Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość evela92
Nie wiem co to jest ale w srodku czyje jakbym sie ukuwala w pochwie igło. Pierwszy raz cos takiego poczulam i to nie bylo za przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady fox ja tez sie wymadrzac moge a tak na prawde nigdy badania nie miałam i z lekarzem nie konsultowalam :)) ehee wiec tez moge sie mylić :) Co do glukozy to ja mam ponizej 80, zalezy od laboratorium ale chyba powyzej 100 jest nieciekawie. Caroline ja tsh mam prawie 4, lekarz kiedys cos napomknal ze trzeba to bedzie sprawdzic jeszcze ale dokladnie nie wiem jak sie niedoczynność leczy :/ Oj mnie tez dzis zaczelo mocniej kluc, ale to raczej normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze kiłe miałam, chyba nawet dwa razy, na początku i na końcu ciazy.. I do tej pory nie wiem po kiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Jak tam dziewczyny. Ja juz czekam w kolejce do lekarza i chwilami to ledwo juz wytrzymóje. Mdłości i bóle w brzuchu masakra. Nic nie zjadlam ale nawet nie mam checi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Hej, ja dzisiaj rano przy siusianiu zauważyłam brązowy papier. Chyba trochę zaczęłam plamic. Jestem przerażona, narazie leżę ale martwię się z czego to. Czy któraś z Was też ma tak czasami rano. Biorę luteine i duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Ja pare dni temu tak mialam. Tez biore luteine dopochwowo i to plamienie bylo jednorazowo i jak narazie wiecej nie zauwarzylam. Jeszcze czekam w kolejce do lekarza ehh ten NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Evela daj znać po wizycie. Zapytaj lekarza i to plamienie to i mi poradzisz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
też miałam potem przeszło, a teraz dalej się pojawiło. mi lekarz powiedział żeby się nie przejmował ja biorę tylko kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Jak tu się nie przejmować ;( w nocy miałam straszny koszmar może z tego to plamienie?? Już nie będę patrzeć na dreszczowce bo potem jakieś głupoty mi się śnią. Evela czekamy na wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Js biore luteine, juz trzy razy mialam chwilowe plamienia, mysle ze jak jest ciągłe to nie za dobrze, wtedy jakiś krwiak albo najgorsze, ale jak przechodzi to moze za duzo wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
OM miakam 20 czerwca a lekarz piwiedzial ze to 2 tydzien ciazy i na usg wyszlo zejest bsrdzo mala ale jakis pecherzyk widac. Te plamienia to nic nawet nie odpowiedzial i do tego wszystkiego nie przepisal mi luteiny a mam kolejno wizyte za 2 tyg a mam tylko na 3 dni tabletek... karty ciazy nie zakladal bo za wczwsnie i moze nic z tego nie byc ale mam uwarzac i przypuszczac ze ta ciaza jest. To mnie pocieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Hej Dziewczyny! U mnie nadal brak mdłości. Od kilku dni moge juz dobrze funkcjonowac bo zmeczenie mi mineło. Za to mam problemy ze snem- budzę się codziennie ok 5.00 i już nie mogę spać no i cera mi się popsuła. Wysypało mnie jak nastolatkę. Co do badań genetycznych to zamierzam zapytać o to lekarke na najbliższej wizycie. Naczytałam się dużo o teście Harmony- to ten test z krwi. Jest ponoć super dokładny i diagnozuje az 3 rózne nieprawidłowości. Problem w tym że kosztuje ok 2600 pln! Pomyslałam sobie, że może trzeba zrocić test PAPPA i jesli bedzie wszystko bez zastrzeżeń to sobie nie zawrać głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Obecnie mam inne zmartwienie. We wrześniu mam ważną konferencję w Japonii, gdzie zresztą mam wystąpienie. Bilety kupione już kilka miesięcy temu. I teraz pojawił się dylemat czy tak długa podróż (2 loty- w sumie 18h w samolocie) nie zaszkodzą ciąży. Konsultowałam się wczoraj telefonicznie ze znajomym lekarzem i on powiedział że jeśli bardzo muszę to powinnam jechać tylko muszę wstrzyknąć sobie przed lotem lek przeciwzakrzepowy. Więc niby super ale jakoś nie jestem dalej pewna. Miałyście kiedyś taką sytuacje tzn. dlugi lot w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Evela spokojnie u mnie też pomalu się rozkrecalo ja też wiedziałam o ciąży od OK 2,3 tyg. Nic nie było widać i ciągle czekanie mnie dobijalo. W piątek i poniedziałek widziałam serduszko. Wszystko ok. Teraz to plamienie mnie martwi Ale już tak jakby się uspokoilo tylko rano i teraz już prawie nic. Mam nadzieję że nie wróci. A jak tam wyjazd pytalas nie ma żadnych przeciwwskazań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscNovika
Ewela też tak mam :/ i sobie włosy z głowy wyrywam od tygodnia prawie bo ja ost miesiączke miałam 7 czerwiec poszłam na wizyte 23 lipca lekarz pewny że zobaczy serduszko a tu dupa ciąża tydzien młodsza jest pęcherzyk i chyba zarodek ale nawet nie zapytałam ze stresu :/ z usg wyszlo 5tydz3dzien. Teraz czekam do piątku i mi same głupie scenariusze do głowy przychodzą :( Lekarka mnie uspokajała że jest duża szansa że owulacja była później zagnieżdżenie pozniej i stąd taki psikus. A długie miałaś cykle miesiączkowe? Kiedy ci wyszedł test sikany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela92
