstawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim sposobem pisala egzamin z teorii we wrzesniu jak na stronie OKE, najblizszy kolejny egzamin zawodowy jest 8 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela poprawke bedzie zdawała w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mi przesłać ten test na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tego testu , zobaczę się z koleżanka za dwa tyg. więc postaram się wam go przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może co będzie na praktycznym w październiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać praca jako osoba z przyuczenia (bez dyplomu) wielu osobom nic nie dała skoro nie mogą zdać egzaminu po kilku latach pracy w gabinecie, może warto się zastanowić nad inną profesją - i piszę to jako stomatolog,który miał okazję pracować z różnymi asystami...aktualnie szukam kolejnej i załamuję ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee panie doktorze one uwazaja ze sa cudowne w pracy a dyplom to tylko niepotrzebny papier dla nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA.... ja zdałam egz i pracuje, ale to nie znaczy że mam jeździć po innych laskach, znam dziewczyny które nie maja jeszcze dyplomu a pracują jak stare wygi. Sama chyba nie masz dyplomu i ten niby doktor to ty. zresztą na ch.. by miał doktor wchodzić na forum asystentek hahhahaha. nie miałaś co wymyslić. zresztą zejdz ze sceny bo nikt nie ma ochoty czytac twoich postów- desperatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba bym musiała miec Twój mały móżdzek zeby udawac stomatologa, wiesz praca w gabinecie nie jest trudna, to sa non stop te same schematy każdego dnia, a nawet to czesc asystentek robi na odwal, no i to ze ktos pracuje wiele lat nie oznacza ze posiada wiedze, jedna u nas po latach pracy nie ma pojecia co znaczy zobliterowany kanał, a druga narzedzia myje bez rękawiczek, na odwal. Lata pracy nie pokrywaja sie z tym ze ktos posiada wiedze i dobrze pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alee brechaaa :D dziewczyno cierpisz widzę katusze :D a teraz idź, stań przed lustrem i zdaj sobie sprawę z tego, co tutaj piszesz i wyczyniasz (podszywając się pod stomatologa) :D gwarantuję, że nie będziesz mogła po 10 sekundach na siebie patrzeć :P co można powiedzieć, no miałaś ciężko na pewno, pewnie szukałaś pracy nie mając doświadczenia ani wyuczonego zawodu, nie udało Ci się, trafiłaś na dość niesympatyczny zespół współpracowników a tutaj próbujesz wyładować swoje frustracje. widzę, że zdanie egzaminu skurczyło Ci mózg :D i sodowa odbiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak wytlumaczyc prosty fakt, iz na pytania zawarte w czerwcowym tescie odpowiedzi nie znali sami stomatolodzy????? i to nie jeden tylko kilku ktorych znam widzieli test i oczy tylko wylupiali nie potrafili odpowiedziec...nie widze sensu a wrecz kompletny brak kultury i inteligencji w obrazaniu dziewczyn bo to czy nadaja sie one do pracy asystentki niech weryfikuje ich potencjalny pracodawca na podstawie rzeczywistych umiejetnosci a nie wirtualnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto widać jak jesteś zapracowana niby pracą, że wchodzisz codziennie na to forum i sprawdzasz co kto napisał. Oczywiście od razu odp i dajesz kontre. Na logike coś z tobą jest nie tak. Wejdz sobie na forum pracujących asyst i porozmawiajcie na temat pracy a nie ciśnij dziewczyną które przygotowywały się do egz. Pozdro Pani (stomatolog)heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ale mamy na forum idiotkę,teraz pisze o pracy. Taka inteligentna a nie widzi że forum jest o egzaminie a nie o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się ujawnij , a nie pisz jako gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK! zgadzam się w 100 % z powyższą opinią, ale takiej nie wytłumaczysz, można jak krowie na rowie, jak grochem o ścianę, ale do osoby z tak zawyżoną samooceną o sobie i przekonaniu o tym, że wszystko wie najlepiej, niestety nic nie dotrze, za chwile Ci wyjedzie z marnym tekstem, że skoro stomatolog nie znał odpowiedzi na większość pytań a ona znała to jakim cudem jest stomatologiem, ale to nic, takie wnioski wyciąga osoba, która chce pokazać jak dobra jest w czymś, a tak na prawdę nie mająca pojęcia o tym, czego uczą na studiach itp itd dla mnie to jest coś w stylu na siłę szukam potwierdzenia swoich kompetencji i zakresu wiedzy. Osobiście znam kilka ludzi tego pokroju i co mogę powiedzieć, to nie jest dobre podejście, prędzej czy później koleżanka się sparzy a konsekwencje swojego zachowania boleśnie odczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Ja zdawałam w styczniu i zdałam ale miałam pytania z Jańczuka. Nasz doktor powiedział że pytania powinny być z książki gdyż tak jest wszystko zawarte. Zresztą pytania nie układają Stomatolodzy. Moja stomatolog też nie znała odpowiedzi na pewne pytania. Teraz desperatka napisze jakim cudem została stomatologiem,a jakim cudem przyjęli do pracy laske z takim podejściem do innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem stomatologiem a asystentka :) uwielbiana przez naszych pacjentów zwłaszcza przez dzieci, jestem bardzo lubiana osobą :) moja doktorka ceni mnie za wiedze jaka posiadam, wkurzaja mnie asystentki które sie nie ucza, stomatolodzy sie z nich nabijaja i takie p***y wyrabiaja opinie wszystkim asystentkom, choc widze ze to zaczyna sie zmieniac. A ponad połowa tu piszącyhc nie zna podstaw, wiec nie oczekujcie szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×