Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierkowa oponka

Nie od razu Rzym zbudowano, czyli małymi kroczkami do upragnionej wagi

Polecane posty

Gość gość
hejka moze ktoras z was byla albo jest na dukanie albo south beach, nie wiem za ktora sie diete zabrac, na ktorej bedzie mniejszy brzuch, oponka moze mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa oponka
Ja na MŻ, dla mnie ta najlepsza, ale z tego co czytałam ,to plaż południowych lepsza od Dukana, ale jest i wiele dziewczyn, które właśnie dietę doktorka sobie chwalą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś już zjadłam, co miałam zjeść, mniam. cieszę się, że takie rurki z kremem sobie przede mną stoją a ja sobie tylko na nie patrzę. a pamiętam jak pół paczki znikało w mgnieniu oka po czym popijałam to wszystko colą i za chwilę sięgałam po chipsy. mega duma mnie rozpiera, że się trzymam, ale to pewnie dzięki spadkowi wagi mam motywację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 dzień odchudzania Dziś zjadłam sobie: I śniadanie: owsianka II śniadanie: brzoskwinia obiad: zupa ogórkowa podwieczorek: banan kolacja: bułka wieloziarnista z polędwicą sopocką, serem i pomidorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwa największe problemy na diecie: brak pomysłów na obiad i trudny wybór co do aktywności fizycznej. no i tak pozostaje mi robić kurczaka z ryżem lub zupy, które mam na kilka dni. a co do aktywności to spacery są dla mnie najodpowiedniejsze i może jeszcze brzuchy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bulke nie lepiej zjesc z rana ? bo raz pisza tak , raz tak, juz nie wiem jak jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak bardzo do tych wszystkich zasad nie stosuje dokładnie bo zgłupieć można, podobno owoce też tylko do południa powinno się jeść. wiem, że jem zdrowo, wiem, że ograniczyłam kalorie, widzę, że waga spada i to mi wystarczy. poza tym pieczywo to i tak od wielkiego dzwonu jadam, więc dla mnie nie ma różnicy czy rano czy wieczorem, byle nie przed samym snem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sumie to na niektorych dietach je sie na noc wegle, wiec moze i dobrze a ja znowu jak zjem kromke to potem sie uzbiera jeszcze z 5, ja bez chleba nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te wszystkie reguły różnych diet są nie do zapamiętania, tym bardziej diety monoskładnikowe. U wielu MŻ się sprawdza, dlatego ją stosuje. Szczególnych zasad nie ma, a tyle co zdrowo, regularnie i bez słodyczy to jest do zapamiętania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie odchudzam
ja dzisiaj zjadłam śniadanie-kromka chleba razowego z wedliną drobiową i pomidorem drugie śniadanie-pół serka wiejskiego z papryką obiad -pół piersi z kurczaka marynowanej w musztardzie i ćwiartka papryki podwieczorek- mandarynka , plaster arbuza kolacja -2 kromki chleba razowego z wędliną drobiową ogórkiem świeżym kilka pomidorków cherry i 2 litry wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie odchudzam
oczywiście woda przez cały dzień nie 2 l do kolacji-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zacznę kopiować twoje jedzenie, bo wydaje mi się bezbłędne ;D a tak poważnie, nie czytając tego wcześniej, dziś zaplanowałam prawie identyczne śniadanie. widocznie nie jest z moim jedzeniem aż tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie super , zjecie kromke i dosc , ja jak zjem 1 to leci pol chleba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_idzie_na_diete
