Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Mania1989
Anett gratulacje :) to u Was wypuszczają w tym samym dniu do domu? Jak będziesz mieć chwile to opisz nam jak się zaczął poród i jak przebiegnal. Zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Dzuewczyny urodziłam od 6 rano odchodzily mi wody zero skurczy podali oxy ale zero rozwarcia było więc i 14.30 podlaczyli mi balonik który też nic nie dał zaczęłam slabnac u małej spadło bardzo tętno i o 15.35 miałam Sandre przez cc :) teraz leżę juz puszcza znieczulenie i zaczyna boleć szef. Małą karmiłam godzinkę po cięciu jest śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Dziewczyny dzisiaj,bylam,kilka,godzin,na,zakupach,z,mezem.nachodzilam,sie,duzo. Ciekawe czy to cos,ruszy,zebym,urodzila. Jak,narazie nic,poprostu zero skurczy,nic,nie,wskazuje,na porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
No dziewczyny gratulacje! Ale się ruszyło :D U mnie cisza.. dzisiaj przyszedł basen ogrodowy bo upały maja być od jutra więc już się napełnia i bede się moczyła żeby nię puchnąć jak balon i jakoś to przetrwać :D Brzuch mam ciągle wysoko, miednica i spojenie boli a najgorzej jest po nieprzespanej nocy bo wtedy w dzień chodze jak zombie! Dzisiaj się wyspała do 5 bez wstawania i czuje się o niebo lepiej. Jestem ciekawa kiedy u mnie coś się ruszy. Lekarz kazał mi przyjść na wizytę 22 ale powiedział jednocześnie że na pewno nie przyjdę bo już urodzę... Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
mi dal termin wizyty 25 jednak stwierdził ze na dniach urodzę rozwarcie na palec i skurcze tez są. Mam nadzieję ze do pon się rozwiąże :) Adaś nie wazy nie wiadomo ile bo 3150 g a to 37t3d wiec w sumie do terminu 18 dni. Mam pytanie czy któraś miała problemy z łożyskiem? 2/3 stopień dojrzałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia2023
Ja mam teraz wizyty co tydzienx W pon kolejna,bedzie robic usg,chce sprawdzic ilosc wod,plodowych. Stopien dojrzalosci lozyska Ja mam 3 stopien. Termin 20.06 porodu,wg okresu a wg 1 isg 19.06 Teraz maja przyjsc upaly, ja mam na szczescie w domu klimatyzacje bo tak na pietrze domu bym nie wytrzymala. Bez,klimatyzacji w lato mamy w,pokojach w granicach 32 stopni. Na szczescie przestaly puchnac mi stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Mi zaczął mówić ze łożysko brzydkie ale wody plodowe odpowiednie wiec nie ma sie co martwic jednak zaczelam,sie przejmować gdy poczytałam na forach, jak wychodziłam,w piątek ze szpitala to inny lekarz określił 2 stopień dojrzałości wiec tak szybko sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Ja mam jutro z rana cc,dziewczyny trzymajcie kciuki bo mnie stres zaczyna łapać. Oczywiście bede miec neta to wszystko opisze co i jak. Gratuluje obecnym mamusiom :) życzę duzo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Wera powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermar
Dziewczyny leżę na boku ból okropny trzeba zacisnąć zeby ale nie wiem jak ja dziś wstanę jak mnie juz na boku tak ciągnie ze masakra :( a jeszcze jak przyniosą małą do karmienia to już w ogóle boje się okropnie dziewczyny pomóżcie duchowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera powodzenia! Trzymam kciuki :) Dermar z kazda godzina i z każdym dniem bedzie coraz mniej bolec, dasz rade to przetrzymać. Może poproś o jakieś przeciwbólowe jak będziesz miała wstawać. Dziewczyny a powiedzcie mi co w takim przypadku jak np. zaczelabym rodzic a mój wynik na paciorkowca bedzie dopiero w środę? Kurcze, za późno mi mój lekarz zrobił to badanie i się teraz stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Demar ja po cc karmiłam ba siedząco bo na bok****ało tak jak Ciebie. Jesli masz łóżko ktore możesz podnieść do pozycji siedzącej w zasadzie do pionu to tak zrób i karm na siedząco jak nie bedziesz sie wiercić to i rana rwać nie bedzie. Z każdym dniem bedzie lepiej tyle Ci moge powiedzieć na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mamusia ktosia , tulipka- a jak u Was? Urodzilyscie tez? Czy zostalam sama, jesli chodzi o termin w 1 polowie czerwca? 