Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Dzięki za pocieszenie :D Nawet nie wyobrażacie sobie ile pieniędzy w tym miesiącu zużyłam na testy :O Zrobiłam ich chyba z 20 :/ Chyba jestem nienormalna... A gdy w końcu zobaczyłam jakiś cień kreski, to już pewna ciąży byłam. A ta kreska chyba była tylko w mojej wyobraźni, mąż nic nie widział i tylko śmiał się ze mnie :P Teraz sobie postanowiłam, że robię test, gdy @ spóźni się tydzień (nie zawsze mam regularne), a gdy wyjdzie negatywny czekam kolejnych kilka dni i powtarzam jak @ nie będzie, bo inaczej zbankrutuje :P :P ciekawe czy uda mi się wytrzymać w tym postanowieniu :P Też zastanawiałam się nad kupieniem tych tanich testów z allegro, ale pewnie zamówiłabym wtedy hurtową ilość i pewnie w jednym cyklu zużyła wszystkie :P :O Jeju co się ze mną dzieje... Wariatka i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka z ciebie to niezla testomaniaczka :) Najlepiej nie miec ich w domu to mniej kusi. Ja bym chciala chocia do niedzieli wytrzymac bez testowania. Wtrzymanie tydzien do terminu @ chyba bedzie niemozliwe. Musze cwiczyc silna wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny:) ja tez uwielbiam zdjęcia...mam ich sporo z okresu ciąży ,córeczka od narodzin ma ich masę :) filmików też ,ostatni filmik z jej udziałem nagrałam na pamiątkę jej reakcje jak mówiłam ,że mam w brzuszku dzidziusia....:) tylko wszystko niestety właśnie na kompie a tez parę lat temu straciłam wiele zdjęć.... ja się zbieram do pracy na druga godzinę...a tek mi się nie chce..., dziś mam miałam miłą niespodziankę,jak się obudziłam nie czułam strasznych mdłości tylko delikatniutkie mulenie.....mam nadzieje ,że przechodzą a nie że to tylko chwilowa poprawa:) dziewczyny jak jest ze spaniem na brzuchu na początku ciąży? bo ja inaczej nie usnę:( dziewczyny ja o pierwszą córkę starałam się osiem cykli....długich cykli nawet po 40 dni...,pamiętam frustracje ,rozczarowanie co okres ,żal i różne myśli które mi przychodziły do głowy, nie wiem czy to zbieg okoliczności ale potwierdziło się to nie tylko u mnie , że psychika też robi swoje.... i czasem jak człowiek troszkę wrzuci na luz to przychodzi to szybciej:) dużo cierpliwości,choć wiem jak to trudne Wam życzę kochane, i wiem że gdy już się uda to wszystkie poprzednie porażki okażą się dla Was budujące i mniej ważne od wreszcie osiągniętego celu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2- ja tez odpuscilam:) cieszymy sie soba i jak wyjdzie to wyjdzie:) Stres niczemu dobremu nie służy.:) A nóż widelec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Ja biorę tylko kwas foliowy,a polecacie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Oj dziewczyny jak tu wyluzowac jak cala rodzina jak sepy czekaja na kolejnego potomka, jak ciagle slysze "juz tyle po slubie a jeszcze dzieci nie macie:( " jak odmawiam lampki wina to od razu widze jak wzrok laduje na moim brzuchu czy aby przypadkiem sie nie zaokraglil:( Czasami sie smieje ze za niedlugo w alkoholizm wpadne bo juz nie mam sil sie tlumaczyc dlaczego akurat dzis nie mam ochoty sie napic:) Ostatnio na imprezie wprost uslyszalam od znajomego swiezo upieczonego tatusia "oooo ona to nie jest w ciazy bo pije alkohol". Ja mieszkam na wsi i nawet z domu nie moge swobodnie wyjsc zeby mnie ktos nie zmierzyl z gory na dol czy to przypadkiem nie juz:( I jak tu nie zwariowac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
A z witamin to biore tylko kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore wita miner prenatal:) Jusia a co do staranek i lookania na brzuch-mam to samo. Teściowa jak rozwela wino to pyta "A Tobie też, czy może nie..." i oczy pelne nadziei;/ Wkurza mnie to bo ludzie sobie nie zdaja sprawy ze ktos moze sie starac o dziecko i jest mu przykro gdy sie go non stop wypytuje czy juz. A jak odmówie alkoholu to od razu ciąża-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Zrobiłam bete, za godzinę wynik. A ten test który wyszedł taki wyraźny to Pink Test z rosmanna. Ja w pierwszej ciazy bralam pregna plus a teraz mam cos na N zapomnialam nazwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Fruziaa czekamy z niecierpliwoscia na wynik. Ja dzis potrzebuje samych dobrych wiesci bo jakos humor mnie opuscil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1407
hej ,.. moge sie jeszcze przylaczyc? Poronilam w lutym 2014. Staranka od wrzesnia 2014. Teraz 2 cykl ale na CLO bo pozostale cykle od marca - wrzesnia - bezowulacyjne. Pęcherzyki urosły, przytulasy były. Czekam na efekty, jakos bez napięcia ale i bez przekonania. Jestem juz przemęczona tą walką o dziecko ... Do testowania 9 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1407
