Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wioletttaaaa

jeszcze dzis moglam za mojego męża poreczyc ze mnie kocha i

Polecane posty

Gość gość
A wytrysk na twarz to nie ubliżanie, a urozmaicenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja kończenia na twarzy jest ubliżeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie aż mnei zaskoczyło jak ktos wielce się oburzył. Może seks oralny tez jest strasznym poniżeniem (oczywiście nie gdy to facet liże, wtedy jest cacy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 77 Kto ubliza autorce? Smiac mi sie chce z facetow, ktorzy lubia dochodzic w srodku, ale prezerwatywy nie zaloza, bo nie ;) I maja wielki problem i frustracje. Troche odpowiedzialnosci ludzie! No chyba, ze ktos chce miec dziecko co rok, to nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaz autorko zaspokoil twoje pragnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa prezerwatywy dla kobiet, sa globulki, sa kapturki (bez hormonów, i wlaśnie po ciazy są lepsze niż u tych co nierodziły), są jakies nuvaringi dużo rzeczy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala miedziana nie zawiera hormonów i jest dość skuteczna, no i możesz mieć założoną do rodziłaś a to jest przy niej podstawowe kryterium. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
każdy najwidoczniej lubi inaczej i tyle w temacie, wydaje mi sie że wertykka dobrze zna metody antykoncepcji ale najwidoczniej jej one nie odpowiadają :P a to kto gdzie i jak konczy to juz indywidualna sprawa, wasi partnerze mogą wam nawet w nosie skonczyc, nie inetersuje mnie to za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
a oburzyła mnie raczej cała wypowiedź tej osoby która pisała, bo była ta wypowiedz poprostu nie miła, czytałam to tak jakby osoba miała pretensje do wertykki że ma ona w ogole taki problem. Dlatego tak mnie oburzuła cala wypowiedz, nie tylko fragment o konczeniu. Ale może ktoś ma taki styl wypowiedzi poprostu, wiec rzeczywiscie być moze przesadzilam z tym ubliżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli komus nie odpowiadaja zadne metody antykoncepcji, to musi liczyc sie z duzym prawdopodobienstwem zajscia w ciaze. Tez mnie nie interesuje, gdzie kto konczy. Rozsmiesza mnie tylko dziecinne podejscie meza autorki. Strzelil focha, bo nie moze dojsc w srodku. No sorry, sa wieksze problemy. No chyba, ze tylko wymyslil cos takiego, zeby autorka juz go nie wypytywala i dala mu spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
on strzelił focha bo go wypytywala o o te husteczki. A seksu nie uprawiał, ale to ona sie za to sfochowała a nie on. Jak nie chcą mieć kolejnego dziecka a antykoncepcja odpada, to musze przyznać racje zachowaniu jej męża... bo w takim przypadku najlepszą antykoncepcją jest brak seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
ale fakt faktem że mógłby założyć tą gume, korona by mu z głowy nie spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu się odyebało, wchodzę na topik po weekendzie, ostatnio jak czytałam było o nawiedzonej babie co łowi chusteczki z kibla, a teraz jest przegląd metod antykoncepcji :D ktoś streści bo nie chce mi się czytać kilkunastu stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
wystarczy że przeczytasz dwie ostatnie strony i bedziesz wiedziała o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale telenowela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona się sfochała o chusteczke i ze względu na brak czulości, a wychodzi, ze on nie uprawia seksu bo nie może kończyć w środku. x To oboje sa dziecinni skoro jedyną metoda zabepzieczenia jest przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykka
Nie wiem co w tym dziecinnego skoro u nas tyle lat się sprawdza poza tym do trojki dziecki nie jesteśmy specjalnie przerażeni ;) Inne metody antykoncepcji nas nie interesuja sami sobie je zakladajcie jeśli wam to odpowiada. tak chodzi o to ze on nie jest do konca zadowolony z seksu bo nie moze kończyć w srodku a przed ciąża i w ciąży mógł. Gumy nam obojgu nie odpowiadaja a zadnych krazkow i innych badziewi nie zamierzam sobie montowac jednocześnie nie krythkuje jesli ktos stosuje takie metody. Gosciu77 dzieki ze tłumaczysz o co chodzilo w moich postach tym co nie potrafia przeczytać ze zrozumieniem bo ja bym chyba nerwowo wysiadla jesli mi by przyszło to czynić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konieczność przerwania w, powiedzmy sobie szczerze, najlepszym momencie, może budzić frustrację zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Co więcej mężczyzna musi przerwać stosunek, kiedy właśnie ma największą ochotę przeprowadzić go do finiszu. Najprzyjemniejszy orgazm przeżywa się, gdy stymulacja odbywa się w czasie jego trwania aż do końca. Innym powodem frustracji dla mężczyzny (w sumie dla kobiet też) jest to, że nigdy nie może skończyć w środku. Partnerzy mają odczucie niepełnego stosunku, coś w ich seksie brakuje. Zmniejsza też przyjemność z seksu, bo nie można dać się porwać chwili i trzeba ciągle myśleć o tym, że trzeba zdążyć wyciągnąć. Co ciekawe, stosunek przerywany może też powodować niechęć do seksu i zmniejszać libido. W szczególnych przypadkach może nawet prowadzić do oziębłości seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykka
Zatem właśnie napisalam ze to moze byc powód jego obecnej niecheci do seksu. Ale ponieważ mam juz okres tk niedługo będzie się jeszcze wytrzymywal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nic mi do tego, jaka metode antykomcepcyjna autorko stosujesz i ile bedziesz miala dzieci. Tylko troszke mnie dziwi, bo kilka stron temu chcialas sie wyprowadzac a teraz piszesz, ze trojka dzieci Ci/Wam nie straszna...Zycze w takim razie pelnych wytryskow w wiadomym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*antykoncepcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykka
Zawsze chcialam mieć dwoje dzieci dopuszczam tez możliwość posiadania trójki. Jednak gdyby mąż mnie zdradzil to w tym momencie czy z jednym dzieckiem czy z trójka nie widze sensu trwania takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli juz go nie podejrzewasz o zdrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie krytykuje przerywanego jak liczycie się z wpadkami, ja po prostu nei rozumiem wielkiej afery w Waszym związku która jak widać sciśle wiąże się z niemożliwością kończenia w środku. on się sfrustrował, ty tak samo i skonczyło się, że chciałas zabierać dziecko i pakowac się wiec jak dla mnei to nie zdaje egzaminu skoro doprowadza niemal do rozstania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
chęć pakowania sie wychodziła raczej z braku porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
ale fakt faktem że jednym z problemów był ten stosunek przerywany. Kiedyś czytałam dużo na takie tematy :P jak jeszcze nic nie wiedziałam w kwestiach jak sie uchronić przed ciążą i na internecie w wiekszosci artykułów taka metoda była odradzana. Zresztą fragment jednego artykułów wkleiła lenka (no chyba że to sama napisała) i widać jak to niekorzysynie wpływa na psychike jak sie dłużej praktykuje tą metode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×