Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

hej:) Izulek dobre te tabletki na spalanie sa? ile w Pl kosztuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaretka_1
Hey!!! Zdeterminowana- ja mam taki sam cel!!! :) podejscie calosciowe...schudnac i wypodelowac sylwetke, oraz inne czyli zadbac o cere regularnie, wlosy, robic ladny makijaz, zadbane cialo od stop do glow, super manicure & pedicure, potem kupic pare odjazdowych ciuchow, na ile kasa pozwoli ;( zeby podkreslic nowa zajebista figure! haha. Na poczatku czuje sie ze sie tonie w tym ogromie dbania o siebie...jeszcze troche to czuje...ale stopniowo to staje sie latwiejsze :) a potem pewnie wchodzi w krew. Czasem trudno sie wziasc to tych maseczek, pedicurow itp...ale chyba chodzi o to zeby zrobic sobie maly plan np: okay, jutro robie to i to. Zeby miec jasnosc. I po trochu efekty przyjda. Fajnie ze mamy wszystkie podobne cele. Naprawde w grupie razniej. U mnie w pracy kolezanka tez sie odchudza. Zauwazylyscie, ze ludzie inaczej do Was podchodza jak jestescie zadbane? Ja to zauwazylam. Jak Cie widza tak Cie pisza. Jak osoba jest zadbana to od razu wzbudza wiekszy respekt. Izulek- tak tak :) dzis wazenie! Ja dopiero po silowni wieczorem. Co to ta tabelka?? Czarnula- gdzie jestes??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 1.08.14....75kg..... ..72,5........-0,7kg......69 Amaretka dopisz sie Kopiujesz moj wpis potem: Podaj date rozpoczecia diety Aktualna wage Spadek i cel Ja podalam wage od pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Jeśli macie ochotę zapraszam was do przyłączenia się do mnie :) facebook - Testuje Program Ewy Chodakowskiej Cwiczenia + dieta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk ja biore od pon+ dieta 0,7 mniej :-) i nie cwicze bo do jutra wieczora nie mam cieplej wody :-/ Wogole okazalo sie ze w calym miescie nie ma wody hahhaha Ciepla wode maja ci ktorzy maja piecyki gazowe Bierze sie ich 5 przed kazdym posilkiem Ja biore od 2posilku Koszt ok 60-70zl za 100tab. (Nie pamietam dokladnie) Na necie widzialam za 200tab 93zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dzis wazenie , wiec I nasza tableka 03.08.2014 .........67.4 kg.........-1.4 kg .............. 65.2 kg ................ 60 kg czyli data rozp diety- cwiczenia, ile zgubilam w tygodniu-obecna waga I cel ;) Dobrze? Pamietacie,ze moja waga moze nawalac ale do zakupu nowej zbieram sie jak do jeza. Wiec za tydzien lub za 2 jak bedzie cos nie tak to prosze o wyrozumialosc. Amaretka, fakt ludzie nas oceniaja po wygladzie, ale jak my sie lepie czujemy we wlasnej skorze to jestesmy pewniejsze siebie I od razu to widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, zrobilam tabelke troche inaczej, bo nie kopowialam twojej :( Porawcie a ja potem dopisze siebie. W sumie to mozemy wszystkie podawac wage w poniedzialek tak jak efcyk, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula 03.08.2014 .........67.4 kg.........-1.4 kg .............. 65.2 kg ................ 60 kg Izulek 01.08.2014................75kg.......-0,7kg..............72,5kg.....................69kg Efcyk 18.08.2014.........73,6kg...........-1,1kg..............72,5kg....................69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie szkodzi, poprawilam wpisala siebie z data rozpoczecia po szpitalu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam macie jakies sprawdzone menu na 3 dni chociaz? zeby sie odchudzic , bo ja nie wiem jak ulozyc co jesc i ile . ' mozecie mi napisac choc 3 dni jak powinno takie menu wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak wczoraj 3o min z Mel B, na silowni nie bylam, bo moj maz pozno wrocil z pracy, nie wiem czy dzis sie uda :( Przynajmniej nic nie podjadalam. Izulek jak tam pokusy siostry ? Mam nadzieje, ze sie nie dajesz za mocno "kusic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula od rana udalo mi sie nic