Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość zula21
Cześć Lika :) A byłaś już u lekarza? Czy nadal czekasz? Na kiedy masz termin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Trochę nas tu przybywa,super :) Zula ja w poniedziałek zaczęłam 6 tydzień :) datę mam na 15.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Mi wychodzi termin na 28.06 , chyba już zwariowałam chciałabym wizytę już mieć za sobą :) żeby wiedzieć cokolwiek :) A Ty byłaś już u gina? Czy czekasz wytrwale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe przyszłe mamy;-) fajnie że nas coraz więcej.U mnie bez zmian,czyli beznadziejnie.Te mdłości mnie wykończą no i ta senność...We wtorek mam już drugą wizytę,będą wyniki badań,mam nadzieję że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zula Bylam w 4tym tygodniu.Kolejna wizyta 29go. Lekarka potwierdziła wyliczania przeze mnie datę.Wypada w dzień urodzin siostry,15.60 :))) Ostatnia miesiączka rozpoczęła się 8go września,cykle mam zawsze 28dniowe. Od wczoraj męczą mnie mdłości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problemy z sennością, pracuję w domu, więc teoretycznie codziennie mogę sobie zrobić drzemkę, ale niestety negatywnie wpływa to na moje zarobki :) dzisiaj wypełniałam kalendarzyk i wyszedł mi 20 czerwca - ciekawe co powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
To może ja coś źle liczę :( Tzn obliczałam na kalkulatorach i mi tak jakoś wychodzi, że jutro 6 tydzień się zaczyna. Ostatnią @ tzn pierwszy dzień miałam 19.09. Może się pospieszyłam z tym lekarzem troszkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick...........wiek..........termin porodu......która ciąża..........płeć joaaaaa______33_______2.06___________1___________? kokosek89____25______2.06____________2___________? Anett304______23_____3.06____________1___________? yoasiunia______25_____8.06___________1___________? razem_razniej___20_____9.06___________1___________? marzena25 26_________11.06___________2___________? Muniek84______30_____13.06___________1___________? gocha89_______25_____15.06___________3___________? Zu_85__________29____15.06___________2___________? Adrianna86_____28_____15.06___________2__________? monika62015__________18.06___________1 ___________? Weronique33____33_____23.06__________2____________? Aliszon_______23_______24.06__________2____________? Vita84________30________x_____________1__________? monia194_____x_________x_____________1__________? maja1234_______x_______x____________x___________? Lila1976 _______29_______x ____________5___________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dziecko.haczewski.pl/ tu jest najbardziej dokladny kalkulator (dni od ostatniej miesiaczki, dni od zaplodnienia, dni do porodu itp) z reszta Haczewski - wybitny ginekolog. Polecam wszytskie jego publikacje i ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
No i wszystko się zgadza według tego kalkulatora tylko dzień zapłodnienia był wcześniej niż tak jak tutaj wskazuje :) czyli 4 tydzień i 6 dni :) Mam nadzieje, że na usg coś będzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dziś po usg i widac tylko pecherzyk ciażowy, martwie się bo to 7 tydz ,ale ja miałam owulacje pozniej i wszystko mi sie przestawiło test ciażowy wyszedł mi dopiero 10 dni po terminie @ , mam nadzieje ze to nie jest pusta ciaża we wtorek ide znów do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Będzie dobrze :) Skoro tak późno wyszedł Ci test to może to późniejsza ciąża niż Ci się wydaje :) A lekarz co powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufla33
hej. może i ja dołączę. ostatnia @ 14 września przy cyklach (średnio) 35 dniowych. w poniedziałek 20.10 - trzy testy pozytywne, we wtorek 21.10 wizyta u gin - potwierdził wczesną ciążę - była malutka kropeczka. Gin powiedział, że do zapłodnienia musiało dojść później niż się spodziewaliśmy, bo wg miesiączki pęcherzyk powinien być nieco większy.. trochę się przestraszyłam, ale wysłał mnie od razu na betę i powiedział, że jest bardzo dobrze. HCG - 682,2. dziś zrobiłam drugi raz zobaczyć czy odpowiednio przyrasta- czekam na wyniki :) to moja pierwsza ciąża i jestem pozytywnie przerażona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika86
Nie byłam jeszcze u lekarza, wizytę mam na 3.11:) dzisiaj, robiłam drugą bete i dobrze przyrasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszon
Hej dziewczyny. Jak u Was dzień minął? Mnie dziś dopadły okrpone wątpliwości. Sama aż się przeraziłam, że takie myśli przychodza mi do głowy. Wiem że to wina hormonów, ja jeszcze dodatkowo biorę luteine tak zapobiegawczo lekarz mi przepisał bo w pierwszej ciazy mialam niski poziom progesteronu. Cały dzień dręczy mnie myśl ze jest jeszcze bardzo wcześnie i w sumie wszystko może sie zdarzyc i co wtedy. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Aliszon musisz myśleć pozytywnie,nerwy nie są wsakazne!!mimo,że ja też czasem mam chandrę,ale staram się od razu złe myśli od siebie odganiać. Pomaga mi też mój mąż,jest strasznym optymistą i zawsze pozytywnie nastawiony,ciągle mówi że musi być dobrze bo nie ma innej opcji ;-) także też zacznij tak myśleć,od razu będzie ci lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila1976
