Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Muniek84 mam to samo co ty wpycham w siebie jedzenie bo jak głodna jestem to mam mdłości ale gdyby nie to to bym nie jadła w ogóle. Wszystkie piszecie o senności, a ja cierpię na bezsenność, jestem już tak zmęczona od tygodnia śpię po 4/5h i to tak w przerwach po 1,5h. Wszystko mnie budzi, mój facet to już po ścianach chodzi żeby mnie nie obudzić, mnie nawet wibracje w komórce ostatnio obudziły. Nie wiem może to już przygotowanie przed noworodkiem, najmniejszy hałas a ja na nogach i to w pełnej formie. Kiedyś jak miałam wstać to oczy mi się nie chciały odkleić od siebie a teraz pełna gotowość. Z jednej strony jestem już strasznie zmęczona a z drugiej zasnąć nie mogę i się męczę. Chyba zapytam się lekarza o jakieś środki nasenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Yoasiunia to ci szczerze współczuje,ja tam spie jak zabita;-) a co do środków nasennych to watpie czy w ciąży można coś takiego brać.Może spróbuj pić melise,czytałam że w ciąży jest bezpieczna,działa wyciszająco a nawet może złagodzić mdłości.Ewentualnie jak dasz radę to spij w stoperach do uszu,mi czasem pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha89 domyślam się że u Ciebie trochę większa różnica wieku między rodzeństwem. Bo u mnie będą tylko dwa lata różnicy.. Ale mam nadzieję, że dam radę bo zawsze mi się marzyła trójka dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny- termin 13.06.2015, mam 34 lata, jestam ze Śląska, jutro pierwsza wizyta, cieszę się, że dołączyłam do grona Czerwcówek- dużo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olx id ogłoszenia: 110836249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggniesska
Drogie przyszłe mamy - boicie się czekającego Was porodu? Nie ma czego, naprawdę! Sana urodziłam dwójkę dzieci i... spodziewam się trzeciego :) Póki co przy każdym był mój mąż i spisywał się na medal - jeśli się zastanawiacie czy to dobry pomysł by był z Wami zapraszam Was jednak do przeczytania artykułu mojego męza, który spisał swoje spostrzeżenia na temat porodu we dwoje. Myślę, że dla Wielu z Was może to być ważne i istotne: http://dumnamama.pl/porod-oczyma-taty/ Serdecznie zachęcam i pozdrawiam. Dużo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszon
Kochane dziękuję za rady apropo zielonej herbatki, faktycznie działa dziś od rana wypiłam juz dwa kubki i czuję się o wiele mniej senna a pogoda dziś kiepawa mimo to jest lepiej. Mdłości też już mi tak nie dokuczaja odkąd zjadam migdały, a wręcz przeciwnie mam takie napady głodu że mogłabym zjeść chyba całą zawartośc lodówki na raz.Praktycznie co godzinę jestem głodna. staram się jeść rozsądnie i same wartościowe rzeczy no ale jak zjem na śniadanie owsianke i za pół godziny jestem już głodna to jest jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna86
Hej dziewczyny! Spałam dzis jak zabita. Rano niestety wymęczyły mnie mdłości i jeszcze trzymają. Synek za to bardzo grzeczny i wyrozumiały więc nie jest źle. Co dzis jecie na obiad??Ja mam mnóstwo zachcianek,od kilku dni chodzą za mną placki ziemniaczane ze śmietanką więc zaraz zabieram się za ich robotę.Marzę o nich od dwóch dni.Takie nic a cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
A ja wczoraj zrobiłam żurek i został też na dziś,smakował mi bardzo ale niestety zgaga po nim męczy mnie okropna. Ale stwierdziłam że przeżyje,ważne że mogłam go zjeść bez problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia194
dziewczyny miała może któras z was na początku lekkie białe upławy? bo mi sie dzisiaj pojawiły i nie wiem co mam o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszon
monia194 ja nie miałam więc nic Ci w tym temacie nie powiem. Adrianna86 u mnie na obiad ostatnio na zmiane krewetki z łososiem. nie mogę się w ogóle tym najeść, jem juz od tygodnia i ciągle mam na to ochotę. Niedługo chyba sama jak wieloryb będę przez to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronique33
