Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Listopadowe mamusie 2014

Polecane posty

Gość gość
,nie wiem dlaczego jestem jako gość :( Mila 85 to mój post wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila85
nie dodaje moich postów :( a tyle chciałam napisać jeszcze cholera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie zazdroszczę Wam tych bali i wychodnych. ja nawet na spacer nie mogę wyjść bo przebiła kolo w wózku i lipa dopiero w niedziele m ma wolne i pojedzie po nowe. Oglądam Was na fb i nie mogę napatrzeć sie na wszystkie Dzieciaczki są urocze i takie śliczne :) każde jedyne w swoim rodzaju :) moja to len główki nie podnosi jak leży na brzuszku tylko jak jest noszona do odbicia to wtedy to tak. jeszcze nie zaszczepiona moja jest bo miała katar a teraz bakterie w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
kurde jeden dzien i tyle sie narobilo na forum! xxx mila fajnie ze sie odezwalas! wspolczuje sytuacji z mezem :( i tego ze sama musisz sie zajmowac dzieckiem ..... przesylam troche pozytywnych mysli :) xxx zimowa popieram Twoje slowa- szkoda gadac :) xxx co do in vitro to ja nawet nie widze powodu dla ktorego mialybysmy upewniac andzik ze uznajemy to za "ok" ! k***a jest 21 wiek i dla mnie to tak naturalne jak dziecko ze stosunku i na serio nie ma powodow zeby kogos do tego przekonywac!! xxx my ustalilismy chrzest na 7 marca. tego dnia tez wezmiemy cywilny slub. Ogolem przeprawa z ksiedzem to masakra- chamy okropne i postanowilam ze nigdy wiecej nie bede sie prosic ich o łaske:) i nie wiem czy dac 200 czy 100 zl, za te jego dziwne teksty to najchetniej nic bymmu nie dala :) xxx ags zdrowia- mi juz dzisiaj minimalnie lepiej xxx a tych gosci podejrzanie duzo sie narobilo co ?? xxx ja kreche na brzuchu tez jeszcze mam i zastanawialam sie kiedy zejdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, wspoczuje sytuacji w domu. Oj Ci faceci....Niektorzy to jednak egoisci sa. Moj tez duzo pracuje i przy malej malo robi ale za to Bartkiem sie wiecej zajmuje jak juz ma czas. Daj nam jakies zdjecie Hanulki, bo dawno nic nie bylo od Ciebie. xxxxxx Co do marudzenia to moja nie lepsza. Ostatnio ciagle na rekach by chciala a jak zmeczona jest to juz calkiem jazda, tylko , ze isc spac to juz jej sie nie bardzo chce. W nocy jedna, max dwie pobudki. xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nfocat dzieki! U lekarza strata czasu... tak jak myslalam bede leczona paracetamolem. Pan dr nawet nie wiedzial czy moge aspiryne przy karmieniu piersia czy nie. Musial sobie w ksiazce sprawdzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ale nfocat czy ktoś tu przeklina?!jestes tu jedyna która podnosi głos jak przekupka na targu:-P trochę kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Mia dobrze ze jestes i wspolczje sytuacji z m. dawaj fotke małe na fb. xxx Ags ale ci sie lekarz kompetentny trafił. xxx Mały miał dzis bardzo ciezkie zasypianie. chyba przez brak spacerku. godzine z nim walczyłam zanim zasnął. ide skonczyc myc podlogo. i moze zaczne cos prasowac zanim m wróci z pracy;) a wieczorem siska przyjerzdza na próbne usypianie małego przed jutrzejsza impreza;) xxx A ja po południu gibam na zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, f**k off! twoje komentarze sa juz nudne... Masakra:/ X Moja mała juz rano zrobiła taka jazdę przy usypianiu, darla sie tak jakby ja ze skory obdzierali:/ tez lubi na raczkach , ja juz jej od 3 dni nie noszę bo plecy nie odpuszczają... U taty na raczkach średnio lubi nie wiem o co chodzi:( X Andzik, jutro obowiązkowo fotka przed impreza;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam dać za chrzest 50 zł;) my jestesmy młodymi ludźmi dorabiamy sie dopiero Bóg zrozumie;) moja mama dała mi szatke z mojego chrztu świętego!!! Marysia właśnie w niej bedzie chrzczona, urodziliśmy sie tez w tym samym szpitalu fajnie prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
gosciu wole lekko rzucac ciezkie slowa niz byc taka smieszna osobka jak ty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
malwi ja na poczatku tez tak myslalam ( o 50 pln) ale moj niemaz sie upiera ze trzeba wiecej dac:/ chyba jednak postawie na swoim :) co do stroju to fajnie- taka tradycja mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
