Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość TakaJa86
Dziewczyny tylko spokój nas uratuje! A zresztą co ja piep**ę ja spokojna tez nie umiem być . Tygrysica kiedy masz termin? Radosna jutro rano obowiązkowo powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa SPOKOJ ja juz nie wiem co to slowo znaczy:( Caly czas na cos czekam:( po prostu cale zycie na wariata;) A SPONTAN to juz wogole..., nawet nie wiem kiedy nam to umknelo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna nie spinaj się tak, a testy to różnie działają, sama wiesz, że jestem przykładem... Do końca jest nadzieja. Ale my niecierpliwe jesteśmy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Dziewczyny doradźcie bo Wy doświadczone :D Od którego do którego dnia cyklu są u Was intensywne staranka i jak często? Pytam, bo niedługo zaczynają się u mnie dni płodne i nie wiem jak się za to zabrać (jakkolwiek to zabrzmiało :P ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w ostatnim cyklu kochaliśmy się co drugi dzień odkąd zaczęły się dni płodne do przewidywanej owulacji tym razem myślę że też tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od skończenia @ co 2 dzień w zasadzie:D choć czasami co 3 jak się nie zgrywaliśmy z wolnym czasem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Radosna :-D jest u Ciebie moja powtórka z rozrywki u mnie ta plama pojawiła się właśnie po jakimś czasie potem czekalam na testy z allegro ;-) z dwa dni i potem już każdy słabo wychodził ;-) Uf dzisiaj cały dzień na nogach :-P złapie oddech i napisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 10 dc do 17 tak co drugi dzień :-D Piszą ze przed owulacja sa dziewczyny :-D Wiec później juz się ppowstrzymywalam :-P Zmęczona byłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w zasadzie od skonczenia @ to codziennie:) Raz nam sie zapomnialo, a raczej to sil brakowalo:) ale nastepnego dnia a raczej nocy;) bo meza w srodku nocy obudzilam :D od razu to nadrobilismy;) i nawet nie marudzil po co go budzę:P I tak do owu dzien w dzien;) Za to teraz mam spokoj;) M mnie nawet nie zaczepia ze cos ten teges:P Wykonczony biedaczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Hej :) Dlugo nie pisalam ale jakos nie moglam sie zebrac i tylko was podczytuje. Bede mama blizniakow. Widzialam dzis dwa bijace serduszka ;) Termin na 23.06 ale ciaza raczej zakonczy sie wczesniej. Niestety brudze na brazowo ale niewiadomo dlaczego. Zeby nie bylo tak rozowo to na jajniku jest torbiel 7 cm i zagraza dzieciom. Narazie obserwujemy .moze sie wchlonie. Dziewczynkom z pozytwnymi testami gratuluje a tym starajacym sie zycze 2 kreseczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ale super!:) Gratulacje podwójne! Torbiel na pewno sie wchłonie i wszystko bedzie dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya co za wieści :) Gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :* Tak sobie myślę, że bliźniaki to fajna sprawa jak ktoś planuje tylko dwoje dzieci :) Za jednym zamachem i z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieć w sumie można ale będę się cieszyć nie ważne z jakiej płci było, byleby zdrowe :-P Chłopca wychowam jak swojego haha :-D :-D :-D Kuzynka ma dwie córki i ciągle dopytuje... Kiedy bo trzyma ciuszki i inne... Bratowa właśnie urodziła córkę :-D Bliźniaki trzymam kciuki :-D mam dwóch w rodzinie, chłopaki rozrabiaki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Maya o jej...:) Jak super:) podwójne gratulacje:* Trzymajcie sie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala99
hej maya ja też mam torbiele i wchłonie się do 12 tyg ciąży tak ginekolog mi powiedział nie mart się to się wchłonie bo takie rzeczy zdarzają się w ciąży tak mi powiedział mój ginekolog:) super że bekiesz miała bliźniaki radze ci się modlić i napisać o pas do św dominika moja siostra też tak plamiła na brązowo i dali jej dupka i potem napisała o ten pas i urodziła zdrową dziewczynkę w 9 miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że uzyskam chodź trochę informacji od Was ;) 3 tygodnie temu w dni płodne doszło do zblizenia miedzy mna a narzeczonym. Dni płodne mialam napewno bo czułam to, podwyzszoną mialam temperaturę itd. Po kilku dniach, nie pamietam dokladnie okolo 6-7 wystąpiło plamienie (chyba implantacyjne) Następnie występowały bole podbrzucha, jajników i ogolnie mialam złe samopoczucie, zmeczenie, senność, mdłosci, bol piersi. Cułam ze cos sie dzieje jednak wczoraj dostalam okres, strasznie bolesny, miałam dusznosci, mdłosci, osłabiona bylam na tyle ze caly dzien w lozku lezalam. W krwi występowały skrzepy. (przepraszam za szczegóły) Czy to mogła być wczesna ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 26
Radosna mi sie wydaje że to jest taki rozmyty cień drugiej kreski:) i pewnie za dzień lub dwa jak zrobisz test to bedzie juz kreseczka:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu miałam to samo, to była ciąża. Jak chcesz to zrób bete będziesz mieć pewność, aczkolwiek nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna zrób następny:D może cos bedzie więcej widać, aczkolwiek jest nadzieja i to duża!!. Jakby był negatyw to nie byłoby nic... a tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruziaaaaa
Radosna gratuluję :) na kiedy termin? :) Maya wow co za wiadomość:) gratulacje:) Jussio no ewidentnie widać skok tempki:) Też mam ta szczotke:) jest najlepsza:) Ja też mam ochotę na śledzie chociaż nigdy ich nie jadłam: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ;) Niewiem jak sobie dam rade z 3.5 latkiem i blizniakami ale skoro spotkalo mnie podwojne szczescie to postaram sie podolac ;) Objawow nie mam jeszcze ale podejrzewam ze sie zaczna...weszlam w 7 tydz wlasnie. Radosna ja stawialabym na ciaze. Juz po cichu gratuluje ;) Ala99 a jak sie pisze o ten lancuszek? Duphaston biore od 19dc nieprzerwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ;) Niewiem jak sobie dam rade z 3.5 latkiem i blizniakami ale skoro spotkalo mnie podwojne szczescie to postaram sie podolac ;) Objawow nie mam jeszcze ale podejrzewam ze sie zaczna...weszlam w 7 tydz wlasnie. Radosna ja stawialabym na ciaze. Juz po cichu gratuluje ;) Ala99 a jak sie pisze o ten lancuszek? Duphaston biore od 19dc nieprzerwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya!!!!!!!!!!!! ❤️ ❤️ Gratulacje!!!! Kochana jak fajnie!!!! Leżeć i nie wstawac! Stara zasada położnicza! W tym okresie leżenie to 80% sukcesu! Moja koleżanka miała torbiel na jajniku w ciąży i lekarz mówil, że sobie poradzi ciąza super z takim torbielem wchlanal się! A Ty lez jak najwięcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninkar
Radosna gratuluję, bo to raczej pozytywny test, moje kreski nie są tak intensywne,że czasem zastanawiam się czy te testy nie przekłamują, objawów zero, wydaje mi się,ze @ przylezie i skończą się złudne nadzieje, powtórz rano test i będziesz miała 100 % pewności, Ala99 g ratuluję bliźniąt,bo to przecież podwójne szczęście ;-) Melisa,TakaJa, Słowianka,Jussio,Bajkaanna kiedy testujecie????Pozytywów samych życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×