Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

A już chciałam zapytać czy rozłożyć szerzej nogi do pchania :P Doceń, że pomogłam A język sobie schowaj wiesz gdzie? wiesz? :P :D To powiedz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiscie, że możesz. Możesz również sprawić mi przyjemność wskazując miejsce wsadzenia języka. A i być może będzie to przyjemne dla Ciebie... Zrozumiem jednak gdy wybierzesz drogę asertywną. Tylko wtedy będzie Ci bliżej do Mędrka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam ;) Już mnie troszkę chyba znasz i wiesz, że ja lubię być na górze :D A ustąpić się czasem opłaca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy przyciskam uda do uszu Twoich nie masz innej drogi do zwiedzania jak tylko moja wilgotna ;) Nie przeocz żadnego zakamarka. Zrób to zdecydowanie i tak bym się wiła, w przeciwnym razie mogę Cię niechcący poddusić ;) Zrób to dla swojego i przede wszystkim :classic_cool: mojego dobra…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobro pacjenta, w tym przypadku pacjentki, najwyższym dobrem. Dokładam wszelkich starań zgodnie ze sztuką medyczną i bez zbędnej zwłoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja nie chce żadnej zwłoki :P Zbędnej czy tez nie :D Czy Gapcio może jeszcze tak taaam taaaam, noskiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co czynisz dając mi wolna rękę :D Może ją czymś zajmę :classic_cool: Przy okazji, Twoje ręce mogłoby się zająć moimi pośladkami :P a nie tak bezradnie rozłożone leżą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz je trzymać ustami ale wtedy musiałabym się przesiąść niżej. Trudno podjąć taką decyzję gdy jest tak przyjemnie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem powiedzieć tylko Dzień Dobry ale tez nie trafilem z czasem wiec przyjde w bardziej stosownej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie, usta mają pilne zajęcie gdzie indziej. Mmmm. Lubisz kiedy tak podskubuję wargami, wsysam ostrożnie do ust i smyram językiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×