Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem załamana, mam 18 lat i jestem w ciąży. Nie widzę wyjścia z sytuacji..

Polecane posty

Gość gość
bestialstwo to skazac dziecko na biedote przez całe zycie, zawsze bedzie sie czuło gorsze od innych bo mamusie nie bedzie na nic stac, nie dasz mu dobrego zycia ani nie zapewnisz mu dobrej przyszłosci, bo sama jestes na dzień dzisiejszym nikim i tak juz zostanie bo z dzieckiem sama sobie nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno pomysl!! nie masz z czego zyc, ani liczyc na czyjąś pomoc i ty chcesz dziecko urodzic bo nie przezyjesz aborcji?? ty i dziecko bedziecie nalezec do patologii, juz mu wspólczuje zycia jakie je czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale patologia, czemu wy ja ciągle namawiacie na aborcje jak ona NIE chce tego zrobić. Są różne kobiety dla których zabicie tej zygoty jest czymś złym. Nie rozumiem czemu ma być też całe życie biedna?? Bo na dzień dzisiejszy jest 18 letnią uczennicą a jej rodzice mają problem z alkoholem. Ma całe życie przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia to ta dziewczyna i jej rodzina, ona zgotuje dziecku taki sam los jak rodzice zgotowali jej, dla mnie to ona sobie moze jeszcze 5 dzieci urodzic, tylko szkoda tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula wez w*********j stad z tymi swoimi zlotymi radami bo gowno wiesz o zyciu albo przestan szczekac wez dziewczyne do siebie i zapewnij im wikt i opierunek to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby autorka była mądra dziewczyną chcaca sie wyrwac z patologii w której sie wychowuje, uczyłaby się dobrze, znalazła dorywcza prace a ta sobie dzieciaka zrobiła i teraz jeszcze sie rozczula ze bedzie miała różowego bobaska, tylko kurwa dziecko to nie zabawka która sie posadzi na półce i patrzy jaka jest sliczna. Autorka to dla mnie totalna idiotka, jej dzieciak bedzie miał gorszy los od niej bo nawet ojca miec nie bedzie, no ale przeciez ona nie zrobic czegos tak bestialskiego jak aborcja... normalnie takie patologie powinni sterylizowac juz w wieku 13 lat !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze,ze ludzie moga tak nienawidzic innych. Nie zabije tego dziecka i nie bedzie mialo patologii w domu. Bulwersujcie sie dalej. Jest mi tylko przykro. Wpadlam zdarza sie jestem zalamana ale on mi kaze to zrobic a ja sie z tego juz nigdy nie podniose. Nigdy. Nie wiem co robic ale jak moge go zabic. Prosze zeby te osoby ktore naklaniaja mnie do aborcji,nie zabieraly glosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzrbuje wsparcia i jakich kolwiek rad. Wyzywnie mnie nie uzupelni Twoich brakow w poczuciu wlasnej wartosci. Nie chcialam tegoale tak wyszlo. Musze poniesc konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bedzie miało Twoje dziecko co??? No napisz, bo na dzien dzisiejszy twoje dziecko nie bedzie miało dachu nad głowa, ojca, jedzenia, ubrań bedzie jedynie posiadac durna matkę bez pracy i bez srodków do zycia. Dopiero jak urodzisz przekonasz sie jakie piekło zgotowałas sobie i dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest wyjscie sytuacji. Moze nie bedzie tak zle. Wiem ze facet zostanie, moze nasi rodzixe pomoga, moze dorsli bracia. Musi jakosbyc. Wyjsciem nie jest morderstwo. Niektorzy ludzie zyli w kawalerce w 5 osob i zyja. A dzis doszli do czego chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze konsekwencje poniesie to biedne dziecko, które zawsze bedzie miało gorsze rzeczy do szkoły, nie bedzie miało batonika ani soczku do szkoły, bedzie nosic najgorsze i najtańsze ciuchy, nie pojedzie na wycieczke klasowa itp itd bedzie miec patologicznych dziadków i matkę, bo jestes dziewczyno patologiczna, zrobiłas sobie dziecko z taka patologia jak ty, to dziecko juz jest skazane na całe zycie w patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zapytaj tych co zyli w 5 na kawalerce jak bardzo kochaja swoich rodziców i jak bardzo sie