Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

hej dziewczynki wlasnie wrocilam z zakupow skusilam sie na to bialko mam zamiar zamienic kolacje na shake'a za tydzien zobaczymy jakie beda rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek chwal się co to za białko, bo ja też stosuje i ciekawa jestem czy takie jak ja. Jakiś wielkich zmian to ja po nim na zauważyłam, na ale ja dopiero 2 miesiące je spożywam. czarnula ja to do wszelkich nowości zdrowotnych to pierwsza jestem, mam mamę chorą na rak i dlatego staramy się wyłapywać wszelkie nowinki zdrowotne. Co do mojego dzisiejszego raczej wczorajszego skakania wyszły oczywiście nici, bo zdążyłam po słowie lecę wcisnąć enter i słyszę łup drzwi o szafę się obijają i wychodzi moje dziecko. Spała 2,15 jak na nią to mega długo. A teraz jest 4:33 a ja od godziny nie śpię przewalałam się z boku na bok i nie mogę zasnąć, więc nadrabiam netowe zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia mam bialko ktore nazywa sie hammer protein 95% czystego bialka spozywam 30g od wczoraj w zamian za kolacje ewentualnie druga dawke 30g bede spozywac po treningu jesli bede cwiczyc x wczoraj zrobilam mamly tescik wypilam tego shake a za ok godz pozniej zjadlam dwa kawalki pizzy czulam sie tak napchana ze szok zazwyczaj po pizzy mam 1kg do przodu a dzis na wadze okey :-) wiec wydaje mi sie ze w jakis sposob dziala x za tydzien zobaczymy pierwsze rezultaty czy beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek a czy możesz zdradzić ile kosztuje to twoje białko, bo mnie się wydaje że moje jest szalenie drogie ok 160 zł za puszkę 270 gr. A spożywa się go 2 x dziennie po 18 g też w postaci shaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek już sobie wygooglowałam to twoje białko. Z tego co na pierwszy rzut oka zauważyłam że to działa na tej samej zasadzie co moje. nawet smaki są takie same. Szkoda że to taka spirala finansowa nakręca obłędne ceny. Za dużo osób jest w to zaangażowane których nie widać a dostają pieniądze tak naprawdę za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ledwo patrze na oczy. Nie bylo spania od 24-5 h, moje dziecko mialo noc z koszmarami, musielismy go dobrze rozbudzic, bo nie mogl sie uspokoic. Potem nie mogl zasnac, itp tak do 5 Wstal marudny, bo nie wyspadny. Dzis mam kontrolna wizyte u ginekologa. Ale bedzie fajny dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, zapomnialam Ci napisac. bardzo Ci wspolczuje. naprawde dostajesz niezle po kosciach od zycia, problemy malzenskie, choroba mamy. Musisz miec duzo sily na znoszenie tego wszystkeigo. Trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh Czarnula zaczynam się przyzwyczajać do tego że życie daje mi nieźle popalić ale co tam daje radę czasem przez łzy ale idę do przodu. Izulek nie pomyliłam się z gramaturą dokładnie 270 g małe pudełko wystarcza na niecały miesiąc i kosztuje 160 zł. Jest fajne w smaku ja mam waniliowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula to miałyśmy podobną nockę. Ja jak się obudziłam o 3.30 to zasnęłam o 6 bo w nocy moje dziecko się przebudziło do siusiania i po drodze wylało mi mój sok z żurawiny, więc miałam nocne mycie podłóg, drzwi i futryny a potem już tak się rozespałam że koniec było ze spaniem aż do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia a w jakich porach i jakie dawki bierzesz? maly wykompany spi a ja w koncu moge sobie cos na necie obejrzec podaj nazwe tego swojego bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednego shaka piję na śniadanie a drugi na kolację. To białko nazywa się Vianessa. . Czarnula co z tobą gdzie jesteś smutno bez twojego optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) dzulia, dzieli nas 6 h roznicy. Jak zbieracie sie do obiadku to ja ja sniadanuje ;) Wczoraj udalo mi sie pocwiczyc, prawie 20 min na hh I 20 min callanetics. Ostatnio moj synio bardzo nie lubi jak cwicze. Znow mialam super nocke, brzdac zasmarkany, ciagle sie budzil do tego koszary jakies I znow poszlismy spac grubo 3. Ale nic, dobrze, ze juz dzis piatek. Jutro mamy tatusia caly dzien, juz sam ma dosc siedzenie w biurze I laboratorium ;) Wiec synio bedzie dbal o to zeby tatus sie nie nudzil w domu a mama bedzie nadrabiac zaleglosci w obowiazkach domowych ;) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis bardzo dietetycznie,zero odstepstw maly szaleje w chodziku,tez mi sie w nocy budzil co 15-30min na dodatek kosci mnie bola :-/ mam nadzieje ze dzis uda mi sie pocwiczyc wlasnie