Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil_35_35

Jak pokochać mały biust ?

Polecane posty

Gość gość
jak się kocha to wielkość piersi nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor pojawia się jeszcze tutaj może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
Dawno mnie nie było, sporo się w życiu zmieniło. Trzy miesiące temu rozstałem się z partnerką, ale z innych powodów. Co do przyszłych związków to nic nie planuję, tak jak ktoś napisał wcześniej szczupłe kobiety z dużym biustem mają ogromne wzięcie, więc najczęściej są już zajęte a jeśli nawet wolne, to mają tłumy adoratorów. Wiem, że tylko z taką byłbym szczęśliwy i tylko takiej byłbym wierny, a szanse na znalezienie są prawie zerowe. Postanowiłem więc być sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledziłam topik od począku, w końcu coś nowego. Popieram decyzję o rozstaniu, związek w zakłamaniu nie miał sensu, dobrze, że nie wzięliście ślubu jak wcześniej wspominałeś. Ale co do dalszej wypowiedzi co napisałeś ręce do ziemi opadają. Wierny będziesz kobiecie bo będzie szczupła i miała duże cycki? Trzymajcie mnie. A jak ona będzie tobą pomiatać to będziesz się płaszczyć przed nią żeby tylko Cię nie zostawiła? Dorosły chłop a zachowuje się jak gimnazjalista. W moim otoczeniu jest parę dziewczyn szczupłych z pokaźnym i jędrnym biustem ale powodzenie mają zerowe. A dlaczego? Bo na twarz potrzebują worka. Nie wymyśliłam tego, tak słyszałam od kolegów. A w zwiąkach to są te piękne, obojętnie czy płaskie czy biuściaste. Nie twierdzę oczywiście, że nie ma szczupłych z biustem i pięknych. Ale to rzadkość. Dam Ci również swój przykład. Mam biust w rozmiarze takim do ręki mniejwięcej (B). Więc zalicza się do małych. Jestem blondynką, szczupła. Faceci dosłownie szaleją za mną. Ulicą jak idę cały czas się uśmiechają, odwracają i wzroku oderwać nie mogą. Mam wielu adoratorów. Ostatnio na zakupach była grupka 3 facetów, wzroku nie mogli odemnie oderwać i jeszcze się odwracali ;) A to, że postanowiłeś być sam, jest twoją drugą najlepszą decyzją. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze chciałam spytać o jedno, twoja już była partnerka dowiedziała się o twoich narzekaniach na jej piersi? Wiedziała o tym, że ich nie lubisz, odpychają Cię? Wstawiłbyś zdjęcie podobnych do tych jakie miała, chciałabym zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie pojęcie jak kobiety boli posiadanie małego biustu ? Przynajmniej większosc ? W tych jestem ja ... mialam kompleksy,mega ale poznalam mezczyzne,zakochalam sie w nim do szalenstwa,on tez.Mowil,ze mnie akceptuje taka jaka jestem,po czym po 4 latach bycia ze soba i 2 latach po ślubie odkryłam w jego tel.ze oglada filmy typu DUZE CYCKI Itd ... bolało,płakałam,bo czułam się jak g..no ...dostałam takiego strzała,ze zdecydowalam sie na operacje na przyszly rok,nie chce wiecej czuc tego ponizenia,nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz się pokroić dla faceta? ouuu no i co ze ogladal cyce,a ja oglądam wielkieeeee fiuty ,a nie zamienie na mojego ,bo jest najsłodszy,jakie ponizenie to tylko miecho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie oglądam dużych,bo akceptuje to co mi się trafiło.Ale faceci sa inni,u mnie tez szło ku zdradzie,bo do tego doszłam... Rozumiem,ze mezczyzn podnieca ładna,zgrabna z duzymi piersiami i jedrnym tyłkiem.Tylko co ja moge za to ze mi nie urosły i operacja jest przede wszystkim dla polepszenia poczucia wlasnej wartosci.Mysle,ze kazda chce byc idealna dla swojego mezczyzny,ja chce i jestem w stanie pocierpiec dla siebie przede wszystkim i dla niego przy okaxzji,chociaz czy takie zachowanoe jest warte poseiecenia ...wiec bardziej dla siebie,dla podbudowania swego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bez