Jak czytam Wasze objawy ciąży to dochodzę do wniosku ze wszystko jest możliwe. :) jedne maja pociąg do słodyczy inne wogole Większość kobiet jest senna ale i zdarzają sie takie co chodzą jak nakręcone Sa takie co przytyja ale i takie co schudną ( od wymiotów) Widać ze hormony na każda z nas działają całkiem inaczej ale zeby aż takie różnice były ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronique33
Radzilyscie wcześniej jak zapobiec wypadajacym włosom w ciąży? Czy macie jakieś remedium? Jak pisalyscie ze Prawie byście wylysialy to sobie przypomniałam dlaczego z moich gęstych kreconych włosów zrobiły sie rzadkie i proste. Potem 3 lata musiałam dbać o nie zeby powrócić do stanu sprZed ciąży Juz nie mówiąc o tym ze praktycznie musiały mi na nowo dorosnąć Nie chce znowu przez to przechodzić Bede wdzięczna za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja12341234
Dziewczyny na wypadające włosy polecam siemię lniane. Pijcie codziennie, można też robić maseczki na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekator14
Monia194, upławy lekkie występują i to normalne- u mnie też są, ale niewielkie. To wydzielina pochwowa chroniąca odpowiednie środowisko w pochwie. Dobrze że nie krwiste ani zielonkawe...bo to wtedy prooblem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekator14 dziękuję nie wiedziałam że to normalne to moja pierwsza ciąża i sie wystraszyłam a mamy sie nie zapytam bo jeszcze niewie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekator14
ja też pierwsza ciąża- kiedy Twój termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z internetowego kalendarza wynika że na 16 czerwca ale dokładniej sie dowiem dopiero 3 listopada bo mam wizyte u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekator14
ja 13 czerwca, jutro idę na "przegląd", mam wizytę o 19... po pracy, nie wiem co wyjdzie, bo test robiłam i wyszły dwie słabe kreseczki, nie powtarzałam testu, bo stwierdziłam, że i tak muszę gina odwiedzić- napiszę jak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronique33
Objawy ciąży ( z doświadczeń tutaj Pan zebranych) - mdłości i wymioty - piersi jak mielony - zachcianki na słone rzeczy - częste oddawanie moczu - zaparcia - senność , zmęczenie , zadyszki - bezsenność - wrażliwość na zapachy - uczucie zimna - zmienność nastrojów - chęć oglądania horrorów i filmów o zbrodniach wojennych - ochota na : śledzie, krewetki, łososie, szarlotkę, cytrynę, placki ziemn - brak ochoty na: mieso, kawę, slodycze - problemy z cera - brak problemów z cera - napady głodu ( mimo najedzenia) - zgaga ( jesli meczy urodzi sie dziecko z włosami:) - wypadanie włosów - brak wypadania włosów I jeszcze dodam od siebie usłyszałam to w jakimś filmie - jedzenie kredy do tablicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zu_85 między córką a synem jest 3,5 roku różnicy teraz będzie 14 miesięcy. I tak wiem to szybko nie planowałam tego, ale wiem że dam rade i jedyne czego się obawiam to idiotycznych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronique33 no co jak co ale zeby krede jesc to tego nie słyszałam hehe. Dobrze że ta lista dotyczy nas wszystkich bo gdyby tak jedna z nas miała te wszystkie objawy to jej nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Witam czerwcóweczki :) Wychodzi na to, że też mam termin na czerwiec :) Mam 21 lat i to moja pierwsza ciąża :) Stres przeogromny :) Dziś mam wizytę u gina myślę, że trochę za szybko się umówiłam, ale mam nadzieje, że już coś będzie widać. :) Narazie mnie troszkę mdli, ale wymiotów nie ma całe szczęście :) poza tym żadnych innych objawów nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obliczeń wynika mi koniec czerwca, do lekarza niestety dopiero na za kilka dni udało mi się umówić. ale test wyszedł - wyraźną kreską i objawy też chyba dość typowe - mdli mnie, le bez wymiotów (chociaż teraz już jakoś mniej) i piersi większe chyba o miseczkę. To będzie (jeśli będzie) moje pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula21
Mi rowniez wychodzi koniec czerwca :) a dokladnie jutro zaczynam 6 tydzien. Tzn okaze sie po dzisiejszej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika86
Czesc dziewczyny:) mi tez wychodzi termin na czerwiec, chociaz jeszcze lekarz nie potwierdzil ciazy:) dzisiaj robilam druga bete:) moge do Was dolączyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×