Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ladyFox
Czesc dziewczyny ciesze sie ze codziennie jest nas coraz wiecej - wspaniale:) Jak sie czujecie w te upaly?? Ja wypilam ze 3 litry wody teraz mam smaka na na arbuza mhhh. U mnie zero dolegliwosci ...oby bylo tak jak w pierwszej ciazy objawy 3: brak okresu, rosnacy brzuch i porod :) A co do grupy na fb to nie dla mnie, nie moj styl... pamietam jak znajoma relacjonowala kazde usg, wyniki badan, kopniecia no i pelna relacja z porodowki... takie reality show. To zbyt intymna sprawa dla mnie o ktorej nie kazdy musi wiedziec.. bo nie z kazdym z fejsa jestem w stalym kontakcie. Ale tu bede zagladac i regularnie pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Soulija nie bylo nic widac bo za wczesnie bylo pewnie. Czekamy na relacje z piatkowej wizyty i dopisuj sie do tabeli- trzeba zaklinac pozytywnie rzeczywistosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam może przyszła mamusia, zaciazyla? czy szykuje sie do załozenia tematu "kwietniówki 2015" błagam, nie pozwólcie jej na to, niech ktos zalozy czym predzej topic "kwiecień 2015" albo "mamy na kwiecien 2015" czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
a skad my mamy to wiedziec czy zaciazyla?? wrozkami nie jestesmy nie rozumiem tego zainteresowania ta osoba... co chwila jakis "gosc" porusza jej temat.. po co? ona z nami nie pisze nie pojawia sie tu no i jak niby mamy nie pozwolic jej zalozyc tematu Kwietniowki ... jak niby ja powstrzymac... ? absurdalne prosby bedzie chciala to zalozy jak ci nie pasuje to sama zaloz i po sprawie z reszta.. tematow marcowki 2015 jest chyba 3.. chora fascynacja anonimowa osoba "moze przyszla mamusia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Ja upał znoszę spokojnie, bo siedzę w pracy w klimatyzowanym centrum handlowym, ale i tak jest bardzo ciepło i piję dużo. Mam do Was pytanie. Co sądzicie o piciu kawy w ciąży? Ja myślałam, że spokojnie mogę odstawić kawę. Dziś jakoś nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam sobie napój mleczno kawowy (bo kawą tego nie nazwę) z 1,5 łyżeczki rozpuszczalnej kawy na pół litrowy kubek pół na pół z woda i mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Mam 28 lat i pochodze ze szczecina lecz na stale w Niemczech mieszkam. To moja druga Ciaza. Ps ja tez pije kawke Ale ograniczylam do 1-2 dziennie ( dozwolona dawka) . Moje symptomy to bol piersi i brzucha Jak na okres (juz przechodzi) i to ciagle zmeczonie. Wiem , ze za wczesnie bylam. Ale na Forum to juz o pustym jaju i o ciazy pozamacicznej slyszalam. Szok. Jeszcze bardziej mnie to zestresowalo. Fajnie podzielac z kims swoj Stan. Nie Chce jeszcze sie ciaza chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
taaa zmęczenie jest okropne... Soulija też z powodu stresu postami o ciąży pozamacicznej poleciałam zbyt szybko do lekarza, tym bardziej że pobolewał mnie jajnik, a pierwsza beta 6 dni po spodziewanej wyszła malutka. Niepotrzebnie czytamy takie rzeczy... trzeba być spokojnym i wesołym, żeby dzidziusiowi wygodnie było w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladyFox to my tworzymy to miejsce, to na fejsie też, a nie Twoja znajoma. Zapraszam na grupę facebookową, z dziewczynami z rocznika syna z 2012 roku rozmawiamy do dziś :) i nikt nie przesadza w żadną stronę. Szkoda, że jesteś aż tak uprzedzona, że nawet nie sprawdzisz, może później się przekonasz :) w każdym razie zapraszam stwórzmy ciepłe i miłe miejsce facebook.com/groups/marcowki2015/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulija
O co chodzi z ta beta?? Wszedzie o tym pelno, wychodzi , ze wszystkie babeczki tylko na badania krwi lataja co chwila. Mnie tylko raz lekarz sprawdzil by ciaze potwierdzic (wiek) bo wiadomo jak nic nie widzial na usg ale w pierwszej ciazy nic o tym nie slyszalam a bylam tez na forum na noworodku i tam przezywalysmy tez wspolnie (rip) i zadna o zadnych betach nie wspominala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Ja chetnie dolacze do grupy, bedzie wygodniej ale jeszcze nie teraz bo nikt o mojej ciazy nie wie i musze najpierw na usg zarodka zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Ja miałam ze względu na niski wynik pierwszego testu adnotację od laboratorium, że należy powtórzyć badanie by zweryfikować przyrost hormonu, dlatego robiłam dwa razy. Ale najchętniej latałabym na nią codziennie, by wiedzieć , że maleństwo się rozwija. Na szczęście to nie najtańsze badanie i to mnie powstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