sensu,sztuczny cycek jest mało fajny ,popytaj facetów,to się czuje i widać że sztuczne ,no nie wiem,ja lubie naturalną urodę,to już lepiej skoro wisi zdrada sama miej kochanka skoro on musi mieć cyceeee,kochanek cie podbuduje,ja bym wybrala kochanka niż ciecie ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja nie chce zdradzac,bardzo go kocham,mamy dziecko,nie umiem tak tego rozwalic.Nie jestem brzydka,mam "branie" ale chyba trafil sie ten co jednak nie koniecznie lubi małe,mimo zapewnień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci przede wszystkim nie lubia się nudzić ,ja mam male cycki ale daje tyle emocji ze sa bardziej skupieni na pilnowaniu mnie i rozkochiwaniu ,niż marudzeniu jakie mam cycki :-) jak dziubek zaczyna odczuwać za duzy spokoj to szybko pobudzę mu glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nudzi się ze mną,jestem otwarta na wszelkie propozycje,sama duzo sie angażuję.Przyznał,po awanturze,że od zawsze mu się duże podobają,pociągają a nigdy nie miał do nich szczescia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ,dla mnie to byłby pretekst do kilku rzeczy które ja lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
gość dziś : Zbyt dosłownie zrozumiałaś tą wierność. "Wierny będziesz kobiecie bo będzie szczupła i miała duże cycki? Trzymajcie mnie. A jak ona będzie tobą pomiatać to będziesz się płaszczyć przed nią żeby tylko Cię nie zostawiła? " Miałem na myśli fakt, że taki jest mój ideał kobiety i mając ją przy boku niczego by mi nie brakowało, nie miałbym potrzeby nawet spoglądać na inne. Próbowałem z tym walczyć, byłem z piękną kobietą z małym biustem i niestety nie byłem szczęśliwy i Ona to czuła, więc również nie była. Zawsze miała mnóstwo adoratorów, gdyż jest prześliczna i ma mega seksowny tyłek. Czasem patrząc na Nią sam się dziwiłem, jakim cudem jest ze mną, skoro mogłaby mieć mega przystojniaka w stylu urody Ronaldo czy Enrique. Jednak Ona była takich facetów nie lubiła - nazywała lalusiami i niemęskimi. Na szczęście po rozstaniu w ciągu dwóch miesięcy znalazła faceta i wygląda na szczęśliwą, ja miałem krótki epizod ze swoim ideałem fizycznym, ale charakter mnie zraził bardzo szybko i już straciłem wiarę, więc postanowiłem być sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety z duzym biustem sa wredne. Tekst mojego meza podobno wielu facetow tak uwaza. One sie nie musza bardzo strac bo zawsze jakis amant na owe wdziek sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij się chłopie lepiej jakąś porządną robotą i poświęć się temu w 100% i nie krywdź kobiet swoimi zwierzęcymi upodobaniami. A tak swoją drogą ciekawe czy sam wyglądasz jak Ronaldo czy Enrique Iglesias, że masz takie wymagania hmmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
gość dziś Z pracą problemów nie mam, mam dobry etat. Widać, że pisała to zawistna kobieta. Dlaczego piętnowane jest preferowanie dużych biustów? Mnóstwo kobiet preferuje wysokich mężczyzn i nie spotykają się z taką krytyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama chesz adonisa na faceta a on nie moze chciec kobiety z duzym biustem Jaka obluda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
Wcale nie jestem zadowolony, że mam takie preferencje, nawet wstydzę się tego, ale taki już się urodziłem. Próbowałem - nie wyszło, nie chcę już krzywdzić innych i siebie. Kobieta musi czuć się pożądana aby była szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne są gusta, ale nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, że kobieta napisała: "Będę szczęśliwa z przystojnym, wysokim facetem z dużym penisem". Dużo piszę, że lubi takich, ale nie stawia tego ponad wszystko. A ty wygląd zewnętrzny stawiasz. I nie dziw się, że Cię piętnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
