Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość 17.33 dziękuję. Ja przy córci byłam nacinana, ale szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy i jak. Zbytnio tego nie odczuwałam i później też tragedii nie było bo szwy mi się w miarę szybko wchłonęły i było ok. Teraz jeśli będą mnie nacinać też nie będę rozpaczać. Najgorszą opcją dla mnie będzie to jesli dojdzie do cesarki. Wystrzegam się tego jak ognia, wiadomo jesli będzie jakieś zagrożenie w ciągu porodu to nie będę prostestować. Jednak jestem nastawiona na poród sn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o imiona, to zdecydowaliśmy że nie będziemy przedstawiać naszych propozycji rodzinie i znajomym. Tak jak któraś z was pisała - potem każdy ma swoje zdanie i niektórzy mówią wprost, że im się nie podoba ;). Dowiedzą się po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Ladywawer ale jak umówić? Na wizytę ciążowa tak jakbym była pacjentka? I co wtedy? On daje skierowanie ? A masz do kogoś namiary? W sumie to ja mam ale musiałabym poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Żeby sie dostać na lubinowa to najlepiej umówić sie na jakieś badanie albo prenatalne albo usg , i lekarze sami pytają czy chcecie tam rodzic. Jeśli chcecie ze znieczuleniem to dodatkowo spotkanie z anestezjologiem . Bywa ze na Wasz termin porodu (najcześciej przy cesarzach) jest dużo kobiet, wtedy proponują wykupić jakaś cegiełkę, która gwarantuje przyjęcie . Tyle wiem z porodu bratowej :) Ps. Ona jest średnio zadwolona , bardzo złe szycie po porodzie . Przeszła plastykę , natomiast teraz przy drugim i tak zaznaczyła , ze chce tam rodzic , bo jak mówi jest to mniejsze zło, niz inne śląskie szpitale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Ladywawer, złe szycie po porodzie? Zn po pęknięciu? Ja rodziłam przez cc w Chrzanowie, normalny powiatowy szpital, i powiem ze super mi brzuch zszyli. Zero skutków a mi sie zle takie rzeczy goja. Jestem b zadowolona. A co oznacza złe zszycie? Wiem ze jest forum i mozna poczytać ale jak mam znowu sie w to wdrażać to mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera a zadowolona jesteś z cesarki? Gdybyś miała wybór teraz to wolalabys sn czy cc? Ja juz czuje wyraźne ruchy małej. Nie wiem czy to dobrze ale też czuje jak się 'wypina'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja też czuję jak mój mały sie wypina. To normalne. Kopniaki też już ładne sadzi mi, chociaż dzisiaj od rana jakiś leniwy jest. Trochę mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Czesc Mamusie!! Jak samopoczucie? Mam nadzieje, ze nic Wam nie dolega wszystkie przeziębienia odpuscily:) ja dzis mam super humorek, moj maluszek kopie tez z czego sie bardzo ciesze. Dzis po pracy jedziemy z miarka do naszego nowego mieszkania trzeba wszystko wymierzyć bo jest malutkie dwa pokoje niecale 40m musimy tak zrobić pokój dzienny żebyśmy mogli w nim spac. Dla mojego maluszka kupiliśmy a w zasadzie odkupiliśmy łóżeczko za 150zl od znajomego drewniane śliczne.powoli trzeba działać. W maju juz chce mieć wszystko "nagromadzone" i moc odetchnąć i czekać na nasza kruszynke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Źle po zn. Ale juz jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na wizycie i moje Maleństwo okazało się chłopcem!!! :) (podobno na 100% jak twierdzi moja ginekolog) w każdym razie bardzo się cieszę, że będę mieć drugiego Synka :):):) Dziewczyny, które nie znają jeszcze płci, trzymam kciuki żeby i Wasze Maleństwa się ujawniły na najbliższej wizycie :) My teraz z Mężem na spokojnie będziemy się zastanawiać nad imieniem:) Też chcę rodzić sn, tak jak pierwsze dziecko. A cesarka to dla mnie ostateczność. Mój poród trwał ok 10h licząc od takich pierwszych pierwszych skurczy no i mnie nacinali. Mam nadzieję że teraz pójdzie szybciej i może bez nacinania się obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
chyba czas odnowic tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mancia mm
jest tu ktoś z Podkarpacia? dziewczyny czy macie taki ból krzyża ?kości ogonowej? ja mam termin na 18 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mancia ja iestety mam takie bóle prawie codziennie. Troszkę pomaga mi noszenie pasa ciążowego. Pozatym basen i codzienny masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felcoia
