Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

hej kobietki :) Moim zdaniem te super diety na ktorych sie tak ladnie chudnie niestety czesto przynosza wiecej szkod niz pozytku. Trzeba sie nauczyc zdrowo odzywiac. Trzeba sie oswoic z mysla, ze odchudzanie to dlugotrwaly okres ale za to jest bardzo duza szansa, ze obedzie sie bez efektu jo-jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, dzulia wlasnie wyslalam wam dalsze tomy katarzyny. Mam nadzieje, ze bedziecie sie dobrze bawic czytajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka narazie nie mam czasu, zaczelam kwiat pustyni i po 1str koniec obowiazki wzywaly, teraz tez wpadlam na chwile i mykam prasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasole
A propos zapotrzebowania kalorycznego: ten kalkulator ( http://calcoolator.pl/index.php?s=dzienny_kalkulator_kalorii ) mówi, że żeby schudnąć tygodniowo kilogram powinnam jeść jakieś tysiąc-tysiąc sto kalorii, a to już zakładając "średnią" aktywność fizyczną, czyli "wysiłek/ćwiczenia sportowe 3-5dni w tygodniu". Tyle chyba akurat mam tego wysiłku, bo codziennie jadę do pracy i z powrotem na rowerze, więc jakieś 8 kilometrów dziennie się uzbiera, czasem więcej, bo wszystkie rzeczy w mieście załatwiam poruszając się w ten sposób. Poza tym, niestety, moja praca to głównie siedzenie przy kompie. Ostatnio robię dużo zakupów, więc może kilometry w galeriach handlowych też się liczą..? :D Ale nie wmawiam sobie, że siedząc przez ostatnie dni w domu na dupsku chudnę przez to, że jem tysiąc kalorii. Tak dobrze to chyba nie ma. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parasole nie wiem co to za kalkulator wypatrzyłaś nie wiem też ile masz wzrostu i jaką wagę ale 1100 kalorii to chyba jest trochę mało. Może Izulek coś więcej by mogła się wypowiedzieć bo ona korzysta z porad dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parasoleczka, mi tez sie wydaje, ze 1000, 1100 kalorii to za malo. Ale u nas ekspertem expertem od wyliczania kalorii jest Izulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydawało że 1000 kalorii to za mało bo organizm zamiast spalać, to z tego 1000 robi jeszcze zapasy i metabolizm spowalnia. Parasole musisz poszukać innego kalkulatora kalorii, bo ten co Ci tak wyliczył to jakiś dziwny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro na basen i na saunę,może trochę kalorii poleci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula a czy jest pierwszy tom tej Katarzyny co mi podesłałaś na maila bo wolałabym czytać od początku. A wysłałaś mi tom od 2 - 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, nie wiem czemu nie dostalas 1-szego tomu. Juz Ci wysylam :) izule, oj biedny ten Twoj maly przystojniaczek a TY z nim :( Ja tez dzis kawkuje wlasnie. dzis mamy z mezem wychodne, przygotowana dopasowana sukieneczka I szpilki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) A co tu tak cicho? melduje, ze wczoraj bylam bardzo grzeczna, jadalam warzywa I raka. Odrobine bialego wina do obiadu, bo juz nie chcialam wygladac "podejrzanie" ;) Dzis zamierzam pocwiczyc na silowni. Dzulia, doszla ksiazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka cisza bo weekend :-) ja zmeczona totalnie,mlody zasnal mam nadzieje,ze ta noc bedzie lepsza od poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam rybę zapiekaną w pomidorach, jabłko i dwa razy po 182 kalorie w muesli, ale takim niedosładzanym. :) Przyszła też waga! 4.12 ważyłam 70,1 kg 5.12 natomiast 70,5 kg, ale tego dnia dostałam @ dziś 6.12 i waga pokazała rano 69,8 ;) Czyli można powiedzieć, że jest jakiś spadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusciutko :-( X Dziewczynki przypominam ze jutro dzien wazenia hehhe Zaraz skocze po tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014.......69,9........-1,1kg........68,1.....67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-0,9kg........60.3.......60 Dzulia 1.01.2014........83,0........-1,4............69,8.....65 Parasole .. 12.2014.......tutaj wpisujemy wage startowa spadek waga obecna cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczynki że milczałam tak długo miałam gości, sama byłam w gościach, ale dziś sporo poćwiczyłam choć to i tak się psu na budę nie zda i wredna waga spadek pokaże zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.11.2014.......69,9........-1,1kg........68,1.....67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-0,9kg........60.3.......60 Dzulia 1.01.2014........83,0........-1,4............69,8.....65 Parasole 4.12.2014........70,1........-0,3........69,8........59 Dopisałam się do tabelki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż widzę, że coś się nie edytowało tak jak powinno... :) ale wszytsko widać, już się nie mogę doczekać na te 59 kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.11.2014.......69,9........+0,2kg........68,3.....67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-0,9kg........60.3.......60 Dzulia 1.01.2014........83,0........-1,4............69,8.....65 Parasole 4.12.2014........70,1........-0,3........69,8........59 X A ja malutki plusik hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koleżanki mówiły, że oszalałam, bo przez internet kupiłam suplementy diety. Do dziś mi nic nie jest i uważam, co więcej uważam, ze mi pomagają. Brałam je za pośrednictwem aliexpress24, kupiłam na spróbowanie i nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Izulek to tak jak u mnie mały plusik, ale bardzo mnie to wkurzło dziś na wadze 70,1 więc + 0,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 1.11.2014.......69,9........+0,2kg........68,3.......67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-0,9kg........60.3.........60 Dzulia 1.01.2014........83,0........+03...........70,1........65 Parasole 4.12.2014........70,1........-0,3...........69,8........59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×