Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety czy macie dostęp do konta męża?

Polecane posty

Gość gość
... Ludzie, co z miłością, zaufaniem, jednością? - to mijaz czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwa oddzielne konta, chociaż mam niby dostęp do konta męża, a on do mojego, to raczej nie monitorujemy ich. Mamy wyznaczone, kto płaci za co odnośnie domu, za swoje prywatne pierdoły płacimy ze swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David White
Ocean Kredytodawcy i hipoteczne ograniczona do małych i dużych ilości kredytów. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej, Nasi eksperci ma przyjść z pomocą ludziom w potrzebie pieniędzy i za co stawiamy nasze usługi z korzyścią dla każdej osoby. W celu zwiększenia liczby naszych działań oraz daje możliwość dostarczenia na przypisujemy pożyczek pieniężnych, do każdej osoby niepokój lub trudności finansowych na zakup nieruchomości rolnych, osiągnięć projektowych lub innego projektu budowlanego oraz innego rodzaju. Jeśli naszej ofercie zainteresowania proszę o kontakt us.Email adres; oceanlenders05@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim facetem jesteśmy w związku nieformalnym, ale nie jesteśmy dzieciakami, czy innymi studentami (mamy po 40 +), ale kasę mamy wspólną. Oczywiście każdy ma też swoją pulę na własne wydatki, nie wyobrażam sobie wołać od swojego faceta kasy na podpaski, kosmetyki, czy jakiś ciuch od czasu do czasu, on też ma na swoje wędki, haczyki, czy inne drobiazgi do łowienia ryb. Większe wydatki (jak np.ostatnio nowa kanapa do pokoju, czy suszarka bębnowa do ubrań) ustalamy wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evo

Drogie gąski... Mamy z mężem intercyzę i żadne z nas nie spowiada się ile zarabia i na co wydaje. Płacimy rachunki po połowie i ma starczyć każdemu z nas. Chciałam mięć więcej na swoje wydatki to się przyuczyłam i zmieniłam zawód i pracę a mam 35 lat. Wiele z was się rozleniwia jak się okazuje, że mąż więcej zarabia więc wy jedziecie na jego kasie, żebranie o pieniądze albo budzicie się po rozwodzie i z niczym. Oj głupie gąski. Do roboty leniuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie matka zabierala pieniadze ojca mowiac że to na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×