Witajcie dziewczyny! Bardzo boję się czekającego mnie już niedługo porodu. Albo właściwie to bałam. Dlaczego? Bo przeczytałam taki artykuł o tym, jak rodziło się w dawnych czasach (czasy naszych mam) i... powiem szczerze wolę rodzić teraz :) Jakoś mnie to uspokoiło i tak się nie boję! Jeśli któraś z Was także się obawia, to polecam przeczytać na uspokojenie: http://dumnamama.pl/porod-kiedys/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ogólnie sie czujecie? Ja mam termin 26 czerwca, ciążowego brzuszka na razie nie widać ale mam za to wielki nabrzmiały brzuch pełen gazów!!! Mam zaparcia, jem zdrowo, biorę espumisan ale nic mi nie pomaga :( Rano brzuch mam płaski a wystarczy że zjem cokolwiek staje sie on ogromny! Jestem szczupła przytyłam dopiero 1 kg. Poza tym samopoczucie zmienne ale drugi trymestr znoszę dużo lepiej niż początki ciąży. Nie moge się doczekać aż poczuje ruchy dziecka i bedzie widać wreszcie ciążowy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuszek już widoczny i spory, chociaż mam koleżankę która ma termin na 13.06 i ona to dopiero ma ogromy brzuch. Ja jak na prawie 5 miesiąc wydaje mi się mam taki w normie. Maluch mój jest bardzo *****iwy, dzisiaj bryka jak szalony i bardzo mnie to cieszy. Czuć ruchy swojego dzieciątka to najpiękniejsze uczucie na świecie, w ogóle bycie mamą to coś najwspanialszego co może się zdarzyć kobiecie. Ja czuję się teraz mega spełniona, a jak Syneczek się urodzi to już w ogóle będę fruwać. W końcu będzie familia w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam termin na 28 czerwca nie mogę doczekać się już maluszka ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jeszcze brzuszka nie mam delikatny jak zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Dzien dobry:) jak tam dzisiaj sie czujecie? Co do brzuszka to mam juz widoczny. Przytylam 3 kg a Wy ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Cześć. Ja się czuję coraz lepiej - w końcu :) oczywiście mam jeszcze czasem powroty mdłości ale w porównaniu do tego co było to jest o niebo lepiej :) Dokucza mi trochę bezsenność ale już się przyzwyczajam pomału. Moja mała fika w brzuszku, już ją czuję :) a brzuszek już mam, ale mały - także jakby ktoś nie wiedział, że jestem w ciąży to by się nie zorientował. Ogólnie przytyłam 2 kg ale biorąc pod uwagę, że w I trym. schudłam 7 to jestem jeszcze na sporym minusie. Ale powoli, do przodu - najważniejsze, że mała się prawidłowo rozwija. A jak tam u Was? Jest tutaj ktoś z Krakowa lub okolic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Mania ja mam podobnie, niebo a ziemia, gdy nie dokuczają wymioty :) ja schudłam 3kg w 1 trm., ale teraz mam taki apetyt, że już to nadrobiłam i mam wagę jak sprzed ciąży. Samopoczucie dopisuje :) no i u mnie brzuszek już widać, nie da się ukryć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Wam to dobrze, ja juz 3 kg na plusie ( nic nie schudłam w 1 Trym bo nie wymiotowalam). Czytałam ze w 2 najwiecej mozna przytyć. I brzuch mi widać juz dżinsów nie ubiore tylko legginsy, dresy, tuniki. Ciekawe czy bedzie powtórka z 1 ciazy 17 kg na plusie, i rok wracałem do wagi sprzed ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jun15
Witam Mam termin 16 czerwiec. Mało widoczny brzuch , przytyłam może z 2kg. Już czujecie ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie koncowka 4 miesiaca jeszcze nie przytylam czy to powod do niepokoju ?? ja jeszcze nie czuje ruchow dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Ja czuje bulgotanie, czytalam ze ruchy od 20 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję ruchy, czuję jak mnie kopie i się wypina :) głównie czuję jak leżę, jak chodzę to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyvader
Tez momentami mam uczucie jakby plecami napierał mi na brzuch , ale cieżko to określić. jutro mam wizytę troche sie denerwuje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 4 kg, brzuch mam duży, już od jakiegoś czasu noszę takie typowe spodnie ciążowe, ale mam wagę w normie, więc się tym nie martwię, szczególnie, że dziecko rozwija się prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość June15
Ladyvader czym sie denerwujesz? Ja w piatek do połoznej powiedziała że bedziemy słuchac bicia serca. Juz nie moge sie do czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×