Nie byl zadowolony ale srwierdzil ze jak sie nie bede opalac i kapac w morzy tylko spacerowac to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Evela z om wychodzi Ci 5 tydz ktorys dzien chyba, wiec nic dziwnego ze jeszcze za wiele nie bylo widac, na nastpnej wizycie na bank bedzie piekne silne serce :) Ano, niestety nie pomoge :/ ja sama mam wielki problem z ciśnieniem podczas lotu, rozsadza mi glowe, ból taki ze mam ochote wyskoczyć, wiec ja bym sie w zyciu nie zdecydowała w ciąży latać, ale kazdy reaguje inaczej poza tym to juz 2 trymest będzie więc juz bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Novika ja ost miesiaczke miałam 03 czerwca a serduszko zobaczyłam pierwszy raz 28 lipca. Ale mi lekarz powiedział 7 tydz. Esen jestesmy na.tym samym etapie ciąży czy miała takie jednorazowe plamienia ?? Ja tylko rano więcej a potem coraz mniej i mniej i wydaje mi się ze znikły. Póki co czysto Ale się mega wystraszylam. I jak kicham to mam nieziemski ból takie ciagniecie w macicy ale podobno to normalne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam wyzej ze juz trzy razy, ale nie martw sie, plamienia czesto występują nawet w prawidlowej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vouga a Ty masz termin z usg?? Bo z om raczej na 15 Ci nie wyjdzie, bo mam z om ktora byla 8.06 :) cykle mialas regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Z OM lekarz w karcie ciąży napisał że termin porodu 10 marzec. Z usg jeszcze nie sprawdzal ale z tego kalendarza w Internecie wyszło na 15 marzec. I tak pewnie maluszek sam wybierze datę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
siema siema ano 81 no dawno cie nie bylo!! co do lotow samolotem to moze powiem co mowil moj lekarz ze w pierwszym trymestrze trzeba sobie odpuscic - niby ciaza to nie choroba mozna robic wszystko prawie.. jezdzic rowerem, plywac ale samolot i dlugi lot no nie wiem nie bede sie wymadrzac ale jesli sie dobrze czujesz to juz bedzie koncowka I trymestru mozna chyba sie udac w podroz :) boze Japonia - kocham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Dziewczyny spokojnie w 5 tc jeszcze Nic nie widac. Ja Jutro do lekarza ide a jeszcze Nic nie widzialam a prawie 10 tc jestem. Co do plamien to uwazajcie dziewczyny to nie jest normalne a juz na pewno nie brazowe. Odpoczywajcie duzo, nie przemeczajcie sie. Wiecie co? Juz sama nie Wiem na kiedy mam Termin :/ wychodzi miedzy 1 a 6 marca Ale kazde obliczenia wychodza inaczej. Mam taki kalendarz ( koleczko) moze tego sie trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulija a regularne mialas cykle? Jak tak to licz normalnie. Chyba ze z usg wyjdzie np mlodsza to trzymaj sie terminu z 1 usg. Nie strasz tymi plamieniami, ja mam doswiadczna i zle i neutralne, tak naprawde moga swiadczyc dokladnie o NICZYM :) i tego radze sie trzmac jednoczesnie odpoczywajac :) tak na prawde co ma byc to bedzie, a ja po plamieniach brunatnych i krwotoku ze skrzepami mam pieknego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Chyba jest mlodsza bo mam 32dniowe cykle.ale czy regularne to nie Wiem.Ja nie strasze nikogo ale jeszcze nigdy od nikogo nie slyszalam by to normalne bylo. Lekarz (kazdy) mowil, ze to Stan alarmujacy i nie powinno sie tego bagatelizowac. Jednorazowe plamienie to zadna tragedia Ale jezeli trwa powinno sie wybrac do lekarza. Lepiej dmuchac na zimne. U Ciebie dobrze sie skonczylo a u mnie np poronieniem i to samo bylo u mojej przyjaciolki. Tez radze odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella1983
A ja po dzisiejszej wizycie trochę się uspokoiłam... Jest zarodek i słyszałam serducho :) Krwiaka już nie widać, brązowe plamienia to dobry znak że się macica oczyszcza z resztek. Ale nadal duphaston + magnez + nospa i oszczędzający tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsza ciąża tez poroniona, i plamienia non stop od 4 tyg, wtedy byl krwiak, serce nie zaczelo bic. Ostatnio sie lekarza pytalam skad sie biora te plamienia ( te chwilowe) powiedzial ze czasem poprostu nie wiadomo. Sprawdzil na usg i wszystko bylo w porządku. Oby tez tak bylo i w naszych przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouga
Ja też mam nadzieję że będzie ok. Wszyscy mówią że okres ciąży to najpiekniejszy czas w życiu kobiety a dla mnie to codzienny stres, obawy, nie wiem jak Wy Ale już bym chciała marzec i urodzić zdrowego maluszka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Bedzie dobrze :) ja powoli mam dosc tych wymiotow , czuje sie jak wrak czlowieka. Do tego czasem rwacy brzuch i bol plecow a z braku jedzenia i brak sil. Moj syn dzis rozpoczal wakacje a ja taka niedyspinowana. On taki kochany troszczy sie o mnie. Boje sie jutrzejszej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×