Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Ags tez sie zastanawiam co z tą Zawiechą, miejmy nadzieje ze to faktycznie bra dostepu do internetu! Malwi a Ty znalazłaś sobie jakies zajecie czy mi sie wydaje?! :-) nic nie piszesz do nas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja mi powiedziala ze to przedporodowe...ale wiem ze jak trzeba to i w szpitalu zrobia:-) Xx Ags a na fb tez Zawiechy brak? Moze jest tam jakis nr telefonu? Juz ponad tydzien cisza...z tego co pamietam miala w tym miesiacu urodzinki ale az tak to chyba nie zaszalala...moze przeprowadzka? Mam nadzieje ze to nic powaznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, jestem zaś:) wyciągnęłam siostrę na zakupy, a teraz siedziałyśmy popijając herbatkę, bo na zewnątrz tak zimno ze szok:( niestety musiała już jechać także włączę sobie jakiś serialik:) Ja też mam nadzieje, że u Zawiechy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz umre na bol plecow;/ chodzę jak kaleka;/ Ags fajnie ze na wizycie wszystko w porzadku;) Pakowałam torbę dla małej 2h bo kompletnie nie wiedziałam co włożyc,czy nie za mało czy nie za duzo i mam jeszcze wiekszego stracha ze sobie nie poradze;/ Suszy mnie dziś strasznie jakbym miała kaca. Zobaczyłam dzis w sklepie chrupki kukurydziane i musiałam kupic bo jezyk uciekłby mi do dupki;d Zaraz idę pofarbować włosy żeby wyglądać jak człowiek, moze mi sie humor poprawi bo dzis jakoś smętnie nudno i doły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiula24
czesc dziewczyny jamam dzis dzien leniwy sprzatania tyle w domu a mi sie nie chce , błam tylko z synkiem u lekarza bo ostatnio bolała go nózka i robiłam badania wszystko ok i przy okazji go zaszczepiłam na grypę. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, agagula na wage w domu nie staje bo nie mam odwagi ale na ostatniej wizycie miałam 10 kg plus. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kita ja też mam ten antybiotyk na mocz bo dużo bakterii plus nystatyne i furalgine tylko mi już wcześniej wychodziły bakterie ale nie tak liczne jak ostatnio i w tym tyg usze zrobić kolejne badanie moczu i jak nadal beda bakterie to musze isc do gin wczesniej a jezeli bedzie ok to dopiero mam wizyte 7 pazdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pałka ja mam nadzieje wyrobic sie z wlosami przed porodem, pojde tuz przed a i mam zamiar sobie rzesy zrobic, zebym piekna byla na po porodzie, zawsze wygodniej :) Zauwazylam, ze strasznie szybko mi wlosy rosna. Od kilku dni mam juz problemy, zeby po corcie isc na przystanek. Wychodze juz i tak 5 minut wczesniej w stosunku do czasu sprzed kilku dni. Co chwilka brzuch mi twardnieje jak ide. Wczoraj to bylo troche śmiesznie, bo wyszlismy z mezem i corka na spacer. Ona na rowerze, 2 m za nia maz a 2 m za mezem ja :)) Maz co jakis czas sie odwracal i sprawdzal, czy ja tam z tylu zyje czy nie- rozbawilo mnie to :)) Juz zaczyna mnie na dole powoli pobolewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
ja też mam stracha że sobie z wszystkim nie poradze jak mały sie urodzi. Starszak ma nauke litrek i tez trzeba mu poswiecac duzo czasu zeby nie czuł sie odrzucony i zazdrosny , maleństwo tez bedzie wymagajace a tu trzeba znalezc czas na ogarniecie domu gotowanie itp, poswiecic czas miskowi bo tez nie mze byc odepchniety chociaz przy pierwszym duzo mi pomagal i bardzo sie starał dopiero teraz do mnie dociera jak wsztstko sie u nas pozmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczek nic mi nie mów o włosach bo mi tak szybko rosna,ze co 3tyg musiałabym odrost farbowac. Trochę to przeciagam ale strasznie nie lubie go miec. Co do oczu to ja rzes nie robie juz bo kiedys zrobiłam i mi tak się moje zniszczyły ze juz nigdy wiecej. Mam swoje ładne, jeszcze używam odżywkę i sa super, poza tym to mam zrobiony pernament na górnej powiece(kreskę) wiec jakos chyba przetrzymam swój wygląd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Misiula tez mam wizyte 7pozdziernika;-) Ja mam chec na koktajl. maz kupil maslanke a ja mam zamrozone maliny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja włosy farbowalam w ciazy 3 razy, i jeszcze na koniec października planuje. Kiedyś latalam do fryzjera raz w miesiącu, ze względu na to, ze nosilam krótka fryzurę, teraz postanowiłam pozapuszczac. Ale jak wrócę do pracy znowu je skroce, przy okazji zawsze bede miała pretekst żeby sie wyrwac z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
a mi wlosy wcale nie przyspieszyly:-( a na to liczylam bo chce zapuscic... paznokcie wlasnie mi sie polamaly a piersi sa wieksze o jeden malutki rozmiar...wszystko na co stawialam :-P Cala nadzieja w synu:-P Wlazlam na wage i utrzymuje mi sie od dluzszego czasu +13 wiec jest git. A skoro jest git to wrabalam pol bochenka chleba:-) mial cudowna, chrupiaca skorke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc  Anja
