Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiamzapachbzu30

z pierwszym dniem lata zaczynam starania !!!

Polecane posty

Gość paulaaaa86
NEmezis trzymaj się! :) Każdy związek przechodzi takie chwile... w moim związku też nie jest tak jak przed ślubem ;) ale kochamy się i to jest najważniejsze! Prawdziwa miłość przetrwa każdy kryzys - nikt nie jest idealny :) Po każdej burzy wychodzi słońce i u Was też tak będzie!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Księżniczko- ja mam 30 lat. Na @ czekam 20-go.Nemezis- trzymam kciuki, żeby udało się Wam wyjść z dołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
a u mnie nadal okresu brak (termin 7 - 9 sierpnia), zero objawów okresu i ciąży :(nawet piersi przestały mnie boleć:(nawet piwa się boję napić, a tak bym się napiła...Nemezis, a kryzys spowodowany jest staraniami, czy innymi problemami?ile się staraliście?jutro mamy spotkanie służbowe i nie wiem, czy iść (może zrobić dziś test, żeby wiedzieć, że to spóźniający się okres). Poprzednio czułam się dziwnie i inaczej już 4 dni po terminie okresu, a teraz nic...Czy któraś z Was będzie robić test na dniach?jakoś tak raźniej by mi było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
HEJKA! Dziewczyny mam mega problemy w pracy, wyprowadzkę za 9 dni i szaleje. Dlatego się nie odzywam. Jestem już 8 dni po owulacji ;-). I mam raczej pozytywne myśli ;-). Ale nie chcę zapeszać. Przeczucie mi to podpowiada i inny ból piersi niż zawsze (zawsze bolały całe, a teraz bolą tylko po bokach). Przedwczoraj zasnęłam po 19 i obudziłam się dnia następnego, wczoraj padłam chwilę po 21 nawet nie wiem kiedy zasnęłam. I pobudki co noc o ok 4-5 rano. Dzisiaj myślałam, że wyrwę sobie pierś w nocy. Obudził mnie taki rwący ból w niej, że myślałam, że oszaleje i już nie zasnę. Ogólnie to mój 26dc. W sobotę planuję zrobić test. Mam ten czuły 10mlu. Kolejny - w dzień wyprowadzki. Ogólnie nie mam PMS-u. A teraz czeka mnie wieeelkie sprzątanie. Planuję powywalać wszystkie bezużyteczne rzeczy, bo po co brać je na nowe mieszkanie. Tylko stare ciuchy zostawię, bo przydadzą się jako szmaty przy remoncie. Ogólnie ostatnio mam wiele stresów. Jest ciężko. Ale czuję, że się udało i nie mogę się doczekać testowania :). POZDRAWIAM SERDECZNIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
A na Twoim miejscu Księżniczko - testowałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Dziewczyny!zrobiłam test: 2 wyraźne kreski, aż się osunęłam na ziemię, mąż też w szoku jak zadzwoniłam do niego. Muszę się wybrać do apteki po witaminy. Kreski pojawiły się jednocześnie obie :)w czwartek wychodzi 5 tc, muszę się wybrać za jakieś 2 tygodnie do lekarza :)aż mi się gorąco zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
gratuluje księżniczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie któraś z nas zaszła !!! :):):) No to teraz już dobra passa nas nie opuści i wkrótce wszystkie będziemy miały 2 kreseczki na teście :) JAk się czujesz?:) Moasz jakies objawy? Który to cykl starań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Ksiezniczko gratuluje Kochana! Dobrze ze topik zaczyna byc szczesliwy! Efa moze jestes nastepna w kolejce?? Ja mam miec owu dopiero w weekend. Napisze wiecej jak dotre do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Nemesis > przykro mi z powodu problemow z mezem. trzymam kciuki za Was zebyscie doszli do porozumienia i zakopali topor wojenny :) a laptop.. hmm kazdy powod zeby isc na zakupy jest dobry ;) Efa > z jednej strony dobrze ze masz mlyn to moze nawet nie bedziesz sie stresowac dniami plodnymi i zajdziesz w ciaze? trzymam za Ciebie kciuki !! Ksiezniczko jeszcze raz gratuluje :) a widzisz pisalas ze mialas kropki krwi na bieliznie i ze spisalas ten cykl na straty i patrz jaka ladna niespodzianka, wniosek z tego ze mialas super wakacje ktore bedziesz pamietac na dlugo :) Kiera > tak jak napisalas jedna z nas w koncu musi zajsc w ciaze i prosze > ksiezniczka pierwsza zaciazona wiec teraz my wszystkie potrzebujemy motywacje ! Paula - ach jak fajnie by bylo zeby w kazdym zwiazku codziennie bylo jak zaraz po slubie :) buziaki dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Księżniczko gratuluję, mam nadzieję, że podzielisz się z nami ciążowymi fluidami i nas "zarazisz" :D:D. Ogólnie wystarczy, jak przyniesiesz nam szczęście. Ja mam kochane ogromne nadzieje, dzisiaj kolejny skok temperaturki a to już 9dpo :). Czyli lada dzień termin @. Póki co jest dobrze i nie uzbrajam się w zabezpieczającą podpaskę. To zaczynam 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
