Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil_35_35

Jak pokochać mały biust ?

Polecane posty

Gość niska młoda sama
Ja przez to że mam mały biust nie wiąże się z żadnym mężczyzną i żyje samotnie bo tak będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie kase zawsze mozecie zaproponowac waszej parnerce zrobienie operacji plastycznej cyckow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek_prymityw
niska młoda sama, bardzo źle robisz. Jest grupa mężczyzn, którzy bardzo lubią mały biust, taki Cię musi odnaleźć. Mój przypadek jest inny, gdyż zawsze bardziej podobały mi się większe piersi a związałem się z kobietą bez biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak uważam,że jesteście żałośni.. miałam spory biust d... niestety zachorowałam na nowotwór piersi i została mi jedna... być może i druga kiedyś zostanie zajęta nawrotem choroby..i co wtedy?? Czy jeśli będziecie mieć kobiety z dużym biustem ,a one zachorują jak ja..i na prawdę wtedy nie będą mieć "nic"na miejscu klatki piersiowej...to co wtedy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji zawsze można sobie wyobrazić te piersi, bo przecież były. Mozna żyć wspomnieniem dawnej kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumując tym tokiem, to wszystkie kobiety powinny brać facetów z mikro penisami, bo przecież impotentem można zostać. Albo po co w ogóle się wiązać ze swoim typem kobiety, skoro może w skutek poparzenia dostać blizny na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Media ciągle podają o setkach przyłapanych pedofili. Może z taką dziecinną figurą znalazła byś amatora wśród takich? Przy okazji dobry uczynek: zawrócenie człowieka z niebezpiecznej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko będzie zaakceptować mały, skoro podobają się duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1601
Przecież to twoja kobieta zawsze mysl o niej jak o całości, przecież kochasz całym sercem jej całe jestestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
To nie takie proste - owszem można kochać, ale seks jest bardzo ważny w związku i często pomaga złagodzić małe konflikty i poprawić humor. Dla mnie mały biust (mam na myśli taki rozmiar http://www.littletitsite.com/wp-content/uploads/2015/01/littletitsite-marissa-mae.jpg) jest czynnikiem mało zachęcającym do seksu. Gdyby moja partnerka miała chociaż taki rozmiar do ręki to nasze życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Mam wysokie libido, ale niestety tłumię to w sobie, bo zdradzać nie zamierzam a tylko większy biust wzbudza we mnie pożądanie. Ciągle mam nadzieję, że coś się zmieni, ale już coraz mniej w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś wstanie zdradzić swoją dziewczynę dla piersi, to już lepiej zainwestuj kasę w sztuczne piersi dla swojej kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto lubi małe cycki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie jak mi sie cycek w dloni miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddałbym wszystkie moje dobra materialne aby moja narzeczona miała większy biust, chociaż taki jak Emily Ratajkowsky. Niestety w wieku 27 lat już jej nie urośnie a silikonów nie akceptuję. Ciężko mi się z tym pogodzić, że nigdy nie będę spełniony w seksie, ale zdaję sobie sprawę, że związek to nie tylko seks, więc trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
Dawno nie wchodziłem, więc napiszę - nadal jestem z Tą kobietą, planujemy ślub. Stwierdziłem, że seks nie jest w życiu najważniejszy. Widokiem dużego biustu mogę nacieszyć się na plaży u innych kobiet oraz w Internecie. Nie można mieć wszystkiego. Mam taka ciche nadzieję, że może coś się zmieni i kiedyś nawet ten mały biust będzie wywoływał pożądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wpadniesz jeszcze? To skoro planujecie ślub to jak to jest? Nie uprawiacie seksu w ogóle? Ja uważam, że to bez sensu. Ja bym się na twoim miejscu rozstała... A dziewczyna zna prawde? Co ona w ogóle myśli? Przecież ułomna nie jest i wie, ze sie zmieniłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów po prostu po przeczytaniu całego topiku. Zarówno jak i na autora i innych prymitywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytalem tego wszystkiego bo mi sie nie chce. Powiem Ci tylko tyle ze jestem z kobieta z duzym biustem ale ona tylko do seksu sie nadaje. Wiecej nic dno i wodorosty. Beret zryty az strach. Czasami boje sie ze jej glupota mnie zabije. Oczywiscie nie jest to regula i nie czujcie sie dziewczyny z duzym biustem ze uwazam ze wszystkie tak macie. Moja moze jest wyjatkiem. Nie wiem. Juz mam dosc jej charakteru. Tak ze reasumujac, napisales ze jest madra dziewczyna. Jesli sie kochacie to jest najwazniejsze. Mysle ze jestes z pokolenia ktore kreuje idealy bez zadnej skazy, w milosci nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ładne biodra -potwierdzają to moi kumple :-) o trzymajcie mnie,stary koń a taki durny ,coś jeszcze koledzy Ci potwierdzili ?może dobry wymiar jej c**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSamiec
