Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Adrianna86
Lilka86 a moze Ty blizniaki bedziesz miec?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna właśnie się tego obawiam :) w ostatniej ciąży też były bliźniaki i szybki przyrost beta HCG właśnie, ajć aż strach się bać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja martwie sie z tego samego powodu. W pierwszej ciazy wszyscy straszyli ze beda bliznieta (zarowno jedna jak i druga babcia ma siostre blizniaczke).W kazdym razie ciaza byla spokojna,urodzil sie synek.Gdzies do 5go miesiaca nie mialam w ogole brzucha. Od dwoch dni mam wrazenie ze hormony oszalaly.Do tego moj Kochany stwierdzil ze widac juz lekko brzuch a to dopiero 6ty tydzien!!! U nas bety nie robia wiec nie wiem jaki mam poziom. Dzidzia wyczekiwana ale tylko jedna :)) gdyby trafily sie blizniaki+moj 3 latek to nasze zycie byloby wywrocone do gory nogami. Choc dwoje dzieci to dwa szczescia :))) i to za jednym zamachem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Ja już po wizycie i nic nie widać :( Moja pani doktor choć nic nie widziała nie odebrała mi nadziei ciąża podobno jest bardzo wczesna , że jeszcze nic nie widać eh.. I znowu to czekanie na 3.11 , troche dziwne bo to juz 34 dzień a nic nie widać :( jutro jade zrobić bete ile się na wyniki czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula bedzie dobrze Kochana!Moze po prostu za wczesnie jeszcze? U nas pierwsze scany dopiero w 12-13tyg wiec jeszcze nie mialam swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila no wlasnie marzy mi sie teraz drugi synek.Chlopaki fajne sa :))) A potem trzecie ale dopiero gdzies za 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Adrianna też mam taką nadzieję :) Jutro powinien być niby 6 tydzień , ale może rzeczywiście później sobie pyknęliśmy dzidziusia :) Skoro lekarz mówi, że wczesna ciąża to trzeba w to wierzyć. :) choć po 2 latach starania idzie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Lika ostatnią miesiączkę miałam 19.09 więc nie wiem co myśleć choć mam nieregularne cykle. A może Ty mi powiesz ile się czeka na Betę? Bo jeszcze nie robiłam :) jutro mam zamiar zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mieszkam w Pl i u nas bety nie robia :( U mnie to bylo tak ze na dzien przed okresem mialam okropne bole piersi.Znalam je z poprzedniej ciazy wiec zrobilam test.Wyszla blada kreska.Zapisalam sie do lekarza i u niej juz na tescie kreska byla mocna.To byl 4ty tydzien wtedy. Obliczylysmy date porodu i po wizycie. Kolejna 29go .Bede wtedy w 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna jak to nie robią bety? Sama nie możesz pójść zrobić tego badania? Bo u nas w PL też się nie robi bety jeśli się za nią nie zapłaci. A jak zapłacisz to robisz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszej wizycie u lekarza :) Wszystko jest w porządku a moja Fasolka ma 4,1 mm :) Widziałam już nawet bijące serduszko :) Jestem przeszczęśliwa po tej wizycie a kolejna dopiero za 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Adrianna, a miałaś badanie? Czy nie? Może ja niepotrzebnie się stresuje, ale tak chciałam coś zobaczyć, a tu jeszcze trzeba czekać :/ Ja bym zrobiła bete u siebie w przychodni ale mieszkam w takiej miejscowosci, ze szkoda gadac ludzia do plotek powodow na chwile obecna nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula kochana to logiczne, ze nic jeszcze nie będzie widać:) ja mialam 20.09 i ide 3 listopada:) jak sie umawialas do gina to doktorek nie pytal o date om? U mnie zalezy w ktorym laboratorium, w tym glownym w ten sam dzień sa wyniki. Koszt 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Lika no właśnie moja pani doktor była zdziwiona, że nic nie widać. Bo według niej powinno już coś być, a tu lipa. Muszę się uzbroić w cierpliwość. Za szybko się pospieszylam to mam za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee :( tu wogole maja inne podejscie do ciazy.Jak bylam w ciazy z synkiem (3,5l) to na pierwsze badanie usg trzeba bylo czekac do 5 miesiaca.Wczesniej tylko mocz sprawdzali.Raz przy mnie lekarka odsluchala serduszko a tak 20tyg musialam czekac