Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem załamana, mam 18 lat i jestem w ciąży. Nie widzę wyjścia z sytuacji..

Polecane posty

Gość gość
przecież podobno robiłaś beta hcg, a skoro tam wyszła Ci ciąża , to na 100% jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli test z krwi nie może kłamać? no dobraa. dziękuje! jutro już jadę zobaczyć plamkę na USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy piszą na moim blogu, że to prowokacja. Proszę dajcie mi spokój..macie satysfakcje z tego co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro idę na usg jestem podekscytowana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog potwierdził ciąże jestem w 7 tygodniu! widziałam go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam termin porodu na 29 marca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam twoj chlopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiła test z krwi a potem pyta czy moze nie byc w ciazy bo kolegi dziewczynie itp przeciez autorka to oszustka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oszustka, ja pier*** nie mam już sił do tych ludzi. Skąd mam to wiedzieć wszystko? Nie jestem doświadczona, na temat testów ciąży nie mam zielonego pojęcia. ;/ doszliśmy do wniosku z chłopakiem, że się przeprowadzimy (pisałam wczoraj) i wydaję mi się, że się ogarnął. Mówi, że chcę tego dziecka i zaczął mnie wspierać. oj nie nie powiedzieliśmy rodzicom. Chcemy zaczekać do końca września,z tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to po prostu już gdzieś, na te beznadziejne komentarze nie będę odpowiadała i zignoruje, szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice kupili mi samochód i wzięli pożyczkę w banku na 3 lata i ja mam ich teraz zostawić i się wyprowadzić :'(..załamka.. dzisiaj znowu spałam w dzień, obudziłam się, okropnie się czuła i była przerażona prosiłam Boga, żeby to , że jestem w ciąży nie było prawdą. Miałam jakieś chwilowe załamanie..może to hormony? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wy chcecie jej pomagac? ona biedna nie jest, a jak powie rodzicom to pewnie jej pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięli pożyczkę. Od zawsze słyszę, że nie mają pieniędzy. Nie kupią tego , bo nie ma kasy. nie kupią jedzenia, bo nie ma kasy. Nawet podpasek nie mogę wziąć w sklepie za 10 zł tylko za 2 zł bo nie ma kasy. I teraz nagle odwalili z tym samochodem . Jest za 2 tysiące..i będą to spłacać z ojca renty więc tak , jestem biedna -.-. Oni nie pomogą, ponieważ wyrzucą mnie z domu :) w tej chwili nie mam kasy nawet na kwas foliowy. Więc skończ kobieto, skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz co zrobia bo jeszcze nie powiedzialas. A skad mieli ten przyplyw gotowki na ten dom w ktorym teraz mieszkasz bo tu tego nie napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem napisałam. poszukaj :) mogę podpowiedzieć, że nie jest nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh czemu ja się muszę Wam tłumaczyć z całego swojego życia, jedyny wasz cel to o coś mnie posądzić, wyśmiać ale na pewno nie pomóc. Więc osobom, które chcą mi pomóc mogę odpowiedzieć na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga88krakow
dasz rade ja rodzilam majac 18 lat i starsi tez mnie wywalili wynajelam jakas klite z chlopakiem i udalo sie :) bylo ciezko malo kasy on wiecznie w pracy ja z dzieckiem ale nie łam sie dacie rade razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos mi smierdzi nie wiem co myslec. Taka bieda niby starzy pija zaluja na podpaski i ot tak auto kupili autorce? nie wiem hmm dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuń tą ciążę, jeszcze nie jest za późno. Nie skazuj siebie i dziecka na taki beznadziejny los... Dla idei? Dla wyższości zarodka nad twoim życiem? Bo inni karzą, to trzeba zmierzyć się z tym? Życie masz tylko jedno. Nie daj sobie jego zrujnowac juz na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz sie tłumaczyc, ale skoro taka zaradna jestes to nie pros tutaj o pomoc, nie zal sie ze nie masz kasy, ze rodzice jej nie maja, w koncu oni nie musza cie juz utrzymywac, wymagaj tego od chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadaj sobie nick bo ludzie podszywaja sie pod ciebie Jest metlik z wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zarejestruj się, wtedy będzie wiadomo ze ty to ty. Nikt się.pod ciebie nie podszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta akurat sa podszywy, autorka to zwykła krętaczka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wspomniałam, nie będę odpowiadała na teksty typu "kłamiesz, podszyw", są żałosne. Dlaczego mam nie prosić, o pomoc i wsparcie? Właśnie, że proszę, bo jest mi ciężko, dzisiaj wydałam 90 zł na witaminy, które poleciła mi ginekolog, starczą na miesiac.. Widziałam tą kropeczkę na usg, ona jest we mnie, nie mogę jej usunąć. Muszę coś wymyślić, kombinować, aby żyło się mojemu dzieku jak najlepiej, na razie nie mogę nic..ech..życzcie mi powodzenia.. Aga88kraków Twój wpis poprawił mi naprawdę humor, dziękuje. Jeśli Tobie się udało, to mi też musi się udać. Tylko te osoby, które były lub są w ciężkiej lub podobnej sytuacji wiedzą, że to nie kłamstwo AUTORKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za witaminy za 90 zł? Bierz kwas foliowy i zdrowo się odżywiaj to wszystko. Lekarka ci to przepisala bo przedstawiciel handlowy tej firmy u niej był i ja odpowiednio do tego zachęcił. Nie wierz ślepo lekarzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywają się Omegamed optima forte. tu jest napisane, że zapobiegają przedwczesnemu porodowi, dbają, o rozwój dziecka. Ale masz rację..to skończę opakowanie i po prostu kupie kwas foliowy. dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też urodziłam dziecko mając zaledwie skończone 18 lat, pamiętam jakby to było wczoraj choć minęło już 20 lat. :P Moja sytuacja była baaaardzo podobna do Twojej I wiesz co dla mnie z perspektywy czasu jest najważniejsze w takim kłopocie? Ojciec dziecka, jeżeli będzie w porządku to przetrwacie wszystko! Mój okazał się złamasem za co płacę do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×