Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Hej, dziewczyny :) Wy już pewnie zżyte,ale chętnie bym dołączyła :) Mam córcię z 21 czerwca 2013, a teraz termin porodu na 22 czerwca:) prawdopodobnie druga córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny :) Wy już pewnie zżyte,ale chętnie bym dołączyła :) Mam córcię z 21 czerwca 2013, a teraz termin porodu na 22 czerwca:) prawdopodobnie druga córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Mamuska Ktosia Ja jestem z lubuskiego :) Okolice ZG. U mnie 19 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaję jeszcze raz, bo poprzednio się nie dodało: Aleksandra ja ostatnio miałam zgagę po soku z kartoniku. Odstawiłam całkowicie soki z kartonika i mi przeszło, chociaż czasem coś mi tam doskwiera. pewnie nie da się całkowicie wyeliminować problemów z żołądkiem, takie uroki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuuuuu
dziewczyny a jak tam u was w pracy ? ja jestem na zwolnieniu juz od prawie 4 mcy umowe mam na czas nieokreślony...ale i tak z tego co mi daja znac inne panie to jedna (ma swoje dzieci juz odchowane -dorosle) ciagle jeczy ze strasznie mnie zastepuje i w ogole zeby kogos wziac na moje miejsce np stazyste ....bo ona nie daje juz rady (robi tylko jedna rzecz ktora ja robilam reszte robia inne dziewczyny ale ona najbardziej nad tym sie roztrząsa) mam straszne nerwy przez to wszystko jesli musze cos zalatwic w pracy to musze wlasnie z nia rozmawiac a ona ma ogolnie ludz i w d.... i nie raz dowalila mi np. hasłem "to twoj problem" albo ze "ciaza to nie choroba" (lezalam w szpitalu z krwawieniem) wiem tez ze moje hormony tez robia robote ale mam takie nerwy wlasnie przez ta babe.....w ogole nie rozumiem jej !tez ma corke w moim wieku a wielokrtonie byla dla mnie chamska. Boje sie wracac do pracy nie chodzi o sama prace tylko o atmosfere z drugiej strony boje sie ze pozniej nie bede miala do czego wracac tyle sie slyszy ze np. po powrocie z macierzynskiego daja wypowiedzenie ... podtrzymajcie mnie na duchu:( wiem ze dzieciatko najwazniejsze z czego tez trzeba je utrzymac no same wiecie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuu
*od 4 miesiecy mam zwolnienie *umowę mam od roku na czes nieokreślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pytanie
czy lekarz bada wam za każdym razem szyjkę ? w sensie wkłada palce i tam naciska (sorry ze tak dokładnie opisuje :P ) mnie tak badal w 6 tyg pozniej w szpitalu jak krwawilam i do teraz ani razu ...od dluzszego czasu mam tam dokladnie jakby na wysokosci szyjki okropne bole ostre jakby ktos mi tak noz wlozyl i tak caly dzien ,ostre takie klocie co chwile nawet po polozeniu sie na lewym boku nie przechodzi dopiero na drugi dzien, drugi rodzaj bolu to wyzej na wysokosci spojenia lonowego okropny bol jakby jakies zapalenie i jest to bol ciagly nie przechodzacy trwa dzien i noc (na drugi dzien przechodzi) wizyte mam dopiero za 2 tygodnie ostnio zglaszalam lekarzowi ze cos mnie tam pobolewa wlozyl tylko wziernik pozagldal i tyle ....mam plan wrocic do pracy ...ale ten bol jesli mnie dopadnie nie wyobrazam sobie przezyc go w pracy zarowno jeden i drugi jest okropny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
hihihi to witam sasiadke;) Akida moze na porodowke razem pojdziemy;) ja zamierzam rodzic w sulechowie;) a Ty?;)no i kogo pod serdzuszkiem nosisz?:) wiesz juz?? ja na L4 jestem od koncowki pazdziernika a czerwca, tylko dlatego poszlam bo bardzo daleko mam do pracy no i w zasadzie sam rodzaj pracy;/ a pracuje z osobami uposledzonymi czasami agresywnymi... i tak w tych czasach nikt nie podziekuje ze chodzisz z brzuchem do pracy, a u mnie nie omija nawet opierdziel i stres;)) wiec ja sobie odpoczywam;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Hej. No na usg dostałam termin na 20 go, ale zadzwoniłam do lux medu czekam na decyzje maja przyspieszyć podobno w czwartek. Po wizycie na szczęście ok , i mam dziewczynkę :) a