Dziewczyny dziękuję!czuję się dobrze, nie boli mnie macica jak przy pierwszym dziecku, pod wieczór i dziś z rana kłuje mnie lewy jajnik. Bardzo chce mi się jeść, ciągle czuję głód i mulenie. Bardzo chce mi się spać, ale moim zdaniem to przez pogodę. Jutro zacznie się 5 t 0 d. Modlę się i wierzę, że nie będę tym razem wymiotować, poprzednio do 5 miesiąca dzień w dzień. Z tym, że wymioty zaczynają się ok. 7,8 tydz. My tak naprawdę staraliśmy się ten cykl, a od maja zaczęliśmy nie stosować niczego, ale bez starań regularnych "tylko jak będzie to będzie".Ja zapoczątkowałam i liczę na to, że zaraz wszystkie Wy zaciążycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja przyłączam się do gratulacji!! Jak przeczytałam, że test wyszedł pozytywny, nie mogłam przestać się uśmiechać. Wspaniała wiadomość :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
teraz też mam gulę w gardle i napad wilczego głodu, nie miałam tak w pierwszej ciąży. Dziewczęta kiedy testujecie?czekam na Was, wyliczyłam sobie termin na 14 kwietnia:)piękny miesiąc, wymarzony na dzidzię, co u Was?jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczka, gratulacje :D I to już drugie w drodze... mam nadzieję, że i nam się poszczęści w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Oj fajnie by bylo teraz zajsc w ciaze I urodzic na wiosne! No coz poki co bede probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
hej!Dziewczyny, co tak cicho?czekam na same dobre wieści. Żadna nie testuje w tym tygodniu?co Wy wszystkie w jednym czasie @ macie :)?ja przez cały dzień czuję się dobrze, jedynie pod wieczór mam nudności i wilczy głód odczuwam, w nocy ciągle mam gulę w gardle i nie mogę spać (ale chyba jest pełnia). Wizytę mam 26 sierpnia, bo chcę by na usg było coś widać, 5, 6 tydz. to jeszcze tak nie bardzo, jedynie widać sam tikusieńki zarodek, a w 8/9 tyg. można już usłyszeć serce.Ja jestem po cesarce, więc pewnie będzie mi gin monitorował bliznę przez całą ciążę (tą wewnątrz macicy).Co u Was?piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Hej. Ja jutro testuję. Wczoraj miałam cień kreski o taki (to moj test): http://voila.pl/index.php?f=1796890 Ale dzisiaj minimalnie plamię. Zobaczymy. Jak jutro nie dostanę rano okresu i temp nie spadnie to robię test. Jeśli jest ciąża, to i kreska powinna być już ciemniejsza. Ale nie łudzę się bo przeczytałam że te testy bardzo często dają takie cienie, nawet jak ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamzapachbzu30
Ksiezniczko zycze Tobie z calego serca zeby wszystko bylo dobrze. Efa Trzymam za Ciebie kciuki! Taaak super mocno! Moim zdaniem sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Moim zdaniem nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaa86
efa ja tam cos widze wiec szansa jest :) wydaje mi się ze ten miesiąc będzie dla nas szczęsliwy - w koncu koniec wakacji;) a ja wam powiem że polecam picie ziółek :) cały cykl czułam jak mi jajniki pracują... do tego wczoraj miałam pierwszy raz tak silne objawy owulacji. Ostatni raz tak miałam w cyklu w któym zaszłam w ciąże z moim synkiem. Wczoraj bardzo mnie bolał lewy jajnik ale to tak że aż się zginałam w pół do tego mega dużo płodnego śluzu i test owulacyjny pozytywny więc działaliśmy ;) dawno nie odczuwałam takiego bólu przy owulacji więc może coś ruszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
