Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

witaj mamaMaksa i gratulacje! zapewne kolejna dzidzia będzie tak wspaniała, jak ta, którą masz! każde dziecko jest wspaniałe, bez wyjątków;) co do mdłości, sama widzisz, jak u każdej z nas leci ;) jeszcze trochę i miną;)fajnei że jest cooraz więcej nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Ja też w pierwszej ciąży farbowałam włosy( nie tylko sobie) i teraz też farbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka ale jazda zemdleć w życiu mi się nie zdarzyło i mam nadzieję że nadal tak będzie. Mamanmaksa ja wspomnialam o tym wózku. Faktycznie rączka przekładana? No i witam oczywiście hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka ja sama po sobie się nie spodziewałam, śniadanie zjadłam i wyszłam. ok się czułam, a tu po prostu moment - gorąco i o.. całe szczęście że z mamą byłam. to poczekam do końca września i wlosy ufarbuję :) poszukam farby bez amonikau albo moze taka na 24 mycia co są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-ma to zasadnicze znaczenie jesli chodzi o prowadzenie ciazy i porod.chpdzi o to czy dzieci maja wspolne lozysko i worki owodniowe-lepiej zeby mialy kazde wlasne-jest mniej zagrozen,ogladalas wozki ja tez moj typ to xlander twin-alr na tp poczekam do ostatniej chwili A co do farbpwania to bez obaw-trzeba jakos wygladac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lenka 15,domysilam sie o co chodziło ci z tym usg.nie wiem,dlaczego mimo sprzetu 3/4d nie robia.dla kazdego rodzica,to senna pamiatka.dla lekarza to kolejna ciaza i pacjetka a dla kazdej z nas,to nasza ciaza. ja mam termin na maj,ale z ciekawosci zagladam i tutaj.na maju malo cos dziewczyny udzielaja sie.(ja tez rzadko zagladam,żeby nie było ze jestem jakas przodowniczka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Lena15, też mam zakaz seksu od samego początku. I od pierwszej wizyty 2 razy dziennie luteina 100. Lekarz powiedział, że możemy sobie co najwyżej powspominać, hehe. ;) Myślę, że się przestraszył moim plamieniem na samym początku. Wg mnie było to plamienie implantacyjne, bo to było 9 dni po zapłodnieniu, ale nie wszyscy lekarze wierzą w teorię plamienia implantacyjnego. Do tego puste jajo w poprzedniej ciąży, no i śmierć mojej Córeczki w 40 tc. Lekarz więc dmucha na zimne. Powiedział, że trzecia ciąża musi się zakończyć szczęśliwie i koniec kropka. Oby miał rację... MamaMaksa, gratulacje! Super, że taka mała różnica między Maluchami. Pewnie, że na początku jest ciężko, ale potem jak będą się razem pięknie bawić, no i nie będę się nudzić! Super!!! :) A jak myślisz, drugi chłopczyk czy tym razem dziewuszka? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Miło że chociaż Ty mnie zrozumiałaś :) bo wszyscy od razu zaczęli od tego że najważniejsze ze zdrowe i dokładnie z tym się zgodzę i nie podlega to dyskusji nawet :) no ale tak jak mówisz dla mnie to teraz najwazniejsza rzecz :) i każdy widok mojego maleństwa to szczeście niedopisania :) I czekałam no badania miedze innymi też żeby móc zobaczyć moja kruszynę w kolorku i wyraźniej :) no ale tak wspomniałam dzieki temu obejrzę w październiku juz razem z mężem :) , Dziewczyny się nawet udzielają ale czasem mam wrażenie że piszę sama ze soba :) a Ty jak masz ochotę to pisz oczywiście ile chcesz i kiedy chcesz :) .Ja mam termin na kwiecień na 5 ale jak łożysko się nie podniesie to mogę mieć cesarkę na koniec marca :) wiec z tymi terminami to i tak będzie jak ma byc :) Witam nowe mamusie :) a co do wózków nie oglądałam jeszcze żadnych z bliska ale na pewno chce 3 funkcyjny :) kasiasianko śliczna fotka :) Aniołkowa na pewno tym razem będzie dobrze zobaczysz ! :) Lekarz dobrze mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W xlanderze sa tzw.miekkie gondole wiec nadaja sie od urodzenia a z doswiadczenia wiem ze gondola sluzy max pol roku u mnie byly 22mies roznicy