Któraś z Was pytała czy to piąte dziecko? Nie 5 a 6 o ile nie 6 i 7 :) 2 ciąże zakończyły się sukcesem reszta to poronienia, w ostatniej ciąży była to ciąża bliźniacza i jedno z bliźniąt obumarło. Czyli reasumując mam 2 dzieci 2 synów, młodszy ma 10mcy :) czyli od porodu minęło już 10mcy :) a teraz znów kto wie jak będzie bo we wtorek betę miałam 2155 a dzisiaj 5165 :) a z tego co wyliczyłam powinna być ok 3600 więc kto wie czy nie będzie znów bliźniąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 ciąże, z których mam synów były to ciąże stymulowane tabletkami na wzrost pęcherzyków i zastrzykami na ich pęknięcie, długo leczyłam się by w te ciąże zajść, pozostałe ciąże były poczęte bez stymulacji tak jak m.in. ta w której jestem teraz :) Od porodu karmię synka piersią i jak przy 1 synku nie mogłam zaciążyć podczas KP tak myśleliśmy, że mogą i teraz być problemy z zaciążeniem a jednak natura sprawiła, że w tą ciążę zaszłam :) bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie dla nas :) A i w przyszłym tygodniu idę do lekarza, dowiem się co i jak no i przede wszystkim który to tydzień ciąży bo nie miałam okresu od porodu i nie wiem jak liczyć wiek ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nerwy nie są wskazane, ale to samo jakos tak przychodzi. Może jutro będzie lepiej. Na pewno byłabym bardziej spokojna gdybym poszła do lekarza. Następną wizytę mam dopiero za dwa tyg, nie chce jej przekładać na termin wcześniejszy, bo znowu lekarz się będzie ze mnie śmiał ze nakręcona jestem. Jutro mam dzień wolny od pracy, może w końcu się wyśpie i przestane sobie wymyślać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika86
Lila we wtorek mialam 150 a dzisiaj 266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Hej dziewczyny. Ja tez man termin na czerwiec (20.06) :) w sobote zaczynam 7tc. Na usg tydzien temu bylo juz widac bijace serduszko. Piekny widok :) podobnie jak Trufla moja ciaza jest mlodsza niz by na to wskazywala OM, dlatego zrobilo sie male zamieszanie jak bylam na pierwszej wizycie 3 tygodnie temu. Podejrzewano ciaze pozamiczna, ale na szczescie okazalo sie, ze ciazy nie widac, bo jest niska beta (306). Takze owu mialam w momencie kiedy powinnam dostac @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lika86 a kiedy miałaś ostatnią @ bo widzę, że termin masz 24.06 przy tej becie. Moje beta dziwnie wysoka bo we wtorek miałam 2155 a dzisiaj już 5165 i przyrasta mega . Twoja przyrasta w normie a moja szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akida2014 a to idąc na usg miałas betę 306? Z tego co wiem, pęcherzyk widać dopiero przy becie 1500, ja w momencie usg przy takim wzroście bety jaki mam teraz będę miała ok 30 000 jednostek, ale już jej nie będę badać skoro idę do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ja dobrze liczę, że jak moja beta przedwczoraj wyniosła 2155 to jej przyrost do 5165 wynosi prawie 140% ? Bo jeśli beta 2155=100 to beta 5165=prawie 240% a 100%-240% = 140% i to jest przyrost mojej bety czy jak to liczyć i czy taki przyrost jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Aliszon chyba wiekszosc kobiet martwi sie czy wszystko bedzie w porzadku. Moim zdaniem to zupelnie normalne :) ja tez sie martwie, mam nadzieje, ze nic zlego sie nie stanie, zwlaszcza, ze to nasza pierwsza dlugo wyczekiwana ciaza. Staralismy sie az 6 lat. Wiec takie obawy towarzysza raczej wszystkim przyszlym mamom :) ale w paranoje tez nie mozna popadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staraliśmy się od maja i ja już swirowałam ze coś jest nie tak. Sześciu lat starania bym chyba nie wytrzymała, bo ja jestem trudny charakter i chce mieć wszystko na juz niestety i szybko sie poddaje. Teraz chciałabym żeby był juz tak 14-15 tydzień żebym odetchęła bo wtedy podobno ryzyko juz jest nikłe. Jutro ide zrobić wszystkie badania i chyba przy okazji zrobie bete zeby zobaczyć czy przyrasta tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Lila taka bete mialam dzien pozniej w szpitalu . To byl wtorek, w srode beta 426, czwartek 698, piatek 1013. I wtedy bylo widac pecherzyk ciazowy, ktory mial 3 mm. Po 7 dniach bylam na kontroli i pecherzyk byl duzo wiekszy. Jak zobaczylam serduszko to zapomnialam zapytac ile urosl :p nastepna wizyte mam 10.11. A i wydaje mi sie ze twoja bete rosnie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Aliszon ja tez bym chciala zeby juz byl 14tc a najlepiej by bylo jakbym czula ruchy dziecka to bym czula czy wszystko jest w porzadku. Ale do tego momentu jeszcze duzo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika86
Lila ja się nie znam na tym:) om miałam 20 wrzesnia, a owu ok5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×