Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Hej dziewczyny ja nadal grzeczna i ćwicząca, aż sama się nie mogę poznać z tym niegasnącym zapałem do ćwiczeń, chyba się uzależniłam od skakanki i hula hopu. Jestem tak zadowolona z tego nowego hula hopu, że nie mogłam chyba kupić nic lepszego jest po prostu idealne może jakby było jeszcze cięższe by szybciej mój cellulit rozbił, ale to i tak waży 1,36 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co się dzieje, że nikogo nie ma czy ja sama mam tu do siebie pisać? Dziewczyny co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Dzis u nas byla sliczna pogoda, dotelnilismy sie z syniem chyba na zapas ;) Dietka calkiem, calkiem ale niestety z cwiczeniami bardzo kiepsko. 10 min callanetics, mam lenia poolaczonego z okresem. Dzulia, zazdroszcze CI zapalu do cwiczen, mam nadzieje, ze u mnie bedzie tez I to szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski padam na twarz a tu dopiero poludnie,mlody daje popalic az wysiadam pisze jak mam chwilke i tu i na vitalii choroba nie chce odejsc massakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Wlasnie kawusie popijam. jak zwykle mam tyle roboty, ze nie wiem w co mam rece wlozyc. Ciekawe czy kiedys bede wyrobiona z robota ;) Mam nadzieje, ze dzis pocwicze wiecej niz wczoraj :) Izulek, kuruj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze po dlugim weekendzie bede zdrow jak ryba wlasnie robie spagetti na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek a może Ty się przejdź do lekarza a gorączkę masz? Ja zgodnie z obietnicą ćwiczę za Ciebie i siebie. Dziś zaliczyłam 30 minut hula hop, 1000 podskoków na skakance i 30 minut skalpela z Chodakowską (trochę oszukiwałam, bo nie daje rady wytrzymać wszystkich powtórzeń). Nie wiem czy jutro będę chodzić, bo ruszyłam mięśnie, które do tej pory sobie odpoczywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia bylam u lekarza dostalam kropelki na katar nawet palant mi w gardlo nie zajrzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) dzulia, ale kobieto masz zapal do cwiczen gratuluje moje synio tak mi dalo popalic, ze juz mu nawet TV wlaczylam, moze pojdzie spac w poludnie. Jak sie uda, to biore przyklad z Ciebie ;) Izulek kuruj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u lekarza w przychodni :-/ najlepsze jest to ze on na wszystko kaze mi brac 3x3 rutinoscorbin heheh moj maly bije recordy jak poszedl po 18 spac tak spi obudzil sie na mlenio pociagnal 70ml z butli u lula ale za to dal w dzien popalic ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula ja to mojej bajki puszczam jak tylko nie mogę się obrobić. Czyli często pamiętam, że kiedyś sobie obiecywałam, że moje dziecko nie będzie tv oglądać wcale, jak to życie wszystko weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, u mnie bajki to tez ostatecznosc, Moje dziecko nie oglada codziennie TV, kiedys obiecywalam sobie, ze nie bedzie TV ale sama wiesz, zycie weryfikuje wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem,ze moj maluch jak wczesniej uwielbiam tv i bajki tak teraz dluzej niz 5-10minut nie wysiedzi przed TV mykam lulac papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Widze, ze tu bardzo ciuchutko. Dzis sobota a jak zwykle mam duze plany ;) Nadrabianie zaleglosci w domu I silownia :) Ciekawe ile mi sie uda Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam gigantycznego doła. Nie chce mi się nic. Zjadłam wafelka prinncesse i wcale mi to nie poprawiło humoru, nawet nie smakował jak dawniej. Chyba muszę wyryczeć swoje to mi się poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia 3maj sie i nie daj sie x u mnie weekend aktywny jak kazdy pranie sprzatanie gotowanie jmheheh w koncu posprzatalam prawie chate na blysk jutro rano dokoncze i choc na 2h moje mieszkabko bedzie blyszczec x mlody dzis poszalal spal 3h az musialam sprawdzic czy z nin wszystko ok teraz tylko chyba raz dziennie bedzie spal wiec o cwiczeniach nie ma mowy ;-( no bo kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Dzulia, wyplacz sie, czasami to pomaga, nie stresuj sie tym batonikiem. Zapewne nie on pierwszy I nie ostatni ;) Ale od jutra ma sie pojawic Dzulia, ktora znow chwali sie ile skakala na skakance, krecila hh itp :) Izulek, korzystaj z czasu kiedy Miecio ma jedno ale za to dluga drzemke, bo niestety z czasem bedzie ona coraz krotsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dzien wazenia u mnie az spadek -0,1 musze sie postarac bardziej x zrobmy tabelke moze co? x izulek 1.11.2014...69,9...-0.1kg...68,7...60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam dziś lepszy humor a to za sprawą wagi wreszcie się odczarowała i pokazała ciut mniej niewiele ale to zawsze coś spadek 300 gram. Teraz mam 70,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek moja niunia jak miała mniej więcej rok to spała już raz dziennie i to godzinę - półtorej. Teraz ma prawie 2,5 roku a ona śpi od godziny do trzech. Problem w tym, że nigdy nie wiem ile mnie czeka luzu zazwyczaj jak zaplanuje, że będzie spać 3 bo mam tyle roboty, że dobrze by było gdyby pospała to ona wtedy śpi godzinę, a jak się nastawię na godzinę to ona trzy śpi. Taka jest przewrotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Izulek, mowisz I masz ;) izulek 1.11.2014...69,9...-0.1kg...68,7...60 Czarnula 03.08.2014...........67,6.......-0.1kg......61.5....60 U mnie spadek bez komentarza. Ale coz jest jak jest, dobrze, ze przynajmniej nie ma +. Niestety weekend nie sa dla mnie przyjazdne ;) W soobte maz robil obiad, w niedziele zabral nas do restauracji. Za tydzien bedzie lepiej. Amaretka znow sie pojawila na moement I zniknela ;) Dzulia, przy takich brzdacach jak nasze cieko jest cos zaplanowac ;) Ale taki jest ich urok. I tak Twoj aniolek sporo spi :) Zazdroszcze Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d zobacz gdzie jest Twój bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Oj cichutko tu dzis :( Ja popijam kawusie I zaraz bede sie zabierac za obiad. Dzis u mnie mielone z indyka, salatka z pekinki I ziemniaczek. Maz ma wrocic wczesniej z pracy wiec powinnam miec czas na silownie :) A jak wam mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×