zjadlam obiadek a raczej pok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj też mi się udało nieźle poćwiczyć 30 minut hh i standardowo skakanka. Dziś dla odmiany robię transakcje wiązane tu kupuję tam sprzedaję. I ogólnie jestem w euforycznym nastroju. Nabyłam drogą kupna super jeansy rurki w Lidlu. Wyglądam w nich o rozmiar chudziej. Wcisnęłam się w rozmiar 42. Kosztowały całe 39 zł ale dupka wygląda super. No to tyle co u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, jestes prawdziwa bizneswoman, ciagle cos sprzedajesz, kupujesz :) Gratuluje udanych zakupow. Chetnie bysmy Cie zobaczyly w nowym nabytku. U mnie zaraz snaidanko a potem zmykamy z domu na lono natury ;) Robota w domu poczeka na nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj udało mi się sprzedać zestaw wypoczynkowy sofę z dwoma fotelami. Dziś poszłam zamówić inny zestaw i za jeden nowy fotel zapłaciłam 2400 zł więc więcej niż wzięłam za cały zestaw. Czarnnula to ze mnie raczej kiepska bizneswomen. No ale trudno będę miała wreszcie takie meble, które zawsze chciałam, ale kiedyś pan mąż się nie zgodził. Dziś poćwiczyłam tradycyjnie na skakance i hula hopie. zrobiłam masaż mojego zadka i nasmarowałam się olejkiem cynamonowym owinęłam folią i .... za chwilę wszystko ściągałam. Bardzo mnie paliło. Za mocny olejek dorobiłam zamiast 3 kropli olejku cynamonowego dodać do bazy dałam 5 i wystarczyło żeby grzało jak diabli. No a teraz delektuję się błogim spokojem bez dziecka, bo ojciec ją zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, wazne, zeby sie dobrze czuc we wlasnym domu. Mialas kase, podobaly Ci sie meble wiec je kupilas. Posluza Ci troche. Dziewczynki, wczoraj duzo ruchu na swierzym powietrzu z moimi chlopakami. Wieczorkiem prasowanie ( wciaz jestem niewyrobiona ; ) ), caly zestaw callanetics -poprawnosc cwiczen taka sobie ;) I hh. Niestety skusilam sie na ciasteczko do kawy ;( Ale co tam, dzis nie bedzie nic slodkiego :) Mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dziś znów poćwiczyłam jak zwykle skakanka i hula hop. Mam siniaki na kościach łonowych i bardzo boli jak kółko mi o nie trze. Ale nic to wytrzymam. Dziś usłyszałam komplement że bardzo schudłam i jestem bardzo z tego dumna. Dało mi to kopa do jeszcze większego wysiłku w ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzis bardzo grzesznie :-) cwiczen ak nie bylo tak nie ma trzecia nocka z rzedu do bani jutro mam wizyte u gin endo z rana wiec mam nadzieje ze choc troche uda mi sie dzis pospac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Moje duze kochanie szykuje obiadek a to mlodsze chodzi z gitara I spiewa. Moje dziecko chce byc gwiazda. A mama jak zwykle sprawdza co sie dzieje u jej kolezanek. Cos Dzulia nie jest dzis aktywna. Mam nadzieje, ze dobrze sie przynajmniej bawi ;) Oj Izulek, nieladnie ;) Jutro na pokute podwijna ilosc cwiczen. Trzymam kciuki, zebys byla zadowolona po wizycie u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula jestem aktywna ale fizycznie biegam, latam, ćwiczę załatwiam różne sprawy. Jutro część dalsza. Ach i pisałam dziś o 14. Jutro ważenie ciekawe co pokaże waga. Czy będę skakać do góry czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, nie wiem dlaczego jak pisalam to nie widzialam twojego postu :( Jak by waga nie byla to I tak bedziesz skakac na skakance I krecic hh a reszta to juz szczegol ;) Ja wlasnie popijam kawusie, czeka mnie sprzatanie kuchni po obiedzie, bo moje chlopaki poszly na drzemke. tatus jest bardziej przekonywujacy. Kurcze, wczoraj tak poszalalam z olejkowaniem wlosow, ze nie moglam ich domyc ale za to jakie blyszczace sa ;) Witaj Justys, juz teraz rozumiesz mnie czemu sie powtarzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym sie do was przylaczyc niektore dziewczyny mnie juz znaja inne nie. Tak wiec jestem mama Mateusza 10 lat i Michała prawie 7mc. Odchudzac sie zaczelam 30 wrzesnia do tej pory udalo mi zgubic juz 5kg :) jezdze na orbitreku .... od listopada chce zaczac wyzwanie przysiady w 30dni. Jem 5 posiłków dziennie zero słodyczy itd. Moj cel to 60kg do 31 grudnia ... mam nadzieje ze mnie dziewczyny przyjmiecie do swojego grona w wolnej chwili poczytam forum i dowiem sie co nieco o kazdej z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, wiesz, ze ja Cie powitam z otwartymi rekami :) Justys, tutaj podajemy wage w poniedzialek. Pilnujemy sie wzajemnie, zeby w weekend mocno nie nagrzeszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×