Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

izulek 1.11.2014.......69,9........-0.3kg........68,4......60 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-1.2kg........60.3.......60 Gatuluje spadku Izulek. dzulia, jestes kobieta do tanca I do rozanca :)Wczoraj pocwiczylam na silowni. Jak super jest pocwiczyc, szkoda, ze nastepne wyjscie dopiero w sobote :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nic niewątpliwie coś robię źle tylko nie wiem co. To tak skrzydła podcina że szok w tamtym tygodniu już się ucieszyłam bo 70,9 zobaczyłam a dziś znowu 71,2 aaaaaa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, nie przejmuj sie tak. Za tydzien bedziesz lzejsza. Mozesz byc przed okresem a wtedy sa wieksze skoki w wadze. Prawda tez jest taka, ze stress nie sprzyja odchudzaniu. Jestem pewna, ze po skakance I hh masz jedrniejsze cialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaretka dopiero teraz doczytalam wszystkie wpisy i tekst o tej dziewczynie ja wazylam 75kg moze wiecej w tym czasie sie nie wazylam wiec nie jestem pewna jak spotkalam znajomych sprzed 2-3 lat badz wiecej pytali sie czy jestem w ciazy zawsze odpowiadalam ze nie i tak poznal mnie moj i wcale nie zwracal na to uwagi x kazdy facet ma swoj gust jedni lubia grubsze,drudzy chudsze jak to mowie kazda zmora trafi na swego potwora :-D x moral z tego taki ze masz podobac sie sobie a nie komus i rob cos i zmieniaj wyglad nie dla kogos tylko dla siebie facet ma sie zakochac w tobie a nie twojej doopie badz cycach x a swoja droga mam ochote skopac ci doopsko za to pokazywanie sie i uciekanie x dzulia a moze ty masz jakies problemy zdrwotne ze ta waga tak skacze? no chyba,ze podjadasz (jak ja) wiec sie nie zdziwilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Musze sie przynac wam do slodkiego popoludnia a raczej wieczoru. Nic, dzis trzeba to jakos spalic. Odnosnie spalania, wlasnie maz spalil mi rondelek, smorodu narobil, ze hej wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek zdarza się że sobie podjem coś zakazanego ale bez przesady to jest rzadko, podejrzewam że za mało piję i regularność posiłków pozostawia wiele do życzenia. Mnie się po prostu często nie chce jeść. Dziś wcale nie ćwiczyłam cały dzień miałam rozbity bo w nocy dziecko mi jęczało 5 godzin aż o 4 z kawałkiem wymiotowała w pościel. Było kąpanie, zmiana pościeli , mycie podłogi i spieranie pościeli. O 6 zasnęła w końcu i to tak mocno że obudziła się po 12 ale ja nie miałam takiej możliwości bo o 7 dostałam telefon od znajomej że jedzie do mnie ze wsi z mięsem i będzie za pól godziny. Więc musiałam się ogarnąć i już nie spałam ale dzień do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspoczuje Dzulia, biedne malenstwo sie nacierpialo. ja dzis znow tez nie cwiczylam, maly padl a ja przegadalam z moja mama na skypie. Ale co tam, przede wszystkim rodzina. Kochana musisz jesc regularnie, bo rozwalisz sobie metabolizm. Jak sie nie wezniesz za nawadnianie organizmu to tez narobisz sobie problemow. Dziewczyno, wez sie za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia czarnulka ma racje co do corci u nas maluch chory ma zapalenie gardla i krtani w nocy wymiotuje jest na zastrzykach x codo wagi jak za malo pijesz to nie dobrze i datego waga sie waha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica mrau
schudłam 15 kilo i pojawiły mi się zmarszczki. Teraz zaczęłam używać kremu bee yes. Zobaczymy jakie efekty z tego będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wiem, że to dziś nie dzień ważenia, ale nie wytrzymałam, coś mi po prostu nie pasuje. Wiem, że regularność jest ważna, picie wody też. Ja nie piję mało, ale może do chudnięcia za mało. Są dni że piję 1,5 a są też takie, że 2 ale rzadko przeważnie od 1,2 do 1,5 l. Ale do rzeczy dziś waga pokazała 70,4 aż oczy przecierałam ze zdumienia i właziłam na wagę kilka razy przestawiając ją w różne miejsca. Wynik ciągle ten sam hurrrrrrra. Przecież w poniedziałek było 71,2 to prawie kilogram różnicy przez dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam saunę z aufgusami,to jest świetnie relaksujące i poprawiające nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dzulia ;) Organizm kobiecy to nie maszyna, ktora zawsze tak samo wazy. Nosze kochane hormony powoduja, ze jestesmy zmienne nie tylko w humorkach ale takze I wadze ;) A jak bedziesz malo pic to ciagle bedziesz miec skoki wagowe, bo woda jako towar deficytowy bedzie zastrzymywana ;) Oczywiscie, ze sie ciesze Twoja waga :) Tak myslalam, ze to chwilowe zalamanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia ja rano wazylam 69,1 a chwile temu 68,8 bo.... Od wczodaj mi sie woda zatrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja juz na nogach od 4 koncze pic wlasnie kawke, dzzulia wczoraj kupilam sok bio z zurawinymyslalam ze mi ryjek poprzestawia taki kwasny, dolalam sobie troche do wody na dzis i jest ok waga wrocila do normy, cala noc wstawalam siusiu hehhe X Znow mnie jakies chorobsko dopadlo, kaszel mnie dusil cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Tu dzulia nie wiem czemu kafeteria nie chce mnie zalogować. Izulek bój się Boga ten sok to się pije rozcieńczony w proporcjach 150 ml soku i 850 wody. Więc kilka razy więcej wody niż soku i nie próbuj inaczej bo możesz sobie zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) izulek, sprawdz w lusterku czy nie masz na stale powykrzywianej buzi po tym soku ;) na 100 % nie bedzie zadnej bakterii w Twoim pecherzu moczowym ;) Dzulia, loguj sie jak zawsze, jak cafeteria nie chce cie zalogowac to I tak otwieraj "ulubione" a bedziesz zalogowana. Ja tak mam bardzo czesto. dziewczyny, wczoraj poleglam na calej lini. Moje dziecko tak mi dalo popalic, ze "zajadalam zmeczenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
oj Izulek przykro mi że się wcześniej nie zgadałyśmy, jak chcesz żeby poleciały Ci obwody to powinnaś pić codziennie po około 1,5 litra takiego rozcieńczonego soku przez przynajmniej miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie. mozna do was dolaczyc? o jakim soku piszecie? tez bym chciala schudnac w obwodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka44
a zwlaszacza z brzucha obwody, tali, no i oponka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz doczytala, o jaki sok chodzi, ja wypilam go 10 butelek , ale rozcienzcalam z woada, i z brzucha mi nic nie spaddlo, juz nie pije dfluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewka, serdecznie zapraszamy :) Napisz cos o sobie, z jakiej wagi startujesz, ile masz wzrotu, czy cwiczysz itp Co poniedzialek podajemy spadek wagi. mamy tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mewka Mewka nie wiem jakiej gramatury były te soki Twoje soki ale ja wypiłam około 15 litrów tego soku nierozcieńczonego jak do tego dodać wodę to by było około 90 litrów soku i w obwodach mi zeszło ponad 55 cm w samych biodrach 12 cm a w udach po 13 cm. Więc to naprawdę działa. Tylko trzeba się nie poddawać. Może też jest ważne gdzie ma się tłuszczyk. Mnie się najbardziej odkłada na tyłku i udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek88
Hej mewka witj w klubie :-) X Dzulia ja pilam tylko jednorazowo bo mi sie woda zatrzymala i zeby pobudzic nerki i pecherz Wlalam ok 50ml do wody i dzis ja popijam X Pozatym jestem chora wzrasta mi goraczka j czuje sie koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Izulek to pewnie przez to że nie wyleczyłaś do końca poprzedniego przeziębienia a to niesie ze sobą sporo komplikacji. Idź do lekarza bo może Ty masz coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia bylam dzis dostalam 3 tabletki antybiotyku. Temp mam caly czas 37,5. Zobaczymy jak bede sie w weekend czula, jak nic nie bedzie przechodzic to pojde do przychod i dyzurujacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, 3 dni antybiotyku to po mojemu stanowczo za malo :( Ale skoro masz stan podgoraczkowy to znaczy, ze twoj organism tez sam walczy. Ja nie mam nigdy goraczki ale tak mi zabiera sily, ze nie moge ruszyc reka, noga. Zdrowiej nasza bidulko, bo Cie Miecio potrzebuje :) MY tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka u mnie goraczka zawsze od gardla przzy 37 czuje sie juz jakby tramwaj mnie rozjechal masakra wszystkie miesnie i stawy mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×