Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z jakimi najdziwniejszymi zasadami spotkaliście się w domach znajomych?

Polecane posty

Gość gość
Ale hardkorowiec, ten od smarków i kiełbasek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam rodzine u ktorej obiad jest codziennie zrobiony na 12... zazwyczaj godpodni tylko wtedy jest w domu, reszta wraca okolo 15 z pracy i szkoly i odgrzewaja, piatek swiatek niedziela obiad w pludnie musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.04: To się do innej butelki albo naczynia wlewa, a nie do tej ze świeżym, czystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej koleżanki przed czesaniem trzeba rozłożyć ręcznik na podłogę,żeby włosy bezpośrednio nie spadały na podłogę,a póżniej na balkonie wytrzepać go z włosów, a jak idzie się kąpać to rzuca da podłogę swoje ciuchy z których właśnie się rozeprała i po wyjściu z wanny na nie staje,żeby było ciepło w stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o fuj co za prymityw... za altaną .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zakaz kąpania się pod prysznicem, bo zostaną kropki od wody (w domu jest jeszcze wanna) 2. Wyrzucanie niezjedzonych warzyw napoczętych dzień wcześniej np. pomidorów, ogórków, 3. Wyjadanie ze słoików z majonezem, musztardą i keczupem tych produktów tym samym widelce, którym się akurat je. Czyli kęs kiełbasy i nabieramy musztardy i znowu kęs. 4. Oblizywanie smoczka zanim się go włoży dziecku do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa uważa że cukier to jak złoto i daje je moim dzieciom do jedzenia w kostkach :( im więcej cukru we krwi tym "kości krzepliwe'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo załóżcie sobie nowy temat: nosić majty do spania, czy nie nosić - oto jest pytanie i tam sobie dyskutujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny topik, szkoda że niektórzy go psują tymi butami i gaciami, ile osób tyle racji więc po co się spieracie?? nie może byc tak,żeby miło się go czytało,dajcie już spokój, albo załóżcie inne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny topik, szkoda że niektórzy go psują tymi butami i gaciami, ile osób tyle racji więc po co się spieracie?? nie może byc tak,żeby miło się go czytało,dajcie już spokój, albo załóżcie inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście nie interesuje czy ktoś zakłada gacie w nocy czy nie, czy pozwala gościom wlazic w butach, temat jest o czymś zupełnie innym! A wy musicie jak zwykle za wszelką cenę udowodnić swoją rację, zachowujcie się jak dorośli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ty umiesz czytać ze zrozumieniem?pisałam o tym że przed smażeniem gdy naleje sie za duzo oleju na patelnie i wleje z powrotem potem dodałam ze jak brudny olej po smażeniu to oczywiscie że taki trzeba wylać, na brudnym oleju nie smarze" To ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo napisałam, że smaży i wlewa to, co zostało. Chyba nietrudno odszyfrować. "ja pierdziu, po smażeniu na oleju wlewają z powrotem do butli pechowiec.gif ale razem z tym małymi resztkami smażeniowymi ? smażenie wielokrotne na tym samym oleju jest rakotwórcze " Tak, ze wszystkim to wlewa. To co ma na patelni-chlup! Z powrotem do butli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym zaprosić do wzięcia udziału w konkursie. Wpisz na facebooku giftforsister i dowiedź się szczegółów ;) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny topik, szkoda że niektórzy go psują tymi butami i gaciami, ile osób tyle racji więc po co się spieracie?? nie może byc tak,żeby miło się go czytało,dajcie już spokój, albo załóżcie inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31, 18:34 zamknijcie się z łaski swojej x sama zamknij ryj a nie o majtkach ci sie przypomniało idz wietrz swojego motyla tylko uważaj by ci nie odfrunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.04: To się do innej butelki albo naczynia wlewa, a nie do tej ze świeżym, czystym. x nastepna tepaczka, a to olej wlany na czystą patelnie na którym nie było smażone i wlany z powrotem jest brudny? niektóre z was to ''bułkę przez bibułkę a c***a całą ręką'''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajny topik, szkoda tylko że niektórzy psują go tymi gaciami i butami, a tak przyjemnie można by go czytać, ile was tu jest tyle racji, więc przestancie się już spierac albo załóżcie odrębne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja pierdziu, po smażeniu na oleju wlewają z powrotem do butli pechowiec.gif ale razem z tym małymi resztkami smażeniowymi ? smażenie wielokrotne na tym samym oleju jest rakotwórcze " Tak, ze wszystkim to wlewa. To co ma na patelni-chlup! Z powrotem do butliusmiech.gif X Niedobrze mi się robi jak to czytam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ma wszystkie sztućce drewniane :/ żeby nie porysować talerzyków czy szklanek jak sie miesza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nastepna tepaczka, a to olej wlany na czystą patelnie na którym nie było smażone i wlany z powrotem jest brudny? niektóre z was to ''bułkę przez bibułkę a c***a całą ręką''' " Nikt nie pisał o czystym oleju, którego nie raz za dużo się naleje na patelnię, a o takim po smażeniu. I nie ubliżaj tak i się nie ciskaj, jak nie nadążasz za tym, co inni piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka po kąpaniu zawsze trzepie uszy o wanne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej koleżanki to nawet jak domownicy chcą pierdnąć to idą do kibla i ściągają gacie,żeby nie zasmrodzić majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma wyszła za mąż za faceta ze wsi i on jak je obiad to ma ustaloną procedurę - najpierw zjada ziemniaki , na końcu sobie zostawia mięso , bierze chleb i je mięso z chlebem , wcześniej je zupę z chlebem a np na podwieczorek je budyń z chlebem tzn kawałkuje chleb wrzuca do budyniu i je .Masakra a tak naprawdę porządny poczciwy pracowity facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna tepaczka, a to olej wlany na czystą patelnie na którym nie było smażone i wlany z powrotem jest brudny? niektóre z was to ''bułkę przez bibułkę a c***a całą ręką''' " Nikt nie pisał o czystym oleju, którego nie raz za dużo się naleje na patelnię, a o takim po smażeniu. I nie ubliżaj tak i się nie ciskaj, jak nie nadążasz za tym, co inni piszą. x napisałam post który był o czystym oleju:o jak nie wiesz to nie komentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej koleżanki to nawet jak domownicy chcą pierdnąć to idą do kibla i ściągają gacie,żeby nie zasmrodzić majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:01 sama tępa jesteś, idź lepiej ten olej wypij to dostaniesz sraki i nie będziesz chociaż tu wypisywać bzdur:D ruro <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:01 sama tępa jesteś, idź lepiej ten olej wypij to dostaniesz sraki i nie będziesz chociaż tu wypisywać bzdursmiech.gif ruro <3 x radze sie nauczyć czytać bo pisałam o czystym oleju, pózniej napisałam drugi post że jak brudny olej po smażeniu że oczywiscie że taki powinno się wylać, sama sie napij tego oleju i sie uduś nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 ta hahaha dobre, dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie w pracy są ludzie którzy okruszki zlizują z blatu biurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:05 przestań truć już z tym olejem ! Teraz o olej będziecie kłócić się???! Masakra co za babsztyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×