Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrześniowa mama 22

Bratowa chce dać na imię dziecku tak samo jak my była już sprzeczka boję się co

Polecane posty

Dobry wieczór... :) Nasz synek dokładnie dzisiaj skończył 7 miesięcy...dlatego naszła mnie taka refleksja...aby odpowiedzieć na wasze pytania i opowiedzieć co u nas... ;) otóż w święta bożego narodzenia miał miejsce nasz ślub i chrzest synka...bratowa z bratem tego samego dnia chrzcili swoje dziecko... :o tyle że...w innym kościele...zaprosili ze strony mojej i brata tych samych gości co ja z mężem...tyle że dopisali im goście tylko ze strony tej małpy...reszta się od nich odwróciła...dzięki żonce - żmijce brat jest poskłócany praktycznie z całą swoją rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh a ja mam dwie siostry przyrodnie noszace moje imie.. w zasadzie jedna jest przyrodnia siostra mojej siostry( z drugiego zwiazku mojej matki).a druga to corka faceta mojej matki (z trzeciego zwiazku)teraz sie zorientowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrześniowa sprawdza się to, co pisano tutaj wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicNiePowiem111
Ufff jakoś dotrwałam do końca. Niezłe to, powiedziałabym że lepsze niż serial! Wrześniowa jeżeli to prawda, to Twoja bratowa to niezła SUCZ. Dlaczego tak robi? Ciężko stwierdzić, ale wyszła z tego niezła telenowela. Dobrze że u Ciebie wszystko ok, oby tak dalej. Co do sedna sprawy z imieniem, też mam ustalone od dawna i nie zamierzam nikomu o tym mówić. Ludzie są teraz mega egoistyczni i nie mają za grosz taktu, ani własnej kreatywności, to innym podbierają. Wstyd na maksa, szkoda tylko że ostatnie tygodnie w ciąży musiałaś się mega stresować, ale na szczęście to już za Tobą. Wszystkiego dobrego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrześniowa mamo, jak sobie radzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym że mamy wrzesień a ja jestem wrześniową mamą postanowiłam się odezwać na swoim starym topiku. Otóż u nas wszystko w porządku, synek skończył niedawno dwa latka, ogólnie ok. :) Co do brata i jego żony- sprawa rozwodowa w toku. Brat przejrzał na oczy, chciał naprawić kontakty z rodziną, jednak po tym co robili razem z żoną większość osób się od niego odwróciła na dobre. Cóż...przechodzili czasami sami siebie. A teraz został sam. Z tego co wiem bratowa była na leczeniu psychiatrycznym. Więcej szczegółów nie znam, niewiele mnie to interesuje. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O borze, czemu bratowa jest w szpitalu psychiatrycznym? Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrześniowa mamo tak mnie wciągnął ten temat że przeczytałam cały. To okropne mieć kogoś takiego w rodzinie. Jestem w ciąży i równocześnie ze mną w ciąży była moja siostra ( piszę była bo już urodziła) i jest moja bratowa. Jak jeszcze nie wiedziałyśmy która jakiej płci będzie miala dziecko przy luźnej rozmowie powiedzieliśmy o tym która jakie typy na imię ma. Marzyła mi się córka i to bardzo i w powiedziałam jakie imię bym jej nadała Milena lub Emilia . okazało się że siostra chce Milene i bratowa od dawna wybrała Emilie. Siostra faktycznie urodziła córkę która ma na imię Kornelia. A my z bratową mamy mieć synów. I już nie mówię jakie imiona mi się podobają. Niby ma wybrane imię ( które mi sie nie podoba) ale po przeczytaniu tematu nie zdradzę jakie wybiorę bo może jej się odwidzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×