ags , mnalwi ja tez tylko paracetamol :( ags moja siostra poleca srebro koloidalne .... ponoc bardzo dobre na takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik87------Leon-----29.10.2014-----1dz safari29--------Mia------12.11.2014-----1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Anja-----------Hania-----09.10.2014------1dz Andzik87------Leon-----29.10.2014-----1dz safari29--------Mia------12.11.2014-----1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila zycze ci duzo sil przy coreczce skoro sama sie nia zajmujesz. Dasz rade silna kobitka jestes a z mezem pogadaj zeby cbociaz pol godzinki codziennie woeczorem ja pobawil zebys mogla np spokojnie sie wykapac czy chociaz usiasc i napic sie spokojnie herbatki. My jestesmy sami od rana do 16.30 i musze powiedziec ze akurat mi sie trafil maz ze sie bartusiem zajmuje. Ja robie obiad jesli w dzien nie zdaze albo cos sprzatam albo po prostu siedze i patrze jak oni leza na lozku i gadaja do siebie aa guuu :) nawet jak jestem w nocy juz bez sil i prosze meza zeby Dziubka ululal do snu bo mi juz sie oczy zamykaja to on wstaje i bez problemu go usypia. Xx Kurde my damy na chrzciny 100zl i nie dlatego ze nie mamy wiecej tylko po prostu. Szanuje Kosciol i jestem katoliczka ale ksiedza starczy a za reszte to ja wole Bartusiowi cos kupic. W koncu po Chrzest idziemy do Boga a on pieniedzy nigdy nie przyjmowal a Ksiadz to tak jakby Jego pracownik :) zreszta czytalam ze za takie sakramenty jak chrzest czy pogrzeb sie nie powinno placic mozna jedynie dac ofiare na Kosciol ale niestety przyjelo sie placenie a nawet gdzie niegdzie cenniki za uslugi koscielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja-----------Hania-----09.10.2014------1dz Andzik87------Leon-----29.10.2014-----1dz safari29--------Mia------12.11.2014-----1dz magdalenkamz90----Bartus---21.11.2014----1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny tak bym chciala was zobaczyc na fb i pochwalic sie tez naszym bartusiem ze chyba zaloze fb na kilka dni a potem usune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
magda my Ciebei i Bartusia tez z checia poznamy (wizualnie) :D xxx Anja-----------Hania-----09.10.2014------1dz Andzik87------Leon-----29.10.2014-----1dz safari29--------Mia------12.11.2014-----1dz nfocat----------Jeremi--14.11.2014-----1 dz magdalenkamz90----Bartus---21.11.2014----1dz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No właśnie Madzia!!!!!!!!!dawaj na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Tam też omawiamy rózne WAŻNE sprawy :-) zwłaszcza dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo dotarłam :) xx ja tez jak nfocat nie widze powodu by zapewniać Andzik że nei przeszkadza nam to zupełnie jak Leoś został poczęty, ja jedynie gratuluje odwagi że walczyłaś o swoje upragnione maleństwo :) a powiedz mi (jeśli nie cchesz nie mów oczywiście ) jakie są szanse na rodzeństwo dla Leosia ?? xx Ags hehe to ci lekarz pomógł :) zdrówka życzymy :) xx Malwi bidna ty, dobrze że ma ci kto chodź na spacer Marysie wziąść :) a ubranka zazdroszczę. Ja do niedawna też swoje miałam i bawiłam się nim jako dziecko, w sensie ubierałąm lalki i tak naprawdę to nie dawno gdzieś się zawieruszyło i przepadło... a teraz tak żałuję że szok, miałam robioną kieckę na szydełku :) xx a ja tam korzystam z pomocy każdego kto chce mi pomóc hehehehehe xx andzik a jak sie czujesz w nowych włosach ?? xx nfocat my też chcemy ochrzcić i wziąść cywilny w jednym dniu, tylko jeszcze nie mogę tego rozgryśc jak to zrobić w sensie o której chrzest o której ślub i w jaki dzień tyg, bo śluby to chyba w soboty robią nie ?? a chrzest ksiądz robi na mszy w niedziele, keidyś dzieci nie ślubne kościelnie można było chrzcić tylko w sobotę o 7 rano na mszy. Wydaje nam się że zrobimy tak że zamówimy mszę na popołudnię (bo msze po południu sa tylko za intencją czyli wiecie many many) i na tej mszy ochrzcimy a później na cywilny do urzędu i jakies małe przyjęcie tj obiad dla bliskich i tyle :) czyli żeby godziny między oba imprezami były podobne i my chcemy żeby ciepło juz było a wy jak to robicie logistycznie ? xx mila współczuję sytuacji z mężem.. xc neska oponka zimowa ?? haha to u mnie opona od traktora chyba :P xx Anja a ile hania będzie mieć