4 dni po terminie zalamka:/ chyba grudniowka zostane Dermar Anette- gratulacje kochane!! Wera-3mam kciuki, czekam na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Mania-na kiedy masz termin? Spokojnie,,zdążysz odebrać, ja odbieralam pod koniec 38 tygodnia. Pamiętam, ze tez myslalam, ze pozno zrobil to byl prawie 39tc juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Termin mam na 22.06, i też będę odbierać w 39tc. Kurcze, ja wiem, że dla lekarzy to jest rutyna ale chyba wiedzą, że pod koniec ciąży jeszcze bardziej się stresujemy a tu jeszcze nam dokładają stresów. Mam nadzieję, że do środy nie urodzę i zdążę odebrać. Ogólnie ostatnio jakiś spadek nastroju mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Aleksandra ja też jeszcze się nie rozpakowałam :) dziś mija termin, wczoraj ktg, skurcze dochodziły 'aż' do 40 momentami :) szkoda gadać..... co prawda moja położna powiedziała, że jak pierwszy przenoszony był to drugi też będzie i mam się wyluzować ale oni (lekarze, położne) chyba naprawdę nie wiedzą, co to znaczy wyluzować się w 9 m-cu ciąży. a jeszcze się do tego dowiedziałam, że moja teściowa, która obiecała przyjechać i zająć się starszym na czas akcji, właśnie stwierdziła, że ona jednak w niedziele wyjeżdża na tydzień. po prostu super, zawsze mogłam na nią liczyć........... mieszka 3 ulice dalej a nawet nie pamięta nr naszego mieszkania (bo przychodzi 2 razy w roku, pomimo zaproszeń oczywiście). co za babsko.... ogólnie zła jestem. wcoraj miałam mega wkur...... ale mi postów nie dodawało. może to i lepiej. w każdym razie przez weekend mam zamiar się nie oszczędzać, dużo chodzić, drażnić brodawki etc ktoś bliski mi przepowiedział środę. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo pru
Mania, jeśli nie będziesz miała wyników z paciorkowca to najprawdopodobniej podadzą Ci antybiotyk, aby uchronic maluszka przed ewentualnym zarazeniem. Także spokojnie. I nie stresuj się, lekarze i bez tych badań sobie poradzą. Ja tez jeszcze w dwupaku. Termin mam na 18. Ale zaczynam się niecierpliwic. Właściwie nie mam żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska179
Mi również położna mowila ze jak wyniki nie przyjdą to podadzą antybiotyk w szpitalu wiec nie ma sie co martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam wera:) jak nas czytasz to się odezwij i opowiedz jak się czujecie z malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Witam dzis rano miałam cc i mała Sara jest na świecie. 3100 kg (czyli tyle co usg pokazywało) 56 cm. Jesli chodzi o cc to jestem lekko w szoku bo po 1 znieczul do kręgosłupa zeszło dopiero po 3h, potem cały czas kroplówki przeciwbólowe i aktualnie tez dostaje chyba morfinę. Także ja osoba z niskim progiem bólu wstałam po 6 godzinach prysznic Ew karmienie na siedząco wiec o wiele lepiej sie ogarnęłam niż 4 l temu w in szpitalu gdzie podano mi max 2 kroplówki łagodzące bol w pierwszych 12 a moze nawet 24h po zabiegu ktore wogole nic nie pomagały. I tak na żywo czekałam aż bol minie :( teraz jestem w Katowicach na lubinowej jest to niepubliczna porodówka a dawniej rodziłam w państw moze tj powod. Córeczka jest super troche ufoludka przypomina. 