Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioletttaaaa

jeszcze dzis moglam za mojego męża poreczyc ze mnie kocha i

Polecane posty

Gość gość77
no widzisz.. niektórzy piszą coś głupiego, a na potwierdzenie ze to oni mają racj***awią sie w licytacje kto ma wiecej lat bo myślą ze racja leży po stronie ktora dłużej na świecie żyje. Kiedy przeczytałam tą wypowiedz i tą w której ta NIBY 40 latka próbuje mi wmówić ze chodze do gimnazjum to odarazu doszłam do wniosku że to NIBY 40 lat to tylko podpucha. Tylko dzieci licytują sie na wiek jesli chcą udownodnić swoją racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Lenka...piaskownica to Twoje nic nie warte wywody... Masz niewatpliwie kompleksy....I probujesz sie dowartosciowac kosztem innych. Gosc77 odradzam karmienie trolla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dzieci licytują sie na wiek kiedy chcą wyjść na mądrzejsze. Sugerowanie drugiej osobie że jest w gimnazjum udowodniło, ze ta NIBY 40 latka najwidoczniej sama swój zmysliła skoro podejrzewa o to innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
kurde myslałam że nie dodało moje wpisu i napisałam drugi podobny :/ gosć 19:55 co masz na mysli?? czemu trola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam? Rzeczywiście piaskownica :D Ale o tej porze dzieci idą się kąpać, myją ząbki, odmawiają paciorek i idą spać. Więc szybciutko to łóżeczka gościu z 19:55 :) Aha! Nie zapomnij się wysiusiać, bo znowu piżamka będzie mokra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosci tu jest kilku, a ja, czyli jak mnie nazwala gosc77 "cztetdziestolatka" nie pisalam od czasu, kiedy podziekowalam jej za rozmowe ;) Mam dokladnie 38 lat, czyli jak pisalam prawie 40. Pozdrawiam. Piszcie sobie na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc77 troll to Lenka...taki typowy troll;) Szuka pozywki...Ty jej ja dostarczasz...nawet jak zaczniesz ja ignorowac to i tak tu bedzie...tyle ze bez pretekstu. Na kazdym forum znajdzie sie jakis troll...to chyba ich jedyna rozrywka;) Ich zycie wtedy nabiera sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
no i dobrze, ja też nie mam zamiaru tu juz za bardzo pisać. chyba że jedynie bezpośrednio do wertykki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
gosć 20:12 wypowiedzi Lenki mi nawet nie przeszkadzały bo tak jak zauwazylaś/łeś raczej ją ignorowałam, natomiast irytujące sie wypowiedzi tych speców od seksu, którzy sie oburzają że facet werykki nie chce, a same pewnie nie mają żadnego życia erotycznego albo mają je do d**y, a kogoś krytykują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje...sami specjalisci...tylko ciekawe ze statystyki rozwodow bija rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że autorka wrzuciła hamulec, bo myślałam, że puści ten związek z dymem, żaden facet nie wytrzymał by czegoś takiego! To było chore zachowanie. Wiem to po sobie, mam takiego zazdrosnego chorobliwie męża, wszędzie widzi jakieś znaki, psychol... nie znoszę go już, nigdy go nie zdradziłam, ciężko pracuję i jak wracam, to już nic mi się nie chce, a ten pasożyt siedzi w domu i z nudów wymyśla, dlaczego ja nie mam ochoty na seks? Zniszczył wszystko, teraz to ja już chcę mieć tylko święty spokój i chętnie w ogóle bym go unikała, popapraniec. Muszę coś z tym zrobić, bo się duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
gość 20:25 to moze własnie Ci rozwodnicy sie tu wypowiadają :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tematu zrobiłyście przepychanki między sobą. O poprę lenkę - piaskownica :D I Niestety gość77 Ty wychodzisz na bardziej rozemocjonowaną, na 1 post 40latki Twoich jest 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
bo mi sie źle przewija wiadomosci wiec jak mam dłuższy tekst to wole go podzielic. Rozemocjonowana mowisz... hmmm 40 latka mnie rzeczywiscie troche wkurzyła ale nie az tak żebym sie rozemocjonowała :) ja poprostu tak pisze, że zamiast w jednym zdaniu coś napisać to pisze to w kilku zdaniach. To sie nazywa rozgadanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, facet nie chce jej bzykac bo , albo go już nie pociaga, robi to z inną lub sam sobie.Nawet moj powiedział ze jedno z trzech. Proste jak drut, a wy z niego c**e robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 21:23 masz całkowita rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykka
Widzę, że dla niektórych świat jest tylko w dwóch kolorach: czarnym i białym (np. Dla gościa 21.23). Z mojego punktu widzenia jednak jest zupełnie inaczej. Świat ma wszystkie odcienie szarości a właśnie czerni i bieli jest mało ;) Dzis jestem wykonczona, mały był bardzo absorbujacy, a ja chcialam powoli szykować mieszkanie do chrzcin. W rezultacie wyczyscilam tylko szkło. .. Nie wiem kiedy ogarniemy to wszystko. Siedząc z synkiem sama za wiele nie zrobię, a do soboty coraz blizej :) Maz tez dzis jakis przemeczony, pozajmowal sie małym i teraz ledwo siedzi przed tv. Ja biorę kapiel w wannie. Byl tu przed chwila ze mna, ale szybko się zmyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta prowokacja dalej? Typowe dla prowo , malo informacji tylko powtarzanie tekstu o papierze, potem lekka dramaturgia ,te rozstania i powroty, mit w postaci 2 miesiecznego dziecka, ktore juz siada, iwatek seksualny z pelnym opisem seksu.W nastepnym odcinku tejemniczy smsa, bitwa na chrzcinach i seks analny.Z kategorii mitow okaze sie , ze na drugi dzien po porodzie ona juz chiala i mogla , a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kusi by zapłacić jakiejś lasce za sprawdzenie wierności faceta. Nie oszukujmy się, jeśli chodzi o kobiety to większosć facetów to takie łaszące się pieski, są w stajnie życie sobie popsuć jedną nocą. Jestem z chłopakiem długo, i tak zobacze sobie czy jest do tego zdolny. Lepiej wydać 500 zł teraz, niż zepsuć sobie życie wychodząc za kogoś kto nei kocha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł za to się dostaje? kurde, może bym sobie dorobiła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jakiego masz faceta :p niektorzy sa wierni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za prowokacja przemawia tez to, ze cokolwiek by nie napisac autorce, nawet bardzo negatywnego, ona sie do tego nie ustosunkowuje ani ja to nie denerwuje, niczemu nie zaprzecza ani niczego nie potwierdza...pisze swoja bajke na spokojnie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość77 łyknął się wkurza, więc autorka prowokacji już nie musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×