w niepewnosci czy wszystko ok. Teraz data pierwszego scanu zmienila sie do 13tyg, ale do tego czasu nic nie robia procz badania moczu wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała tyle czekać na badanie usg chyba bym zwariowała,dobrze że u nas od razu robią. Przynajmniej już maleńkie serduszko widziałam:) naprawdę cudowny moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula ja w pierwszej ciąży to samo przechodzilam, poszlam za szybko i bylo puste jajo, musialam czekac jeszcze tydzień:( dlatego teraz idę we wlasciwym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Lika ale u Ciebie choc było cokolwiek a u mnie nawet malej kropeczki nie widac jakby w ogóle ciazy nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula no jest bardzo wcześnie! Zobacz ja miałam @ dzień po Tobie, a beta jaka malutka wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Pocieszyłaś mnie :) Ja robiłam dzisiaj betę i do poniedziałku muszę czekać cierpliwie :) Zazdroszczę Ci tego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufla33
Cześć dziewczyny! jak pisałam wcześniej, moja beta we wtorek wieczorem wyszła 682,2, a w czwartek w południe już 1959,3 !!! Jak czytam te wasze rozmowy o bliźniakach to aż mi się ciepło zrobiło ;) bo też jakoś niesamowicie szybko ta moja beta chyba urosła? Niestety martwienia się i złych myśli nie da się odgonić tak na 100%. Ja ciągle się zamartwiam. czy jajo nie będzie puste, czy serduszko zacznie bić, czasem mam lekkie chwilowe bóle w brzuchu, podobne do tych okresowych i mnie to rozstraja. dziś rano jeszcze leżąc w łóżku zabolały mnie krzyże. trwało do ok 20sek i przestało, ale wystraszyłam się bo oczywiście gdzieś wyczytałam, że takie bóle mogą nic nie oznaczać, a mogą przepowiadać poronienie :( może powinnam kupić sobie no-spe? chciałabym zasnąć i obudzić się w 14 tyg, jak już wszelkie zagrożenia opadną do minimum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Hej dziewczynki mogę dołączyć? 27 lat druga ciąża. Termin 1 czerwiec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim,powiem wam że dziś i mnie dopadły złe myśli;-( i dokładnie tak jak ty Trufla miałam po przebudzeniu lekkie bóle w krzyżu.Od razu panika,ale staram się już na necie nic nie szukać,bo można po przeczytaniu niektórych info zejść na zawał.No i mdłości mam dużo mniejsze,wiem powinnam się cieszyć po tym jak mnie wymęczyło,ale jednak jakaś głupia myśl od razu kiełkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufla33
Ja mdłości nie mam. jeszcze. chyba, że nie będę ich miała wcale :D Bo ja to jestem świeżynka. :) USG wskazuje, że miałam owu później, niż się spodziewałam i wychodzi mi wg wyliczeń 5 tydzień (4 tygodnie i 5 dni). więc póki co z objawów mam tylko żyły na bolących i nabrzmiałych piersiach, trochę ciemniejsze sutki, senność, ale nie jakaś tragiczna, głód co 3 godziny i wyczulony zapach na działach chemicznych w sklepach ;) proszki do prania pachną mi tak intensywnie, jakby ktoś je wysypał i wylał wszystkie płyny na podłogę w tesco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój węch też jest mega wyczulony,jak otwieram lodówkę,to wszystko mi się podnosi;-) albo z kolei wczoraj do obiadu zrobiłam mizerię,śmietana tak strasznie mi pachniała że musiałam troche z kubeczka zjeść.Nigdy czegoś takiego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufla33
faaajnie :) Powiem Ci, że nawet chciałabym poczuć trochę tych mdłości, albo jakichś dziwnych zapachów. To byłby dla mnie znak, że idziemy do przodu :) Zawsze mówiłam, że drażnią mnie nadopiekuńcze i przewrażliwione mamy, ale widzę, że sama oszalałam od pierwszego dnia i najchętniej to bym zamieszkała w gabinecie lekarskim, żeby monitorować 24h czy wszystko jest ok. istna wariatka... A Ty Muniek w którym tygodniu, że już mdłości przy lodówce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi 7tc,ale mdłości już tak chyba półtorej tygodnia mnie męcza.A ty się ciesz że ich nie masz,uwierz mi to jest coś paskudnego.W przeciagu tygodnia 2kilo mi zleciało.A zaczęło się właściwie z dnia na dzień.Marze żeby się tak porządnie najeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×