nie podjesc Z obiedem musialam jechac do mamy hehhe Mam nadzieje ze do wieczora nic nie zjem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, masz sie tylko trzymac diety :) Pamietaj :) Kosztowala sporo kasy ( ale wredna materialistka jestem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju same pokusy U mnie znow pizza ale dzis nie chcialam Ostatnio po lakomstwie bylo +1 Wiec dzis rozsadek wzial gore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten kg na plusie muso poczekac jeszcze jak zejde do -6kg :-) Wtedy bedzie zmiana celu to na chwile bede mogla zaszalec z jedzonkiem heheheh Za niedlugo kolacja Dzis sie chyba skucze choc na 10min cwiczen bo az dziwne ale za nimi tesknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15.08.14....70.7 kg..... ..69.50kg........-1.3kg......65kg KURCZE udalo sie zrzucic 1.3kg :) sukces. Musze sie jeszcze bardziej postarac w nast tygodniu. wiecej cwiczyc, bo do konca wrzesnia chce wszystko zrobic..... GRATULACJE dla wszystkich dziewczyn!!!! :) zaczynamy nastepny tydzien. Izulek- tak trzymaj! wlasnie tak sie wygrywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterrr
Czesc. Zaczynam droge i ja, Start dzisiaj: 66,1kg... Cel ...60kg Dzisiaj nie mam czasu na joge, ale pojde na silownie na pol godziny, Menu dzisiaj: rano platki z owocami i jogurtem, lunch - zupa jarzynowa bez pieczywa, kolacja - losos, kalafior, salata z pomidorem. Dodatkowo: zelazo, sok z pol cytryny, zielona herbata i blonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chcecie moge wam pisac menu z mojej dietki :-) Jakie macie zapotrzebowanie kaloryczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula 03.08.2014 .........67.4 kg.........-1.4 kg .............. 65.2 kg ................ 60 kg Izulek 18.08.2014................75kg.......-0,7kg.............. 72,5kg.....................69kg Efcyk 18.08.2014.........73,6kg...........-1,1kg..............7 2,5kg....................69kg Amaretka 15.08.2014.........70,7kg.....-1,3................69,5.........65kg Zdeterr 20.08.2014......66,1kg....-0,0..... 60kg Nastepne wazenie w poniedzialek czy w srode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, dla nie sroda jest dobra do wazenia, ale w sumie to jestem otwarta. To nie duza roznica. Mam ok 5- 6kg do zrzucenia. Jasne, zapodawac menu z dietek!!! Zdeterr- wow, Ty naprawde tylko tyle jesz?? Podziwiam :) ja przy was to sie chyba obzeram :( tzn...sniadanie owsianka na mleku mala miseczka...w pracy maly jogurt naturalny 150g, lunch: kanapka z jajkiem I plasterkiem pomidora, banan I jablko. Kolacje kurczak chinski...aww .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis na silowni...widzialam dziewczyne ktora wygladala bosko! opalone cialo, pewnie znad morza wrocila, plaski brzuch, super ksztalty, widac ze cialo wypielegnowane na maxa.... teraz zwracam uwage na kobiety :) ha I podpatruje jak wygladaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my sie nie glodzimy ale odchudzamy a to roznica ;). Ok, juz nie marudze, kazda robi jak jej wygodnie I oby to skutkowalo :) Gratuluje wszystkim spadku wagi :) oby tak dalej. Amaetka nie ogladaj sie tak mocno za dziewczynami, bo cie beda podejrzewac o rozne rzeczy ;) To byl zart oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterr
Amaretka bedziemy tak wygladaly tzn bosko(!) niedlugo. Tylko trzymajamy sie razem i dopingujmy. Co to jest zebysmy nie radzily sobie z jakims sadlem (!!!). To jak mamy radzic sobie w zyciu? Aha, planowana silownie zamienilam na 5-km marsz z pracy. Nie mialam samochodu i zamiast wziac autobus - zrobilam 50 minut spaceru. Mialam dwa a nawet trzy w jednym - i ****** swieze powietrze i slonce. Czarnula, Izulek i pozostale Kolezanki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana dokonaly pomysl ze spacerem do pracy. Pewnie, ze poradzimy sobie z naszymi sloninkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×