Co to za debilny temat i debil go założył? Kocham swoją kobietę? To kocham ją całą taką jaką jest i podnieca mnie i kręci każda część jej ciała a juź broń boże dać jej jakoś odczuć że coś w niej jest nie tak. Czy tu naprawdę same p***y i kwity na węgiel są a nie mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na niektóre preferencje nie mamy wpływu, więc nie można winić facetów, którzy lubią duże biusty tak samo jak kobiet lubiacych wielkie penisy lub wysokich brunetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 43
Moja żona miała ten sam kompleks, ma bardzo małe piersi w zasadzie ma tylko same sutki. Ma bardzo filigranową urodę i 170 cm wzrostu, więc wygląda jak nastoletnia dziewczynka. Na ostatnich wakacjach byliśmy w Chorwacji, żona była 8 miesiącu ciąży ale byliśmy w miejscowości na granicy plaży dla naturystów. Udało mi się ją namówić aby pójść na plażę dla naturystów. Moja żona najpierw z pewnymi oporami rozebrała się całkiem do naga. Na drugi dzień zrobiła sobie makijaż, ciemne powieki, duże kolczyki w uszach i bransoletki na rękach i na stopach i na dodatek ubrała sobie szpilki i tak poszliśmy na deptak wzdłuż plaży dla naturystów. Nie było faceta, który by się nie odwrócił za moją żoną a była w 8-mym miesiącu ciąży, miała piersi tylko z samymi brodawkami. Żona mówiła mi, że widziała chłopców, którzy ją podglądają kiedy była na tarasie całkiem nago i musiała się zakryć bo, kilku chłopców tak się onanizowało, że bała się że pourywają sobie z jej powodu napletki na siusiakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bransoletki na rękach i na stopach x na stopy nie da się założyć bransoletek zboku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to zboka podnieca pisanie o tym. Nie możliwe, aby kobieta w 8 miesiącu ciąży nie miała piersi nawet małych tylko była płaska z samymi brodawkami. Chyba, że cierpi na niedorozwój piersi, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ten ślub? Zastanów się lepiej, teraz możesz się rozstać, a po slubie już nie będzie to takie proste. Po co na weselu i w kosciele masz mieć skwaszoną minę? Dobrym mężem to ty na pewno nie będziesz z takim podejściem jak od razu wiesz, że będziesz się oglądał za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też należę do facetów preferujących duże piersi. Z drugiej strony byłem kiedyś szaleńczo zakochany w płaskiej dziewczynie - ale nic nie wyszło bo ona nie chciała. W życiu bym nie narzekał gdyby tylko była szansa na związek między nami. Dlatego myślę autorze, że Twoja 'miłość' to nie miłość. Gdy ta jest prawdziwa kwestia rozmiarów poszczególnych członków ciała jest nieistotna. Bo albo kocham drugą osobą taką jaka jest albo jej nie kocham...nie ma miłości w 80 %. Ślub to też kiepski pomysł bo zmarnujesz życie i sobie i tej dziewczynie. Ty będziesz sfrustrowany i będziesz to przelewać na nią. Znajdź sobie kobietę bardziej spełniającą Twoje preferencje i daj tej dziewczynie szansę na znalezienie kogoś kto ją pokocha w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno...wyobraź sobie jakbyś się czuł ze świadomością, że jesteś w związku małżeńskim z kobietą, która narzeka na forum na wielkość Twojego penisa. Moim zdaniem ten związek nie ma szans na szczęście. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki to tylko dwa fałdy tłuszczu... Skoro kiedykolwiek rozmyślałeś o tym, że zostawić dziewczynę, z którą ci się układa na wszystkich innych płaszczyznach z ich powodu to jesteś po prostu prymitywem, choćby nie wiem jak w ładne słówka byś to ubierał i co byś nie pisał o swoim wykształceniu, jesteś prymitywem - bo sam pomyśl jak słabą jednostką jesteś skoro dwa fałdy tłuszczu przejęły władzę nad Twoim życiem. Z drugiej strony masz prymitywne preferencje ale takie masz i nie można mieć do ciebie o to pretensji. Ja też bym nie chciała faceta mniejszego od siebie lub swojego wzrostu...ale ja nigdy się z takim nie związałam więc nie wiem po co wiązałeś się z laską, której nie pożądasz (a mówią, że to kobiety nie są logiczne). Dlatego mam nadzieje, że dasz sobie spokój z tym ślubem, bo w przeciwnym razie trzeba liczyć na to, żeby laska przejrzała na oczy przed faktem. Znajdź sobie chudą z dużymi cyckami (o ile taka ciebie zechce bo taka panna to może przebierać) i bądź szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem, czy autor i inni tutaj się wypowiadający mają na tyle duże penisy, wyrzeźbione klaty czy są przystojni żeby tak wymagać. Założe sie, że nie i większość ma tu małe fiutki i piwne brzuchy. Więc wymagax nie macie prawa idealnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×