Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaaaaaa

pytanie do katolików i nie tylko

Polecane posty

wiara w Boże Miłosierdzie, a tak w ogóle pewien mądry ksiądz mi powiedział, że myślenie takie, że Bóg Cię potępi za każde zejscie z dobrej drogi to też jest zwątpienie w Boże Miłosierdzie tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
miłosc do Boga polega na przestrzeganiu Jego przykazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
miłosc do Boga polega na przestrzeganiu Jego przykazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bądź surowsza od Boga w ocenie czyjejś religijności każdy sobie rzepkę skrobie Chrystus przyszedł do grzeszników, a nie do perfekcyjnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
gosciu z 16:49 nie wysilaj sie nie czytam twoich wulgarnych wypocin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłosc do Boga polega na przestrzeganiu Jego przykazan usmiech.gif x nie tylko, osoba małej wiary też może ich przestrzegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem katoliczką i nie muszę być aby się wypowiadać na ten temat a ty pieprzysz bzdury i próbujesz straszyć wszystkich grzeszących katolików losem mojżesza :D niczym nie różnisz się od tych fanatycznych katechetek straszących dzieci ogniem piekielnym :D myślisz że ktoś się przestraszy? serio? :D daruj sobie, bo to naprawdę żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
broke ..... czy ja kogos oceniam ? czytaj ze zrozumieniem . Nie rozumiesz pytania i statystyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój post z 16:49 nie był do ciebie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, pytanie na zasadzie skoro tyle osób deklaruje lubienie bananów, to czemu jest tyle wypadków na drogach?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
broke ... ale to obowiazek katolika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty przestrzagasz z palcem w du/pie każdego ze swoich obowiązków? jak często sie pod to masturbujesz i jak często pouczasz innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
gosc 16:52 he he gdzie to straszenie ? może nie doczytałas/ les ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ? dlatego ,ze ludzie mówią ,że wierzą w Boga . tylko mówią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
allium - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
Nie pouczam - nawet nie wiem o jakie pouczanie ci chodzi . A masturbacja to grzech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
broke ... widzisz róznice miedzy swiadomym grzechem a takim "spontanicznym "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
broke ... poległas ? nie wiedziłas o tym ?> no tak wg ciebie zdrada jest zdrowa :) żalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązkiem katolika według kk to jest jedynie przyjęcie sakramentów :) jego sumienie to jego osobista sprawa w ogóle to śmiać mi się chce, że ateistów i antyklerykałów zawsze tak bardzo obchodzi sumienie katolików :) ale gdy np. katolicy oceniają ich lekkie spojrzenie na aborcję itd. to wtedy zaczynają krzyczeć, że to ich sprawa i nikomu nic do tego i żeby się nie wtrącali ale innych to uwielbiają oceniać, prawda? co za hipokryzja :) tak samo nic wam do katolików i ich sumień to jest ich sprawa tylko i wyłącznie, skończcie włazić z buciorami w ich życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
obowiazkiem katolika jest przestrzeganie przykazan a nie sakramentów które przyjmuje sie nie rozumiejac ich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
Bożych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc pytam, kurwa, jeszcze raz zdrada - kłamię RAZ, w pogoni za towarzystwem, przyjemnością i rzyjaźnią. nie przestaję kochać narzucanie wierności - kłamię GLOBALNIE, bo każę partnerowi być moim niewolnikiem nie z miłości, a z uwielbienia własnych narządów które kłamstwo jest gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucia są WAŻNIEJSZE od zasad, tak jest również w przypadku Boga. nawet debila nauczysz, że ma nie kraść i nie zabijać, ale do WIARY potrzeba trnascnedencji. i wtedy grzech nie jest już takim problemem, i tak KAŻDY jest grzeszny nie przeskoczysz natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość katolików to tzw. wierzący-niepraktykujący. Ci nie dostosowywują się do wszystkich zasad kk... a czasem i prawie do żadnych. Chodzenie do kościoła czy obchodzenie świąt nie ma nic do tego. Więc jak już to żeby oceniać w ten sposób musisz najpierw mieć pewność, że dany katolik w 100% uznaje zdanie kk :) A takich dziś jest niewiele. Dlatego tego typu tematy są całkowicie pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie chyba do złodziei i morderców;) ja jestem wiedząca ale do katolickich oszołomów mi coraz dalej... Skutecznie obrzydzili mi kościół katolicki, ale w Boga wierze, święta obchodzę i staram się być dobrym człowiekiem. Mysle ze to więcej warte dla Boga niż sztuczna bogobojność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacaaaaaaa
broke... sorka ale nie rozumiem co masz na mysli ... a wulagryzmów strasznie nie lubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w któym miejscu nie rozumiesz? nie musisz wszystkiego lubić, nie lubisz grzechów, deklaracji, wulgaryzmów, cipki nie dotykałaś nigdy... tak, jesteś BARDZO wiarygodną osobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×