dziewczyny dopisujcie sie do tabelki, a te ktore sa to wpisujcie swoje miejscowosci :) bedzie razniej :) ja wlasnie wcinam arbuza, zjadlam juz prawie cala polowke, jest pycha akurat tego mi bylo dzisiaj trzeba :) tez wypilam bardzo duzo wody, mysle ze 3 litry spokojnie, a nawet wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Czupryna spokojnie chyba przynaleznosc jest dowolna :) ja wyrazam tylko swoje zdanie ale nie neguje projektu. Kto chce niech korzysta jasne :) ja podziekowalam. Wiem ze nie tworzy grupy moja znajoma.... podalam ten przyklad jako uzasadnienie mojej decyzji- niestyty zle mi sie to kojarzy, zbyt atawistyczne to bylo. Ale nie jestem uprzedzona do nikogo i niczego. :) Ja bete tez tylko raz robilam z wlasnej inicjatywy. Dziewczyny znajoma podrzucila mi kilka linkow z cwiczeniami dla ciezarnych... wyglada interesujaco, co myslicie o tym zeby w ciazy sie troche poruszac?? Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka mamy podobne smaki dzis hehe tez pochlonelam arbuza .. z synem na wyscigi :) Jutro wybywam do mojej babci na malinyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to ja ladyFox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. ani chora,ani fascynacja anonimowa osobą,tylko deczko chora"moze przyszła mamusia",która od dawna zakłada co miesiąc nowy-stary temat i..znika. To tylko stwierdzenie.Nie nadinterpretuj gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
ale mi narobilas teraz ochoty na maliny! :P chyba jutro poprosze meza zeby mi gdzies kupil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ostatnie było do lady Fox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
No i co ze zaklada te tematy? Co w zwiazku z tym?? Nas to nie interesuje, niech robi co chce. Anka jutro malinowy dzien? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
tak, jutro bedzie zdecydowanie malinowy dzien! :D i jeszcze buraczkowy, bo bede robic chlodnik w koncu, tez za mna chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do bety to ja też robiłam tylko raz. Przy pierwszej ciąży też tylko raz robiłam, ale wtedy jeszcze progesteron bo miałam niski zawsze, ale okazało się że jest ok. Jeju tak piszecie o arbuzach, malinach...ja niby mam na coś ochotę ale jak tylko to zobacze albo przypomne sobie smak to mnie mdli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża____ ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża____ anka p_______09.03____22 l.___???____1 ciąża____Warszawa wesołka91____03.03____23 l.____???___1 ciąża____ Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża____ N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____Warszawa Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Nikt mnie do listy nie doda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
A ja mam pewne obawy. Jestem jeszcze przed wizyta u lekarza- na jutro mam umowiona. Pare razy dziennie, głównie wieczorem mam dość intensywne bóle brzucha. Takie jak w czasie @. Czy któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
ano81 mam dokładnie tak samo. Szczególnie wieczorem odczuwam te bóle. Mnie też niepokoją! Cały dzień potrafi mnie nic nie boleć a jak wieczorem sie położę to zaraz mnie pobolewa jakbym okresu miała dostać. Ból nie jest silny i pojedyńczy "ścisk" trwa niecałą minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monisiaaaaaa_06.03____27 l.____???____2 ciąża____ ladyFox______01.03____30 l.____???____2 ciąża____ anka p_______09.03____22 l.___???____1 ciąża____Warszawa wesołka91____03.03____23 l.____???___1 ciąża____ Wiktoria86____07.03____28 l.____???____2 ciąża____ N@dziej@____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____Warszawa Czuprynaa____14.03____25 l._____???___3 ciąża____ Soulija_______06.03____28 l._____????___2 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
No własnie, u mnie też wieczorem się pojawiają tyle że potrafią trwać dobre 10-20 min. Spytam o to jutro pania doktor. Póki co zrobiłam wczoraj BHCG, dzisiaj odbieram. Ciekawa jestem ile bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Spytaj Kochana i napisz tu co Ci powiedziała. Pochwal się Betą, jak będziesz miała wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
Cześć dziewczyny. Ja mam termin na marzec 2015 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Witaj i wpisuj się w tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×