Czesc dziewczyny! Moge sie przylaczyc? Ja przez 29 lat mojego zycia bylam szczupla. Czasem wręcz chuda, przy wzorscie 160cm wazylam 50-52 kg i czulam sie swietnie, i wygladowo i fizycznie przedewszystkim. 2 lata! 2 lata dogadzania sobie i 18kg (!!!!!!!!) w gore. Moje bledy to: za duzo alkoholu i zbyt dobre jedzenie. Odkad zamieszkalam z moim chlopakiem odkrylam ze lubie gotowac :/ No i tyle z tego wyszlo ze waze 68 kg. Nie mieszcze sie w zadne ubrania, nawet nie umiem okreslic mojego rozmiaru sama. Przerazilo mnie jak kupowalam z moja mama sukienke ostatnio i ona przyniosla mi z wieszaka 46! Jest mi wstyd i jest czuje sie jakbym byla w jakims zupelnie obcym ciele. Teraz sie zawzielam! Dzien trzeci dzisiaj leci. Dieta 1000-1200 kcal/dzien i zero alkoholu bo to chyba przez niego to wszystko. Nie chce schudnac 20 kg w 2 miesiace, ale chce schudnac 15 takim czasie zeby moj organizm przyjal to spokojnie. Oczywiscie planuje dodac tez jakies cwiczenia, ale narazie nie wyszlo :) Poniedzialek bez snickersa juz itak byl wielkim szokiem z innymi szokami pozwalam sobie poczekac kilka dni. Nastepne wazenie w srode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_idzie_na_diete
Nastepne wazenie nie w srode tylko w sobote! ;) Pomylka sorry. Raz na tydzien wystarczy. Mam nadzieje ze choc 1 kg mi spadnie w tym tygodniu, zawsze to dobra motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie odchudzam
ja jutro jade do dietetyka na wazenie i po jadłospis na razie sama tworzę dania według jej zaleceń. Ciekawa jestem co mi wymysli. My chcemy schudnąć a moja córka ma niedowagę ma 2 lataka i jest chucherko, jedzenie to kara dla niej. Szkoda że ja tak nie mam. Ale cyc do przodu i damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, chciałabym mieć od czasu do czasu brak apetytu ;), ale gdzie tam. Ja uwielbiam jeść. chociaż muszę powiedzieć, że nawet takie dietetyczne jedzenie lubię, bo nie odstaje ono smakowo od tego niezdrowego, jeśli się je przyprawi (mi najbardziej pieprz przypadł do gustu). Pewnie, że damy, bo jak nie my to kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam macie jakies menu na kilka dni? zeby sie odchudzic i trzymac go, bo ja nie wiem jak ulozyc co jesc i ile . ' mozecie mi napisac choc 3 dni jak powinno takie menu wygladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie odchudzam
ja będę miała jutro menu- z tym że to 1500 kcal. Teraz napiszę tak , pół piersi kurczaka udusić, lub upiec na patelni teflonowej lub grilowej bez tłuszczu. Przyprawić ziołami zero soli, im ostrzejsze tym lepiej bo szybciel spala się tłuszcz , gotowane udko w zupie, chuda wołowina tez 100 gram, indyk, ryż brązowy 2 łyżki, kluski z pełnego ziarna (taki ciemny) tyle ile w garści sie zmieści, sórówki- pół jabłka pół marchwi troche selera zetrzeć, Trzy ziemniaki połówki z wody, ogórek zielony, pomidor, papryka, bakłażan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie odchudzam
surówki miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dziś zmieszczę się w 1000 kcal a to dlatego, że waga zamiast w dół to poszła o 200 g w górę i postanowiłam jadać mniej. może nie powinnam się ważyć codziennie ale inaczej nie umiem. Muszę, po prostu muszę się kontrolować, bo boję się przytyć nawet ciut ciut skoro już ubyło mi 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, polecam ćwiczenia typu HIIT - krótkie, ale BARDZO INTENSYWNE. to DZIAŁA !! moja koleżanka chodzi 2x tygodniowo od 6 tygodni i schudła już 7 kg a nie jest na żadnej diecie!! je co chce. oczywiscie z umiarem. ale je ciastka ciasta, smażone potrawy, czasem pizzę, piję słodzoną kawę. oprócz HIIT ona też raz w tygodniu biega 1 godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie 65
Cukierkowa oponka dlatego właśnie powinno się ważyć raz w tygodniu a nie codziennie ( ale wiem o co chodzi bo ja też ważę się codziennie :P ) Wiesz na pewno, że waga może wzrosnąć z wielu powodów, choćby przed zblizającym się okresem itd. Ja też próbuję schudnąć, przy wzroście 169 cm ważę 72,3 kg :( iteż chciałabym powoli bez żadnych super diet,poprostu MŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie prosze jak wyglada wasze menu pogubilam sie i jem chyba nie to co powinnam ehhhh, ciezko mi to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadania możesz jeść: owsiankę, musli, jakieś kanapki na ciemnym pieczywie, z warzywami i chudą wędliną, ja na drugie śniadania jem zazwyczaj owoc, obiady to mięso drobiowe, ryba lub inne chude mięso z masą warzyw, u mnie podwieczorek podobny do drugiego śniadania, a kolacja - twarożek, twarożek granulowany, jem kanapki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×