jak dacie dynię ?? to pierwsza rzecz jaką jej dajesz ?? xx safari my dajemy Bobotic jeszcze, są dni że więcej są dni że w ogóle, to zależy :) xx ja daje Zuzce znowu witaminę D i znowu problem z brzuszkiem :( xx ok na razie kończe bo córunia chce się potulić :) aha i Zuza robi się córeczką mamusi już, teraz gdy ma gorsze dni to tylko mama u niej, Kamil nie da rady jej uspokoić eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzieci "nieslubne" tylko w sobote o 7?!?! co to ma być?? A co to za roznica?! Ja pierdziele no szok. to sie utwierdzilam w przekonaniu ze chrztu nie robimy. Cos mialam jeszcze napisac ale tak mnie wnerwil ksiadz Izy ze zapomnialam :P aaa wiem Malwi jaka rada od lekarza na te plecy oprpcz paracetamolu? Mnie tez mega bola. Bylam u fizjoterapeuty i cos tam ponaciskal ale dalej mnie bola. A noszenoa przeciez nie unikniemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
claudina, iza u nas nadal chrzciny nieslubnych dzieci w sobote sa tylko, dlatego my 7 marca (sobota) robimy dwie imprezy w jednym :) :) xxx iza a wiec tak - slub mamy o 14 , potem do restauracji na obiad , na 18 jest msza- a PO MSZY dopiero chrzest :) potem blizsza rodzina moze do nas do domu jeszcze jechac a reszta do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dalismy 50zl za chrzciny starszego, teraz tez tyle planuje dac. Gdyby chrzciny byly zupelnie na dodatkowej mszy to dam wiecej, bo wiadomo specjalnie koscielny, organista przychodza itp ale jak to jest na zwyklej parafialnej mszy to sie nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudinka, u lekarza nie bylm, bo maz mojej siostry jest fizjoterapeuta i tak jak pisałam postawił mnie do pionu z pozycji zgietej, nagrzewam plecy, wykonuje ćwiczenia miednicą tak jak zalecił i boli troszke mniej, ale nie ma mowy o podnoszeniu małej zbyt duze ryzyko:( moze widziałaś mój post na kp? Paracetamol mizna po dwie tabletki co dwie godz ;) X Ale będziemy świętować same śluby nam sie tu szykują:) X Magda, pewnie dawaj zdjecie swoje i Bartka, czekamy na Cuebie na fb;) X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kurcze tak piszecie o tych ślubach ze juz tylko ja zostanę "panną z dzieckiem" hahah :-) my jestemy ze sobą 13 lat, kiedys rozmawialismy o slubie ale jakos tak to odeszło w niepamięć. Pierścionek zareczynowy mam, mieszkanie mamy kupione wspolnie, Dziecko zaplanowalismy a ślub? chyba raczej narazie nie :-) xxx chrzciny planujemy wstepnie na kwiecien, szczerze mowiąc to pierwsze słysze ze nieślubne dzieci chrzci sie w sobotę, moje kolezanki robily chrzest normalnie w niedziele i bez zadnych problemow (oczywiscie niezamężne ) xxx Izka wyczytałam gdzieś ze dzieciom z alergią pokarmową podaje sie najpierw dynie wiec tak zrobie :-) aha i kilka dni wczesniej dodam jej do mleka troszke kleiku ryzowego zeby ją "podttuczyc" troszke bo jest tu najstraszą dziewczynką i jedną z mniej ważacych a 9 lutego skonczy juz 4 miesiace. Nawet polozna byla u mnie kilka dni temu i mowila ze jest bardzo drobna. A co za tym idzie moze przestannie ulewac tą wodą ktorą nazywają mlekiem a raczej produktem mlekozastepczym Nutramigen fujjjjj, ja tego nie przełknełam nawet a ona biedulka musi to pic :/ xxx Malwi dobrze że cociaz troszkę Cie ten szwagier postawił na nogi. xxx Andzik co bedziesz kupowała?? Mi sie marzy shopping ale wiecie co? z ta moją nadwagą raczej tylko sie zdołuje wiec narazie odpuszczam :-) moze akurat do wiosny uda mi sie zgubic ten nadmiar kilogramow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfocat
hehe no beda beda sluby :) my tylko cywilny, koscielnego nie chcemy :)a u nas na serio nieslubne dzieci tylko w sobote , po mszy :) my jestesmy tego przykladem :) a slub pomoze poukladac formalne sprawy tkj , ubezpieczenia, dziedziczenie, meldunki , info w szpitalach w razie czego itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość patka
Witam, wieczorowa pora. Repetytorium, jak tylko znajdę chwile poszukam namiarow na Agnieszkę, choć od czasu urodzin maleństwa nie byłam na moim forum My planujemy chrzciny na marzec, tylko nie wiem czyvtestauracja potem czy catering do domU. Taka zimna pora ze wolałabym w domu. Nie wiem sama. Gin dal mi ostatnio receptę na cerazette bierze któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×