ciesza ze całe zycie spali z rodzeństwem, nie mieli nawet swojego kata w domu na biurko. Widac dziewczyno ze wychowujesz sie w tragicznym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wystatczajaco zalaman. Skonczcie nic wam to nie da. Nie popelnie morderstwa i to nawlasny dziecku. Nie bedzie zylo w patolovii i nic mu nie bedzie brakowac. Tysiace dzoewczyn zachodzi w tym wieku i jest oj. Nie chcialam zajsc ale tak sie stalo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta najpierw płakałas ze nie masz za co zyc itd a teraz co sie zmieniło?? dalej sobie wmawiaj ze sie wszystko ułoży a zycie Ci pokaze jaka głupia byłas, no ale Twój wybór. Skoro chcesz urodzic to zakończ juz ten watek, chyba ze liczysz moze że ktos Ci cos odda dla dziecka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zamierzasz mni wyzywac -wypad. Mam wystarczajaco duzo problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licze na wsparcie nie na wtzwiska powiedzialam. Wczoraj sie dowiedzialam ze jestem i jestem w ogromnym szoku. Nie wiem co robic. Ale nie pozwole sie obrazac to chyba logiczne. Usuniecie "problemu" heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakie wsparcie liczysz??? ktos ci ma napisac, nie martw sie wszystko bedzie dobrze?? Otóz nie bedzie dobrze, no ale to twój problem, pakujesz sie w problemy to je sama rozwiazuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażaj mnie i nie wyp****** bo ty tak chcesz. Dziewczyna potrzebuje teraz wparcia a nie trucia w koło o aborcji o tym jaka głupią jest i ,że kolejna meliniara będzie. Kur*a jakie same bogole są w tym kraju ;/. a jak ktoś słabszy ma mniej pieniędzy to gorszy. Przerażające!!!- jak jej dziecko nie będzie jeździło nowym wózkiem nic się nie stanie a i w lumpexie można ubrać dobrze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jaka ona jest sama? W końcu tatusia tez mamy, to on spłodził dziecko i jest w takim samym dołku i szoku jak ona. Niech myśli teraz żeby zmienić prace na lepsza i utrzymać rodzinę albo alimenty płacić. Przyjaciółkę ma, nasz autorka może ona jest pomoże w jakiś sposób. A i dlaczego ja mam przyjąć naszą autorkę pod swój dach? Ma faceta z którym jest od 5 lat więc niech myśli koleś co dalej zrobić. 5lat był kochany a teraz raptem jej nie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet który zostanie siła zmuszony do bycia ojcem zmyje sie jak błyskawica, no i bedzie wychowywała dziecko w melinie gdzie babcia z dziadkiem chleją. Co za zajebiste perspektywy!! Autorko zycze Ci duzo szczescia, moze od razu trafia Ci sie bliźniaki.... buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak Paula, ubierze dziecko w lumpeksie, znajdzie tam jakis wózek, jak postoi gdzies z dzieckiem z kartką PROSZE O JEDZENIE, to tez z głodu dzieciak nie umrze... :D ales Ty głupia baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to markowe ciuchy i wypasiony wózek jest wyznacznikiem szczescia? Co po dzieciach w markowych ciuchach??? Myśliciel ze SA bardziej szczęśliwe od tych biedniejszych??? Ze te biedniejsze nie maja szczęśliwego dzieciństwa bo nie maja co miesiąc nowych wypasionych botów i tabletow? Te biedniejsze niekiedy maja więcej niż te bogate !!! Bo maja rodziców którzy je kochają i poświęcają im swój czas... A nie siedzą całymi dniami w pracy i nawet nie wiedza co dzieci lubią. A tu na kafe co sie dzieje? Wszystkie które niby maja pieniądze mieszają z błotem biedniejszych!!!! Bo pewnie same nie sa szczęśliwe mimo paru zer na koncie i wypasionych willi... I wychowaja swoje dzieci na takie zimne dranie bez jakiejkolwiek empatii dla innych!! Wyżej sraja niż dupe maja... I właśnie przez takie matki jest podział w szkołach na biednych i bogatych !! Bo ja mam wypasiony smartwon a tobie rodzice dali stara cegle i jesteś gorszy!! Dziecku nie potrzebne markowe ciuchy do szczęścia. Wystarczy ze będzie czyste i kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy którzy jej nie pomagacie wypad z wątku!! Jak można komuś mówić że sobie nie poradzi itp... Dziewczyna chciała pewnie usłyszeć słowa otuchy a Wy cieloki tylko jej ubliżacie. Ja mówię tak: dasz radę, tak jak już ktoś powiedział, dziadki pokochają wnuka, rodzice Tobie pomogą, mam nadzieję że ojciec też się okaże pomocny :) ja też jestem po wpadce i żyjemy. Tylko trzeba otrząsnąć się z myślą i być zaradnym. Rodzice i dziadkowie pomogą bo Cie Kochają - jesteś ich dzieckiem w końcu. Moje dziecko też kiedyś zaliczy wpadkę to także mu pomogę !!! Bo kocham ****ardzo :) Powodzenia dasz radę !! http://www.bajeczki.