po cichu liczyłam na chłopaka hehe. Co do wózka , na 90% bede kupowała Lonex pastel z nosidłem maxi cossi. Cena nam odpowiada , gondola jest ok , jest lekki , ma fajne amortyzatory , swietnie sie sprawdza na chodnikach , ma hamulec nożny ale taki ze nie trzeba zacząć butem od spodu. Co prawda wyglada jakby był z plastiku , ale ma wszystko czego szukamy. Lonex ma sklepy porozrzucane po Polsce wiec możecie sobie pooglądać i "dotknąć". Wczoraj w sklepie widziałam wózek marcello colleto, piękny ale jak przeczytałam opinie ze na podjeździe pod krawężnik wywrócił sie do góry kołami to szybko sie wyleczyłam. Jak znajdziecie cos lekkiego to dajcie znać :) chętnie poogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Olcia witamy, ja też mam termin na 22 czerwca :) Mamuuuuu ja też jestem na zwolnieniu od listopada i powiem ci tak ze nie warto się przejmować. U mnie też marudza ze nie mogą się wyrobić i żebym wracała ale ja stwierdziłam, ze skoro mam powody zdrowotne to nie będę się poświęcać bo i tak nikt tego nie doceni. A trzeba zdecydować co jest ważniejsze, jak dla mnie zdrowie mojego dziecka. Wiadomo, ze też się zastanawiam jak bedzie po powrocie ale nie ma się co martwić na zapas, tylko myśleć teraz o naszych maluszkach. U mnie sytuacja jest jeszcze o tyle gorsza ze juz 2 dziewczyny są na macierzyńskim a teraz jeszcze ja na L4. No trudno - to nie jest jakieś moje widzimisię a dla mnie teraz zdrowie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha89
Ja też będę rodzić w Sulechowie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
gocha 89;)) a skad jestes??;)))na kiedy masz termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
gocha89;)) ja tez z sulechowa;)) pewnie sie nawet znamy;))))Ewelina z tej strony;)) ja mam na 12-16 ;)) bo sie wacha miedzy usg a terminem miesiaczki no i chlopaczek ma byc;) co tam pod serduszkiem u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem co będzie ale mi to wszystko jedno byle by zdrowe☺ U mnie z terminem jest problem bo nie pamiętam kiedy okres miałam, pierwszy raz w życiu, dlatego mam z usg ustalany. Jeśli mogę spytać do którego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
ja to wogole teraz mieszkam za zielona góra , pochodze z sulechowa a do lekarza jezdze do świebodzina do Polańskiego, bo w sulechowie... hmm chyba sama wiesz jak jest, ;) poza tym dlugo sie staralismy i dopiero ten w świebodzinie mi pomogl, wogole sie zainteresowal, ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuu
Mania1989 u mnie tez dwie dziewczyny sa na macierzyńskim :P pewnie dlatego taki cyrk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja dokładnie rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży . Przypadkiem ś znalazlam to forum mi widzę że jest pytanie wózki . Ja am baby design lupo comfort super wózek wysoko gondola bardzo dobrze wygląda i jest duża koleżanka kupiła sobie quinny a obydwoje z partnerem są wysocy i ich córka w wieku 3 miesięcy do gondoli się nie mieściła. Naprawdę bardzo wam o lecą w tym sezonie będą baby design dotty nowsze wersje ładniejsze wizualnie. Świetne wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Reczuskiej i jak dla mnie jest ok. Najważniejsze że Ci się udało☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
do Reczuskiej chodzilam;) jezeli chodzi o porody to dobra ma opinie;) tylko niestety nie potrafila jak reszta zdiagnozowac choroby;)) ale coz ;)) pewnie najwazniejsze ze sie udalo;)) i oby szczesliwie do konca;) dla Nas wszystkich;))) a powiedz mi z jakich rejonow jestes sulka?? bo mnie ciekawi ktos Ty;)) ja z AK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Sulechowie mieszkam od 1,5 roku więc raczej mnie nie będziesz kojarzyć ☺ A mieszkam niedaleko Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
no to moge nie kojarzyc bo ja 2,5 roku temu sie wyprowadzilam;) w kazdym badz razie do uslyszenia i moze do zobaczenia;))) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