dodatkowo powiem ze od 4 dni mam okropne i potworne bóle podbrzusza jakby mi ssie mial okres zacząć nospa i magnez nie pomagają, ustępuje to samo. Od rana do popołudnia spokój a popołudniami okropne kłucia .. właśnie sie zaczynają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka nie doszukuj się objawów, bo tylko się rozchorujesz. Ja w tym miesiącu miałam wszystkie możliwe objawy i ciąża była, tylko urojona :P ale oczywiście życzę, aby u Ciebie było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1407
to na pewno nie objaw ciazy bo owu była dopiero w weekend a boli mnie juz 2 dni przed owu... zastanawiam sie czzy to nie jakas endometrioza czy cos... w tym miesiacudostalam zestaw estrofem od 1-15 dc luteina 16-28 ( ale zaczelam brac w 18 dc) CLO - 5- 9 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a takie pytanie- czy któras z Was bierze tab. z wiesiołka na poprawę śluzu? Czy mozna go brac przez caly cykl? Widzicie poprawę w śluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Fruzia kochana.gratulacje ! Powieksza nam.sie grono mamusiek.ktory tyg Wgl dziewczyny moglybyscie mi podpowiedIec wynik 232 , na ktory tyg przypada bo dokladnie nie pisze a gin mam 30.10 , Xxx Pytalas o.witaminy ja.biore kwas foliowy , tran z omega 3 i wgl i czasem lykne inne witaminki , ale duzo warzyw , owocow . Ja staralam sie 12 cykli w 13 cyklu , szczesliwa trzynastka :) , lecz ja pilam ziolka ojca sroki moze.to dziwne , i smieszne ale uwierze ze to pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruzia gratki jeszcze raz. co do witamin- u mnie 4 mies przed ciaza kwas foliowy no i tak do konca 1wszego trymestru plus magnez z B6, pozniej hmm jeszcze nie wiem, narazie mysle zeby nie brac zafnych witamin, jedynie jakies kwasy omega, ale czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Fruziaaaa gratuluje :) kolejna czerwcowa mamusia nam sie szykuje. Beta super.! Napisz cos wiecej ktory dzien cyklu i jak sie czujesz ? Malutka i slowianka witamy was na naszym szczesliwym topiku. Wpiszcie sie do tabelki. Ja tez mam mnostwo zdjec mlodego ale tylko do 2 roku .potem w qngli juz mniej robilismy.aczkolwiek musze to zmienic. Z witamin to ja przed ciaza 3 miesiace i teraz kwas foliowy i magnez b6 bo zauwazylam.ze jak lykam magnez to brzuch mnie mniej pobolewa. Ja dzis spiacA na potege caly dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Fruziaaaa gratuluje :) kolejna czerwcowa mamusia nam sie szykuje. Beta super.! Napisz cos wiecej ktory dzien cyklu i jak sie czujesz ? Malutka i slowianka witamy was na naszym szczesliwym topiku. Wpiszcie sie do tabelki. Ja tez mam mnostwo zdjec mlodego ale tylko do 2 roku .potem w qngli juz mniej robilismy.aczkolwiek musze to zmienic. Z witamin to ja przed ciaza 3 miesiace i teraz kwas foliowy i magnez b6 bo zauwazylam.ze jak lykam magnez to brzuch mnie mniej pobolewa. Ja dzis spiacA na potege caly dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam takie bardzo intymne pytanie: czy po sexie idziecie pod prysznic? bo ja muszę... bo po prostu mi wypływa... kurde, mam leżeć z nogami w górze?serio? mąż uważa że tak... stara jestem i głupia chyba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUKA. olej z wiesiolka TYLKO do owulacji sie bierze. Ja kiedys koedys stosowalam ale krotko i nawet nie pamietam czy byla poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka moja tesciowa robila to samo. mialam ochote walnac ja w łeb nieraz..zwlaszcza ze sama miala problemy z zajsciem w ciaze..jej WIECZNY tekst przy gosciach jak zostala poruszona kwetia potomka "no ja nie bede sie mieszac ale moglabym juz wozkiem pijezdzic" (a ja za kazdym razem niestety myslam -wybaczcie- "nie zesraj sie czasem") ona jest naprawde okej ale jak na przykladna synowa..... wkurza mnie ja maxa.. moze to tez kwestia tego ze jest sporo starsza od mojej mamy i mieszkajac z nia w jednym budunku mialam obawy co do tego zeby sie czasem nie zadomowila w naszym mieszkaniu- trzymam ja na mega dystans. i nie chce inaczej, bo wiem ze jak popuszcze to sie zacznie....a z moim charakterem..... wolalabym zeby tego nie robila. jest milo i na odleglosc mi wystarczy. ale wam powiem ze mnie to przeraza. odkad wie codziennie przychodzi i pyta czy dobrze sie czuje i czy mi cos ugotowac w co wplata dobre rady i jakies teksty dziwne...jak pytala o rekacje mojej rodziiny to jej piwiedzialm ze wszyscy sie bardzo ciesza i wszystkie moje ciocie tez juz stwierdzily ze tez jak babcie beda, nie tylko moja mama a ona "a niech sobie beda ale to ja bede prawdziwa babcia a to bedzie moj wnuk" takim tonem jakby miala zamurowac mnie razem z naszym dzieckiem w domu.... az mi sie oczy otworzyly ze walnela takim tesktem..... do mnie sie takich rzeczy nie mowi, bo dobrze wie jak jestem zwiazana z MOJa rodzina... nie wiem moze jestem przewrazliwiona.... ale wkurza mnie jak cholera.. i szczerze.. czekam na jakis konflikt bo teraz generalnie jest slodko i nie mam jak okazac buzujacych we mnie emocji;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica ja Ci odpowiem tak. Jak sie staralam o dziecko to staralm sie noe isc wstawac juz w nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×