miedzy dziecmi i mielismy wozek graco dla 2z miekka gondola a z przodu miejsce siedzace dla starszaka i sprawdzilo sie supero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 15 na pewno wszystko będzie dobrze! trzymamy kciuki.Tylko się oszczędzaj, pamiętaj dzidzius najważniejszy. Ja wczoraj odebrałam wyniki krwi. I okazało się,że mam nad czynność tarczycy tak wychodzi TSH z krwi, zaraz dzwoniłam do mojego gin i powiedział, że to podobno normalne, na początku ciazy hormony wariują i tak się dzieje.Wizytę mam w poń 29 zobaczymy co więcej powie? a prenatalne mam 8.10 już odliczam dni i godziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi dziewczyny u Was z tym łożyskiem przodującym i inne( ej ja to naprawdę jestem zielona :O ) ? ale ciekawi mnie to, bo może ktoś kiedyś o to mnie zapyta. to ąz tak bardzo źle? moja siostra miała , tzn ma, tyłozgięcie macicy, bardzo się bała i w ogóle, ale okazało się że to jest nic strasznego i miała normalny poród. Aniołkowa kochana! tym razem na pewno się uda! mówiłam, że jeszcze zobaczycie jak na wiosnę będziemy się chwalić zdjęciami już nie usg a na rękach z naszymi szkrabami !:) nie martw się, bo to tylko Ci zaszkodzi, będzie dobrze!:* Daria, to moja pierwsza ciąża i jestem zielona we wszystki, oglądam te wózki, jeszcze czas jest, może coś jeszcze wyjdzie nowego lub jak pisałam, w komisie może jakiś fajny się trafi, choć może powinnam iść do sklepu z wozkami i porozmawiać i uświadomić się w tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titilinka farbę nakładasz nie tylko na włosy ale też na skórę głowy i w ten sposób szkodliwe substancje dostają się do krwiobiegu dlatego ważne żeby używać dobrych farb najlepiej bez amoniaku. Przy balejazu rozjaśniacza nie kładzie się na skórę głowy więc jedyny problem to że zapach może przeszkadzać ale wcale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka ja wczoraj oglądałam i skupiłam się na tego typu modelach : Goya X5, Baby Merc Maylo i Baby Merc Q7 Deluxe. Najbardziej mi się podoba ten ostatni. Jak na razie to tylko oglądam jak mi się nudzi, a ok 5-6 miesiąca pochodzę po hurtowniach i komisach i popatrzę jak wyglądają na żywo i posłucham opinii na ich temat. Mi znowu strasznie nie dobrze, rano jak myłam zęby to na wymioty mnie wzięło, ale że nie miałam czym to skończyło się na bólu żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie wczoraj byłam u fryzjera najpierw pasemka potem kolor na całość i inne cuda nie wydaje mi się żeby to mogło dzidzi zaszkodzić robiłam tak w pierwszej i w drugiej ciąży i nic się nie działo. Kiedyś gin mi powiedział że trzeba w ciąży zachowywać się normalnie wiadomo bez szaleństw ale dzieciaczki tych mam które uważają tak na wszystko unikają wielu produktów żywieniowych częściej rodzą dzieci alergiczne więc nie dajmy się zwariować.- Miśka 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_88
ja niestety tez mam juz odrosty takie ze hoho ale czekam do poniedzialku do usg i jak bedzie wszystko ok to lece do fryzjera :) na pewno poprawi to samopoczucie :) moj lekarz zabronil farbowania do konca 3 miesiaca, powiedzial ze dziecko sie wtedy intensywnie rozwija i trzeba mu to ulatwiac a nie utrudniac. Nie ma dowodow na to ze nie szkodzimy w ten sposob swoim pociechom wiec lepiej dmuchac na zimne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Miśka 82 dobrze gada dać jej soczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
