Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

hejka bylam zajeta i nie mialam jak napisac,pozatym jak tylko chce cos napisac to moj zaraz sie pyta ,,zlamac ci telefon"? u mnie dzis na obiadek pieczen wolowa duszona z warzywkami i ziemniaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam dzień dziecka bo bez dziecka. Pan mąż zabrał ją pierwszy raz na cały dzień niestety myślałam że mnie szlak trafi jak przez okno zobaczyłam że jego panienka czeka ze swoim dzieckiem na niego i moje dziecko na dole. Nie wiem co powinnam zrobić i jak zareagować na takie pomysły jeszcze mojego męża. No nic. Później udało mi się poćwiczyć, posprzątać i odpocząć. Szkoda że tak rzadko mam takie chwile tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia kazdemu przyda sie dzien dziecka bez dzecka :-) ja musze czekac do soboty, choc to i tak nic nie da bo w niedziele robimy malemu roczek wiec czeka mnie pieczenie ciast,zakupy itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Dzulia, zachowanie Twojego meza zostawie bez komenatarza, bo po prostu brak mi slow. Przynajmniej mialas za to troche czasu dla siebie :) Ja wczoraj pocwiczylam troche na silowni, nie tyle ile bym chciala. Niestety przez to moje nieszczesne prasowanie za pozno wyszlam z domu a balam sie wracac po nocy dlatego nie zrobilam calego treningu. Ale nic, mam nadzieje, ze w sobote bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula ja też wreszcie poćwiczyłam bo trzy dni sobota, niedziela i poniedziałek to nawet palcem nie ruszyłam. Wczoraj i dziś tradycyjnie skakanka i hula hop. Nasz Izulek szaleje z nowymi wątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Cos cichutko tu dzis. Ja od samego rana wzielam sie za sprzatanie. Pomyslec sobie, ze kiedys u mnie wszystko bylo tak posprzatane. Dzis, z jednej strony sprzatam a z drugiej strony brzdac poprawia po mnie ;) Wczoraj udalo mi sie wyskoczyc 1 h na silownie. Jak ja zaluje, ze nie moge czesciej cwiczyc :( Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czarnula wpadłam tu tylko na moment bo lecę sprzątać, jeść i wszystko naraz doba jest za krótka. Mam roboty od groma ale przynajmniej czas leci i trochę zarobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sprzatam dzis, jedna lazienka juz prawie posprzatana, jeszcze jedna w planach ;) Powinnam powyrzucac stare ciuchy ale troche sie boje, ze jak przytyje to zostane bez ubran ;) Owocnego zarabiania Dzulia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula mi tak jakoś głupio pisać skoro Wy się wyniosłyście na inny wątek. Nie wiem czemu czy ten był zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzulia, ja zawsze pisalam na 2 watkach. Ten byl pierwszy, to dzieki Amaretce zaczlam odchudzac sie, decyzja podjeta bez zastanowienia. Przez kilka dni bylo tu bardzo cicho wiec dolaczylam sie do innego, tam wlasnie pisala tez nasza Izulek. Ten zaczol znow odzywiac ale tam polubilam kilka dziewczyn. I tak sie powtarzam ;) Dopoki, bedziesz tu pisac to ja tez. No chyba, ze juz Ci sie to znudzilo :( Oczywiscie, mozesz pisac z name na tym nowym a ten przejdzie do historii. Decyzja nalezy do Ciebie :) Mam nadzieje, ze jak jutro bede popijac poranna kawe to poczytam jak Ci mija dzien. dzis mialam isc na silownie, jak nam synio "padl w objecia Orfeusza" Maz jednak zaprosil mnie wspolne ogladanie TV, tak dawno tego nie robilismy, ze skusilam sie. Niestety on tez szykowal obiad a ja sie w tym czasie bawilam z syniem, wiec posilek byl bardziej kaloryczny. Ale co tam, raz sie zyje. dzis zaczelam robic porzadki w szafie, wyrzucilam 7 par eleganckich spodni ( 2 pary zostawilam w razie efektu jo-jo ). Jeszcze nie robilam porzadku z kieckami ;) Za 2 tygodnie jade do domu, tam tez bedzie sporo rzeczy do kontenerow dla biednych, niektore nawet z metkami. Mimo wszystko I tak jestem zadowolona z efektow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Przepraszam za to ze ciagle pojawiam sie a potem znow znikam! To jest zwiazane z tym ze poprostu odpuscilam sobie odchudzanie. Moze potrzebowalam tego wtedy. Ale wiecie co? Caly czas odzywa sie we mnie mysl, masz kilka kilogramow za duzo, czuje to. Probowalam sie oszukac mowilam sobie jest OKAY. Tylko ze nie jest. Najgorszy jest brzuch I uda. Podziwiam Was ze jestescie takie wytrwale! Na szczescie przynajmniej czesc o pielegnacji robilam czyli maseczki peeling mask na wlosy peeling enzymatyczny :) Ale wiem ze dopuki ze doprowadze ciala do porzadku nie bede szczesliwa I czula sie dobrze. @ Czarnulka pytalas ile mam lat...28. Teraz nie mam faceta. Wiec moglabym poswiecic czas I zadbac o figure, bo potem jak kogos poznam to bede sie czula super jako kobieta. A jak tego nie zrobie...... :(:( Dzis 30 min fitness- od czegos trzeba zaczac. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Czarnula Ja tez wczoraj robilam porzadki w szafie. Chce zostawic tylko super rzeczy a reszte sprzedac na ebay. Bedziesz kupowac cos nowego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Amaretka jak milo widziec twoje usmiechniete sloneczko. Juz zaczelam sie przyzwyczajac, ze znika za chmurkami a potem sie pojawia ;) Dobrze, ze ciagle dbasz o siebie :) Fitness tez sie chwali. Jak sie nie ma kasy lub mozliwoscie na silownie to mozna cos probowac robic w domu. Odrobina dobrej checi, niestety u mnie to roznie bywa ostatnio. Wczoraj powinnam isc na silownie to przebimbalam z mezem przed TV. No cos, trzeba dbac jednak o stosunki malenskie ;) Wczoraj wieczorem naoliwkowalam wlosy I nie mialam sily, zeby ich umyc. Zrobilam to dopiero dzis rano, powinny byc tak odzywione, ze hej. Amareka, juz kupilam sobie kilka rzeczy w mniejszym rozmiarze. Za 2 tygodnie planuje nastepne zakupy ( bede miec nianke ) W Polsce jest ebay? A moze Ty tez na emigracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Czarnulka !!!! :) dzieki za mile slowo Bardzo dobrze zrobilas ze spedzilas czas z mezem. Trzeba zachowac rownowage. Mieszkam w anglii. Stad ebay;) wlasnie porobilam zdjecia I robie ogromny sale! A za to co zarobie pojde do TK Maxx na zakupy. Tez nie chce nie wiadomo czego kupowac bo przeciez chce miec mniejszy rozmiar. Jak u Ciebie postepy, ile teraz wazysz? duzo Ci jeszcze zostalo do tej wagi ktora chcesz miec??? ja mysle ze u mnie to jest blokada w podswiadomosci, tak jakbym nie pozwalala sobie na bycie tym kim chce byc. jakbym bala sie ruszyc z miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mowia' fake it until you make it' sprobuje tego ;) czyli wiadomo udawaj ze juz teraz jestes taka osoba jaka chcesz byc! a po jakims czasie to wejdzie Ci w krew. Czym olejujesz wlosy??? ja mam coconut oil. bardzo ladnie pachnie, polecam. trudno sie zmywa troszke ale to tak ze wszystkim. W tamtym tygodniu bylam u fryzjera! Super mi babeczka sciela!!! bardzo zadowolona jestem. teraz tylko musze stanac na wysokosci zadania I poswiecic troche czasu rano na modelowanie...zeby takie fajne loczki byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, ja mam slabosc do kosmetykow, zawsze jest zapas ;) Teraz mam olejeke araganowy, olejek aragnowy z wyciagiem jagod acai, olejek avocado. Co do wagi, to cel tuz, tuz ;) Waze ok 61 kg a cel mial byc 60 ale przesune go chyba na 58. Nie wiem czy czasem moja waga nie zaniza ;( Z inna zgadzala, ale jak ostatnio bylam u lekarza to jednak byla roznica. moj wzrost to 168. Ciagle uwazam, ze chyba masz za duze wymagania co do swojej osby. Czas na plubienie siebie, a zdrowe odchudzanie I dbanie o siebie to tylko maly bonus zeby czlowiek lepiej sie poczul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co chyba jest w tym troche racji :( Poprostu nigdy nie dostalam od zycia tego czego chcialam, no ale pocieszam sie ze jeszcze wszystko przede mna. Najbardziej brakuje mi teraz faceta. I pomyslalam ze jakbym naprawde super wygladala to emanowalabym tym czyms I przyciaglelabym do siebie odpowiedniego faceta. Ktos tam sie pojawia ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula- gratulacje!!! super wynik !!!! naprawde Cie podziwiam.... I Twoja sile I determinacje w dazeniu do celu. Juz jestes prawie na mecie :) A robisz dalej smoothie? Olejek avocado? nigdy nie probowalam brzmi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaretka, tak jak bylo wczesniej jestem na MZ ;) jem to co moi faceci, tylko troche mniej, tam gdzie sie da wersja light. Wczoraj np na obiad moj maz przygotowal baranine z kasza gryczana. Moi faceci jadli kasze z boczkiem a ja z wody. Wczoraj na deser byl smoothie z truskawkami I jagodami. Nie masz mnie za co podziwiac. bardzo sie "slimacze" z moim odchudzaniem, przez 2 tygodnie byly nawet malutkie + 0.1, 0.2 ale na szczesnie sytuacja wrocila pod kontrole Co do faceta, jedne spotykaja tego swojego, jedynego wczesniej, inne pozniej. Ja swojego meza spotkalam jak mialam 31 