Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Hej hej☺ Tygrysica81, fajny sen. Może się spełni. ☺ja też mam synka i chciałabym córeczkę ale co będzie aby było i oby zdrowe. Ja się wkoncu wyspałam. Rano pobiegłam do ciucholandu i nakupilam synkowi trochę ciuszków. W super stanie i markowych. I niedrogo bo po 1zl sztuka ☺ Dziś mam 9 dc wiec weźmiemy się powoli za starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dni płodne na całego od wczoraj a mój mężuś w zawieszeniu cholera nocki mu przypadły i co kiedy mamy dzidzię zrobić :( ? W ciągu dnia kiepsko bo mały ,a wieczorkiem gdy już zaśnie to akurat wychodzi :( szlak by to trafił :(!!!Chyba jutro rano muszę nastawić sobie budzik i za nim się położy i go dorwać tylko mam nadzieje ,że mały nie wstanie o 6 tylko da nam czas chociaż do 7.Kurcze czuję się jak nastolatka co czai sie kiedy można bo rodzice w domu :P No my tez mamy cicha nadzieję ,że może córcia będzie ale jak nie to i tak będziemy kochać z całych sił :)Tak jak mówisz ważne, że zdrowe i aby miało wszystko na swoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 to działajcie:) mi sie właśnie skończyły teraz czekam na testowanko:) ale wydaje mi sie że nie wyszło...:( no ale pesymistki tak mają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meilsa 176 - ja też myślę że nie wyszło, wprawdzie były starania 14dc ale ja mam prawy jajnik praktycznie nieczynny z powodu PCO więc został lewy... hmmm, no zobaczymy. Ja do czerwca brałam tabletki anty by mój zespół policystycznych jajników nie dawał się tak we znaki a teraz znów mi włosy lecą przez nadmiar androstendionu (męski hormon) i ciąża by mnie ratowała. Eh, czemu wszystko takie skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana no to witamy pierwszą MAMUŚKĘ w tym gronie :) Mówiłyśmy ci to nie dawałaś wiary testom a tu masz jednak !!!Super!!!Teraz zobaczycie dolna tabelka będzie co róż to miała nowa pozycję :)A górna będzie świecić pustkami :)Chyba ,że dołączą nowe kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki. kuzwa ale nie ogarnia kiedy mam sie zapisac do lekarza? dzis jest 35dzien cyklu, to mam czekac jeszcze tydzien, czy lepiej dwa? a wogole to staralismy sie3 dni dzien w dzien i wydaje mi sie ze to wtedy, bo jaksprawdzalm kalenarz to w kazdy 22 dzien cyklu mialam straszne humory, takie naprawde naprawde i cos mi sie wydaje, ze to była owulka, takze polecam probowac jak najdluzej. poza tym te ziolkao ktorych trabilam chyba pomogly...ale nie takjak malypomoc... bylam tak napalona zeby je pic od nowego cyklu, ze "nie zalezalo" mi zeby sie udalo od razu:) jestem kolejna ktora poleca odwracanie swojej uwagi;p a teraz....teraz to ja boje sie isc do lekarza:D Mała swiete slowa!!! ja bym chciała zebysmy wszystkie byly zaciazone razem!!! to by bylo super!!!! nie chce byc jedyną nudziarą!! melisa dzięki, obys była następna xx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się do lekarza... na 7. pazdziernika,,, juz zaluje ze nie na kilka dni wczesniej ale bałam sie , ze nic nie będzie słychać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli okaże się że jestem w ciąży to myślę że do gina wybiorę się na początku listopada. Raczej wcześniej nie, bo z doświadczenia wiem że nie ma po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana - gratuluję mamusko ☺ Ja jeśli będę zaciazona to do giną pójdę na początku 7 tyg. Gosciana a Ty też masz humorki jak masz dni płodne? ?? Bo ja mam i to czasem takie ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya, no kurde ja nie wiem, czy nie przedzwonię i nie zapytam o termin na czwartek albo piatek w nastepnym tygodniu... a humorki...to malo powiedziane... mam rozdwojenie jazni..w ciagu paru sekund dostaje takiego mega (wybaczcie) WKURWA, ze szok... i seksu mi sie nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana hehe ja mam Tak samo ☺i zwykle obserwuje to koło 18 dnia cyklu . Ten "stan " trwa u mnie tak z 5 dni a potem spokój. Jeśli dasz rade przesunąć na wcześniej wizytę to przesuń. Będziesz spokojniejsza. Ja w ciąży z synkiem poszłam w ostatnim dniu 6 tyg i pięknie wszystko było widać łącznie z serduszkiem. A objawy jakie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrazliwość piersi (wczesniej wogole nie myslalam o tym jak o objawie,bo raz na jakis czas odczuwalam to przed okresem, aletak teraz mysle, ze to juz na 6ty dzien trwa) i co jakis czas tzn ze 3 razy dziennie po kilkanascie sekund taki hmm bol czy skurcz, jak na okres. ale nie jakis bardzo bolesny, aczkolwiek mnie to niepokoii,bo moja kolezanka ten duphastan dostala napodtrzymanie, ale ja czesciej tne brzuch bolal i macica... z drugiej strony nie cche tego brac, bo czytalam o ubocznych skutkach... i zmniejszylo mi sie cisnienie na czekolade :D:D ale nie powiem, ze bym nie zjadla, jakby lezala obok mnie;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe objawy ciążowe masz☺ Ja też czytałam o skutkach ubocznych duphastonu ale wiem ze bez tego nie donosze ciąży dłużej niż do 6 tyg wiec będę łykać. Nie wiem czy pisałaś kiedy robisz betę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam- nie robię ;p chyba ze lekarz mi kaze. moje dziewczny wogole tego nie robily- ja dopiero przeczytałam o tym na internetach;p mam nadzieje, ze mnie za to nie zlinczujecie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Gosciana nie rób bety , po co Ci to:) lepiej kup coś dziecku za ta kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniolga
Gosciana, serdecznie Ci gratuluje;)) nawet nie wiesz jak tez by, juz chciala zobaczyc te druga kreske....przeslij trche wiruskow ciazowych;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ☺ Gosciana jeśli nie czujesz potrzeby to nie rób bety. Widać po testach ze Kreska coraz mocniejsza wiec napewno jest ok ☺ Ja lekko podziebiona . I mam śpiący dzień. Poodkurzalam dziś tylko i leżę sobie. Mąż z juniorem na dole bajki oglądają a ja na gorze mam chwile dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana - to ty już pewna jesteś to masz się fajnie :) A ja jutro do pracy, dobrze że potem weekend :) a w przyszłym tygodniu kto testuje? ja muszę czekać co najmniej do 5go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pusto tu.. Mamczitka a Tobie na kiedy wypadnie termin porodu ? Co u reszty dziewczyn ? Może dziwnie to zabrzmi ale nudzę się dziś. ... wogole leniwy dzień dziś mam. Po 17 musimy jechać na zastrzyk. Serce boli patrzeć jak synek płacze a potem przez jakiś czas nie może stanąć na nóżki z bólu...dziś połowa będzie . Jeszcze 5 zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mam dostać 02.10 ale test zrobię 5.10 . Ciekawe czy coś wyjdzie. W pierwszej ciąży robiłam 2 tygodnie po terminie@ i nic nie wyszło. Dopiero potem chyba za tydzień wyszły 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny da sie cos zrobic z bolącymi piersiami?? bo to zaczynam mnie juz frustrowac kuzwa! ;/ mam tak nabrzmialy biust ze niektore staniki są za male, a nie przytylam ostatnio wiec to nie tluszcz haha... przeraza mnie wymiana bielizny, bo ja niestety lubie dobrej jakosci staniki i jak mam wywalic pare stow to mi sie plakac chce, zwlaszcza ze kupilam pare sztuk na wyprzedazach w lecie:(:( tygrysica- ja tezmialam robic po terminie, ale wpływ kafegirls zrobił swoje :D ale zycze wytrwalosc!! :D Maya- ja tez zdychająca, jeszczena dodatek robili nam szkolenie pozarowe i nas wywlekli z budynku w ten ziąb ;/ szaleństwo! Fruzia- juz nie mogę doczekać się zakupów, ale postanowilam, ze pierwsza rzecz kupię po 7.10, czyli po lekarzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
cześć dziewczyny:) Ja zrobie test przed @ myślałam tak 4-5.10 zrobić bo @ ma przyjsć 6.10. Ale wydaje mi sie że sie nie udało, zero objawów:( jedynie mnie piersi troche bola ale to chyba zawsze tak mialam. ale gdyby jednak jakimś cudem nam wyszło to jestem troche przerażona tym że 5.10 mam w pracy inwentaryzacje i sie ostro nadźwigam skrzynek po 15-20kg a taki wysilek na początku chyba nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja mam dzisiaj dość pracowity dzień :)Od paru dni nie dawała mi spokoju lodówka więc ja dzisiaj wyglancowałam ,że jak sie otwiera to aż świeci nie tylko światełko ;) Ogólnie wzięłam się za kuchnie nie tylko rynek jak co dzień ale pod szafkami ,szuflady ,okap itp generalnie wszystkie kąty były dziś moje ;) Brat wziął młodego na dłuuuugi spacer wiec miałam czas na bzyk bzyk ;) i na sprzątanie :P Och normalnie już mi sie to podoba jak nastolatki czyhające na odpowiedni moment :P Ja pierwszy ciuszek kupiłam dopiero w 4 miesiącu jak wyszłam z badań prenatalnych i poznałam płeć a tak dopiero w 9 miesiącu zaczęłam zakupy tak z przekory .A tak to jakoś w 6 miechu dostałam cały wór od szwagierki i przebrałam co by mi sie podobało i pochowałam do szafki małego. Ja powinnam @ dostać dopiero 11 wiec mam zamiar zrobić tego 11 ale nie wiem czy nie będzie mnie kusić wcześniej.Tym bardziej ,że zamówiłam na allegro te tanie testy co tak polecacie :) Zawsze brałam albo bobo bądź Qiuk.Kupiłam jeden z apteki a tak wypróbuję te ale wzięłam nie te paskowe tylko takie jak sa w testach z apteki takie prostokątne z pipetką. Kurcze a jakie mam humory w zeszłym miechu w płodne też tak miałam ,czasami wybucham bez powodu ,biedna ta moja rodzinka ;) W zeszłym miechu bawiliśmy się w system na dziewczynkę ale w tym wszystko nam jedno byle by się udało :) A co do bólu piersi musisz to niestety przetrwać ,przejdzie.Twój organizm szaleje bo hormony ciążowe daja do wiwatu :)Ale lepsze bóle ciążowe gościana niż od @ co nie ;) A jak przejdą piersi to coś innego będzie ci dokuczać wiec się już powoli przyzwyczajaj do tego innego stanu ;)Ale jak ,że pięknego mimo tylko dolegliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto posłuchać i poczytać a tak się natknęłam jak na pocztę wchodziłam :) http://dzieci.pl/kat,1033613,title,Czego-powinny-unikac-kobiety-w-ciazy,vid,16896702,video.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie młyn :-) beta wyszła 86 we wtorek termin na 1 czerwca. Postaram się w wolnej chwili nadrobić :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×