Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amaretka_1

Odchudzamy sie i pielegnujemy

Polecane posty

Gość Zdeterr
Czesc Dziewczyny! Wyjechalam na troche, co odbilo sie niedobrze na mojej diecie. Wczoraj wazenie (pamietam:-) i - 66,1kg. czyli dokladnie tyle samo, co w dniu rozpoczecia "odchudzania". Bylo juz ok 64 chyba, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przede mną chyba spokojniejszy dzień. Tylko trasa mnie czeka długa samochodem ale to nic w porównaniu z tym co się dzieje w moim życiu. Czarnula co do burdelu w domu to wyluzuj. Ja nie pamiętam kiedy miałam porządek dłużej niż pół godziny. Jak mała śpi to ja sprzątam gotuję, piorę, prasuję tylko nie wiem po jakie licho sprzątam, bo jak moje dziecko wstanie z nową energią to w parę chwil jest taki Sajgon jakby trąba powietrzna przeszła przez mieszkanie. Co do grzeczności córki można by wiele sobie życzyć i z tego powodu też mam częste załamki, ale leczę się z nich jak zapraszam koleżankę z jej synem który jest starszy o 3 miesiące od mojej a jest tak niegrzeczny, że wtedy Bogu dziękuję że ja mam takie grzeczne i kochane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wrocila do nas "marnotrawana corka". Zdeter nie martw sie, tak to jest, ze po wyjazdach jest nas wiecej. Czas poprostu znow zabierac sie za robote. Ja woczoraj sobie pocwiczylam 20 min na orbi, 10 min na rowerku I 5 min na hh. dzulia baw sie dobrze u znajomych :) Psychicznie odpoczniesz, nabierzesz dystansu do zycia a Twoj maly aniolek wyhasa sie na wsi :) Izulek, ciesze sie, ze nie masz do mnie urazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, 5 grudnia mamy z mezem Bozo Narodzeniowa kolacje w eleganckiej resauracji z ludzmi z ktorymi pracuje. Mam wieksza motywacje, zeby jeszcze troche sie pomeczyc I kupic sobie jakas naprawde ladna sukienke I udawac jako to ja ladna, mloda I szczupla itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula nie mam za co :) dzis grzecznie dietkuje sprzatam piore itd dzien jak co dzien jutro ide do fryzjera sciac troche popalonych wlosow heh w koncu sie doczekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, obiecalas nam fotke w nowej blizecze. Chetnie bysmy zobaczyly Cie po wizycie u fryzjera, ale ta fotke CI darujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro po fryzjerze poprosze mojego zeby zrobil ostatnio mial checi ale maly nie dal mu pstryknac bo chcial tel do zabawy ja juz p 20min treningu maly usnal poczekam chwil pare i zostala mi h jeszcze ale nie wiem czy tyle dam rade bo dawno nie cwiczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki w ten piekny sobotni poranek usmiech.gif ja juz po sniadanku wstalam dzis w jakims szampanskim nastroju mam nadzieje ze do wiezora sie utrzyma nawet kawy pic nie musialam smiech.gif zalozylam okulary,bo musze oczy spowrotem przyzwyczaic do noszenia zaraz biore sie za genealne sprzatanie jak co sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Wczoraj pocwiczylam 1 h na silowni :) A co bedzie dzis, zobaczymy ;) na razie musze wypic kawe I sie obudzic ;) Dzulia, jak po wizycie I znjaomych? Zdeterrr a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem r*******a emocjonalnie jak nie bede sie dluzej odzywac nie martwcie sie poprostu musze sie pozbierac oczywiscie postaram sie was czytac dajecie mi wiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, co sie dzieje? Wiesz gdzie mozesz zawsze napisac, niestety nie zawsze odpowiedz moze byc zadowalajaca ;) A jak poprostu potrzebujesz czasu dla siebie to my tu bedziemy, poczekamy na CIebie :). Nie poddawaj sie, tak dobrze Ci ostatnio szlo. Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam depresje za tydz jak siostra wroci ide do pdychologa/psychiatry juz raz to przechodzilam ale mam pod opieka moj skarb wiec musze to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja już po wojażach. Wróciłam wczoraj wieczorem ledwie żywa. Wiejskie powietrze daje miastuchom nieźle popalić. Miałam jechać na jeden dzień a koniec końców zostałam na noc i kolejny cały dzień. Było super, masa nowych ludzi i jak to na wsi każdy każdego zna i jak u sąsiada nowy samochód przyjeżdża to trzeba zajrzeć i zobaczyć kto to. Dzieci mają tam Eldorado nikt się nie martwi, że coś im się stanie a nawet na wieczór ciężko je zagonić do domu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona gdyby nie waga bo na pewno przytyłam, jadłam typowe polskie żarcie kluchy śląskie kapustę, kotlety i ciasto. Ale od dzisiaj wracam na właściwe tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzulia, super, ze tak wypoczelyscie, bo na pewno Twoj aniolek niezle sie bawil. Mogla sie wreszcie wybiegac I nikt na nia nie krzycal -uwazaj skarbie, chodnik, upadniesz, nie mozesz wybiegac, bo to ulica I jezdza samochody itp Mama zrobila sobie "cheat day", ponoc jest od czasu do czasu dobry, zeby wmowic organizmowi, ze juz sie nie odchudzamy ;) Izulek, kochana, nie daj sie chorobie I walcz z nia dla siebie, swojego siostrzenca, bo on bardzo potrzebuje Cioci :) I wszystkich CI bliskiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam stresa z jutrzejszym ważeniem po dwudniowym obżarstwie. Dziś było poprawnie skakanka i standardowe 1000 podskoków plus hh które jest świetne bo ciężkie i można nim kręcić nawet na biodrach czego nie mogłam robić tym hh z wypustkami, pohulałam 15 minut dieta też w porządku ale jak jutro pokaże 73 to się nie zdziwię. Izulek a jeśli można wiedzieć co Ci dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zdrowieprzedewszystkim czy uważasz że któraś z nas stosuje jakieś tabletki? Przeczytałam ten wątek od początku i właśnie dlatego się włączyłam do tematu bo dziewczyny stosują racjonalną dietę i ćwiczą i w ten sposób się odchudzają. Ja nie piję żadnych ziółek i w 3 miesiące schudłam ponad 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie dzis 70 wiec spadek 0,4kg :/ musze sie zabrac ostro bo ta szostka caly czas mi ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek u mnie też 6 z przodu ciągle się oddala. Dziś waga pokazała 71,8 a w piątek przed wyjazdem było 71,2 i szlak mnie trafia że tak to długo trwa. Pewnie jeszcze miesiąc zanim ujrzę 69. No cóż za grzeszki się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz drugi raz uciekla mi szostka :-/ ale nadal ja gonie heheh robie wlasnie dietetyczna pizze x co do tych tabletek, ja biore lipotropic (spalacz tluszczu) zawsze przed treningiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Nie podlamujcie sie tak ta waga. Same wiecie, ze jednak w odchudzaniu trzeba cierpliwosci I nie mozna chciec za mocna ( tak jak zajsciem ciaze, przynajmniej u mnie tak bylo, jak odpuscilam soebie to zaskoczylo od razu ;) U mnie jest spadek od zeszlego tygodnia, ale w piatek bylo mniej ale u mnie to juz norma, ze po weekendzie jest ok 0.1 wiecej. Podsumuwujac, -0,6 kg mniej niz tydzien temu. Waze 62,1 kg. Chyba jednak przesune cel, ale zobaczymy. Izulek, powiedz mi jak mam zamiwscic fotke tu. Nie dalo rady zrobic jej na silowni, za mocne swiatala ale jest fotka przed treningiem, na balkonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z moich ćwiczeń to dzisiaj chyba dupa będzie. Nie mogę się obrobić dentysta, lakiernik, pieczenie chleba, zakupy na rynku, wyszykowanie i sprzedaż łóżeczka po dziecku, zakładali mi dzisiaj jeszcze nowy router do wi-fi i już nie mam siły na nic. Jeszcze obiad wstawiłam piekę kaczkę i ślina mi cieknie tak pięknie pachnie. O ćwiczeniach pomyślę wieczorem jak mi córka pozwoli albo jutro. Załamka jakie to tempo życia jest szybkie. Kiedyś ludzie tyle spraw co my dziś załatwiamy przez jeden dzień załatwiali przez miesiąc a takie odległości jakie my pokonujemy niektórzy przez całe życie nie byli w stanie pokonać. No to na razie lecę do swojej kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×