a dzis nie zamienilam bym go na zadnego innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba taka metoda jest najlepsza, male kroki. A nie drastyczne zmiany. Ja przynajmniej sie do drastycznych zmian nie nadaje! Baranina z kasza gryczana, ale mi narobilas smaka!!!! ha Wiesz tez wole poznac wlasciwa osobe nawet jesli jest to pozniej niz niewlasciwa I potem miec przekichane. Warto czekac na cos dobrego. Ja wierze w jakies przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto co znalazlam na innym topiku, czyli moze jakbym nie byla taka gruba to bym znalazla fajnego faceta ;) ''co to znaczy nieco schudnac? bo wiesz, to ze masz ladna twarz i fajny charakter, to czesto za malo powiem na wlasnym przykladzie - wszyscy znajomi traktowali mnie jako super kolezanke, mam sliczna twarz i wiedzialam o tym zawsze, jestem mila, sympatyczna, swietnie dogaduje sie z ludzmi w koncu musialam wyjechac za granice do pracy, ciezkiej pracy i jak wrocilam - o 15 kg chudsza z pieknym cialem, nagle kazdy znajomy zechcial ze mna byc oni sa naprawde zwrokowcami, i nieco schudnac to mozna chciec 2-3 kg (jesli wazy sie np 57 kg), oczywiscie nie uogolniam - mam kolezanke bardzo szczupla, sympatyczna, w wieku 31 nigdy nie miala faceta, calowala sie z dwoma, ale w niej sa akurat takie wady, ktore odstraszaja facetow - jedni twierdza, ze jest bardzo nudna, drudzy, ze jest aseksualna (porusza sie w specyficzny, meski sposob), jeszcze innym przeszkadza, ze jest skapa takze pomysl - moze albo wyglad, albo ktoras z twoich wad odstrasza facetow i mamy odpowiedz - schudnij najpierw te 10 kilo i zauwazysz automatycznie, ze sie toba interesuja fajni faceci bo, jak sie domyslam, nie chce otylych, grubych, glupich czy niewyksztalconych, tylko na poziomie, inteligentego i fajnego, dowcipnego faceta - a taki zechce tylko szczupla dziewczyne bez kompleksow ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Dzulia, czemu sie nie odzywasz? Moj obiad piecze sie w piekarniku. kalorycznosc ujdzie ale na pewno bedzie smaczny. Roladka z kurczaka z nadziem z pieczarek, paprika, cebula. Do tego fasolka szparagowa, faceci do tego ziemniaczki, ja bez. Amaretka nie ma recpety na szczesliwy zwiazek. Kazdy jest inny, co dla jednego jest podstawa dla innego wieja nuda I odwrotnie. Wyglad zewnetrzy to jest plusem ale tylko na poczatku. Z czasem inne rzeczy sa bardziej cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarnula u mnie świat oszalał nie mam czasu iść do wc. Teraz wreszcie usiadłam i trochę tu postukam. Rano przyjechał ojciec mojego dziecka i myślałam, że będę miała czas dla siebie, ale nic bardziej mylnego. Sąsiad się remontuje i co chwila zmienia ciśnienie w rurach, aż wreszcie rozwalił min spłuczkę w wc. Woda przelatywała przez kibel, więc zakręciłam wodę, żeby nie zapłacić za nią jak za zboże. Wstawiłam pranie i pralka w połowie prania przestała prać, więc patrzę co się dzieje wywaliłam wszystkie rzeczy z pralki, odkręciłam filtr oczyściłam go, wyjęłam rurę odpływową i dopływową wyczyściłam sitko i nadal nic. Zaczęłam szukać gwarancji okazało się, że dwa lata minęło 14 listopada tego roku. Myślałam że mnie szlak trafi. I w tym momencie doznałam olśnienia pralka nie pierze, bo wodę zakręciłam, bo mi przecież kibel przeciekał. Odkręciłam wodę w pionie i pralka ruszyła, ale dwie godziny wyjęte z odpoczynku i potop w całej łazience, szorowanie podłogi i generalnie sprzątanie. Później ćwiczyłam godzinę na hula hopie i 1100 podskoków zrobiłam. Wzięłam prysznic, bo na 16 miał przyjechać facet po te meble co to sprzedałam 3 tygodnie temu, ale okazało się, że jednak nie przyjedzie bo kierowca mu nawalił, i dzwonił ze 20 razy, żeby się umówić, przemówić, domówić i 10 razy zmieniał zdanie. Jak ja nie lubię takich sytuacji. W końcu pojawiło się moje dziecko a facet i tak nie przyjechał. Ma przyjechać jutro. Uff ale się napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski czekam na nowym watku i czekam i czekam... Dzulia zalozylam nowy watek zebysmy byly wszystkie na jednym :-) Na starym watku zostala tylko jedna dziewczyna bo reszta sie przeniosla na vitalie a my nie chcialysmy jej zostawic X Amaretka ciesze sie, ze wrocilas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014.......69,9........-0.3kg........68,4......60 Czarnula 03.08.2014.....67,6.......-0.1kg........61.5.......60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×