Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierkowa oponka

Nie od razu Rzym zbudowano, czyli małymi kroczkami do upragnionej wagi

Polecane posty

Gość gość
no tak , ale z tym liczeniem kcal , mi nie wychodzi , bo sa rozne wersje produktow przeliczajac na kcal nie wiem zcego sie trzymac ktorej str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki, no bylam tam na tej stronce czyli ona jest dobra tak? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie 65
Hej Oponka Jak tam dietowanie? Mi jakoś idzie powolutku, staram się nie grzeszyć, choć nie powiem , jest ciężko :) ale dam radę. Dzisiaj na śniadanie w biegu jogurt do picia, później kawa, na obiad zjadłam kaszę z sałatą i pomidorem. Zjem jeszcze jabłko, wypiję jeszcze jedną kawkę a na kolacje jeszcze nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ale sie objadlam dzis, zjadlam od rana pol chleba razowego. i co ja narobilam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dziś zjadłam z chłopakiem trochę chipsów i było mi tak niedobrze, że zwymiotowałam. wniosek z tego taki żeby nie jeść niezdrowo, bo potem przykre tego efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też się odchudzam
a ja po ważeniu dzisiejszym 2,5 kg mniej przez 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ! Jestem Ania, mam 22 lata! I odchudzam się już nie pierwszy raz...już sama nie wiem który! dzisiaj jest mój 4 dzień wdrażania się w zmiany żywieniowe! nie lubie swojego brzucha i biustu... mam dziwną figurę i tłuszcz w tych oto miejscach, niezbyt smakowicie to wygląda... Na start rzucam link :D bo cieszę się że będę miała z kim walczyć! https://www.youtube.com/watch?v=dv8TaCpoauk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie odchudzam
Ja dostałam jadłospis na 7 dni. Jest nawet ok, mam nadzieję że i moi domownicy będa jesc ze mną obiady te same. Ale mi sie dzisiaj chce jeśc-jestem przed miesiączką i lodówke bym opróżniła. Bądz silna cały czas sobie powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się odchudzam - byłaby podwójna korzyść gdy wszyscy zaczęli jeść twoje: wiedziałabyś, że jedzą zdrowo, a do tego nie musiałabyś gotować dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrezygnuję z mięsa bo ono mi po prostu nie wchodzi. w ogóle mogłabym żyć na samym nabiale, warzywach i owocach, tylko muszę przecież dostarczać organizmowi odpowiednich składników... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że mnie kryzys nie dotyczy, że w ogóle nie zatęsknię za słodyczami. Aż do dziś... może brak cukru we krwi albo coś. dopiero jabłko i nektarynka pomogły. Mały wielki sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej zdrowo zjadlas :) i nie duzo kcal w porownaniu do ciastek czy czekolad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zaczęłam dzis sie odchudzac mozna sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z wami? pisac mi tu\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI bardzo pomogła dietetyczka kierując się Jej radami zgubiłam zbędne ciążowe kilogramy :) . Polecam Panią Ewe z Omedu na Wąwozowej 21 w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu te reklamy wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wszedzie właza. niech zaloza swoj temat reklamowy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podać ten jadlospis? Tez mam problem z planowaniem i nie wiem co jeść i ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×