Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24

męża złapała policja, bo jechał pod wpływem alkoholu

Polecane posty

Gość glupie kafeteryjne
ja tez ci moge napisac, ze jestem sedzia:D juz wierze w to, ze w tym temacie jakis sedzia sie wypowiadal. Raczej mamuski ktore sie wlasnie naczytaly forow prawnych i naogladaly seriali o prawnikach. A strasza ja tym, ze na nia doniosa:O taa doniosą, chyba worek ze śmieciami albo zakupy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to prowo ale czasami lubie sie bawic w odkrywanie IP. I czasami mozna pojechac i bachora takiej baby przetracic.... Wtedy robi sie fajnie i milo na sercu :P Ilez razy, nawet tu na kafe wyszly na jaw dane, imiona, nazwiska, miejscowosci.... Za pochwale pijanstwa mozna czasem odpowiadac szczesciem i zdrowiem wlasnego bachora :P Rozni ludzie czytaja, roznie ludzie postepuja, rozne maja mozliwosci, talenty i hobby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że nie pójdzie do więzienia to zrozumiale ale,że mu może oddadzą prawo jazdy za wykroczenie ,to zwyczajna korupcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jaka pewna siebie :) ja w razie czego skopiowałam sobie temat, bardzo nie lubię takiego buractwa a zdobycie jej danych to żaden problem :) ciekawe czy szef bedzie zadowolony jak się dowie co tu o nim wypisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden sędzia nie napisze, że nim jest. Dla osób znających prawo na prawdę a nie z forum jasne jest, które wpisy pochodzą od prawników a które nie. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
skopiowałaś temat? weź nie żartuj:( teraz to się naprawdę wystraszyłam. Jakaś użytkowniczka kafeterii skopiowała mój temat, co ja teraz zrobie? jak żyć po czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie posrajcie sie czasem z wrazenia:D hehehe, przeciez od dawna wiadomo ze Polska to kraj pijakow...jezdza po pijaku ci na samej gorze i nic im za to nie grozi to czemu nie mieli by jezdzic ci na samym dole, przeciez przyklad plynie z gory hehe, kary za pijanstwo w Polsce? smiechu warte:D, max 15 lat za zacicie 6 osob w Kamieniu Pomorskim??? 15 lat????:D:D:D:D:D, do 12 lat za zabicie ciezarnej i jej meza:D:D:D, w Stanach zdechli by w wiezieniu ze starosci ale w Polsce co tam wyjda jeszcze przed 40 :D i beda mieli pole do popisu hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze ze znajomosci korzystaja wszyscy ktorzy maja taka mozliwosc. Nie masz pewnosci jedna z druga czy wasze dziecko kiedys nie wsiadzie do samochodu pod wplywem alkoholu, roznie to bywa przeciez. I co wtedy? wyrzekniecie sie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie posrajcie sie czasem z wrazeniasmiech.gif hehehe, przeciez od dawna wiadomo ze Polska to kraj pijakow...jezdza po pijaku ci na samej gorze i nic im za to nie grozi to czemu nie mieli by jezdzic ci na samym dole, przeciez przyklad plynie z gory hehe, kary za pijanstwo w Polsce? smiechu wartesmiech.gif , max 15 lat za zacicie 6 osob w Kamieniu Pomorskim??? 15 lat????smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif , do 12 lat za zabicie ciezarnej i jej mezasmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif , w Stanach zdechli by w wiezieniu ze starosci ale w Polsce co tam wyjda jeszcze przed 40 smiech.gif i beda mieli pole do popisu hej! x Nie rozumiesz jednej rzeczy. Jeżdżą bo jest na to społeczne przyzwolenie. Popatrz po temacie. "kuzyn jeździ po piwku" "ja jeżdzę po %" "mężowi nigdy to się nie zdarzyło". Nienawidzę pijanych za kółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrzeknę ale też nie pomogę się wyplątać niezgodnie z prawem. Dziś załatwi, że mąż uniknie konsekwencji a jutro znów wypije i kogoś zabije. Chora milość nie pomaga a niszczy. To tak jak z uzależnionym. Dopóki nie sięgnie dna nie pozwoli sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze ze znajomosci korzystaja wszyscy ktorzy maja taka mozliwosc. Nie masz pewnosci jedna z druga czy wasze dziecko kiedys nie wsiadzie do samochodu pod wplywem alkoholu, roznie to bywa przeciez. I co wtedy? wyrzekniecie sie dziecka? x Wyrzekać się nie muszę, ale uczę dzieci że mają swój kręgosłup i za swoje czyny sami ponoszą odpowiedzialność. Mówi ci coś to słowo? Mama w domu nauczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
