Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż chce się przyjaźnić z ex kochanką

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście zostawiłabym gościa w cholerę, już po tym jak Cię zdradził. Dodatkowo to, że ma gdzieś, że Cie rani jest dla mnie niewyobrażalne i nie do przyjęcia. Tym bardziej, że to zaważyło na waszym związku. Moim zdaniem jeżeli pomimo wszystko chcesz ratować relację to spróbuj znaleźć sobie nie tyle co kochanka, ale przyjaciela z którym będziesz miała podobny kontakt jak on z tą ex kochanką, jeżeli zauważy, że coś jest nie tak i zacznie się rzucać, że go ranisz to powiedz, ze teraz widzi jak Ciebie rani. Jeżeli stwierdzi, że to idiotyczne co robisz to możesz mu napomknąć, że bardziej idiotyczne jest to, że olewa taką kobietę jak Ty i wasz związek na rzecz jakiejś panny. Jeżeli pomimo wszystko nadal będzie miał to w dupie oznacza, że nie jest Ciebie wart i lepiej rozejrzeć się za jakimś dla którego będziesz całym światem. Życzę powodzonka i uśmiechu ;) P.S. Nie, nie jestem wojującą feministką i pozostaję w szczęśliwym związku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz zabronić mu przyjaźni ( pomijając zasadę, że zakazany owoc kusi najbardziej), ale on tez nie może zmusić Cie do kontaktów z nią, ani infornmowac o swoich z nią ( i jej rodziną!!!!) Nie jesteś nienormalna i dlatego powinnaś strzelić mega - focha. Następnie zas wytłumacz mu, że jezeli on nie widzi nic niestosownego w swoich kontaktach z baba, to Ty masz przyjemność zakomuniować Mu, że na Wigilie wpadnie do Was Twój ex. http://portalzdrowiaseksualnego.pl/sekspert/zycie-seksualne-po-zdradzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem że wiem jak to jest jednak miałam podobną sytuację z moim chłopakiem on również utrzymywał kontakt ze swoją byłą dziewczyną ona przyjeżdżała na wakacje do Jego rodzinnej miejscowości spędzali se sobą czas itp. a ja na to wszystko patrzyłam z boku nieraz jak się spotkaliśmy wszyscy razem np. na ognisku ona była ważniejsza odemnie nie wytrzymałam tego i postanowiłam że dam mu wybór albo ja albo ona on oczywiście powiedział że wybiera mnie i że ona nic dla niego nie znaczy porozmawiałam z nim na ten temat no powiem że było gorąco ale wyjaśniliśmy to sobie i powiedział że nie wiedział że aż tak mi to przeszkadza i już teraz jest całkiem inaczej wszystko jest między nami ok kochamy się i za msc bierzemy Ślub ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiac nie widze innej opcji jak zostawic go . Trudne , ciężkie posunięcie ale tak musi byc . On niszczy ci psychike . a jego zachowanie jest nienormalne . Uciekaj jak najdalej od niego . Nie marnuj sobie zycia i swojego dziecka na taka świnie jak Twój mąż . :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_spoko
tak to prawda co Tobie radzą, jestem facetem i byłem w podobnej sytuacji, kopnij gościa zanim rozwali Ciebie psychicznie, a sam uważa jakąś nienormalnośc za ,, normalnośc".Wiem co piszę, nie jest wart Ciebie, a rozwód wal z orzeczeniem jego winy, bo i taka jest prawda.Powodzenia i 3-maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30ogoniasty
Czas odrodzić się z popiołów. Zamiast słuchać i przełykać ataki swojego męża, dowiedz się od prawnika na czym stoisz. Im więcej bzdur i gróźb będziesz przyjmowała do siebie, tym większym staniesz się wrakiem człowieka jeśli to za długo potrwa, chyba że pasuje Ci życie wypranej z emocji rola opiekunki swojego dziecka, sprzątaczki, kucharki i wypełniacza w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie los autorki , odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie podobne prowo na twym żałosnym jak ty sama forum i wtedy będziesz bredzić latami w jednym temacie o kontakcie ze zmyślonym byłym kochankiem co cię nie chciał tknąć nawet kijem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to prowo 0/10 czuć na odległość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co? Powiem tylko tyle.Dobrze Ci tak! Wybaczajac mu pokazalas ze sie nie szanujesz ani troche a tym samym dalas mu przyzwolenie na to by on ciebie nie szanowal.Sadze ze on wcale nie przyjazni sie z kochanka tylko romans dalej trwa! Tak to jest jak zonka trzyma sila mezusia dla paru groszy bo on placi za dom itp. Miej troche godnosci wywal za drzwi i pokaz ze masz swoja godnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Żebyś ty stara koorfo biegiem go przyganęła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo,prowo.. a ty ostatni gosciu zwazaj na okreslenia,w necie tez sie za nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź straszyć małpy w ZOO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za straszenie zwierząt w zoo też można dostac karę hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w takiej sytuacji,skończyło się na tym że wybrał kochankę bo tak naprawdę ciągle byli razem,poprostu prowadził podwójne życie w identyczny sposób jak twój mąż! teraz jestem sama 5 lat.Widzę czasami jak jadą samochodem,bardzo te widoki przeżywamy z córkami,przez 3 lata nie mogłyśmy mu wybaczyć,teraz jak się widzimy rozmawiamy normalnie ale wystarczy iskra i wszystko wraca jak zadra.Ja poprostu kochałam go nad życie,Tobie radze poki jesteś młoda zostawić go bo potem będzie jeszcze bardziej żal życzę ci abyś miała więcej rozumu niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co pisz3sz facet woli kochanke niz ciebie uwolnij sie od niego miej swoja godnosc kobieto !!!wierze w ciebie , kazdego po zdradzie kopa i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko cieszę się, ze podjelas w końcu jakieś kroki, teraz tylko trzymaj się tego i uwierz w końcu swojej intuicji, ona nigdy cię nie zawiodła ! O synka się nie martw, podrośnie i zrozumie. Z tym dziadem nie zagłębiaj się w jakieś rozmowy bo już z góry wiesz, ze z jego strony szczerości i prawdy nie będzie! Wszystko będzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak faceci polscy traktuja kobiety to wstyd ale wiekszy jeszcze wstyd ze te c**y mysla ze to raj na ziemi bo facet jej penisa pozwolil possac w zamian za gowniane slowa 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona co ty znowu wymyśliłaś?jaką ex?przecież ja go nigdy nawet nie lubiłam,a jak chcesz być z kimś innym i ten zwiazek z" t" ci ciązy to nie mnie w to mieszaj tylko siebie!.Nie będziesz sie zabawiała moim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×