2 razy musnie wargami sutka po czym spi. Maz za to sie mną mega opiekuje i chyba ponownie sie w nim zakochałam :) Dziekuje za wsparcie i za kciuki. I życzę wszystkim powodzenia Dermar ja tez mam cieżko wstać, a ile to kosztuje czasu i samozaparcia, no ale trudno wierze ze każda godzina działa na korzyść i jutro wstaniemy i bedzie o wiele lepiej. Dodam tylko ze jestem póki co zadowolona z opieki wszyscy b mili chętni itp. Wiec nie taki diabeł straszny. DermaR kiedy miałaś cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mania dziękuje za pamięć. Mała Sara nie jest póki co wymagająca WieksZosc czasu spi ponoć to normalne. Jejusiu nie dociera to do mnie ze jestem po raz drugi mama ze małego człowieczka wczor jeszcze nosiłam w sobie a teraz leży obok mnie. Pozdro dla Was jeszcze raz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaaa
Widzę ze kolejna Mama zadowolona z Lubin owej super. Za dużo się nie udzielała , ale podszyty je od pierwszej strony. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamuś :) Wera myślę, że fakt, iż jest to prywatny szpital ma na pewno znaczenie. Ja jednak rodziłam w publicznym i też nie wspominam strasznie. Co prawda wstawałam po 12 h, ale kroplówki miałam od razu podawane i mogłam też wołać na żądanie jak przestawały działać. Super, że tyle maleństw już się porodziło :) Teraz czekamy na dalszy ciąg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aniolkowa Wiem ze sie szybko spionizowalas bo pisałaś o tym i wiesz pocieszyło mnie to Kiedyś tez wspomniałaś ze twoje siostry dłużej dochodziły po zabiegu wiec wiesz ze z tym jest b rożnie i nie każda lata po 6h jakby nigdy nic. Ja nie wiem jakie sa normy z ta walka z bólem po cc, wiem ze 4 l temu to była rzeźnia Jak zeszło zzo pierwsze położyli lód na brzuch ktory gowno dawał potem te kroplówki a regenerowalam sie cała noc i mowię do pielęgniarki zeby dała kolejna dawkę a ona se lekarz tyle kazał ze nie moze więcej :) i sie ulitowala po czym i tak jakiejś zmiany nie odczuwałam Rano przyjechała moja współlokatorka świeżo po cc i sie jej pytam czy te ketonale cos jej pomagają a ona ze słabo. I teraz jak jechałam na cc to wiedziałam ze bedzie hardcore Czekalam kiedy tylko zejdzie zzo ( 4 l temu całkowicie odzyskałam czucie w nogach po 15 min od zabiegu) a tu 2-3 h nic nie schodzi odrazu podawali kroplówki zeby złagodziło natężenie bólu i polozna rzekła ze nue bedzie tak złe Maz stwierdził ze 4 l temu byłam blada zestresowana słaba a teraz ze o wiele lepiej wyglądam. Sorry pewnie dla niektórych przynudzam ale chciałam tylko przedst ze widocznie sa rożne praktyki w szpitalach Tutaj nikt nie wywracał oczami ze chce znowu kroplówkę a 4 l temu mozna było odczuć ze panuje podejście typu "ma bolec trudno i trzeba rozchodzic:) ". Dobra kończę juz. Moja córka za pare h przyjedzie Wasze dzieci tez sa takie popuchnięte? Bo moja tak nawet bardzo o twarzy pisze powieczki pod oczami moze sie to unormuje. Pozdrawiam jeszcze ciazowki i obecne mamusie Duzo pomyślności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera gratulacje, ja nie doczekałam Łubinowej :) Doszło zdjęcie Nikosia na pocztę, bo ja zapomniałam hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lv
Kathana doszło zdjęcie, super chłopak :) Wera gratulacje, cieszę sie ze jestes zadwolona z lubinowej :). Ps kathana tez mamy leżaczek tiny love, mała go uwielbia, chyba najlepszy prezent jaki mogła dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera ja też wstawałam po 12h. No wiem jaki jest ból, jak kroplówki przestają działać i współczuję poprzedniego cc. Dobrze, że teraz było tak jak powinno, a nie na jakiejś rzeźni. Mój maluszek taż ma spuchnięte pod oczkami. Kurcze wczoraj była u nas położna na 2 wizycie i od pierwszej maluszek nic nie przytył. Przez dwa dni. Kazała go budzić do karmienia co dwie godziny. Co prawda prawie miałam go karmić jak przyjechała i w nocy zrobił sporo kupek. Zobaczymy w poniedziałek na kolejnej wizycie. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×