kati34 dziekuję za miłe słowa :) i wiem musi byc dobrze ale ja zawsze byłam osobą w ciągłym ruchu a tutaj nagle klops uziemiona najpierw przez wieczne wymioty i mdłości a teraz jeszcze się jedno nie skończyło do końca i nowa informacja że trzeba dużo leżec , i jak tu nie tyć eh. Kati34 ja mam znowy niedoczynność i odrazu dostałam leki i w trybie pilnym skierowanie do endokrynologa bo niedoczynnośc wpływa na rozwój płodu i na poronienia i na przedwczesne porody . kasiasianko przodujące łożysko to łożysko nisko osadzone zatyka ujście do szyjki macicy co uniemożliwia poród naturalny. Natomiast we wczesnej ciązy trzeba bardzo uważac na siebie żeby nie doszło do poronienia .Jest szansa że jeszcze sie podniesie do 20 tyg bo tak też bywa ale ja sie nie podniesie to cesarka. a co do farowania włosów to każdy robi jak uważa :) ja ta juz pisałam nie farbuje na razie bo wszystko mi śmierdzi a zwłaszcza chemia :( nawet lakier do paznokci. No cóż każda ciąża jest inna . Ale też gdzieś czytałam żeby w piewrszym trymestrze unikać amoniaku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie. Tydzień temu skończył się okres w poniedzialek doszło do zbliżenia a w środę dostałam bólów podbrzusza jak na owulacje. Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lena15 dziękuję za info, nie martw się wszystko będzie dobrze, najważniejsze przecież - nie martwić się!:) i dbaj o siebie, domyślam się, że nie dość, ze przez wymioty życie uszło z ciebie, to jeszcze leżenie, ale wiesz jakim to kosztem. Zeby twoje szczescie bylo zdrowe. Poza tym wyleż się, za rok o tej porze będziesz latać jak szalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
kasiasianko dziekuje :) wiem że w kwietniu wszystkie będziemy się chwalić fotkami naszych skarbów :) a Ty podwójnie :) Te początki ciąży są tak stresujące :) Teraz się wyleże to fakt za wszystkie czasy :) ale później wiem że będę za tym tęsknić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, sa stresujace, jak zemdlalam to po prostu wystraszylam sie chyba tym i dlatego zwymiotowalam, przeciez codziennie tak nie mam, ale z kazdym dniem pamietajmy, ze bedzie juz tylko lepiej, !:) ja juz swiat nie moge sie doczekac gdzie przy stole sie nie zmieszcze i bede dumna jak paw chodzic z moim mam nadzieje ogromnym brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny piesciłam sie z moicm chłopakiem miał wytrysk poem mylam porzadnie rece on tez, ale człona nie mył. Po jakims czasie chcielismy spróbowac sexu analnego , niestety gdy wszedl na 2-3 cm poczułam straszny ból. Odsunełam się natychmiast od niego i tak sie skonczyły nasze pieszczoty. teraz sie zastanawiam czy plemniki mogły się jakos przedostac do mojej pochwy ? Miałam wtedy napewno dni płodne ciągnący śluz w duzej iości. członek nie miał kontaktu z moja pochwą. Powinnam dostać okresu jednak go jeszcze nie ma. czy jakims cudem mogło dojść do zapłodnienia? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  Lenka
L'Oréal casting gloss jest świetny bez amoniaku... Tylko nią farbowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
A na jaki kolor robisz? Ja na blond nalozylam bursztyn i były piękne... Kurze kiedy to było moje włosy co miesiąc były inne. Mój kochany juz się wkurzam bo on chciał czarna a ja ruda:) za to teraz ma jak chciał czarna naturalna i dluuugie włoski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasianko jak blond i masz sprawdzona farbę to jej nie zmieniaj. Raz na jakiś czas nic się nie stanie. A najlepiej idź do fryzjera. A co do płci mojego malucha to niekoniecznie chłopak bo mama wariat więc córka może być taka sama ;) Mam na myśli że jestem żołnierzem NSR i staram się o służbę zawodową (lekarz to wie więc kupe śmiechu było z tej pozycji dziecka) do tego jeżdżę motocyklem, mam prawko na ciężarówki i wiele jeszcze mogłabym powiedzieć więc wiesz....wcale nic pewnego że chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLenka moj to juz slow nie ma, nie lub jak sie farbuje, ja blond, ale co chwile zmieniam odcienie, od platyny do takiego miodowego :) mucha..... :) szczeka po samą podłogę mi opadła ! no z Ciebie to dopiero jest prawdziwa kobita !!!:) no to teraz czekam na wiad o płci :) ps. to ja już się nie dziwię i każde wątpliwości odeszly dlaczego Twoje dziecko tam salutuje :) ! Cała mama w nim będzie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×