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sledzilam ten temat od wczoraj, ale juz nie wytrzymalam i musialam napisać cos od siebie... Żeby nie było ze nie wiem co mowie, mam synka w wieku 2lat i 8 miesięcy. Zaszlam w ciąże mając 19 lat a urodziłam w wieku 20. I co? Dalam rade...To nie jest takie trudne na jakie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie produkujcie się bo to jak walka z wiatrakami i tak będą gadać. Bo są Lepsze bo mają Kasiure przecież? Bo ich dzieci są takie super ekstra bo mają buty z nike i bluze z pumy super nie? Życzę tym paniom żeby do nich przyszły dzieci jak będą mieć 16 18 lat i popowiedziały ze bd miec Dziecko pewnie też powiecie chodź dam ci kasę usuniesz. Patologiac wy weźcie poczytajcie co to znaczy... Matki od siedmiu boleści idealne. A wy dziewczyny nie odpisujcie po prostu na te głupie odżywki i się odczepia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje dziewczyny za wsparcie. O to mi chodzilo. Dziecko na pewno nie bedzie glodne. Juz predzej ja i jego ojciec. Dam mu wszystko co bede mogla.. Zaluje, ze wszystko jest tal wczesnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z nam taka historię właśnie biednej rodziny u nas z miasteczka a jest to historia dziecka z mojego przedszkola i jego rodziny. Matka mojego wychowanka jak była małą dziewczynką, nie było to zdrowe dziecko- jakieś problemy z psychiką miało. i pewnego razu zostało to dziecko zaadoptowane- Ci ludzie zawsze mieszkali u nas w mieście. Wychowali to dziecko. Dziś już jako samodzielna kobieta, urodziła dziecko i chciała dać dziecko do państwowego przedszkola. Niestety nie przyjęli jej tej dziewczynki, dwa razy co roku (bo była za biedna, i pochodziła z domu dziecka)- to jest bezprawne oczywiście. Niestety ta dziewczyna musiała przyjść do naszego przedszkola(prywatnego) gdzie ja pracuje i płacić co miesiąc. Dyrektorka oczywiście nie przyjęła normalnej sumy i płaciła w ratach taką sumę jakby płaciła za państwowe przedszkole. Dawała kasę kiedy mogła. Rodzice z przedszkola także jej pomagali dając ubrania dla tego dziewczynki. Dziś ta dziewczynka idzie do szkoły od września. Jest bardzo mądra, ładna i ma przyjaciół. W czerwcu ta matka bardzo nam dziękowała za olbrzymią pomoc, za naukę. Myślę autorko, że i Ty trafisz na swojej drodze na dobrych ludzi, którzy Ci pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko naiwna dziewczynko, ojciec dziecka zmyje sie i bedzie korzystał z zycia a Ty bedziesz pic z rozpaczy z mamusia i tatusiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera napisałam Ci autorko długi post i nie widzę go tutaj., To ja Izabellllllllla. W skrócie, jaka jest sytuacja w domu rodzinnym twojego chopaka (zachował się beznadziejnie powiedz mu że jest bardzo zminusowany u ciebie za to) poza tym czy będziecie razem wychowywać malca, czy nie to płacić będzie tak czy inaczej np w formie alimentów. Jeśli ma porządnych rodziców, wtajemnicz ich w to. U rodziców masz własny pokój? Warunki są jako takie? Masz poza tym jakieś rodzeństwo? Zostaw tu jakiś mail choćby fikcyjny, żeby był jakiś kontakt do Ciebie. Piszesz z sensem, widać ze rozgarnięta z Ciebie dziewczyna, a chłopakowi powiedz że jak tak kategorycznie nie chciał mieć dzieci to mógł sobie uciął f*iu*ta, lub wsadzać go w sęk w desce, a nie zabijać teraz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×