autorko napisz skąd jesteś, żeby normalni ludzie wiedzieli, gdzie bezkarny pijak autem jeździ, bo to coraz bardziej strach na ulice wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak juz widze jak masz mozliwosc uchronic dziecko od wiezienia i w ramach odpowiedzialnosci nie robisz tego:O poza tym autorka przeciez meza nie ma zamiaru chronic od odpowiedzialnosci, bo sprawy i kary nie uniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wysokość a nieuchronność kary może spowodować, że ludzie będą przestrzegać prawa. Widać to po tym forum, gdzie piszecie, że na pewno nie trafi do więzienia. Gdyby wiedzial, że pójdzie, nawet na rok to inaczej by postępował. To się powoli zmienia i mam nadzieję, że już niedługo będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.57 ty sobie mozesz widziec a ja wiem po prostu co zrobilam jak corka zlamala nos kolezance. To ze ty masz takie myslenie nie oznacza ze kazdy ma takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie zamierzam. Z doświadczenia wiem, a mam je w takich sprawach duże, że taka pomoc nie pomaga a szkodzi. Prawdziwa miłość a nie głupia i slepa. Kocham moje dziecko, jest jeszcze małe, mam nadzieję, że nigdy nie będę w takiej sytuacji, ale wiem, że prawdziwa miłość nie tylko daje ale też wymaga. Znam matki młodocianych przestępców, kiedyś byłam kuratorem społecznym. Tam gdzie matki płakały, ratowały synków czesto kończyło się po latach więzieniem. Oczywiście nie zawsze, ale w większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze powinni w Polsce zwiekszyc dopuszczalna dawke alkoholu do prowadzenia samochodow. Mysle, ze powinno to byc 0.5promila, bo wtedy kazdy bedzie mogl wypic chociazby piwo i prowadzic, a od piwa jednego nikt nie traci spostrzegawczosci czy tez nie ma zaburzen koordynacji ruchowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach zyc w takim kraju jak Polska :O To sie w glowie nie miesci, aby dla pijaka za kierownica bylo tak wielkie spoleczne przyzwolenie. Bandzior z wyrokiem, pijany prowadzi samochod a polowa bab "oj tam, oj tam, nic sie nie stalo" :O I tylko wciaz czyta sie jak pijusy ludzi rozjezdzaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mas powinno byc 0. A wiesz dlaczego? Bo polacy to glupi narod. Kazdego po alku za kolkiem wsadzac do paki na rok bezwzglednie. Jak sie kiedys nauczymy kultury picia to mozna i norme zrobic do 0.8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
mój mąż nie jest pijakiem, to, że ty wypijesz raz na jakiś czas czyni z ciebie pijaka? chyba nie. Mąż zresztą pijany nie wrócił wtedy, więc żaden z niego pijak. Bandziora nawet nie skomentuję, bo nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie bandzior? Pisałam Ci wcześniej jak jest z pobiciem w prawie karnym. Musiał tego kogoś bić jeszcze z jakąś inną osobą, chyba że został skazany za coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie chodzi o to czy pijak czy nie! Pijesz, nie jedz!!!! Maz ma rozum?? to nie powinien pic, wiedzial, ze bedzie musial jechac autem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
jak najbardziej jestem za tym, że jak się pije to się nie jedzie, ale przecież ja nie mogłam mieć wpływu na ta jego głupią decyzję. On bardzo żałuje, że to zrobił, ale czasu nie cofniemy. Przecież nie zostawię go z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zostawiła, szkoda by mi bylo dzieci. Tylko, że ja mam dobrą pracę i własne mieszkanie, a nie wiszę u rękawa męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
a moge wiedzieć dlaczego byłoby ci szkoda dzieci? Mój mąż jest dobrym i kochającym ojcem, nie robi dzieciom żadnej krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wina szefa bo mu kazal wypic hahahahah na milion procent twoj debil pojdzie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
poza tym co oznacza wiszenie na rękawie męża? ja pracowałam cały czas, ale straciłam pracę przez likiwdację firmy. Byłam wtedy w ciąży i nie znalazłabym tak czy siak niczego. Logiczne jest to, że pójdę do pracy jak dziecko pójdzie do przedszkola, a póki co mąż zarabia naprawdę wystarczająco na nasze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie robi krzywde dzieciom? Ty babo masz rozum w ogole? Tatusiek z wyrokiem, pobil czlowieka, teraz jezdzi po pojaku, jest ewidentnie bardzo zlym przykladem dla dzieci. Czego chce je nauczyc? Przestrzegania prawa? Haha! Ponoszenia konsekwencji za swoje czyny? Haha! Bycia odpowiedzialnym? Haha! Wymieniac mozna dlugo. Miejsce tego fagasa jest w wiezieniu. I wyladuje tam, czy teraz czy pozniej. Bo ktos kto bije, pije i siada za kierownice i tak doprowad******oncu do tragedii. To jest zly, niemoralny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
nigdzie nie napisałam, że to wina szefa. Coś sobie chyba ubzdurałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×