A ja spotkałem wiele i to w otoczeniu i na forach - mnóstwo kobiet twierdzi, ze nie mogłaby być z niższym od siebie facetem. Natury się nie oszuka - ja próbowałem, ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym co piszą na forum ja się nie sugeruje, bo wszystko tam jest wypaczone i każdy może napisać co chce. W realu się z tym nie spotkałam. Dobrze, że ja nigdy nie natrafiłam na faceta o takich upodobaniach i podejściu jak Twoje, ale spoko każdy ma prawo lubić co chce, ale jesteś w mniejszości, może 1 na 100 się trafi taki jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
Wiem, że to jest zła cecha ale nie mam na to wpływu. Jednak pocieszam się, że chyba lepsze to niż okłamywanie, jak to wielu robi. Znam osobiście kilku, którzy mają normalnie zbudowane dziewczyny ale ślinią się na biuściaste nieprzyzwoicie. To chyba jest gorsze, ja przynajmniej jestem szczery a oni niby tak uwielbiają swoje partnerki. Oczywiście znam i takich, którym mały biust nie przeszkadza, więc nie można wszystkich mierzyć jedną miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dużo takich śliniących się na inne jest mimo, że są zajęci? Pytam bo mnie to ciekawi, ponieważ ja się z czymś takim nie spotkałam ani w swoim otoczeniu ani dalszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_35_35
Ja znam kilku, pomimo, ze tworzą z pozoru udane związki. Niektórzy zachwycają się wprost - po niektórych widzę jak im wzrok ucieka i oglądają się gdy przechodzi biuściasta pani. Ostatnio na siłowni był temat o pokazie motoryzacyjnym i rozmowa zeszła na hostessy, gdzie wśród dwóch którzy tam byli panował nieukrywany zachwyt nad Panią od Ferrari bodajże i jej biustem. Smutne było to, że jeden z tych mężczyzn wydawał mi się nie przywiązującym uwagi do takich spraw, taki wyższy duchowo. Jednak panie z małym biustem nie powinny się przejmować, najprzystojniejszy moim zdaniem facet z okolicy (wysoki, dobrze zbudowany brunet o ciemnej karnacji), za którym wprost uganiały się dziewczyny ożenił się z prawie płaską, delikatną kobietą, a naprawdę wybór miał ogromny, drugi również niezłe ciacho, choć po 40, rozszedł się z biuściastą żoną i jest w związku z kobietą z malutkim biustem. Pewnie większość woli duże, ale nawet wśród najatrakcyjniejszych znajdziemy amatorów małych biustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rozszedł się z biuściastą żoną i jest w związku z kobietą z malutkim biustem. " x Hahaha, jakby to było powodem dla którego się z nią rozstał :D śmieszny jesteś kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie, ale Ty jesteś płytki... Kobieta to nie przedmiot. Nie wiesz czym jest miłość. Prawdopodobnie jestem w Twoim typie, ale nie chciałabym być z kimś kto kocha tylko moje ciało. Zastanów się nad sobą bo lata lecą, a Ty zatrzymałeś się na poziomie gimbusa. Nie zostawiłabym faceta nawet gdyby stracił jądra/został oszpecony przez silny trądzik itd. Dla Ciebie kobieta=przedmiot i to jest żałosne i odpychające :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tymi dużymi piersiami problemy! Popatrzcie na najdroższe modelki, super aktorki z mega produkcji hollywoodu. Prawie wszystkie mają mniejsze cycki niż przeciętny niemiec na plaży w Hiszpanii. Ale on nie musi zakładać stanika w przeciwieństwie do płaskiej jak decha:Winona Ryder, Anja Rubik,Keira Nightly,Paris Hilton! Walicie konia oglądając je w tivi, A to 1 góra 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami nie można się pogodzić z małym biustem. Wtedy polecam go powiększyć w ID Kosmetyka. Ja to zrobiłem i efekty są naprawdę duże. Teraz mój biust jest bardzo jędrny i wygląda tak jak zawsze marzyłam. Polecam każdemu ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×