Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość gość
Może po prostu nigdy nie trafiłaś na dobrego dietetyka, który Cię poprowadził? Ja polecam http://hh-life.pl/schudnij-zdrowo-przed-sylwestrem/, dzięki nim zdrowo zrzuciłam 20 kg i świetnie się czuję. Mam dobre wyniki badań a dieta była ułozona w oparciu o to co lubię więc nie było cierpienia :). Wiem, że mają teraz jakąś promocję cenową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Izulek wierzę że tak masz moja koleżanka też przy zwykłym przeziębieniu ale ze stanem podgorączkowym umiera. Ja przez dwa tygodnie miałam 39- 40 i w miarę normalnie funkcjonowałam, więc to jest kwestia bardzo indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to zazdroszcze ja jak mam 39-40 to majacze do tego dochodza nerki i jestem polprzytomna ze do lazienki ide po scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogosiaa
O siebie trzeba niestety albo stety dbać. Ruch, dobra dieta, czasami jakiś masaż i od razu kobieta lepiej się czuje. Jeżeli macie problem z ruchem możecie ćwiczyć w domu: http://www.metasport.pl/ tutaj jest gotowy zestaw treningów do wykorzystania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Czemu tu dzis tak pusto? Ja wlasnie popijam kawusie I zmykam do pracy. Jak zwykle jestem nie wyrobiona. Znow sie nazbieralo prasowania, ze hej Ale jak by nie bylo, dzis musi byc silownia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad niemnem1
jestem za i nie przeciw! :) gotowa do przemiany na razie stosuję bee pure, ale wyrażam gotowość do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki wlasnie wrocilam z silowni. Ale mi sie dzis dobrze cwiczylo, albo bylam tak steskniona porzadnego wysilku albo l-carnityna dzialala. Prawie 1.5 h zlecialo nie wiadomo kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafilam na fajna strone o odzywianiu dietkowaniu i zachecam do przeczytania odzywianie.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczuplaski właśnie pozbyłam się dwudniowych gości. przyjechała koleżanka z dzieckiem w piątek i dziś właśnie wyjechała. Miałam niezły rejwach w domu, jednak co dwoje dzieci to nie jedno. Z dietą poszalałam zjadłam tonę pysznych gołąbków mojej własnej roboty, z ziemniakami, dwa razy deser raz owocowy ale drugi to sernik, rolada z bitą śmietaną i bezą i babeczki serowe myślałam że wczoraj pęknę tak byłam obżarta. Dziś ze strachu weszłam na wagę bo chciałam się przygotować na jutrzejsze ważenie. O skutkach napiszę jutro mam nadzieję, że nie będzie gorzej. Zaraz się biorę za skakankę i hula hop. Mam południe i wczesne popołudnie tylko dla siebie więc muszę je dobrze wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieladnie, nieladnie ale ja tez poszalalam byly paczki i pizza heh ale o dziwo dzis na wadze, - 0,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Dzulia, jednym slowem byla niezla rozpusta ;) Kolezanka zauwazyla, ze "utopolas tyle sloninki" Zaczelam juz Cie podejrzewac, ze masz dosc naszego towarzystwa I po malu zaczynasz znikac;) izulek, ale fuksiara jestes, tyle sie objesc I byc na -. Ja w poniedzialek bede na +, teraz walcze, zeby byl jak najmniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka od dwoch dni biore regularnie moje tabletki i podejrzewam ze to od tego ten minusik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014.......69,9........+0,6kg........69,0......67 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-1.2kg........60.3.......60 Dzulia 1.01.2014........83.....-1,4......69,8.....65 X Zmienilam cel na 2kg bo mnie szlag trafia nie wiem skad zlapalam plus :-/ X Dzulia i mewka wpiszcie sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek nie bardzo rozumiem tą tabelkę może lepiej będzie jak podam dane a Ty wpisz tak jak chcesz. Zaczęłam odchudzanie 01.01.2014 z wagą 83 tydzień temu było 71,2 kg dziś jest 69,8 kg kolejny cel 65 kg, cel końcowy 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zauważyłyście ale jeśli nie to WYKRZYCZĘ to ze szczęścia całemu światu waga wreszcie ruszyła i to jak 1,4 kg. Może obżarstwo pomogło. Sama nie wiem czemu tak jest. Pewnie bita śmietana tak na mnie działa hahaha Najważniejsze że mam w końcu szóstkę z przodu 69,8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Dzulia, gratuluje serdecznie :) Tak dlugo czekalas na -. Juz gdzies czytalam, ze jak sie nie chudnie mimo wielu wysilkow to warto sporobowac jesc wiecej, zeby potem znow ograniczyc ilosc kalorii. W Twoim przypadku zadzialalo. U mnie maly +, ale jestem przed okresem wiec nie narzekam :) izulek 1.11.2014.......69,9........+0,6kg........69,0......67 Czarnula 03.08.2014.....67,6....... +0.2 kg........60.3.......60 Dzulia 1.01.2014........83.....-1,4......69,8.....65 Wczoraj zrobilam caly zestaw callanetics. Widzialam postepy dziewczyny po 16 h cwiczen, normalnie szczeka mi opadla. Niezle mnie zmotywowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie spijam wodę z cytrynką i myślałam że coś nowego tu zobaczę a tu cisza. Mam nadzieję że dziś mi się uda poćwiczyć bo wczoraj miałam cały dzień dla dziecka o sobie nawet przez chwilę nie pomyślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ja wczoraj pocwiczylam caly zestaw callaetics. Przyznam sie wam, ze coraz gorzej mi idzie walka z kg, jestem przed okresem a wtedy wiecej bym jadla. Moze I pogoda ma wplyw :( Ale I tak nie poddam sie bez walki. Mam nadzieje, ze wam idzie lepiej. Kobietki jutro jade do domu, wiec albo sie z wami przywitam albo odezwe sie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w sieci stokrotka od czwartku sok bio z zurawiny za 16 zl butelka - promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ostatnio cos u nas cichutko :( Ja dzis dzien bez cwiczonek, przez 2 dni callaneticsu moje szlachetne 4 litery czuje dosc mocno. Jutro na pewno dzien bez cwiczen, bo jedzimy do domu. troche kiepsko, ze dzis zaneidbalam trening tym bardziej, ze do konca tygodnia bedziemy lenichowac. Od niedzieli rozpoczyna sie adwent, jak zwykle u mnie bez slodyczny. To taki moj zwyczaj od dziecka, zawsze sie udawalo, ale nie wiem jak bedzie w tym roku. dzulia, jak twoje nogi po skakance. Gdzies czytalam, ze dobrze po tym rozacaigac miesnie lydek, zeby sie za mocno nie rozbudowaly. Nie wiem czy dam rade sie jutro odezwac, jak by co do czwartku. Trzymajcie kciuki, zebym za mocno nie przytyla po Thanks giving ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, jak chcesz to moge Ci na e-mail podeslac fajne, babskie czytadelka. Dla mnie nie ma nic lepszego niz odpoczynek przy dobrej ksiazce ;) izulek, wiesz o czym pisze ;) Jak by co, oczywiscie propozycja jest takze dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzulia 76
Czarnula poproszę o te czytadła. Tylko nie wiem jak podać Ci mam maila. Co do skakanki to nie wiedziałam że po trzeba się porozciągać i faktycznie łydki mi się nie podobają są bardzo twarde i nic praktycznie nie schudły uda miały i nadal mają sporo tłuszczu i tu ładnie to schodzi w obwodzie. Więc co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mam ciezka noc za soba, drzemnelam sie pol h ale skutki niewyspania daja sie we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×