Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny chyba powinnyśmy przenieść się na inne forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Anabella to ,że twój cykl jest różny to nic dziwnego jeżeli waha się 3 dni to podobno norma .Mój gin mówił ,że bardzo rzadko teraz kobiety maj regularne co do dnia.Żyjemy w takim tempie(praca,nerwy,choroba,klimat i inne zawirowania) różne czynniki mogą mieć na to wpływ wiec jak ślizgnie sie góra +/- 3 dni to nie ma sie czym martwić gorzej jak cykle różnią się od siebie spora ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Słowianka czekaj! Nie poddawaj się! Żadnej nie wolno się poddawać! Anabella a to już łapie! Pewnie, że tak może być! Ja w tamtym roku brałam plastry na torbiel i później miałam takie piękne cykle! Do czasu potem znów wróciły moje 31 i 32 :-/ żeby nie było nudno i 27 się zdarzyło w tym roku ;-) Dalej mnie męczą mdłości teraz chyba po antybiotyku! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
A ja czuję że @ się zbliża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dalej @ nie ma :(( i nic jej nie zapowiada. 37dc. Slowianka jak test?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Buka u mnie 35 dc i @ też nie ma. Testu nie robiłam, nawet nie miałabym jak. A może owulację miałyśmy późno... Już sama nie wiem. Robiłam testy owu od 15 do 18 dc i były negatywne - były dwie kreseczki, ale testowa jaśniejsza. Podejrzewam, że owulacja jak była to mogła być 22-23 dc, bo wtedy miałam straszny ból jajnika, taki promieniujący. Wcześniej owulacji być nie mogło, bo w 13 dc byłam na usg. Buka a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Luteine na wywolanie okresu-glowa mnie od niej boli. Generalnie zadnych symptomow rzekomej ciązy wiec nie ma sie co łudzić. Ja tez robilam testy owu-mialam jasną kreskę testową która pozniej byla coraz słabiej widoczna wiec sama nie wiem-pewnie nie bylo wogole owu:( Nigdy tak nie mialam zeby praktycznie trzy miesiace z rzędu taka obsuwa w @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka a ile trwał Twój najdłuższy cykl? Mój 39, ale wtedy miałam tyle stresów i emocji (ślub), więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Buka a kiedy przestałas brać albo kiedy masz odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam (jakieś 1,5roku temu) to 60dni-jakby ten jeden okres wypadł po prostu. Wtedy lekarz skierował mnie na badanie prolaktyny i wyszła podwyższona, dostałam bromergon i pozniej okres sie wyrównał i byl co 28dni i lekarz kazał odstawić -chwile bylo dobrze a teraz masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedzieć testy pozytywne a owu nie było to jest dopiero zagadka...ja w lipcu odstawiał anty ale do tej pory odziwo 31 dni jak w zegarku sie pojawia wiec aż się boje co bedzię dalej jak patrze jak wam cykle szaleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet głowa u mnie jako tako ale wzdęcia, zaparcia i ogólnie trawienie po luteinie leży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odnoszę wrażenie, że ten nasz topik zrobił się taki smutnawy :( Wszystkie mamy kiepskie humory :P I niestety ciężarówki rzadko nas odwiedzają i dlatego nie możemy się zarazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutny bo tylko pierwsza tabelka sie wydłuża :( No ale faktycznie, ciężarówki nas zaniedbują to jak mamy złapać fluidy ciązowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Nie przejmuję się tą różnicą w cyklach,tylko boję się że w grudniu znowu nic nie wyjdzie. I znów będzie rozczarowanie, łzy i pytanie dlaczego się znowu nie udało??? :( Z jednej strony się cieszę, że już po @ i niedługo będziemy mogli działać a z drugiej strony po prostu się boję!!!:( Gdzieś czytałam, że po odstawieniu tabl. śluz może być za gęsty i to utrudnia plemnikom dojście tam gdzie powinny trafić. I od razu się zastanawiam czy w moim przypadku tak właśnie nie jest?? :( Moja owu wypada tak na 5-6 grudnia - w sam raz na Mikołajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenakak
A myslalyscie moze o imionach dla dzieci??? Mi sie marzy Alicja, Anna albo Maja:-) a dla chlopca Michal, Adrian i Mateusz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenakak jeśli chodzi o chłopca, to chciałabym dać mu na imię Michał po moim kochanym dziadku. Podoba mi się jeszcze Jan, Franciszek - stawiam na tradycyjne imiona :) Jeśli chodzi o dziewczynkę, to nie mam pojęcia :) Kiedyś podobało mi się imię Julia, ale za bardzo popularne. Podoba mi się również Zuzia, ale chyba też jest dużo dziewczynek o tym imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a płeć dziecka jest Wam obojętna?? bo dla mnie nie ma znaczenia :) Zapewne gdybym już miała dziecko, to byłoby inaczej, bo gdybym miała już np. synka, to zapewne chciałabym mieć też córeczkę i odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam sprawę z innej beczki. Właśnie była u mnie mama i prosiła, żebym jej upiekła dwa placki na Barbary. Macie może jakieś fajne,smaczne i sprawdzone przepisy, albo nazwy placków to sobie luknę w necie??? Zapodajcie jakieś pomysły:) Ale bez bananów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella z tym odstawienie tabletek to różnie bywa ja w 1 ciąże zaszłam zaraz w 1 cyklu po odstawieniu a teraz 3 próby nie udane wiec to różnie bywa.A żeby było śmieszniej wtedy było tylko 1x i to chyba 3 dni przed owu bo marzyła mi sie córcia a tu masz i teoria na córcie się nie sprawdziła bo mam synka i zaraz po anty.co podobno trzeba odczekać nawet do pół roku aby sie organizm unormował. Co do placków to ja piekę bardzo dużo jakie preferwncje smakowe to coś ci poszukam w moich przepisach :) http://kuchnia.wp.pl/cat,26,kategoria,Ciasta-i-desery,przepisy.html tutaj tez są fajne przepisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam synka, ma na imię Michał, marzę o trzech takich chłopaczkach w moim domu, ale jeśli byłaby dziewczynka jako druga lub trzecia to też bym się cieszyła, w sumie dziecko to dziecko, a marzyć zawsze można, także do szczęścia brakuje mi jeszcze dwóch małych szkrabów o nie wiem jakich imionach ale pewnie jakiś na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 - ja też piekę dużo i uwielbiam to robić, to takie moje hobby:) Tylko nie zawsze mam czas:( No i w boczki idzie he he;) Przydałby mi się jakiś sernik przekładany, bo chciałabym wprowadzić coś nowego:) Tzn jakiś przekładaniec z wkładką serową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chcę coś napisać to koniec stronki i wielogodzinne czekanie, ale beznadziejnie, nie pogadasz sobie człowieku no bo jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne przepisy są w miesięczniku "Prześlij przepis" - zawsze się udają :) A koszt tej gazetki to tylko 99 gr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×