A u mnie +16;-( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiula w jakim wieku jest Twoj starszak? Tez mam takie obawy, ze ciezko bedzie zmienic nasza rutyne ale jskos to sie ulozy. xxxx Dziewczyny miewacie bole jak na okres? Mnie coraz czesciej juz boli :( xxxx Asia Ty jeszcze jestes w szpitalu? xxxx Agagula nie ma zadnego kontaktu do Zawiechy na fb, ale napisalam do niej wiadomosc. xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja, nie widac tych kiligramow. Ja mysle, ze tak kolo 10 na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja takich boli jak na @ nie mam, ale czesto mam takie jakby wbijajace sie w macice od srodka ale typowo klujace. Az sie lapie za pipke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Ags dzieki ale uwierz mi ze widac...no ale mam nadzieje ze jeszze z tydzien i bedzie po wszystkim ;-) i niunia bedzie a brzuch zniknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ags, mi rownież doskwiera ten ból jak na@, ale to na prawdę od kilku zaledwie dni, jak na razie ból jest łagodny. A jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja a Ty na cc masz termin wyznaczony? Bo jak Cie zlapie akcja a do szpitala masz kawalek...jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anja
Agagula w ta sobote bede juz miala konkretny termin, ale jakby wczesniej cos sie dzialo to pojade do szpitala w moim miescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagula, to klucie tez nam czasami. Oj boli... xxxx Malwi ja mam od kilku tygodni ale na pocztku byly sporadyczne. Teraz juz coraz czestsze i silniejsze. Przy Bartku doslownie z dnia na dzien dostalam takich silnych, ze po scianach chodzilam a po 3 dniach urodzilam. Mam nadzieje, ze jeszcze troche pociagne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja ja tez mam +16kg i dzis był juz chyba ostatni raz jak weszłam na wage;d teraz myślę co na kolacje??hmm sama nie wiem, ale jutro na obiad napewno żurek bo chodzi za mna od niedzieli ,a w tym tyg jeszcze ogorkowa z plackami ziemniaczanymi;d menu juz mam do konca tyg;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie. Z małym wszystko dobrze, waży już 2200 :D Ja mam 10 kg na + (o zgrozo). Dalej mam łykać żelazo, bo hemoglobina słaba. Następna wizyta za miesiąc dopiero, ale mówił, że gdyby mnie coś niepokoiło, żebym dzwoniła. Szyjka twarda i zamknięta. Generalnie wszystko dobrze, także cieszymy się bardzo :) Ags super, że u Was też w porządku. Emilka niech jeszcze trochę posiedzi u mamy :) Co do farbowania to ja właśnie jutro idę do fryzjera. Jakieś pasemka zrobić, bo moje odrosty to nieporozumienie :P Miłego wieczorku laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja jutro planuje zrobic pomidorową, Malwi mi dzis smaka narobiła :-) ja mimo tego ze +16 wysłałam moje nie M po pistacjowe cukierki na kolacje.....:-) A co, moze to moje ostatnie cukierki w ciagu kolejnych kilku miesiecy :-) wlasnie dziewczyny jak to jest ze słodyczami przy karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Neska super ze wszystko ok, 2200 to juz kawał dzieciątka :-) mysle ze moja Hania juz ok 3kg bedzie wazyla w sobote :-) Tak mowicie o tym fryzjerze ze moze i ja sie skusze(o ile zdążę), bo odrosty mam jak cholera.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide w poniedzialek zrobic jakas fryzke a we wtorek na farbowanie;) kiedys mialam krotkie wlosy teraz mam za ramiona i juz mnie wkurzaja wiex nie wiem czy sie ich nie pozbede;) Xxx Anja-ja przy synu uwazalam tylko na czekolade, tzn jadlam ale biala. No i raz po chipsach paprykowych mial problem z brzuszkiem ale mual 6tyg. Dosc szybko zaczelam jesc wszystko, wprowadzalam po tygodniu kp po kolei rozne rzeczy i patrzylam czy czegos mu nie ma. Mial 3miesiace jak juz sie nie przejmowalam zadna dieta. Nawet cole pilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
ags mój synek ma 5 lat ale tak jest nauczony ze duzo rzeczy robimy razem, i mama ma zawsze dla niego czas. No poczatki napewno beda trudne ale mam nadzieje ze wszystko sobie poukladamy i bedzie dobrze. i u Ciebie z pewnoscia tez. A twoj skarbek ile ma lat. A co do fryzjera to w ciazy staram sie mniej farbowac włosy bo mam rozjasniane byłam 3 tyg temu i mysle ze przed porodem jeszcze raz zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
widze że juz prawia wszystkie maja ustalone imiona dla dzieciatek a ja poprostu nie wiem Myslałam moze Dawidek, chociaz duzo inych mi sie podoba ale mój misiek na kazde odpowiada nie a jaK Kaze mu cos wymyslic to nie wie. poprostu masakra a na pierwszego juz dawno miałam wymyslone i zaakceptowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula24
andzik to super ja mam na 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×