do Efy!a który to był dzień cyklu z tym testem?ja nie widzę niestety cienia, nie lubię tych testów. Polecam testy płytkowe firmy alpha med, bardzo skuteczne, strumieniowy zawsze wychodził mi błąd jakiś. Test tej marki kosztuje 10 zł w aptece. Jak już wcześniej pisałam, nie warto robić testów przed terminem okresu (tak też mawiał mój gin), nawet jeśli wtedy wyjdzie jest to tzw. ciąża biochemiczna. Ja zrobiłam test 5 dni po terminie okresu (Wy mnie zmotywowałyście, bo zrobiłabym w 5 tc czyli w czwartek 14). Efa poczekaj do terminu okresu, jeśli są plamienia a test wyjdzie pozytywnie (moim zdaniem kreska powinna wyjść widoczna, a nie jak na tym teście, jeśli chcesz uzyskać pewność zrób test tak 4 - 5 dni po terminie@, wtedy jeśli jesteś w ciąży test zabarwi się od razu, kreska testowa u mnie jest tak samo intensywna jak kreska kontrolna, nie ma wątpliwości do wyniku testu), jeśli masz plamienia, i test wyszedł pozytywnie (4,5 dni po terminie okresu) udaj się do gina po luteinę (podaje się ją zawsze przy plamieniach, niektóre kobiety biorą też duphaston, ale na temat tego leku nie wypowiem się, bo go nie przyjmowałam). Co do mnie to dziś powinien być 5 t 2 d ciąży, choć kalkulatory na necie wskazują, że jestem w 6 tc, co jest niemożliwe, bo tygodnie ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki, to znaczy, że w dniu spodziewanej miesiączki, jeśli nie wystąpi jest zawsze 4 t 0 dni.Macie jakieś stronki do wiarygodnych kalkulatorów tyg. ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
W środę mam dostać @ i czuję,że dostanę,niestety.Miałam wyluzować,ale trochę mi jednak smutno.Pòki co nie okazuje tego przed bliskimi. Tak sobie myślę, że w przyszłym cyklu zakupię testy owulacyjne. Efa, powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiarygodnych kalkulatorów niestety nie znam- jeszcze nie miałam potrzeby szukania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
keira, przecież ja też myślałam, że cykl stracony, objawy wczesnej ciąży nie różnią się od objawów nadchodzącego okresu. Plemniki żyją w drogach rodnych kobiety nawet do 72 h, więc nawet jak się nie wstrzelisz w owulkę to jest duża szansa na zapłodnienie. Myślę, że mnie "zapłodniły" właśnie te żywotne plemniki, a to wróży córkę :)ale kto wie biologię. Synka już mam, więc byłabym bardzo szczęśliwa:)W dniu, w którym kłuły mnie jajniki jechaliśmy nad morze i nie było sexu, ale wg wyliczeń owulkę miałam 26/27 lipca wtedy sex był, ja tam nie rozumiem organizmu, robi co chce:)U mnie nadal brak objawów, zaczęło mnie to martwić, jedynie wilczy apetyt, piersi powiększone, ale ja mam duży biust, jedyne co, wydęty brzuch wyglądający na 3 miesiąc (jak tak dalej będzie z tym apatytem to ze szczupłej kobiety przeobrażę się w słonia), mam jeszcze bardzo żółty mocz, koleżanka faramceutka powiedziała, że takie zabarwienie ma od ilości i specyfiki witamin. Źle czuję się nadal wieczorem i w nocy, mam problemy ze snem, czuję gulę w gardle i ciągle mi się odbija.Obecny stan w niczym nie przypomina poprzedniej mojej ciąży, co dodatkowo bardzo mnie niepoki, wizyta 26 sierpnia, więc będę się denerwować, ale wcześniej nie ma co iść. Efa i jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
To był... 10 dpo. Powtórzyłam. Wygląda jeszcze gorzej. Ale dzisiaj wyleciał ze mnie śluz o konsystencji budyniu, taki żółty ale z nitką krwi. Zastanawiam się o co kaman :(... dzisiaj 12 dpo. Może to implantacja? Ale to jest możliwe tylko jeśli owulka była później niż mi się wydaje... Eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
do efy, to miejsce, gdzie jest ten cień kreski drugiej, to miejsce gdzie znajduje się kreska odczynnika do badania poziomu hormonu beta hcg, ono zawsze jak "rozbierzesz" test będzie z lekka ciemniejsze. Uwierz mi jak będzie to ciąża, nie będziesz mieć wątpliwości co do interpretacji wyniku:)trzymam kciuki !!!napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
12 dni po terminie taki test wyszedł?dobrze czytam?jeśli chcesz być pewna wykonaj test z krwi tzw. betę, jeśli to ciąża to wynik będzie 100 % pewny. Ze mnie wyleciały też kropeczki ok 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka 84
po terminie okresu oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,fajnie tak z Wami popisać. Można się cieszyć razem z księżniczką i czekać aż się uda z pozostałymi dziewczynami. Efa, Tobie bym poradziła poczekać jeszcze kilka dni z kolejnym testem. Księżniczko do wizyty zostało Ci tylko kilka dni-z Twoją cierpliwością dasz radę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×