czesc dziewczyny, czytam Was od dawna ale teraz piszę, termin mam ma 12 czerwca (podobno chlopak) :) czy ktoras z Was jest z Wroclawia? :) jesli chodzi o wozki, z poprzednim dzieckiem mialam poczatkowo Bebecar Vicotor AT (cena kosmiczna), gondola rewelacja bo b. duza (a my wysocy i dziecko bylo duze) i nosidlo tez super ale spacerowka kompletnie nie do uzytku - straszliwie ciasna. na szczescie udalo sie sprzedac komplet za dobra cene i kupilismy spacerowke Jane nomad, bardzo sie sprawdzila. wazna roznica miedzy wozkami dotyczyla kol. Gondoli uzywalam w zimie (bylo duzo sniegu) i przez pompowane kola szla jak czolg (po wszystkim!). Spacerowka bardziej sprawdzila sie w lecie, na gladkiej powierzchni za to byla b. lekka co dla mnie bylo wazne (ale tez dosc stabilna). Tak wiec teraz znow mam zagwozdke jaki wozek wybrac bo akurat mi wypadnie gondola na lato, spacerowka na zime. Mysle jednak o Jane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Ja coraz poważniej myślę o x lander x move z 2014 r., bo ta kolekcja jest ulepszona. Kuzynka właśnie go miała i bardzo zadowolona, dostałam już od niej fotelik x car, a wózek muszę kupić, bo jeszcze używa.Robicie już jakieś zakupy? Gościu ja mam szyjkę zawsze badaną, na każdej wizycie i gdyby mi nie sprawdził to bym się upomniała, bo za dużo się nasłuchałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Aha i też jestem na l4 z kilku powodów. Mam stresującą pracę, zawsze u nas tak to wygląda, każda ucieka na l4 i biorą kogoś na zastępstwo, ale o powrót nie muszę się obawiać. Pracuję w korporacji, która nie robi problemu nawet po wychowawczym. Najważniejszy to taki, że pierwszy trymestr był straszny, wymioty, mdłości, szpital. No i powiem Wam, że w domu odżyłam. W końcu nigdzie nie biegnę i nie myślę o klientach tylko o sobie :) myślę, że to czas dla mnie, bo potem będzie już bobas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
22kilo-no moze i racja w sumie, bo pije duzo soku pomarańczowego tego riviva z biedronki. A tak odbiegajac od tematu, weszłam (juz wczesniej) na Twoja stronę internetowa i jestem pod wrażeniem metamorfozy:) po ciazy będę miala motywacje , bo juz przed wazylam troszkę za dużo i będę miala co zrzucać. Lv- ten lonex naprawde jest fajny ale u mnie w sklepach nie zauwazylam go. Chciałabym przetestować, przymierzyć sie do wozia. To Ty pisalas o tych kamieniach na nerkach tak? Napisz o objawach:) bo mnie cos tam w okoł nerek pobolewa czasem taki rwący bol nie do wytrzymania ale chwilowy Gosc- musze zobaczyć ten wózek, o ktorym piszesz:) quinny to jak piszesz raczej Malo funkcjonalny Tulipka-wiesz , ja to juz nawet myslalam, zeby kupic dwa wózki gleboki i spacerowy osobno:) Kathana- x-lander to mi sie spacerówka podoba, bo gondola a w zasadzie gondolka jest bardzo mala:) Dziewczyny ja juz nie śpię, moj maluszek tez nie, zazwyczaj spie do 7 , bo na 8do pracy. Co do zakupów to ja już kupuje. W Tesco sa takie przeceny, ze Glowa mala, koszulki po 5zl ,2xspioszki po 13zl. F&F to gatunkowo dobra firma... A juz mi babcia z ciocia klada do Glowy, zeby wczesniej zakupów nie robic, głupie przesądy. Kupuje , bo nie chce na ost chwile sobie zostawić i póki sie nie mecze , swobodnie sie czuje sprawia mi to ogromna frajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos jest nie tak z dodawaniem wypowiedzi, dodałam po 5rano a sie nie wyswietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie zdecydowałam się na jakiś konkretny wózek. W sumie nawet za bardzo nie wiem na co konkretnie zwrócić uwage. Dziewczyny na co patrzycie przy wyborze wózka? Ja w sumie muszę kupic tylko wózek i łóżeczko bo w zeszłym roku moje 3 siostry urodziły i wszystko będę mieć od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moj oglada gole baby szczuple piekne full retusz a ja gruba popekane zylki brzuch juz duzy jestem zalamana tylko plakac mi sie chce ehh po co to wszystko ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×