Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

hej kobietki Ja po obiadaku, popllotkowalam z sisotrami na skypie. Oczywiscie uszlyszalam, ze nie powinnam sie juz odchudzac. A ja to mam latwiej, bo nie pracuje I moge pozwolic sobie na odchudzanie. Kurcze, jak by slodycze inaczej kusily w domu :( Izulek, jak mozesz to zmykaj do sauny. Ja przegapilam swoje okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka jutro ide z moim :-) teraz szykuje mu obiad i zaraz wychodzimy do znajomego.. juz nie pamietam kiedy ostatnio bylam gdzies w gosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek sauna jest super pod warunkiem, że nie masz problemów ze skórą. Ja swego czasu często chodziłam na saunę. Ale wtedy miałam drobne zmiany skórne na twarzy i po każdej wizycie w saunie było coraz gorzej i wtedy zakumałam, że to właśnie od sauny. W ten sposób organizm chciał się oczyścić, ale ja wtedy pracowałam i nie mogłam wyglądać jak półtora nieszczęścia. Ale jeśli nie masz takich problemów lub wysokiego ciśnienia to zasuwaj na saunę, bo to bardzo fajna sprawa zarówno sauna fińska jak i parowa. I pamiętaj po każdej trzeba wziąć zimny prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ja wlasnie pije kawe, szybkie sniadanko I z syniem do lekarza. Dostal takiej wysypki I nie mozemy sobie z tym poradzic. maz musi isc choc na 1/2 dnia do pracy wiec weekend uroczy :( Mam nadzieje, ze znajde dzis czas na silownie to tam sie "wyladuje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzień stracony ciasto zjedzone ćwiczenia nie zrobione. Jedyne co mi się udało to dobrze sprzedać wózek po mojej niuni. Może jutro będzie lepiej. A co z Wami coś mniej się ostatnio udzielacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Dzulia, nie ma dni straconych ;) Izulek dzis imprezuje ;) Ja wyrzucilam facetow do parku a sama nadrabiam zaleglosci w prasowaniu ;) Chyba nigdy nie bedzie tak, zebym byla wyrobiona, ciagle cos do zrobienia :( Ogladalam fotki jeden dziewczyny, niby ciezsza ode mnie od o 2,5 kg ale I wyzsza o 1 cm ale normalnie taka laseczka, ze poczulam sie jak wielka, gruba I zaniedbana baba :( Nic, trzeba wiecej cwiczyc I przestac porownywac sie do innych, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Mam nadzieje, ze uda mi sie pocwiczyc jeszcze. A teraz zmykam do dalszego prasowania. Milego wieczorku laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Cos ostanio jestescie malo aktywne :( ja wczoraj nie cwiczylam, za duzo mialam roboty w domu I wraz sie nie wyrobilam. Ale wieczorem zorbilam sobie kapiel z olejkami, maseczke z glinki wiec bylo cos dla ciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś miałam w miarę udany dzień. Nauczyłam się że w weekend może być znośny jak jestem sama. Od rana poszłam sobie na ciuchy, po przyjściu do domu zrobiłam swoje 1000 podskoków i 30 minut hh. Jak już byłam spocona jak mysz ufarbowałam sobie włosy a potem kąpiel i masaż olejkami cynamonowy i grejpfrutowy. Dietowo tak sobie śniadanie bez zarzutu ale był kawałek ciasta i na obiad kluski leniwe więc tak raczej mało dietetycznie. Ale od jutra zabieram się za siebie od nowa. Chociaż boje się że waga pokaże jutro zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki przepraszam ze was zaniedbalam ale mialam busy weekend :-) jutro napisze co robilam bo dzis padam na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzenie wczoraj wogole nie dietetycznie procz obiadu, ogolnie weekend mialam spoko, w piatek bylam z moim u znajonych,sobote cala spalam wczoraj bylam na zakupach pozniej na lodach, zachaczylismy restauracje i nie obylo sie bez wesolego miasteczka sporo sie nachodzilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki izulek gratuluje spadku wagi :) Moja waga dzis to 62.1 kg, czyli taka sama jak 2 tygodnie temu ( tydzien temu nie podawalam ) Kurcze, jak zawsze w weekend przy mezu jem wiecej ale jest duzo wiecej niz w piatek :( Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie jest tak sobie 71,7 więc nie najgorzej po tygodniowym pozwalaniu sobie na zbyt wiele. Dziś już jestem grzeczna i oby tak pozostało. Ćwiczyłam około 2 godzin ale z przerwami. Izulek wielkie brawa za taki spadek. A jednak nie czekasz na mnie, może to i lepiej bo by Cie zima zastała. Czarnula nie martw się nie zawsze niedziela, w przyszłym tygodniu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasiaKasai
Jak dbać o skórę żeby był super jędrna bez zbędnego wysiłku fizycznego? Zadziałać od środka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Zalapalam niezlego dola, denerwuje mnie waga I najchetniej rzucilabym to odchudzanie. Zamiast waga spadac to idzie do gory. Nie mam czasu na cwiczenia, bo synio malo spi. Wczoraj tylko byl wieczorny zestaw callanetics a to stanowczo za malo. Wybaczcie marudzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula skąd ja to znam. Moja mala jak śpi godzinę to jest dobrze a są dni że wcale nie śpi w ciągu dnia. I smarkula nie życzy sobie żebym ćwiczyła mówi mama nie tego nie wskazując na skakankę czy hula hop. Eh to jest mega trudne jak wszystko idzie pod górkę. Więc staram się jak najwięcej jeździć na rowerze razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, cwicz jak tylko mozesz, bo jak Twoj maly mezczyzna bedzie wiekszy, to bedziesz zla na siebie, ze nie wykorzystalas tego czasu ;) owszem, staram sie z nim cwiczyc, robie przysiady, brzuszki, jakies wymachy, na poczatku robi ze mna, jak sie zmeczy to liczy moje powtorzenia a potem mu sie nudzi I skacze po mnie ;) Dzulia, nie mam szans na jazde ne rowerze z nim. Moje osiedle jest male, na uboczu ale blisko trasy szybkiego ruchu. Nie ma gdzie jezdzic :( Zreszto zostawilismy rowery w domu. Nie jest to wszystkie takie proste :( Ale nic, pomarudzilysmy wszystkie a teraz zabieramy sie do roboty. Trzeba sobie radzic jak tylko mozna najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam teraz az mi glowa wyschnie i mykam poskakac na kamieniolomy z moja nowa skakaneczka trzeba ja w koncu wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja moją skakankę dziś zaliczyłam, trochę pojeździłam na rowerze. Dieta nie najgorzej. Kupiłam folię spożywczą i przysłali mi olejki więc się będę balsamować może wyschnę jak mumia. Ale by by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula same rozgrzewające number one cynamonowy, na celulit to z linka którego mi podesłałaś, goździkowy, kamforowy, grejpfrutowy. Właśnie się wyprysznicowałam zrobiłam masaż naprzemienny wodą ciepłą i zimną, teraz naolejowałam się i owinęłam folią . Czuję jak mnie grzeją całe uda ale bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koietki :) U mnie dzis lepszy humorek, znow mam bojowy humorek do walki z kg ;) Wczoraj, niestety tylko przysiady, bo nie bylo jak cwiczyc. Izulek, a jak TY sie miewasz? Dzulia, poczytaj sobie o chia ( nasiona ) na vitali jet artykul ale tradcyjnie kafe, nie pozwola podeslac mi linku. U mnie juz te nasionka na sniadanko z owsianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja już te nasionka od dawna spożywam ale dziękuję. Dziś mam humor do niczego. Załatwiłam do końca kilka spraw w urzędzie i mam spokój na kilka miesięcy. Mała śpi jak już dawno nie spała właśnie dwie godziny minęło. A ja nic nie zrobiłam, bo byłam pewna, że zaraz wstanie więc tylko obiad wstawiłam i czekam a tu taka niespodzianka. I teraz zła jestem że chociaż nie pohulałam. Może się teraz jeszcze wezmę ?????????? Lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, tak to juz jest. Co dla jednych jest nie lada odkryciem to dla drugich to juz prawda oczywista ;) O kurcze, to Ci sie Twoja stokrotka pospala. MOj brzdac albo nie spi wcale albo bardzo krociuko, ze nawet herbaty czy kawy w spokoju nie da rady wypic. Nie przejmuj sie, nie cwiczylas ale przynjamniej odpoczelas sobie troche. To tez jest wazne w ochudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×